0

Youtube Thumbnail İndir

Üye girişi yaparak daha fazla kazanabilirsiniz. Lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

avatar
@username
 Videosu Kapak Fotoğrafı
Fotoğrafı İndir
Youtube Thumbnail İndir Nasıl Yapılır?

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan sorular.

Youtube thumbnail indirme aracı, öncelikli olarak YouTube kullanıcıları ardından herhangi bir videonun küçük resmini almak isteyen kişiler için geçerlidir. Görsel indirme işlemi, YouTube kanallarında bulunan videoların her birinde kullanılabilir. 

Youtube thumbnail indirme işleminde yalnızca hangi videonun küçük resmini almak istiyorsanız burada bağlantı linkine yapıştırmanız yeterlidir. Tarafınızdan ekstra bir bilgi istenilmez. Şifre ya da kişisel bilgiye gerek kalmadan, işlemlerinizin tamamlanması mümkün. 

Youtube thumbnail indirme hizmetinden yararlanırken, merak ettiğiniz detaylar ya da kafanıza takılan soru işaretleri varsa alanında uzman ekibimiz size destek olacaktır. Merak ettiğiniz konularda öncesinde destek almanız, sizin için avantajlı olur. 

Firmamız bünyesinde sunulan hizmetten, dilediğiniz her videonun thumbnail indirme aracı kullanarak küçük resmini alabilirsiniz. Sınırlandırma bulunmadığı için önemli olan yalnızca tercih ettiğiniz videodur. Kalite, format ya da video konusunda problem olmaz.

Kesinlikle, hayır. Youtube thumbnail hizmetimizin kullanımı oldukça basittir. İlk kez deneyimleyenler için zorlayacak herhangi bir adım olmaz. Merak ettiğiniz bilgilendirmelerde, sistem yardımcı olacaktır. Rahatlıkla kullanıp, faydalanabilirsiniz. 

Youtube için önerilen ideal öne çıkan görsel boyutu, 1280 x 720 pikseldir. İdeal olarak sistemde sunulan görsel boyutu kullanılabilir. Fakat yapmış olduğunuz video içeriğine göre farklı formatlara göre hizmetlerden faydalanmanız mümkün. 

Youtube thumbnail indirme aşamasında, güven odaklı çalışmalar gerçekleşir. Bu yüzden istenmeyen herhangi bir sorun yaşanılmaz. İndirme süreci başladığı andan itibaren, sonuna kadar içiniz rahat bir şekilde faydalanıp kullanabilirsiniz. 

Youtube thumbnail indirme işlemi kullanılırken, burada herhangi bir sınırlama bulunmaz. Dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. İndirme sınırı bulunmadığından dolayı, farklı videolar için gün içerisinde rahatlıkla hizmetten yararlanabilirsiniz.

Youtube thumbnail indirme işlemi gerçekleşirken, tarafınızdan ekstre ücret istenilmez. Burada herhangi bir video için küçük resim indireceğinizde, ücret ödemenizi isteyen platformlara itibar etmemeniz gerekir. Firmamız bu konuda ödeme talep etmez. 

Youtube thumbnail indirme aracı, YouTube kullanıcıları için önemli bir işlemdir. Herhangi bir ücret ödemeye gerek kalmadan, programsız bir şekilde sistemimizden indirmeniz tavsiye edilmektedir. Kullanıcılar tarafından önerilen bir işlem. 

Müşteri Yorumları

10 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Şahika Cüneyt
  Avukat

  Merhaba. YouTube görsel indirme aracı sayesinde, kolaylıkla görselleri indirebiliyorum. Youtube üzerinden indirilip, indirilmemesi konusunda merakım vardı. Bu konuda ekip arkadaşlarınız bana yardımcı oldu. Ödeme konusunda da problem yaşamadım. Kısa sürede görselleri indirmem mümkün oldu. Size gerçekten çok teşekkür ediyorum. 

 • Mahmut Kırlangıç
  Psikolog

  Selam. YouTube için birçok ayar yaptım. Fakat istediğim görselleri indiremedim. Sayfanızdan faydalandım. Youtube indirme programı ile artık rahatlıkla kullanabiliyorum. Konu ile ilgili birçok merakım vardı. Ekip arkadaşlarınızın her birini teker teker cevaplaması beni mutlu etti. Size teşekkür ederim. Vakit kaybetmeden hemen faydalanın.

 • Hüseyin Edebali
  Mimar

  YouTube thumbnail indirme programı çok faydalı. Eminim birçok kişinin işine yarayacaktır. Ben memnun kaldım. Programı beğendiğim için hem kendi kanalım, hem de işyerim için açtığım kanalıma kullanıyorum. Videolardaki görselleri kısa sürede indirip kaliteli bir şekilde kullanmak mümkün oldu. 

 • Kaan Beyazlar
  CEO

  Merhaba. YouTube platformu için birçok görsel indirme programı kullandım. Fakat sayfanızdan aldığım memnuniyeti diğerlerinde görmedim. Birçok arkadaşıma tavsiye ediyorum. Youtube kanalımda şimdi daha kaliteli görseller bulunuyor. Hizmetiniz için size çok teşekkür ederim.

 • Esma Yıldırım
  Diyetisyen

  Thumbnail YouTube platformu için oldukça önemlidir. Görselleri indirmek isteyenler, farklı uygulamalar kullandıklarında başarılı olamıyorlar. Ben de bunu bildiğimden dolayı sayfanızdan yararlandım. Kısa sürede görselleri indirebildim. Kalitede problem yaşamadım.

 • Köksal Uzunca
  Öğrenci

  Hem işyerimin kanalı, hem de kendi YouTube kanalım için görsel videoları indirmek konusunda birçok araştırma yaptım. Sayfanız karşıma çıktı. İlk kez faydalandım. Kısa sürede görselleri indirdim. Ben sorun yaşamadım. Faydalanmak isteyenler varsa öneririm. 

 • Selim Efendiler
  Genel Müdür

  YouTube videolarındaki görselleri indirmek isteyenler için kaliteli bir hizmet. Diğer sitelerde bunun için fazlasıyla ücret ödedim. Fakat sizin sitenizde her bütçeye uygun fiyatlandırma olması beni mutlu etti. Görsel indirme aracında, herhangi bir sorun yaşamadım. Ben memnun kaldım. Denemek isteyenler varsa memnun kalacaklarından eminim. Vakit kaybetmeden hemen faydalanın.

 • Yakup Tosuncuklar
  Mimar

  Selam. YouTube thumbnail indir hizmetiniz harika. Bir sitenin bu kadar kaliteli ve başarılı hizmet sunması beni çok mutlu etti. Videolarındaki görselleri indirmek isteyenler için başarılı. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine faydalanmıştım. Şimdi ben başka kişilere tavsiye ediyorum. Böyle bir kaliteyi daha önce görmedim!

 • Sevda Yüreğir
  Öğrenci

  Merhaba, iyi günler. YouTube thumbnail indir programının kullanımı oldukça kolay. Başlarda tereddüttüm vardı. Fakat şimdi problemsiz faydalanabiliyorum. Ekibinize teşekkür ederim. Sunmuş olduğunuz hizmetinizde, güven ve gizlilik konusunda problem yaşamadım. Benim gibi başlarda korkuları olan varsa tereddütsüz faydalanmalarını öneririm. 

 • Cezmi Tarakçı
  Mimar

  YouTube thumbnail indir hizmetiniz, oldukça kaliteli. Hoşuma giden tüm görselleri bir türlü indiremiyorum. Çok denedim ama olmadı. Sayfanız bu konuda bana yardımcı oldu. Gerçekten çok teşekkür ediyorum. Açıkçası böyle bir hizmet beklemiyordum. Beklediğimden fazlasını gördüm. Denemek isteyenler varsa öneririm.

HAZIR!

Youtube sosyal medya platformu üzerinden indirilmesi mümkün olmayan thumbnailları, telefonunuza ya da farklı bir cihaza indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! 

Firmamız tarafından oluşturulan YouTube thumbnail indir aracı sayesinde ücretsiz olarak dilediğiniz videonun öne çıkan görseline hemen şimdi indirin! Youtube için geliştirilen hizmetimiz, herhangi bir ücret ya da programa gerek kalmadan sunulmaktadır. Dilediğiniz şekilde faydalanıp, küçük resimleri alabilirsiniz. thumbnail indir

Youtube Thumbnail Nedir?

YouTube thumbnail, YouTube mecrasında videoları izlemek isteyen herhangi bir kullanıcının, videodaki içerikler hakkında bilgi almasını sağlayan küçük resimlerdir.

 • YouTube'a geldiğiniz zaman video izlemeden önce karşınıza küçük resimler çıkar. Bu hem videoyu anlatır. Hem de videonun içeriği hakkında kişilere bilgi verir. Bu resim ne kadar bilgi verici olursa, kişilerin videoyu izlemesi de o kadar etkili olacaktır. Bu yüzden kaliteli hizmetimizden yararlanarak, YouTube indirme aracı sayesinde öne çıkan görseli indirmek mümkün. 
 • YouTube mecrasında geliştirilen böyle bir özellik bulunmuyor. Program ya da ücret talep etmeden firmamızda çok basit ve kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz sağlanır.

Youtube Thumbnail Size Ne Sağlar?

YouTube kullanıcıları abone olduğu herhangi bir kanal ya da beğendikleri YouTube video içeriklerini kişisel cihazına indiremezler ve bu da görseli kullanamayacakları anlamına geliyor. Görsele erişebilmek için video sahibinin içeriği ön plana çıkarması gerekir. Bu da işe yarayacak bir yöntem değildir. Bu yüzden YouTube thumbnail veya Youtube abone hilesiyle beraber beğenilen içeriklere bakıp, diledikleri gibi görselleri kullanabilme imkanı mevcuttur. Sistemimiz bünyesinde geliştirilen işlemde, herhangi bir sorun yaşanılmaz. 

youtube thumbnail indir onlineYoutube Thumbnail Boyututhumbnail psd indir

Youtube thumbnail boyutu, ideal boyut olarak bulunmaktadır. Bu da öne çıkan görsel boyutunu tam anlamıyla, 1280 x 720 piksel değerindedir. Boyutu konusunda detaylı bilgilendirme almak istiyorsanız, canlı destek hattı 7/24 aktiftir ve tarafınızı bu konuda bilgilendirir. Öncesinde bilgilendirme almanız, sizin açınızdan çok daha faydalı olacaktır. 

Youtube Thumbnail Maker

YouTube thumbnail design aracı kullanılaraki kişiler beğendikleri videoları indirip diledikleri gibi bu görselleri kullanabilirler. Youtube öne çıkan görsel indirme aracı, sistemde sunulan videoların her birinde kullanılabilir. Yani sınırlandırma mevcut değil. Yapmanız gereken, öncelikli olarak indirmek istediğiniz videoların bağlantı linkini gerekle yeri yazarak indirmeyi beklemenizdir. Burada marka kalitesi önemsendiğinden dolayı, müşterilerin memnuniyeti de öncelikle gelmektedir. İstenilmeyen herhangi bir problem yaşamadan faydalanmanız mümkün.

Youtube Thumbnail Template

YouTube thumbnail ekleme işlemi için Sistem bünyesinde, YouTube kullanıcılarına özel geliştirilen hizmetimiz ücretsiz olarak kullanılmaktadır. Bu işlemin, sizlere sunduğu en büyük avantajlardan birisidir. 

 • Beğendiğiniz video görselini kendi videonuzda ya da farklı bir alanda kullanmak istiyorsanız burada kesinlikle endişe etmeyin. Sunmuş olduğumuz bu aracımızın size sağladığı avantajlarla beraber, kısa sürede gerçekleştirmeniz mümkün. 
 • Dilediğiniz YouTube videosunun thumbnaili indirmeniz yalnızca dakikalarınızı alacaktır. YouTube thumbnail template yani diğer bir ifadeyle şablon ekleme işlemi sistemimizde riskiz sağlanır. 

Youtube Thumbnail Yapmavideo küçük resim indir

YouTube thumbnail yapma aşaması, oldukça basit ve pratik bir şekilde gerçekleşiyor. Öncelikli olarak sistemimize erişim sağlayıp, ardından gerekli adımları takip etmenizle beraber kullanabilirsiniz. 

 • Araç üzerinden indirme işlemi yapmak için en baştan YouTube hesabı oluşturmanıza gerek yoktur. Herhangi bir video içeriğinde de küçük resim kullanmak istiyorsanız, bu konuda sunulan hizmetimiz size fayda sağlayacaktır.
 • Çoğu zaman kişiler yalnızca YouTube için geçerli olduğunu düşünebilir. Video içerikleri farklı platformlarda kullanılacağı sırada, küçük resim ihtiyacınız varsa sistemimiz kullanılmaktadır. 

Youtube Thumbnail Grabber

YouTube thumbnail grabber aşaması, YouTube mecrasında ya da herhangi bir alanda kişilerin sizin videonuzu izlemesini sağlamak istiyorsanız önemlidir. Çoğu içerik oluşturucusu, videosu için YouTube thumbnail konusunda saatlerce zaman ayırmaktadır. 

 • İnsanları çeken ya da videonuzun izlenmesini sağlayan gizli detaylar arasındadır. Ne kadar kaliteli bir çalışma gerçekleşir ise daha fazla kitleye ulaşabilirsiniz. Bu konuda firmamızda sunulan aracımız, özel olarak geliştirilmiştir. 

Alanında uzman ekip tarafından da kontrolü yapılmıştır. Gönül rahatlığı ile kullanıp, denemeniz tarafınıza önerilir.

Youtube Thumbnail Backgroundyoutube thumbnail indir programsızyoutube hd thumbnail indir

YouTube thumbnail background, YouTube için hazırladığınız içeriğin ismi, kalitesi, formatı kadar önemli bir detaydır. Daha fazla kitleye ulaşmak ve insanları çeken öne çıkmanızı sağlayan çalışmalar arasında gelmektedir. Bunu kişisel olarak yapmak istediğiniz zaman saatlerce zaman ayırmanız gerekiyor. Fakat siz zamandan kazanmak ve paylaşımlarınızı kısa sürede sunmak istiyorsanız, burada firmamızdan Youtube izlenme satın al gibi araçları kullanabilirsiniz. Firmamızda geliştirilen özelliğimizde, yalnızca bağlantı linkini gerekli yere yapıştırıp istenilen küçük resmi oluşturabilirsiniz. 

Youtube Thumbnail Psd

Youtube Thumbnail PSD yapımı sonrasında, videonuz hakkında kullanıcılara ön izlenim verebilirsiniz. Daha net bir şekilde ifade etmemiz gerekirse, videonuzun içeriği ne kadar kaliteli olursa olsun eğer ki en başında kullanmış olduğunuz resim kaliteli değilse, kişiler merak edip izlemeyecektir. Ancak siz firmamızda geliştirdiğimiz özelliğimiz ile beraber videonuzun kalitesine ve içeriğine uygun küçük resim oluşturursanız buda izleyicilerin sizin videolarınızı izlemek istemesini sağlar.

Youtube Thumbnail Yapımı

YouTube thumbnail yapımı, farklı bir program ve uygulama kullanılarak gerçekleşeceği zaman sizi zorlar. Fakat zorlanmadan istediğiniz şekilde freepik  YouTube thumbnail oluşturmak için firmamızı kullanabilirsiniz. İndirme işlemi burada basit gerçekleşir. İlk kez deneyimleyen kişiler, merak ettiği detaylar varsa sistemin canlı destek hattı yardımcı olacaktır. Hizmetten yararlanmak için hesap oluşturmanız ya da farklı bir sistem üzerinden form oluşturmanıza gerek duyulmaz. Burada videonuzun içeriğine göre küçük resim sunulur. En başta hesaba gerek yoktur. 

Youtube Thumbnail Hakkında Merak Edilenleryoutube küçük resim indir

Youtube thumbnail indirme işlemi hakkında, ilk kez kanal açıp faydalanmak istiyorsa belli başlı detayları merak etmektedir. 

 • Dilediğiniz YouTube videosu için thumbnail indirmeniz mümkün. Araç üzerinden indirmeye karar verdiğiniz takdirde YouTube hesabı oluşturmanıza gerek yoktur. 
 • YouTube öne çıkan resim indirme aracı, firmamız bünyesinde ücretsiz sunuluyor. Sınırsız olarak kullanmanız mümkün. Herhangi bir sınırlandırma mevcut değildir. 
 • Araç kullanmak için bilgisayar ya da telefonunuza program indirmenize gerek yoktur. Programsız bir şekilde kullanmanız adına, firmamız ön plana çıkıyor. YouTube aracını kullanmak, firmamız bünyesinde yararlandığınız sürece güvenilirdir. Hiçbir kişisel verinize zarar gelmez. 

Youtube Thumbnail Önemli Mi?

YouTube thumbnail, özellikle YouTube kullanıcıları başta olmak üzere herhangi bir video içeriğini farklı alanda paylaşacağınız takdirde önemlidir. İzleyicilerin sizin videonuzu izlemek istemesi, daha fazla kitleye ulaşmanız adına önemlidir. Aynı zamanda videonuzun, ön plana çıkan resimle dikkat çekmesini sağlamak için de kaliteli küçük resim oluşturmalısınız. Bu konuda firmamız sizin YouTube için ihtiyacınızı karşılayan küçük resmi sunacaktır.

Youtube Thumbnail Nasıl Yapılır? 

Youtube thumbnail indirme işlemi, oldukça basit bir şekilde gerçekleşir. Yapmanız gereken belirli adımları takip etmek için öncelikli olarak sistemimize giriş yapmalısınız.

 • Giriş gerçekleştirdikten sonra thumbnailini indirmek istediğiniz videonun bağlantı adresini kopyalayıp, sistemimizde sunulan alana yapıştırın. 
 • İndirmek istediğiniz videonun bağlantı adresini gerekli yere yapıştırdıktan sonra devam seçeneğine tıklayarak karşınıza seçtiğiniz video ile ilgili görseller gelecektir. Buradan istediğinizi kolay bir şekilde indirmeniz mümkün. 
 • İndirim aşamasında, kaliteden kaynaklı herhangi bir problem yaşanılmaz. Dilediğiniz şekilde faydalanmanız mümkün. İlk kez deneyimleyen kişiler için zorlanmadan kolaylıkla tamamlanır. Merak ettiğiniz detaylarda sistem yardımcı olacaktır. youtube thumbnail download

Youtube Thumbnail Android Cihazdan Yapılır Mı?

YouTube thumbnail HD kalitede, Android cihazdan yapılabilir. Android cihaz ya da kullanmış olduğunuz işletim sistemi fark etmeden faydalanabilirsiniz. Burada Android cihaz üzerinde öncelikli olarak sitemize giriş yapmanız gerekiyor. Hangi videonun küçük resmini yani diğer bir ifade ile thumbnailini indirmek istiyorsanız bağlantı adresini kopyalayıp, gerekli yere yapıştırmalısınız. Yalnızca 2 ya da 3 dakika içerisinde devam seçeneğine tıkladıktan sonra istediğiniz görselleri alabilirsiniz. 

youtube ücretsiz thumbnail indirYoutube Thumbnail Ios Cihazdan Yapılır Mı?

YouTube thumbnail iOS işletim sistemine sahip cihazlar üzerinden gerçekleşmektedir. Burada cihazı fark etmeden, sistemi kullanmanız mümkün. iOS işletim sistemi üzerinden gerçekleştirileceği sırada kişiler, kalite ya da buna benzer konular hakkında belirli detayları merak etmektedir. Fakat farklı cihazlarda hizmetlerden nasıl yararlanıyorsanız, iOS işletim sistemine sahip cihazınız üzerinden de aynı şekilde faydalanmanız mümkün. 

Tablet Üzerinden Youtube Thumbnail Yapabilir Miyim?

Tablet üzerinden YouTube thumbnail yapılabilir mi diyenler için kesinlikle mümkün! Tablet cihazınızda videonuz için gerekli olan görsellerin her birini hem alabilirsiniz. Hem de indirirsiniz. İndirme işlemi, kolay gerçekleştiğinden dolayı zaman kaybetmeden faydalanmanız mümkün. Böylelikle videolarınızla hızla kitle oluşturup, ön plana çıkan videolar arasında sizin içeriğinizde yer alır. İndirme süreci sona erdikten sonra tablet cihazınızın indirilen belgeler bölümüne gelip, buradan indirilen thumbnail yani küçük resimleri görmeniz mümkün!

Youtube Thumbnail Ücretsiz Mi?youtube thumbnail indir

Youtube thumbnail indirme işlemi, sistemimiz bünyesinde ücretsiz gerçekleşmektedir. Tarafınızdan herhangi bir ücret istenilmez. Belirli süreler sizden ücret talep edip ardından indirme işlemini sağlar. Fakat 2 ya da 3 dakika içerisinde gerçekleşecek olan bir işlem için firmamızda ödeme durumu yoktur. Öncesinde ya da sonrasında ekstra ücret ödemeye gerek kalmadan, siz de hemen faydalanabilirsiniz.

Youtube Thumbnail Sistemi Güvenilir Mi?

Youtube thumbnail ratio hizmetinden yararlanıp, kanalı için öne çıkan resimleri vakit kaybetmeden kullanmak isteyen kişiler güvenilir mi ya da problem yaşar mıyım gibi sorulara cevap aramaktadır. Fakat firmamız, sektörde sunmuş olduğu hizmetleri ile güven konusuna önem vermektedir. Üst düzey güvenlik önlemleri alınır. Burada faydalanacağınız thumbnail indirme hizmeti ile beraber, diğer birçok hizmette herhangi bir soru yaşanmaz. 

Size Nasıl Güveneceğim?

Firmamız görüş, öneri, hizmet kalitesi ve markaya önem vermektedir. Sizlere özel sunulan hizmet ya da araçlarımızdan memnun kalmanız öncelikli hedefimizdir. Bu yüzden YouTube thumbnail indir hizmeti de, hem YouTube kanalı kullanıcıları için hem de farklı video içerikleri konusunda faydalanmak isteyen kişiler adına üst düzey çalışmalarla sunulmaktadır. Hem kalite, hem gizlilik, hem de güven konusuna önem verildiğinden dolayı çoğunluk tarafından tercih ediliyor. Tavsiye edilen bir site olduğumuz için siz de gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz. 

Hesabım Zarar Görür Mü?youtube thumbnail indir 2024

Youtube thumbnail indirme işleminde, YouTube kanalınıza herhangi bir zarar gelmesi mümkün değildir. Farklı bir kişinin kanalında bulunan videoyu indirmek istediğinizde de, o kişiye bildirim gitmez ve hesabının zarar görmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Yalnızca YouTube değil, farklı bir mecrada gördüğünüz video içinde küçük resim almak istiyorsanız sorunsuz faydalanmanız mümkün. 

Mobilden Youtube Thumbnail Yapabilir Miyim?

Mobil cihazınız üzerinden sistemimize erişim gerçekleştirip, YouTube indirme işleminden faydalanmanız mümkün. Burada cihazınızın markası ya da işletim sistemi fark etmiyor. Mobilden yapacağınız indirme işlemi sonrasında indirilenler bölümüne gelip, küçük resimlerin her birini Youtube paylaşım satın alma aracındaki gibi burada görebilirsiniz. Detaylı bilgi ya da kafanıza takılan soru işaretleri varsa alanında uzman ekibimiz sizi bilgilendirir.

Bilgisayar Üzerinden Youtube Thumbnail Yapabilir Miyim?

Bilgisayar üzerinden YouTube thumbnail template psd hizmetinden faydalanmak, çok basit ve kolay bir şekilde gerçekleşir. Mobil ya da tablet bünyesinde yapacağınız işlemlere göre ilk kez deneyimleyen kişiler bilgisayarda vakit kaybetmeden küçük resim alabilirler. 

 • Youtube videonuz ya da farklı bir mecrada kullanacağınız küçük resimler için bilgisayarda öncelikli olarak sisteminize giriş yapmanız gerekiyor. Ardından hangi videonun thumbnailini almak istiyorsanız, gerekli yere bağlantı linkini yapıştırmalısınız. Harici bir işleme gerek duyulmaz. Sizden ücret ya da kişisel bilgi isteniliyorsa, bilgisayarda işlemi tamamlandıktan sonra platformun müşteri hizmetleri halen sizinle iletişim halinde olacaktır. 
 • Gerekli bilgilendirme ya da öğrenmek istedikleriniz varsa buradan detaylı öğrenebilirsiniz. Firmamızda thumbnail aracını kullanmak güvenilir, programsız ve hiçbir kişisel verinize de zarar gelmeden gerçekleşir. 
+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu