0

Youtube Ücretsiz Yorum

Üye girişi yaparak daha fazla kazanabilirsiniz. Lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

gorsel

Youtube Ücretsiz Yorum Nasıl Yapılır?

Sitemizde Youtube uygulaması için Youtube Yorum Hilesi mevcuttur. Youtube platformundaki hizmetlerimizi denemeden önce Youtube Ücretsiz Yorum aracımızı şifresiz test etmek isterseniz, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • İlk olarak, ana sayfadaki "Ücretsiz Araçlar" bölümüne tıklayın.
 • Açılan sayfadan Youtube Ücretsiz Yorum bölümüne tıklayın.
 • İstenen tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde girin ve işlemi başlatın.
 • Daha sonra karşınıza çıkacak basit görevleri yerine getirerek işlemi tamamlayın.
Youtube Ücretsiz Yorum Nasıl Yapılır?

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan sorular.

Youtube yorum hilesi için hesap şifresi istenmiyor. Youtube hesap şifresinin istenmesi doğru bir uygulama değildir. Hiçbir hile için hesabınızın şifresini vermeniz gerekmez.

Youtube yorum hilesi gerçek hesaplar üzerinden hazırlanır. Yorum gönderilecek olan videonun içeriğine göre yorumlar hazırlanıyor. Bu sayede gerçekten izleyen kişilerin yapacağı yorumlardan hiçbir farkı bulunmaz. İsterseniz sizde yorumlarda yönlendirme yapabilirsiniz.

Youtube yorum hilesi aldığınız anlaşılmaması için tüm özellikler değerlendirilir. Yorumlar gerçek hesaplardan gerçek yorum şeklinde gönderilir. İnandırıcı olması ve etkileşimi arttırmak için tüm yorumlar hemen girilmez. Yapay durmaması için yorum aldığınız kadar izlenme ve beğeni de satın alabilirsiniz.

Youtube yorum hilesi kullandığınızda yorumların silinmesi gibi bir durum söz konusu olamaz. Eğer yorumlar silinirse sizin de iade isteme hakkınız bulunur. Yapılan yorumlar video durduğu sürece silinmeden ve azalma olmadan kalmak zorundadır. Garantili hizmet veren firma tercihinde bulunmak bu açıdan önem kazanıyor.

Youtube yorum hilesi güvenilir. Marka değeri olan ve sektörde kendini kanıtlamış firma tercihinde bulunursanız herhangi bir güvenlik sorunu yaşanmamaktadır. Size dair özel bilgiler istenmez ve hiçbir bilgi kullanılmaz. Yorum hilesi yapılacak olan videonun link bağlantısını girmeniz yeterlidir. Bu hizmet %100 garantilidir.

Evet, Youtube yorum hilesi için isterseniz Türkçe yorumlarda alabilirsiniz. Türkçe yorumlar Türk hesaplardan alınıyor. Eğer hile içinde Türk gerçek hesapları seçerseniz videoya da Türkçe yorumlar gönderilir.

Youtube yorum hilesi videonun popüler olmasını sağlar. Videodaki yorum sayısı arttıkça videonun etkileşiminde de artış yaşanır. İçerik ilgi çekici hale geldiği için organik kullanıcılara da daha fazla gösterilir. Bu sayede beğeni, izleme ve abone olma gibi diğer alanlarda olumlu etkilenir.

Youtube yorum hilesi için ilk olarak internet üzerinden sisteme giriniz. Yorum paketlerinden özelliklerine göre seçim yapınız. Sizden daha sonra yorumların yapılmasını istediğiniz videonun URL link bağlantısı isteniyor. Link bağlantısını eksiksiz bir şekilde giriniz. Ödeme tamamlandıktan sonra videoya yorumlar gönderilmeye başlanır.

Youtube yorum hilesi profesyonel firmalardan yapıldığında azalma riski yoktur. Firmalar bazen bir miktar düşme yaşanabileceğini öne sürer. Ancak güvenilir firmalarda düşme yaşanmaz. Hizmetler garantilidir. Eğer yorum sayısında azalma yaşanır ise 7 gün 24 saat canlı destek ekibine yazarak telafi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Youtube yorum hilesi ile istediğiniz videolara yorum gönderebilirsiniz. Youtube videolarının popüler olması için önemli etkileşim alanlarından biridir. Yorum hilesi alarak istediğiniz herkese yorum yapılmasını sağlayabilirsiniz. Videonun altında sınırsız yorum yapılmaktadır.

Hesabınız açısından hem şifre istemememiz hem de işleminizi yalnızca bir link üzerinden gerçekleştirmemiz güven sağlar. Bunun yanında sunmuş olduğumuz yorumlar gerçek görünümlü olduğu için herhangi bir itibar kaybı ya da satın alma işleminizin anlaşılması gibi durum söz konusu olmayacaktır. İşlemimiz tamamen güvenlidir.

Youtube yorum hilesi işlemi sırasında sizden istediğimiz tek veri videonuzun linkidir. Bu linkin de saklanması ya da yeniden bir alanda kullanılması gibi durum söz konusu olmayacaktır. Sosyalgram sizin bilgilerinizin güvende kalması için tüm detaylara sahiptir.

Yorum almak en zor etkileşimlerden biri olduğu için Youtube yorum hilesi kullanarak çok daha kolay bir şekilde popülerliğe adım atabilirsiniz. Bunun için sitemizde yer alan hileyi ya da ücretli paketleri kullanmanız istediğiniz etkiyi elde etmeniz için uygun bir hizmet olacaktır.

Youtube yorum hilesi alırken hesabınıza giriş yapmanız ya da şifrenizi paylaşmanız istenmez. Bu nedenle de işleminizin sonrasında hesabınızdan işlem yapılması gibi bir durum da söz konusu olmayacaktır. 

Sizlere işlem için herhangi bir şart ya da kural koymuyoruz. Web sitemiz üzerinden yalnızca 1 gönderi için maksimum 1000 yorum alma şansı sunuyoruz. Tek sınırımız bu işlem için belirlenmiş olan sınırdır.

Youtube yorum hilesi kullanırken yapılan en büyük yanlış görüntülenme sayısı kadar ya da daha fazla yorum almaktır. Doğal ve etkili bir görünüm için var olan izlenme sayınızın yarısından fazla yorum almamanız tavsiye edilir. Eğer görüntülenme sayınız çok düşükse mutlaka görüntülenme paketlerimize göz atmanız gerekir.

Kendi istediğiniz yorumlarınız olursa bizimle paylaşarak profillerimizden yapılmasını sağlayabilirsiniz. İstediğiniz kadar yorumu bizimle paylaşabilirsiniz. Bunun için siparişinizin ardından sipariş numaranız ile bize dönüş yapmanız gerekir.

Oluşturulan yorumlarımızda emojili ve emojisiz yorumlar oluşturarak doğal bir görünüm sağlıyoruz. Ancak dilerseniz tüm yorumlarınızın emojili ya da tamamının emojisiz olmasını sağlayabiliriz. Bu durum sizin isteğinize bağlı olarak değişebilir.

Yorumları firmamızın bünyesinde yer alan hesaplarımız yapıyor. Tüm hesapların mantıklı kullanıcı isimleri ve profil fotoğrafları bulunuyor. Sahte bir görüntü oluşmasının önüne geçerken hesaplarımız gerçek olarak size hizmet sunar.

Firmamız ile uygulanan yorum hilesinde videonuz ile uyumlu olacak yorumlar yapılır. Herhangi bir otomatik ya da bot yorumlar uygulanmaz. Videonuz ziyaret edilir ve konusuna ya da konseptine göre yorumlar düzenlenir.

Müşteri Yorumları

20 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Mustafa Çolak
  Öğretmen

  Kurumsal Youtube kanalımız için yorum satın aldım. Daha önce abone de satın almıştım. Sosyalgram firmasına güveniyorum. 

 • Sevinç Deliren
  Mimar

  Yorum satın alırken hesap şifresi istemediler. Kredi kartımla ödeme yaptım. İki türlüde sorun çıkmadı. İşlem kısa sürede bitti ve tarafıma haber verdiler. Çok ilgisiniz gerçekten çok memnun kaldım. 

 • Nur Sultan
  Avukat

  Youtube yorum alırken firma çalışanları garantili hizmet verdiklerini açıkladı. Kanalım zarar görür diye başta çekindim ama şifre vermedim. Şifrenin istenmemesi güvenimi çok arttırmıştı. Yorumlar tamamladıktan sonra inceledim ve haklarını vermek için bu yorumu yazıyorum. Verdiğim her kuruş helal olsun…

 • Sevdiye Uzuncu
  CEO

  Kızım kendince video içerikleri yüklüyor. Bende o mutlu olsun diye abone, izlenme ve yorum satın alıyorum. Etkileşimini de desteklediğini düşünüyorum çünkü ben satın aldığımdan daha çok yorum gelmeye başladı. Kızım internetten çok iyi anlamasına rağmen hile yaptığımızı anlamadı. Başarılarına bu sayede bende kanıt gösterebiliyorum teşekkür ederim.

 • Belgin Salkım
  Avukat

  Ben çok yoğun video yüklemesi yapıyorum. Her videom aynı etkiyi almıyor bu yüzden. Geride kalan vidom için yorum satın aldım. Yüklü bir yorum işlemi almama rağmen bir gün içinde hepsi yazıldı. Çok beğendim yorumları da hesapları da. Endişeniz olmasın arkadaşlar kesinlikle çakılmıyor.

 • Ülkü Badire Gezmiş
  CEO

  Youtube yorum satın aldığımda anlaşılacak diye çok korktum. Ama whatsap üzerinden görüşme yaptım ve denemeye karar verdin. Yorum hilesi yaptığımı ailemdekiler bile anlamadı. Böyle hepsi aynı anda gönderilmedi. Yorum yazan hesaplarda çok kaliteliydi. Sosyalgram ailesine çok teşekkür ederim.

 • Sadri Kara
  Diyetisyen

  Youtube içinde iş yapmak istiyorsanız yorumlar ve izlenme çok önemli. Ben iki hizmeti de aldım. İzlenmenin yarısı kadar da yorum satın aldım. İnandırıcılığı yüksek olsun diye. Hala aktif izlenme ve yorum sayım artıyor. Videonun etkileşimini arttırmakta gerçekten çok etkili oldu.

 • Azize Kart
  Psikolog

  Youtube yorum hilesi her içerik üreticisinin kullanması gereken bir hizmet bence. Yorum satın almak için Youtube hesabınızın şifrenizi vermeniz gerekmiyor. Şifre verilmediği içinde hesabınıza hiçbir zararı yok. Yorum sayısını da yorum içeriklerini de ben seçtim. Firma çalışanları çok ilgilendi ve istediğim gibi olmasını sağlar. Ne kadar teşekkür etsem az. Bir sonraki videom içinde kullanacağım.

 • Yücel Demirci
  Öğretmen

  Kendince rap şarkıları yapıyorum ve Youtube ile yayınlıyorum. Ücretli yorum alma hilesini kullandım. Yorumlar peş peşe yapılmadı. Yani baktığımız zaman gerçekten videoya gerçek kişiler yorum yapmış gibi duruyor. Başarımda sizin de katkınız var. Sizi tercih ettiğim için çok mutlu oldum.

 • Özlem Pektaş
  CEO

  Youtube yorum hilesinde yapılan yorumların çok saçma olacağını düşünüyordum. Ancak bence içeriği izleyerek yorumları gönderiyorlar. İçeriğimle ilgili çok güzel yorumlar gönderildi. Bu kadar iyi olacağını ben bile tahmin etmedim. %100 memnun kaldım ve %100 herkese öneriyorum.

 • Serpil Bek
  Diyetisyen

  Gelen yorumlar hem hızlıydı hem de olumlu. İçerisinde kötü yorumun olmaması kanalımın imajı için çok bir artı. Az önce işlemim tamamlandı. Bakalım hilenin etkisi ile normal yorumlarım da artacak mı. Bence çok etkili bir site. Kullanmak isteyen herkese tavsiye ederim. 

 • Baran Mertol
  Influencer

  Youtube kanalım için ne kadar denersem deneyeyim herhangi bir hile bulamamıştım. Sosyalgram ile tanıştıktan sonra benim için büyük avantaj oldu. Yorumlar gerçekten geliyor arkadaşlar. Hatta farklı arkadaşlarım da aldı onların da yorumları geldi. Hepsi de farklı farklı yorumlar yani kopyala yapıştır yok. Yalnızca sayı biraz düşük ancak zaten yorumdan bahsediyoruz binlerce yorum olmasını beklemek saçma olur. Sosyalgram kalitesini çok beğendim.

 • Mehmet Coşkuner
  CEO

  Çalıştı. İlk deneme işlemimin ardından videolarıma yorum gelmeye başladı. Yorumlar genel olarak gerçekçi sadece aralarından bazılarını pek beğenmedim. Beğenmediğim yorumların bazılarını sildim bazıları duruyor. Yine de çok kaliteli, ücretsiz olduğu halde gelmesi bile yeter. 

 • Kıvanç Ceren
  Öğrenci

  Yorumların artırılmasının ne kadar zor olduğunu herkes bilir. Bu yüzden ben de videolarım için yorum hilesini deneme kararı aldım. Başta çalışmayacak sandım ama yaklaşık 20 dakika içerisinde yorumlarım gelmeye başladı. Sistem çok hızlı diyemeyiz ancak ücretsiz bir hizmet için 5/5. 

 • Harun Berktay
  CEO

  Yorumları okuduktan sonra güvenerek hile işlemini gerçekleştirdim. Yorum yapan tüm arkadaşlara da Sosyalgram ekibine de çok teşekkür ederim. Youtube kanalım taş devrinden tunç devrine geçti resmen. Etkileşimlerim çok yükseldi.

 • Senem Özek
  Diyetisyen

  Youtube yorum hilesi deyince ilk olarak diğer siteler gibi boş bir hizmet olacağını düşündüm. Ama gerçekten yorumlarım gelmeye başlayınca gerçekten şaşırdım. Çalışacağını hiç düşünmemiştir. Kullanmak isteyen tüm arkadaşlara hiç düşünmeden kullansınlar. Yoksa çok şey kaçırırsınız.

 • Sunay Gökçek
  Doktor

  Youtube üzerinden para kazanmak istiyorsanız bence yardımcınız olacak olan site Sosyalgram. Tüm videolarınız için hem yorum alabilirsiniz hem de hile ile ücretsiz bir şekilde yorumunuzu artırabilirsiniz. Şimdiye kadar gördüğüm en iyi hizmet burada. Herkese tavsiye ederim valla hiç çekinmeyin derim. 

 • Yücel Ergül
  Avukat

  Farklı birçok sitenin hilesini gördüm ancak yok hesabınızdan paylaşım yapılmasını kabul edersiniz yok başkalarını takip edersiniz diyerek sizi kullanmaya çalışıyorlar. Yaptığım araştırmalar sonucunda hem çalışan hem de güvenilir bir hizmet sunan Sosyalgram ile karşılaştım. Gerçekten de tüm söylediklerini yaptılar.

 • Özkan Çarpar
  Öğretmen

  Ücretsiz bir hizmete göre maksimum kaliteye sahip diyebilirim. Yorum sayılarının sınırlı olması hoş olmamış ancak sitenin ücretsiz bu hizmeti sunduğunu düşününce çok bile. Çalışıyor olması ise en güzel kısım. Aldığım yorumlarım ortalama olarak 5 saat içerisinde yüklendi.

 • Muratcan Akar
  Avukat

  Sitenin hizmeti sayesinde kanalımda yer alan tüm etkileşimleri 3 katına çıkardım. Üyelik ya da abonelik oluşturmadan hile kullanımı işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Yorumları da güzel kalitedeydi. Severek sitenin tüm hizmetlerini kullanıyorum.

2005 yılında dünyaya duyurulan Youtube ülkemizde 2010 yılında erişime açıldı. Çevrim içi video paylaşma platformu olarak kullanırken milyonlarca kişinin de gelir kapısıdır. Amerika merkezli bu uygulama Türkiye’de de en popüler uygulamalar arasında yer alıyor. Kullanıcılar video yükleyebilir, video izleyebilir ve yüklenen videoları paylaşabilir.youtube yorum arttırma hilesi

Her gün milyarlarca kişinin ziyaret ettiği uygulamada popülerlik elde etmek için birçok özellik bulunuyor. İzlenme sayısı, beğeni sayısı ve yorum sayısı ne kadar fazla olursa video da o kadar fazla izleniyor. Youtube videolarında özellikle yorumlar en az gerçekleştirilen ve en değerli etkileşim alanlarından biri. Youtube içeriklerinizde yorumlarınız artsın mı istiyorsunuz? O zaman Youtube yorum hilesi tam size göre!

Youtube Yorum Hilesi Nedir?

Youtube yorum hilesi nedir? öğrendiğiniz zaman rakiplere en hızlı ve kolay şekilde nasıl fark atacağınızı da kavrayacaksınız. Youtube yorum hizmeti uygulama içinde paylaştığınız short ve normal Youtube videolarında yorum sayısını arttırmaya yönelik bir hizmettir. Youtube videolarının popülerliğini arttırmak için en önemli etkileşim alanlarından biri. Yorum satın alarak hesabınızı tahminlerinizden çok daha hızlı bir şekilde büyütebilirsiniz.

Youtube yorum hizmeti alan herkes popülerliği çok daha kısa sürede elde ediyor. Youtube algoritması içerisinde etkileşimi arttıran en önemli kriterler arasında. Doğal yorum sayınızı arttırmak istiyorsanız eğer yorum hilesi alabilirsiniz. Çünkü uygulama içinde kanalla ilgili olan her olumlu durum daha fazla kişiyi kanala çeker. Youtube yorum satın alma hizmeti yorum sayınızı arttırmak için çok tercih ediliyor. 

Youtube Yorum Hilesi Ne İşe Yarar?

Youtube yorum hilesi kanalınızda ki videoların altına gerçeğe en yakın şekilde yorum satın alınmasını sağlıyor. Youtube yorum hilesi ne işe yarar? Sorgulaması yaptığınızda hizmetin size uygun olup olmadığını anlamlandırabilirsiniz.

Youtube hesabınızın popüler olmasını mı istiyorsunuz? Kanalınızı güçlendirmek için o zaman Youtube yorum hizmeti almalısınız. Youtube bugün en fazla kazandıran ve en büyük sosyal medya uygulamaları arasında Youtube izlenme hilesi de bulunur. Youtube’ın asıl yükselişi amatör hesapların uygulamayı kullanmasıyla başladı. Bu durumda hem uygulamaya hem de kullanıcıya yaradı.youtube türk yorum hilesi

Birkaç öncesine kadar bilmediğimiz binlerce kişiyi bugün Youtube sayesinde tanıdığınızı hatırlatmak isteriz. Amatör video içerik üreticileri uygulama sayesinde kısa sürede popülerleşerek bugün ünlüler dünyasında yerini aldı. Youtube üzerinden para kazan mı istiyorsunuz? O zaman youtube videolarınızın belirli kriterleri karşılaması gerekiyor. Bu kriterlerden biri de yorumlardır. Kanalda yüklü olan videolara ne kadar fazla yorum yapılır ise bu popülerlik o kadar fazla olur. 

Youtube yorum hilesi temel olarak ve garantili bir biçimde Youtube kanalınızın güçlendirilmesini sağlar.

Youtube Yorum Hilesi Avantajları Nelerdir?

Youtube yorum hilesi avantajları nelerdir? Öğrendiğinizde yorum satın alma hizmetinden yararlanmak için daha fazla zaman kaybetmek istemeyeceksiniz. Youtube uygulamasında yorum sayısı, beğeni sayısı ve izlenme sayısı ve Youtube abone satın al her zaman çok değerlidir. Bu sayede milyonlarca video arasında sizin videonuz öne çıkar. Unutmayın dikkat çekmek için en az bir adım rakiplerinize göre öne çıkmanız gerekiyor. 

Youtube yorum satın al hilesi size rakiplerinizle aranızdaki mesafeyi açmanızı sağlayacak. Kanalınızın ihtiyacı popülerlik elde etmek ise en büyük avantajı bu popülerliği vermesidir. Youtube yorum satın aldığınızda avantajları:

 • Youtube videolarında yorum yok ise bu kanal için iyi bir izlenim yaratmaz.
 • Yorum hilesi kullanarak videonun altına yapılan yorumlar videonun imajını düzeltir.
 • Youtube yorumları videoyu izleyen kişiler tarafından çok fazla incelenir.
 • Olumlu yorumların olması video için izleyicinin olumlu görüş bildirmesini ve yorum yapmasını teşvik eder.
 • Kullanıcılar ne kadar fazla olumlu yorum görür ise fikrini söylemek için yorum yapma ihtiyacı hisseder.
 • Kendi kanalını göstermek ve abone sayısını arttırmak içinde yorum yapar. Bu sayede popüler videonun altında kendi adı da görünecektir.
 • Youtube yorumları yükseldiğinde kullanıcıların bu yorumları okumaktan keyif aldığını unutmayınız.
 • Özellikle video izlenirken yorumlar sayesinde keyif artıyor.
 • Youtube yorum satın aldığınızda yorumların tamamı içeriğe uygun bir şekilde gönderiliyor.
 • Ayrıca SEO çalışmaları ile yorumlar gönderildiği içinde videonun çekiciliği artar.

Youtube yorum satın aldığınızda yorum sayısının artması algoritma içinde sizi daha değerli yapar. Bu hizmeti sadece uzun videolar için değil short videoları içinde kullanabilirsiniz. Youtube yorum satın almak videonun daha hızlı bir şekilde öne çıkan videolar arasında girmesini sağlayacaktır. 

Youtube Yorum Hilesi Gerçek Mi?youtube yorum hilesi

Youtube yorum hilesi gerçek mi? herkes bunu konuşuyor! Youtube yorum yapma hilesi uzun yıllardır profesyonel firmalar tarafından kullanıcılara sunulan bir hizmet. Nasıl ki hile ile Youtube abone sayısını arttırabiliyorsanız yorum sayısını da Youtube yorum satın alarak arttırabilirsiniz. 

Youtube yorum hilesi sayesinde günümüzde birçok kişi videonun daha popüler olmasını sağlıyor. Güvenilir firmalar bu işi çok profesyonel bir şekilde yapıyor. Kaliteli yorumların yapılması sadece izleyicilerin gözünde değil algoritma içinde hesabı öne çıkarır. 

Ücretli youtube yorum hilesi satın aldığınızda bu yorumların gerçek yorumlarından hiçbir farkı yoktur. Youtube kurallarına göre yorumlar yapılır ve yorum yapan hesaplar yüksek kaliteli hesaplardır. Satın aldığınız yorumlar belirli bir zamana yayılarak en etkili ve doğru şekilde hesabınıza gönderiliyor. Üstelik hangi videoya isterseniz o videoya gönderilmektedir. İsterseniz bir videoda isterseniz kanaldaki tüm videolara yorum hilesi kullanabilirsiniz. Burada hile yapılması için hiçbir sınırlandırma yoktur. İsterseniz ücretsiz youtube yorum hilesi de kullanabilirsiniz. Ücretsiz yorumlar da kanaldaki videonun popülerleşmesinde etkilidir. Ancak sayısı daha az olduğu için hayallerinizde ki etkiyi yaratması daha uzun bir zaman alır.

Gerçek Youtube yorum hilesi yapmak için çok yüksek meblağ ödemeniz gerekmiyor. Paket fiyatlarını gözden geçirdiğinizde bu muhteşem hizmete çok ulaşılabilir bir rakama sahip olabileceksiniz. 

Youtube Yorum Hilesi Yapma Nasıl Olur?

Youtube yorum hilesi nasıl yapılır? Öğrenerek sizde istediğiniz kadar içeriğe yorum gönderebilirsiniz. Youtube yorum hilesi satın al işlemi 7 gün 24 saat gerçekleştirilmektedir. Kendi kanalınıza ister ücretli ister ücretsiz yorum yorumları gönderebilirsiniz. Youtube yorum hilesi almak için:

 • Yorum satın alacağınız güvenilir sosyal medya hizmetleri veren firmanın sitesine giriniz.
 • Firmanın güvenilir olması yorum kalitesini ve yorumların kalıcı bir şekilde video kalmasını sağlar.
 • Siteye girdikten sonra hizmetler kısmından Youtube hizmetlerini seçiniz.
 • Youtube yorum satın alma menüsünü kolay bir şekilde göreceksiniz.
 • Yorum alma kısmına girdiğinizde kullanıcılara özel paket seçenekleri listeleniyor.youtube yorum hilesi ücretsiz
 • İstediğiniz paketi seçtiğinizde satın al butonuna tıklayabilirsiniz.
 • Butona tıkladığınızda sizden ilk istenen yorum yapılacak videonun URL link bağlantısıdır.
 • Link bağlantısını girdikten sonra kişisel bilgiler istenir.
 • Son olarak ise ödemenizi yapabilirsiniz.

Ödemenin aktarılmasından sonra süper hızlı işlem garantisi ile videoya anlık yorumlar yapılır. Yorumların tamamı aktif kullanıcılar ile hesaba gönderilmektedir.

Youtube Yorum Hilesi Ödemesi Nasıl Yapılır?

Paralı Youtube yorum hilesi kullanmak son derece güvenilirdir. Youtube yorum hilesi ödemesi nasıl yapılır? Sorusuna yanıt bularak ödemelerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenilir sosyal medya hizmeti veren site ödemelerin tamamını 3D güvenli ödeme ile yapıyor. Yani sizin bilginiz ve izniniz olmadan ödeme işlemi onaylanmaz. Bu durum ödeme yaptığınız kart veya diğer özelliklerinde korunmasını sağlar. Ödeme yapmak için birçok yöntem kullanabilirsiniz. Bunlar:

 • Banka havalesi ve EFT ile yasal olarak ödeme yapabilirsiniz.
 • Profesyonel firmanın verdiği hizmetin tamamı yasaldır.
 • İsterseniz ödemeniz için fatura da kesilecektir.
 • Bankacılık yönteminde ülkemizde kullanılan tüm bankalar kullanılıyor.
 • Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde isterseniz tek çekim isterseniz taksit yapabilirsiniz.
 • Taksitli ödemelerde de işleme hemen başlanmaktadır.
 • Kart numarası ve üzerinde ki isim ve soy isim gibi rutin bilgiler girilir.
 • Mobil ödeme yöntemi de 7 gün 24 saat açıktır.
 • Mobil ödeme tüm operatörler için kullanılır.

Ödemeler PayTR güvencesi ve 3D güvenli ödeme ile yapılıyor. Cep telefonunuza gelen kod ile işleminizi sorunsuz ve güvenle gerçekleştirirsiniz. Ödeme alındıktan sonra yorumlar hesaba Youtube kurallarına uygun bir şekilde gönderilmeye başlar.

Youtube Yorum Hilesi Satın Alma Paketleri Nasıl?youtube yorum kasma

Youtube yorum hilesi satın alma paketleri nasıl? Hizmeti almak isteyenlerin dikkatle incelemesi gerekiyor. Youtube yorum hilesi paketleri sayesinde kanalın videolarında istediğiniz kadar yorum gönderebiliyorsunuz. Youtube yorum hilesi aldığınızda:

 • Youtube yorum hile paketlerinde kullanılan hesapların tamamı aktif kullanıcılardan yapılır.
 • Yorum yapan kişilere tıkladığınızda gerçek ve aktif bir Youtube izleyicisinden farkı yoktur.
 • Yorumlar videolar için basma kalıp şekilde yapılmaz.
 • Video içeriğine göre kaliteli yorumlar yapılır.
 • İşlem almadan önce canlı destek birimi ile görüşerek yorumların yapılmasını istediğiniz içeriği de seçebilirsiniz.
 • Profesyonel firmalar paket seçenekleri içinde yorumları SEO çalışmalarına uygun bir şekilde yapılıyor.
 • Aktif kullanıcıların bulunması yorumların gerçek yorumlar gibi değerlendirilmesini sağlar.
 • Paket içeriği firma tarafından müşteriler ile ayrıntılı ve şeffaf bir biçimde paylaşılır.

Yorum satın almak istediğinizde en az 50 yorum alabilirsiniz. 100 youtube yorum hilesi, 250 youtube yorum hilesi gibi sayılar yükselir. 500 yorum, 750 yorum, 1.000 yorum, 2.500 yorum ve 5.000 gibi farklı sayılar var. Tek bir video için birden fazla kez yorum hilesi yapabilirsiniz. Bu alanda hiçbir sınırlama yoktur.

Youtube Yorum Hilesi Ücretsiz Mi?

Youtube yorum hilesi ücretsiz mi? kullanılıyor merak edebilirsiniz. Ücretsiz youtube yorum hilesi kullanılabilen hizmetlerden biridir. Ücretsiz yorum hilesi bulunuyor. Ancak bu hizmet video için tek seferlik verilmektedir. Sayısı da maximum 1000 ile sınırlıdır. Bedava youtube yorum hilesi kullanmak istediğinizde bin yorumdan daha fazlası gönderilemiyor.

Bu hizmet sosyal medya hizmetleri veren firmanın kullanıcılarına hediyesidir. Aynı zamanda firmanın hizmet kalitesinin anlaşılmasını sağlar. Ücretsiz yorumlar bot hesaplar üzerinden yapılır.

Ücretli yorumların kalitesi daha yüksektir ve anlaşılması imkansızdır. Burada tercih kullanıcıya kalır. İsterseniz ücretli yorum satın alabilir isterseniz ücretsiz yorum hilesi kullanabilirsiniz.

Ücretsiz hilelerde firma garantisi bulunmaz. Bu sadece hizmetin anlaşılması için verilir. Ücretsiz yorum göndermek için yapmanız gereken sadece videonun linkini vermektir. Bunun dışında sizden başka bir bilgi istenmez. Video linkini eksiksiz ve doğru girdiğinizde kısa sürede yorumlar videolara gönderilmeye başlanır. 

Youtube Yorum Hilesi Şifre İstiyor Mu?

Youtube yorum hilesi yapmak isteyenler hesabına dair bilgileri merak eder. Daha önce hile yaptığı için hesabına zarar verenler olduğunu duymuşsunuzdur. Bunun temel sebebi firmanın güvenilir olmaması ve hesabın şifresinin verilmesidir.youtube organik yorum hilesi

Youtube yorum hilesi şifre istiyor mu? Endişesi taşımayınız. Çünkü yorum hilesinde şifre sizden istenen bilgilerden biri değildir. Şifresiz Youtube yorum hilesi herkese açıktır. Güvenilir ve profesyonel firmadan hile aldığınızda hesabınızın şifresine ihtiyaç duyulmaz. Sadece yorum değil beğeni, yorum beğeni, izlenme veya abone gibi diğer hizmetler içinde şifre istenmemektedir. Yorumlar hesabınıza farklı kullanıcılar tarafından gönderiliyor. Bu nedenle de yorum satın almak için sizin hesabınıza doğrudan giriş yapılmasının bir mantığı yoktur.

Yorum hilesi satın alırken veya yararlanırken sizden şifrenizi talep eden firmalara itibar etmeyiniz. Şifreniz kanalın güvenliği ve gizliliği için sadece sahibi tarafından bilinmelidir. Şifrenizi vermediğiniz için hesabınıza herhangi bir zarar gelme olasılığı da bulunmuyor. Şifre veya hesaba dair herhangi bir bilginin verilmesine gerek yoktur. Sizden sadece yorum hilesi yapılacak olan videonun linki istenir. Bunun dışında herhangi bir bilgiye ihtiyaç yoktur.

Youtube Yorum Hilesi Ne Kadar Sürede Yapılıyor?

Youtube yorum hilesi ne kadar sürede yapılıyor? Videoya olan etkisini takip edebilmeniz için önemli. Youtube yorum hilesi süresi aldığınız yorum sayısına göre değişmektedir. 

Youtube yorumları gönderilirken Youtube kurallarına göre işlemler alınıyor. Gerçeğe en yakın görüntü de olması içinde tüm yorumlar aynı anda yapılmaz. Örnekle açıklamak gerekir ise 1000 yorum satın aldığınızda tamamının aynı dakikada gönderilmesi sizi memnun eder mi? Özellikle çok fazla yorum almayan bir video ise peş peşe çok fazla yorum gelmesi şüphe uyandırır. 

Ancak 1000 yorum aldığınızda bu yorumların belirli dakikalara yayılması ve gönderilen sürelerin farklı olması profesyonel ve gerçek görüntü oluşturur. Bu kullanım Youtube algoritması içinde daha değerlidir. Bu sayede videonun etkileşim oranı daha hızlı ve etkili bir şekilde artar. 

Youtube yorumlar maximum 24 saat içinde videoya yükleniyor. Satın aldığınız yorum sayısına göre bu süre daha kısa sürede tamamlanır. Paketinizi ödemesini yaptıktan sonra süper hızlı teslimat garantisi ile yorumlar gönderilmeye hemen başlanıyor. Örnekle de açıkladığımız üzere yorumların tamamı hemen değil aralıklarla gönderilmektedir. Ödemeden sonra satın alma kısmından tahmini teslimat süresini görebilirsiniz. İsterseniz canlı destek hattından da tahmini teslimat süresini sorgulayabilirsiniz.

Youtube Yorum Hilesi Güvenilir Mi?youtube yorum yaptırma

Youtube yorum hilesi güvenilir mi? önemlidir. Güvenilir Youtube yorum hilesi profesyonel firmalardan alınmalıdır. İnternet üzerinden hile yaptığınızda yorumlar firma tarafından belirlenir. Yorum yapılmadan önce seçtiğiniz video linki gerekli birimler tarafından izleniyor. İzleme sonrasında da en uygun olacak yorumlar kanalara yüklenmektedir.

Güvenilir yorum hilesi yaptığınızda tüm işlem kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Profesyonel firmalar hile aracını üst düzey teknoloji ile yapar. Sürekli test edilir ve 24 saat koruma altındadır. Video linkimi girdiğinizde işleme hemen başlanıyor.

Bahsettiğimiz gibi yorum hilesi için hesabınızın şifresini girmenize gerek yoktur. Yorum alırken güvenliğinizi arttıran en büyük olay budur. Şifreniz bilinmediği sürece işlemin güvenilir olmama gibi bir kaidesi bulunmaz. Site müşterisine verdiği tüm hizmetler için garanti sunuyor. Böylece herhangi bir sorun yaşadığınızda profesyonel firma ile iletişime geçebilirsiniz. 7 gün 24 saat garantili hizmetler arasında youtube yorum hilesi de dahildir. Profesyonel firmadan hizmet aldığınız sürece herhangi bir güven sorunu taşımayınız.

Youtube Yorum Hilesi Dikkat Edilecekler Nelerdir?

Youtube yorum hilesi dikkat edilecekler nelerdir? Hizmetten yararlanmak isteyenlere duyurulur. Youtube yorum hilesi kullanmak sanıldığı gibi sakıncalı bir durum değil. Bir kere hile satın aldığınızda daha sonra bu hizmetten defalarca kez yararlanacaksınız. Hile yapmak organik olmayan yöntemle etkileşimi arttırmaktır. Bunun dışında hesabınıza bir zararı olmadığı için esasen hile olarak tanımlanması bile mantık dışı. Yorum hilesi yaparken:

 • Firma seçimi çok önemlidir.
 • Güvenilir sosyal medya hizmetleri veren firmadan hizmet aldığınızda her zaman bir çözüm var.
 • Yorum yaparken sizden istenen videonun linkidir.
 • Video linkini eksik veya yanlış girerseniz eğer yorumlar gönderilemez.
 • Başka bir videoya bu sayede yorum göndermesi bile yapabilirsiniz.
 • Video linkini doğru girmek bu yüzden çok önemli.
 • Yorumları yapan kişiler kanalınıza abone olan kişiler değil.
 • Bu yüzden herkese açık paylaşılan videolara yorumlar gönderilir.

Bu kadar! Yorum hilesi yapmak için başka dikkat etmeniz gereken hiçbir olay yok. Hile yapmak, hile ile etkileşimi arttırmak ve popülerlik elde etmek çok kolaydır. 

Youtube Yorum Hilesi Kalıcı Mı?

Youtube yorum hilesi kalıcı mı? sorusuna %100 evet yanıtını vermeliyiz. Youtube yorum satın alma video URL link bağlantısı üzerinden gerçekleştiriliyor. Yorumlar sadece seçtiğiniz videoya yapılırken tüm detayları ile incelenir.

Yorum satın aldıktan sonra ise yorumlar sabit bir şekilde kalıyor. Çünkü kullanılan hesapların tamamı aktif hesaplardır. Bot yorumlar olmadığı ve hesap sürekli açık olduğu için yorumlarda silinmeden kalır. Kalıcı youtube yorum hilesi profesyonel firmalar tarafından gerçekleştirilir. Siz yorumu silmediğiniz veya videoyu kaldırmadığınız sürece de azalmaz. Gerçek youtube yorum hilesi kullandığınızda yorumların tamamı garantilidir. Garantili hizmet kapsamında satın aldığınız yorumların tamamı her zaman orada kalır. Eğer yorum sayısının azaldığını düşünüyorsanız firma ile iletişime geçiniz. Canlı destek birimi 7 gün 24 saat müşterilere yardımcı oluyor. Yorum sayısında azalma varsa o zaman telafi hizmeti devreye girer. Eksilen yorumların yerine hemen yenileri gönderilir.

Youtube Yorum Hilesi Anlaşılır Mı?youtube yorum yükseltme

Youtube yorum hilesi anlaşılır mı? kullanmak isteyenlerin çekinmesine neden oluyor. Hayır yorum hilesi aldığınız anlaşılmaz. Güvenilir youtube yorum satın alma işlemi profesyonelce gerçekleştirilir. Yorumlar Youtube kurallarına göre yapılır. Aktif hesaplardan yorum yapıldığı için incelendiğinde dahi belli olmuyor. Youtube bile yorum hilesi yaptığınızı anlamazken dışarıdan bir kişinin alması çok güçtür. Gizli youtube yorum hilesi aldığınızda %100 gerçek etki yaratır.

Youtube Yorum Hilesi Zarar Verir Mi?

Youtube yorum hilesi zarar verir mi? sorusu çok demode oldu. Sorunsuz youtube yorum hilesi artık herkes tarafından kullanılıyor. Bugün popüler olan kanalların yorum hilesi veya diğer hilelerden yararlanmadığını mı düşünüyorsunuz? Hesabınız engellenmez veya kapanmaz. Yorum satın al profesyonel firma güvencesi ile gerçekleştiriliyor. Hesabınıza zarar değil yarar sağlamak için sunulan bir hizmettir.

Youtube Nedir Ve Nasıl Kullanılır?

YouTube, 2005 yılında kurulan video uygulamasıdır. Video yüklenilebildiği gibi video beğenme, video paylaşma, video altına yorum yapma gibi çeşitli özellikleri de bulunur. Kurulduğu günden günümüze kadar milyonlarca kişinin kullandığı YouTube'da, birçok video içeriği yer edinir. Yalnızca farklı videoların izlenmesi değil, kişisel olarak videoda yayınlanabilir. Günümüzde YouTube üzerindeki içeriklerin 18 yaşından küçük kişiler tarafından izlenebilmesi için onaylanması gerekir. Güvenlik önlemleri içerisinde yer edinen sistem, birçok işletmenin ürününü ya da markasını duyurmak istediğinde tercihidir. Aynı zamanda kişisel olarak kendi YouTube hesabınızı açıp, video içeriklerinizi paylaşabilirsiniz. Paylaşılan video içeriklerinin birçok kişi tarafından izlenebilmesi için yorum satın alma işlemi bulunur. Bu sürecin güvenilir bir şekilde sağlanması adına, sosyalgram firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Youtube'da Nasıl Ünlü Olunur?

Sosyal medya uygulamaları içerisinde YouTube'u diğerlerinden ayıran fark, içeriği ile yer edinmiştir. YouTube'da yanlızca video yayınlayabilirsiniz ve video içeriklirini izleyebilirsiniz. Yazılı ya da sesli süreçler gerçekleşmez. Tek bir video içerisinde bunların hepsini yapabilirsiniz. YouTube'da kendi kanalınızı açıp ünlü olmak istediğiniz takdirde, bu zamana alan bir durumdur. Ancak beklemek istemeyenler için belirli hileli programlar bulunur. Bunlar içerisinde ücretsiz YouTube yorum hilesi, güvenilir bir şekilde yararlanmak için sosyalgram firmamızla iletişime geçebilirsiniz. YouTube yorum arttırma konusunda güvenilir aynı zamanda oldukça tecrübeli çalışmalar ortaya çıkarak firmamız, kısa bir süreç içerisinde yorumlarınızı artırıp etkileşiminizin de bu yönde yükselişe geçmesini sağlar. YouTube platformunda yorum en önemli detaydır. Herhangi bir video altında yorumun eksikliği, videonun farklı kitleler tarafından izlenebilirliğini azaltır. Ancak oldukça fazla yorumun olması, YouTube algoritması içinde yükselişi geçmeniz adına kesinlikle olmazsa olmazdır. 2024 YouTube yorum hilesi ücretsiz hizmetinden, sosyalgram firmamızda gönül rahatlığıyla yararlanabilirsiniz. 

Youtube Yorum Satın Alma İşlemi Nedir?

YouTube üzerinden kendi kanalınızı açtığınız takdirde, burada birçok etkileşim almanız gerekir. Özellikle YouTube üzerinden fenomen olmak istediğiniz takdirde, yorum satın alma işlemi sizin de tercihiniz olur. Sosyalgram firmamız üzerinden, YouTube için farklı yorum paketleri bulunur. Bunlar her bütçeye göre yer edilir. Kanalınızın büyümesini istediğinizde, bu paketlerden birisini seçip ödemenizi yapmanız gerekir. Paketinizi uygun ödeme, güvenilir bir şekilde firmamız üzerinden gerçekleşir. Ödeme esnasında şüpheye düşürecek herhangi bir işlem yaşanmaz. Bu konuda gönül rahatlığı ile tercihinizi yapabilirsiniz. Böylece YouTube kanalınızın büyümesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda farklı platformlarda da etkileşim kazanmanız mümkün.

Youtube Yorum Satın Alma İşlemi Nasıl Gerçekleşir?youtube yorum botu

Sosyalgram firmamız üzerinden, YouTube için yorum satın almak istediğiniz takdirde belirli aşamaları uygulamanız gerekir. Bunlar ilk olarak; 

 • Youtube hizmetleri içerisinden youtube yorum satın al kategorisine girmeniz gerekiyor. 
 • Burada karşınıza farklı paketler çıkar. Örneğin 50 yorum için bir paket ya da 1000 yorum için paket olmak üzere belirli bir tercih yapmanız gerekiyor. 
 • Ürün satın alma paketleri, 50 yorum ile başlayıp 5000 yoruma kadar gider. 
 • Kanalınıza uygun bir seçim yaptıktan sonra youtube kanalınızı şifresi ve kişisel bilgilerini paylaşmaya gerek kalmadan, yalnızca hangi youtube videosu içeriğinizin yorum almasını istediğiniz de bunun linkini belirtmeniz gerekiyor. 
 • Ardından ödemeyi sürecine geçersiniz. Burada kredi ya da banka kartları kullanılabilir.
 • Ödeme esnasında güvenlik önlemleri sağlanır. 
 • Kartınızın ele geçirilmesi ya da dolandırıcılık gibi bir durum, kesinlikle sosyalgram firmamızda yaşanılmaz. 
 • Son süreçte ise ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içerisinde, youtube videonuzun altına seçtiğiniz paketteki yorum sayısı kadar, etkileşim gerçekleşir.

Youtube Yorum Satın Almanın Avantajı Nedir?

Sosyal medya uygulamaları içerisinde günümüzde yediden yetmişe birçok kişinin kendi kanalını açıp videolarını yayınladığı YouTube platformunda, siz de kanalınızı bedava youtube yorum botu ile büyütebilirsiniz. Bunun için belirli aşamaları geçmeniz gerekir. Bunlar içerisinde yorum satın almada gelir. Yorumun YouTube kanalına en önemli faydası, farklı kitleler tarafından etkileşim almanızı sağlar. YouTube trendlerine girmek ya da YouTube dünyasında ön plana çıkmak istediğinizde, beğeni ve yorum en önemli detaylardır.

 • Yorum satın aldığınızda youtube videonuz direkt olarak izlenmeye geçer 
 • Ya da farklı yorumlar ve youtube algoritmasında yükselişe geçmeniz de mümkündür. 

Yorum satın almanın faydası, özellikle yeni kanalınız açmışsanız yavaş yavaş yükselmek yerine hızlı bir yükseliş gerçekleşir. YouTube güvenilir ve oldukça kaliteli yorumlar için sosyalgram firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Her bütçeye ve her YouTube kanalına uygun paketler yer edinir. Detaylı bilgiyi, firma ile iletişime geçtikten sonra edinmeniz mümkün.

Yorum Artırma İşlemi Youtube Videosunu Kapat Sorun Oluşturur Mu?

YouTube kanalı için yorum satın almak isteyenlerin kafasında, videosuna herhangi bir zarar gelip gelmeyeceği soru işareti olur. Ancak YouTube videosu için yorum arttırma işlemi, zarardan çok kişiye fayda sağlar. Burada kanalınızı büyütmek, etkileşimi artırmak ya da herhangi bir firmanın YouTube kanalını yükseltmek istediğimizde sosyalgram firmamızı tercih edebilirsiniz. Kanalınızla birlikte sektörde ön plana çıkmak, pratik ve kolay bir şekilde böyle gerçekleşebilir. YouTube izlenmeniz ve beğeniniz fazla, ancak yorumda eksikliği hissettiğinizde yorum arttırma işlemi videonuza kesinlikle bir zarar sağlamaz. Ücretsiz youtube yorum hilesi 2024 ile siz de kendi kanalınızı daha üst noktalara taşıyabilirsiniz. 

Youtube Yorum Satın Alma Paketleri

Ücretsiz youtube yorum hilesi yoktur. YouTube yorum satın alma paketleriniz, firmamız tarafından tercih ettiğiniz takdirde işlemler güvenilir bir şekilde gerçekleşir. Firmamız kaliteyi ön planda tuttuğu gibi müşteri memnuniyetinde de kesinlikle güvenilir hizmetler sunar. YouTube platformundaki kanalınızın yorum eksikliğini, firmamızla iletişime geçerek edinebilirsiniz. Burada kanalınıza ve bütçenize uygun farklı paketler bulunur. YouTube 50 Türk yorum satın alma paketini de seçebilirsiniz ya da 10.000 yorum paketine kadar da hizmet yer edinir. Paketinizi seçtikten sonra ödemenizi yapıp, 24 saat içerisinde yorumlarınızı videonuz için sağlayabilirsiniz.

Youtube Yorum Satın Alma Sürecinde Şifre Ele Geçirilir Mi?

 • Yorum satın alma youtube yorum hilesi şifresiz
 • Beğeni arttırma 
 • Etkileşim kazandırma gibi süreçlerde, Kişiler şifrelerinin ele geçirilmesi konusunda şüpheye düşebilir. 

Bu durumun firmamız tarafından yaşanılması kesinlikle mümkün değildir. Şifreniz istenildiği takdirde, güvenlik önlemlerinin alınmadığı farklı sitelerde görülebilir. Ancak youtube yorum botu bedava değildir, satın alma hizmetinde, şifre ile ilgili bir işlem bulunmaz. Direkt olarak videonuzun linki istenir ve 24 saat içerisinde verilen Linkin altına paketteki yorum adeti kadar yorum yapılır. Bu süreçte şifrenizin ele geçirilmesi ya da şifre ile ilgili hesaba erişim gerçekleşmesi gibi bir durum, kesinlikle mümkün değildir. Bu konuda kesinlikle güvenebilirsiniz ve şüpheye düşmeden yorum satın alma işlemini firmamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Satın Alınan Yorumlar Türk Kullanıcılardan Mı?

YouTube kanalınız için satın aldığınız yorumlar tercihen Türk, tercihen de gerçek YouTube kullanıcıları tarafından yapılır. Youtube yorum arttırma hizmetinde yabancı ya da hesabınıza zarar veren herhangi bir yorum olmaz. Gönül rahatlığıyla Türk takipçilerden ya da Türk kullanıcılardan yorumları yapılır. 

 • Etkileşimin artırılmasını sağlayan gerçek youtube kullanıcılarından da yorumların yapılması, 
 • Farklı ülkelerden yapılan yorumlar 
 • Yabancı yorum olarak bulunur.

Ancak bu durumun, kişinin YouTube kanalına en ufak bir zararı olmaz. Tercihlerinize uygun yorumlar yapıldığı için paket içerisindeki detayları inceleyip, ardından seçim yapmanız daha doğru olur.

+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu