0

Instagram Ücretsiz İzlenme

Üye girişi yaparak daha fazla kazanabilirsiniz. Lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

gorsel

Instagram Ücretsiz İzlenme Nasıl Yapılır?

Sitemizde Instagram uygulaması için Instagram İzlenme Hilesi mevcuttur. Instagram platformundaki hizmetlerimizi denemeden önce Instagram Ücretsiz İzlenme aracımızı şifresiz test etmek isterseniz, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • İlk olarak, ana sayfadaki "Ücretsiz Araçlar" bölümüne tıklayın.
 • Açılan sayfadan Instagram Ücretsiz İzlenme bölümüne tıklayın.
 • İstenen tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde girin ve işlemi başlatın.
 • Daha sonra karşınıza çıkacak basit görevleri yerine getirerek işlemi tamamlayın.
Instagram Ücretsiz İzlenme Nasıl Yapılır?

İnstagram; kullanıcıların fotoğraf ve video paylaşabileceği popüler sosyal medya platformlarından biridir. Birçok işletme, ürün ve hizmetlerini pazarlamak için, İnstagram’ı kullanır.instagram reels izlenme hilesi şifresiz

Ancak birçok işletme sahibi İnstagram izlenme satın alma işlemini bilmiyor. İnstagram görünümleri satın almak; hesabınızın popülerliğini artırmanın yararlı yollarından biridir.

Üçüncü taraf web sitelerinden İnstagram izlenme hilesi alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ancak izlenme hilesi almak istiyorsanız, güvenilirliğinden emin olduğunuz, üçüncü taraf firmalardan yararlanmanız gerekir.

Üçüncü taraf güvenilir firma olarak SosyalGram sitemize bir göz atabilirsiniz. Sitemizde farklı sayılarla hazırlanmış kaliteli izlenme hilelerinden satın alarak, organik şekilde hesabınızı büyütmeye devam edebilirsiniz.

İnstagram İzlenme Hilesi Nedir?

Muhtemelen daha önce İnstagram izlenmeleri satın alma hizmetlerini duymuş olabilirsiniz. Erişiminizi ve takipçi sayınızı yükseltmek için, İnstagram izlenme hilesi kullanabilirsiniz.

İnstagram’da daha fazla takipçi edinmek istiyorsanız ve takipçi sayısı artırmak istiyorsanız, izlenme hilesi kullanmayı tercih edebilirsiniz. Sadece birkaç tıklama ile, hesabınızın daha hızlı büyümesine yardımcı olacak izlenme sayılarına kavuşabilirsiniz.

Ancak dolandırılmamak için, başlamadan önce, kullandığınız şirketi araştırdığınızdan emin olmalısınız. Sektörde birçok farklı sağlayıcı site var ve hepsinin şartları ve kuralları aynı değildir.

SosyalGram sitemiz, yıllardır sektöre kaliteli hizmetlerini sunmaya devam ederken; gerçek ve aktif kullanıcılardan, aylık görüntüleme alabilir, güvenilir şekilde, gerçek izleyicilerle, videolarınız izlenme sayısını artırabilirsiniz.instagram izlenme arttırma

İnstagram Reels İzlenme Nedir?

İnstagram kullanıcılarının gönderilerinin, gerçek zamanlı olarak nasıl görüntülendiğini görmelerini sağlayan, İnstagram’da yeni bir trend olan İnstagram reels izlenme; kullanıcılara gönderinin kaç kez ve ne kadar süreyle görüntülendiğini gösterir.

 • İnstagram reels görüntüleme; İnstagram’ın belirli gönderilerin ne kadar popüler olduğunu göstermek için kullandığı bir ölçümdür.
 • Reels görüntülemeler hem genel hem de özel gönderiler dahil olmak üzere, bir kişinin İnstagram hesabında bir gönderinin toplam görüntülenme sayısı olarak adlandırılır.
 • Görüntülemesi yüksek olan gönderi; diğer kullanıcılar tarafından görülme olasılığı daha yüksektir.

İnstagram; 1 milyardan fazla aktif kullanıcısı olan, fotoğraf ve video paylaşım uygulamasıdır. İnsanların arkadaşları ve takipçileriyle fotoğraf ve video paylaşmasına olanak tanır. İşletmelerin ürün ya da hizmetleri tanıtması için kullanılır.

Hem bireysel hem de işletme olarak daha fazla kişi tarafından izlenmek ve popülerliğinizi artırmak istiyorsanız, SosyalGram sitemize göz atmanızı öneririz. Her ihtiyaca uygun şekilde tasarlanmış izlenme hilesi paketlerimizle profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İnstagram Reels İzlenme Nasıl Yapılır?instagram izlenme hilesi

İnstagram videolarınızın instagram beğeni hilesindeki gibi daha fazla görüntülenmesini istiyorsanız, onları sunmanın yaratıcı yollarını bularak işe başlayabilirsiniz. 

 • Popüler hashtagleri kullanmayı deneyebilirsiniz.
 • Günün ya da haftanın belirli saatlerinde paylaşım yapmayı deneyebilirsiniz.
 • Yüksek kaliteli resimler ve videolar kullandığınızdan ve videonuzun iyi organize edildiğinden emin olmalısınız.

Ancak İnstagram’da reels izlenme almak için, bunlardan çok daha kolay bir yol var. Üçüncü taraf sağlayıcı firmalardan İnstagram reels izlenme satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İnstagram videosu oluştururken, takipçilerinizin ne üzerinde çalıştığınızı görebilmesi için, görüntüleme almak önemlidir. SosyalGram sitemizden İnstagram Reels izlenme satın alma işlemi, oldukça basit ve kısa süreçlerden oluşuyor.

SosyalGram sitemizden Reels izlenme almak istediğinizde;

 • SosyalGram ana sayfamız üzerine gelerek, reels izlenme bölümüne geçmelisiniz.
 • Karşınıza 8 farklı paket olarak hazırlanmış izlenme paketlerimizi inceleyebilirsiniz.
 • 1000, 2500, 5000, 10bin, 25bin, 50bin, 100bin ve 250bin reels izlenme paketlerimiz mevcuttur.
 • Paketler üzerindeki “satın al” butonundan giriş yaparak, ilgili talimatları izlemeniz yeterlidir.

İlgili talimatlarda ilk olarak profiliniz açık olacak şekilde video linkinizi girmelisiniz. Ardından sadece adınız ve soyadınız, iletişim numaranız ve e-posta adresine ihtiyacımız vardır.

Sonraki adımınız, ödeme yöntemi tercih etmektir. Online ödeme, mobil ödeme ve havale/EFT yöntemlerinden birini tercih ederek, hızlı şekilde ödeme işlemlerinizi tamamlayarak, izlenme sayılarınızın hesabınıza yüklenmesini bekleyebilirsiniz.

İnstagram Hikaye İzlenme Satın Alma Nedir?instagram izlenme kasma

İnstagram hesabınızda daha fazla takipçi kazanmak istiyorsanız, hikaye görüntüleme satın almak, sizin için iyi bir seçenek olabilir. Hikaye görüntüleme; İnstagram kullanıcılarının takip ettikleri hesaplardaki gönderileri, kronolojik sırayla görmelerinin bir yoludur.

İnstagram hikaye izlenme satın alma; hesabınız görünürlüğünü artırır ve potansiyel müşterilerle ilişkiler kurmanıza olanak tanır. Gönderiniz kaybolmadan önce, kaç kişinin göreceğini gösteren hikaye görüntülemeleri satın alabilirsiniz.

Hikaye görünümleri satın almak; gönderilerinizi tanıtmanıza ve hedef kitle oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Hikayelerin belirli uzunluğu 18 saniyedir ve kullanıcılar bunları paylaşarak, hikaye görüntülemeleri kazanabilir.

Hikaye görünümleri; hikayelerdeki beğenilere eşdeğerdir ve bir kullanıcının platformdaki popülaritesini artırmaya yardımcı olur.

İnstagram Oto Görüntüleme Nedir?

Videoların otomatik oynatma sayısını görüntülemelerine olanak tanıyan İnstagram oto görüntüleme; videonun tamamını izlemeseniz bile, bir görüntüleme olarak sayılır. Bu özellik, İnstagram hesabınızın video sekmesinde “görüntüler” bölümünün altında bulunur.

SosyalGram sitemizden İnstagram otomatik video izlenme satın almak istediğinizde, birçok avantajı da beraberinde kazanmış oluyorsunuz.

 • İnstagram oto izlenme ile keşfet sekmesinde görülmeye başlarsınız.
 • Tüm izlenme sayıları, gerçek ve aktif kullanıcı hesaplarından oluşan gerçek izleyiciler tarafından gerçekleşir.
 • Hızlı işlemler ile satın alma işlemini gerçekleştirerek, mümkün olan en kısa sürede görüntüleme sayılarınız, hesabınıza yüklenmeye başlanır.

SosyalGram aynı zamanda, sınırsız paylaşım özelliğiyle de kullanıcıların izlenme sayısında instagram takipçi satın al aracındaki gibi daha da artış sağlayabilir. Güvenli satın alma yöntemlerimizi kullanarak, en hızlı ve güvenli şekilde, herhangi bir şifre talebine gerek kalmadan, işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

İnstagram İzlenme Hilesi Satın Almak Güvenli mi?instagram şifresiz izlenme

İnstagram, kullanıcıların fotoğraf ve videoları başkalarıyla paylaşmalarına olanak tanıyan, sosyal medya platformudur. Platform çok popüler hale geldi ve birçok kişi, bunu işletmelerini ve ürünlerini tanıtmak için kullanıyor.

Birçok kişi, gönderilerinin popülerliğini artırmak için, İnstagram izlenme hilesi satın alma yolunu tercih ediyor. Ancak bu tür hizmetleri kullanan ya da kullanmak isteyen birçok İnstagram kullanıcısı, İnstagram izlenme hilesi satın almak güvenli mi sorusunun cevabını da merak ediyor olabilir.

 • Görüntüleme satın almak daha fazla takipçi ve beğeni elde etmenin kolay yolu olsa da bilmeniz gereken bazı riskleri de taşıyor.
 • Sektörde güvenilir olmayan, birçok üçüncü taraf site bulunuyor. Bu sitelerden sahte izlenmeler alma olasılığınız çok yüksektir.
 • Bazı sitelerde ise bot hesaplar kullanılır ve bu da kullanıcının hesabına zamanla zarar vermeye başlar.

Sunduğu hizmetlerde güven ve kaliteyi ön plana çıkaran, yıllardır sürdürdüğü başarılı hizmetleriyle SosyalGram sitemizde tüm izlenme paketlerimiz, gerçek ve aktif kullanıcılardan sağlanır.

Gönül rahatlığı içinde satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve izlenme sayıları konusunda, rakiplerinizin önüne rahatlıkla geçebilirsiniz.

İnstagram İzlenme Hilesi Neden Tercih Edilmeli?

İşletmelerin İnstagram’da, insanların videolarını izleme olasılığını artırmanın bir yolu video izlenme hilesi kullanmaktır. İnstagram videolarındaki görüntülemeler, platform için giderek daha önemli hale gelen ölçümler olarak kabul ediliyor.

Birçok kullanıcı; ürettikleri görüntülemeler için, videolarının popülaritesini artırmak için, İnstagram izlenme hilesi tercih etme yolunu seçiyor. 

 • Video izlenmeleri; insanların videonuzla nasıl etkileşimde bulunduğuna dair yalnızca beğeni ve yorumlardan, daha ayrıntılı bir genel bakış sağlar.
 • İnstagram’ın derin etkileşim metrikleri, onu müşteri etkileşim puanlarını ölçmek ve bir videonun yayınlanmaya devam edecek kadar, iyi performans gösterip göstermediğini belirler.
 • İnstagram’da becerilerinizi göstermenin ve yeni takipçiler çekmenin en kolay ve popüler yoludur.
 • İnstagram video görüntülemelerinin, İnstagram tarafından sayılma olasılığı diğer platformlardan çok daha fazladır. Bu, onları İnstagram’daki pazarlama çabalarınızın başarısını ölçmek için, özellikle değerli ölçüm yapar.

İnstagram kullanıcıları tüm bu kriterleri sağlamak ve İnstagram’da daha ön plana çıkmak için, SosyalGram sitemizde büyük titizlikle hazırlanan İnstagram izlenme hilesi satın alarak, güvenli şekilde hesaplarını büyütme yolunu tercih ediyor.

Şifresiz İnstagram İzlenme Hilesi Nasıl Alınır?instagram izlenme hilesi şifresiz

İnstagram videolarınızın görüntüleme sayısını artırmak istediğinizde, güvenilir kaynaklardan şifresiz İnstagram izlenme hilesi alabilirsiniz. Ancak izlenme hilesi alacağınız firmanın saygın ve güvenilir olduğundan emin olmanız önemlidir.

Sektörde İnstagram izlenme hilesi sunan birçok firma bulunuyor. Ancak hepsinin eşit derecede güvenilir olduğunu söylemek ise mümkün değildir. Bu yüzden güvenilirliğinden ve saygınlığından emin olabileceğiniz, SosyalGram sitemizden güvenli satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

İşlemleriniz en hızlı şekilde gerçekleştirilirken, hesabınıza izlenme sayısı yüklenirken şifre talebi verilmez. İletişim ve e-posta adres bilginiz dışında, sadece video linkiniz talep edilir.

Sonrasında güvenli şekilde ödeme yöntemlerimizden birini seçerek, satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve işleme alınan talebiniz doğrultusunda, düşmeyen takipçi satın almak en kısa sürede izlenme sayılarınız, hesabınıza transfer edilmeye başlar.

İnstagram Reels İzlenme Hilesi Almanın Avantajları Nedir?

İnstagram’da takipçi kazanmak isteyebileceğiniz birçok neden var. Bu yüzden gerek bireysel gerekse işletmeler olarak, İnstagram reels izlenme hilesi avantajları kullanılarak, hesabınızı daha da ön plana çıkarabilirsiniz.

 • İşletmeniz ya da kişisel hesabınız için, takip oluşturmanıza yardımcı olur.instagram görüntülenme hilesi
 • Geniş ve etkileşimli takipçi kitlesine sahip olmak, içeriğinizi daha etkili şekilde tanıtmanıza olanak tanır.
 • Daha fazla etkileşimli takipçi sahibi olmak, marka bilinirliğinizi oluşturmanıza da yardımcı olacaktır.

İnstagram reels izlenmeleri ve dolayısıyla takipçileri, birçok işletme için önemlidir. Çünkü bir şirketin sosyal medyadaki varlığını tanıtmaya ve büyütmeye yardımcı olabilirler.

Müşterilere bir şirketle bağlantı kurmanın, ürünleri ve hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinmenin yolunu sunarlar. Bu yüzden İnstagram videolarında reel izlenmeler; şirketinizin online varlığını artırmanızın kolay yoludur.

Video izlenmeleri ayrıca; müşterilerinize markanız hakkında daha fazla bilgi edinme ve hesabınızdan ayrılmak zorunda kalmadan, neler yaptığınızı görme fırsatı sunacaktır.

İnstagram Oto Görüntüleme Almak Ne İşe Yarıyor?

İnstagram videolarınızda, otomatik olarak daha fazla görüntüleme almanın bir yolu var. Bu yöntem SosyalGram tarafından titizlikle hazırlanan İnstagram oto görüntüleme hilesi almaktır.

 • Otomatik izlenme alarak; gerçek ve aktif Türk kullanıcılardan, organik aylık görüntüleme sağlamış olursunuz.
 • Otomatik görüntüleme paketlerimiz ile İnstagram’ın birçok özelliğini rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 • Fazladan zaman harcamanıza gerek kalmadan, gönderileriniz için daha fazla görüntüleme elde etmenize yardımcı olur.
 • Diğer kullanıcılarla etkileşim kurarak ve ilgili güncellemeler yayınlayarak, video görüntülemelerinizi artırmanıza yardımcı olur.
 • Otomatik görüntüleme; videonuzu gören kişi sayısını artırmaya yardımcı olurken, daha fazla takipçiye ve daha fazla video gösterimine olanak tanıyacaktır.

Bunun yanında İnstagram oto görüntüleme almanın yararları bunlarla sınırlı olmayacaktır. Görüntülemeniz için daha fazla zaman harcamanıza gerek kalmadan, daha fazla görüntüleme elde etmenize olanak tanıyacaktır.

Yani hem zamandan hem uygun fiyatlarıyla maliyetinden tasarruf ederek, SosyalGram sitemizden en iyi ve gerçek izleyiciler satın alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken; SosyalGram sitemizi ziyaret etmek ve izleyici hilesi paketlerimizi inceleyerek, ihtiyacınız olan paketi satın almaktır. Üstelik güvenli online sistemler ve şifre vermenize gerek kalmadan işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İnstagram Reels İzlenme ile Keşfet Özelliği Çalışır mı?instagram ücretsiz reels izlenme hilesi

İnstagram; internetteki en popüler fotoğraf ve video paylaşım uygulamasıdır. Milyonlarca insan, günlük hayatlarının fotoğraflarını ve videolarını paylaşmak için kullanıyor.

Bazı işletmeler; İnstagram videolarındaki görüntülemelerin yeni potansiyel müşteriler keşfetmeye yardımcı olabileceğine inanıyor. Aynı zamanda SosyalGram sitemizden alacağınız, İnstagram reels izlenme paketimiz ile, keşfet bölümüne çıkıp çıkmayacağını merak eden kullanıcılar da bulunuyor.

Bu sorunun cevabı evettir. SosyalGram sitemizden alacağınız İnstagram reels izlenme keşfet özelliği sayesinde, daha fazla popüler olabilir ve rakiplerinizin önüne daha kolay geçebilirsiniz.

SosyalGram sitemizden alacağınız reels izlenme hilesi sayesinde; paylaşımlarınızın etkileşim oranı daha fazla yükselmeye başlar ve daha önce keşfet bölümüne çıkmak için harcadığınız zaman kısalacak ve kısa sürede keşfet özelliği ön plana çıkarak, sizi daha ön plana çıkaracaktır.

İnstagram Hikaye Görüntülenme Hesabıma Ne Katıyor?instagram ücretsiz izlenme hilesi

İnstagram, kullanıcıların fotoğraf ve video paylaşımlarını sağlayan, sosyal medya platformudur. Uygulama, kısa görsel anlatıları paylaşmak için kullanılabilmesi nedeniyle, son yıllarda büyük popülerlik kazandı. 

Tek tek gönderilerdeki görüntülemeler, bir sayfanın ya da hesabın popülaritesini mutlaka yansıtmasa da hikaye görüntülemeleri almak, etkinliği ve görünürlüğü artırmaya yardımcı olacaktır.

İnstagram hikayeleri; hikayeleri takipçilerinizle paylaşmanın yeni yoludur. Genellikle eğlenceli ve insanları o anda ne yaptığınız konusunda güncel tutmak için mükemmeldirler. Bu yüzden İnstagram hikaye görüntüleme faydaları, hesabınıza çok şey katar.

 • Hikaye görüntülemeleri, yayınlandıktan sonra hikayenizi en az 3 saniye boyunca kaç kişinin izlediğini gösterir.
 • Hikaye görüntüleme; işletmelerin ve bireysel sayfaların çok sayıda görüntüleme elde etmesinin en kolay yollarından biridir.
 • Tek tek gönderilerdeki görüşler önemli olsa da asıl önemli olan, hikayenin katılım oranı olduğu unutulmamalıdır.
 • Etkileşim oranları; toplam beğeni, yorum ve paylaşım sayısı alınarak, toplam takipçi sayısına bölünerek, hikayenin katılım oranı hesaplanabilir.

Genel olarak; çok sayıda beğeni ve yoruma sahip gönderiler, platformda daha az görüntülenenlere göre daha başarılı olacaktır. SosyalGram olarak, İnstagram uzmanlarımız tarafından hazırlanan İnstagram hikaye görüntüleme ile tüm bu avantajlara sahip olabilirsiniz.

İnstagram İzlenme Hilesi Hesabıma Zarar Veriyor mu?instagram ücretsiz görüntülenme

İnstagram görüntülemeleri, hesap sıralamasında ya da gönderilerdeki etkileşimde sayılmaz. Bununla birlikte görünümler; işletmelerin reklamlarının etkinliğini değerlendirmek için kullandığı bir faktör olmaya devam ediyor.

İnstagram reklamlarını kullanmaya başladıktan sonra, hesabınızın gönderi başına ortalama görüntü sayısı önemli ölçüde düşerse, görüntüleme sayılarınız düzelene kadar, bu reklamlara yatırım yapmayı ertelemek akıllıca olur.

İnstagram kullanıcıları almış oldukları İnstagram izlenme hilesi hesabınıza zarar veriyor mu sorusunu da merak edebiliyor. İzlenme hilesinin hesaplarında sayı düşmesine ve zarar görmesine neden olduğu görüşünü savunuyor.

Bu hem doğru hem de yanlıştır. Bunun nedenleri;

 • Eğer güvenilir olmayan firmalardan satın alma işlemi gerçekleştirirseniz, hesabınız zarar görür. Hesap güvenilirliğiniz bozulur. 
 • SosyalGram gibi güvenilir firmalardan satın alma işlemi gerçekleştirdiğinizde izlenme hilesi hesabınıza çok şey katacaktır.
 • SosyalGram sitemizden tercih edeceğiniz izlenme hilesi paketlerinde, %100 Türk kullanıcılar kullanılır. Bu yüzden gerçek kullanıcı hesapları olduğundan, izlenme oranlarında herhangi bir düşme yaşanmaz.

Anında teslimat garantisi ve şifresiz işlemleriyle yapacağınız satın almalarda hem güvenli ödeme yöntemlerini kullanır hem de tüm soru ve sorunlarınıza, 7/24 canlı destek alabilirsiniz.

İnstagram Reels İzlenme Hilesi Fiyatları Ne Kadar?instagram ücretsiz igtv izlenme hilesi

Ürünlerinin veya hizmetlerinin reklamını yapmak için, İnstagram’a güvenin işletmeler için İnstagram reels izlenme hilesi satın alma önemlidir. Bunun anında birçok İnstagram kullanıcısı gerek kurumsal gerek bireysel olsun, İnstagram izlenme hilesi maliyetleri merak konusudur.

 • Maliyetler; videonun boyutuna, kaliteli olup olmadığına, daha önceki izlenme oranına, konumuna gibi bir dizi faktöre bağlı olarak belirlenir.
 • Aynı zamanda sahte izlenme oranları ya da bot hesaplardan gelen izlenmeler de maliyetleri artırabilir.
 • SosyalGram sitemizden deneyimleyebileceğiniz izlenme hilesi fiyatları; her keseye uygun şekilde tasarlanmıştır.

SosyalGram sitemizden tercih edeceğiniz İnstagram izlenme hilesi fiyatları, izlenme sayısına göre değişkenlik gösterir. 1000 reels izlenme için 10 TL, 5000 reels izlenme için 45 TL, 50bin reels izlenme için 430 TL ve 250bin TL reels izlenme için 1999 TL gibi uygun fiyatları bulabilirsiniz.

En İyi İnstagram İzlenme Hilesi Nasıl Alınır?

Bugünlerde herkes İnstagram’da gibi görünüyor. Ancak gönderilerinizde en hızlı görüntülemeleri nasıl elde edersiniz? İnstagram hesabınızda daha fazla beğeni ve takipçi kazanmanın birkaç püf noktası var.

 • En iyi hashtagleri kullanın. Elbette bu bariz görünüyor ancak, belirli hashtagleri kullanmak, gönderilerinizin daha fazla kişi tarafından görülmesine gerçekten yardımcı olur.
 • Başlığınızda ve fotoğraflarınızda popüler anahtar kelimeler kullanmayı deneyebilirsiniz.
 • Reklam çalışmalarına ağırlık verebilir, çeşitli kampanyalar düzenleyebilirsiniz.

Daha hızlı görüntüleme hilesi kullanmak ilginizi çekebilir. Bu teknik; gönderileriniz hakkında daha kısa sürede daha fazla görüntüleme elde etmenize yardımcı olur. Bu da daha fazla takipçiye olanak tanır.instagram video izlenme hilesi

SosyalGram sitemizde şifre gerektirmeden En hızlı İnstagram izlenme hilesi satın alarak, izlenme sayılarınızı daha kısa sürede artırma yoluna gidebilirsiniz. Güvenilirliği ile sektörde adını duyurmuş SosyalGram; yüksek kaliteli izlenmeleri ile düşme yaşamayacağınız gibi, güvenilir ödeme yöntemleriyle, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İsterseniz 1000 reels izlenme, isterseniz 2500 reels izlenme ya da 5000 reels izlenme satın alabilirsiniz. Daha fazla görüntüleme isterseniz, 10bin reels izlenme, 25bin reels izlenme, 50bin reels izlenme, 100bin reels izlenme ve 250bin reels izlenme sayısına sahip olabilirsiniz.

Sosyal medyaların kullanıcı sayısı ve popülerliği arttıkça günümüzdeki yerinin önemi de artıyor. 1 milyardan fazla kullanıcı içerisinde kendinizi öne çıkarmak için Instagram izlenme hilesi kullanmanız oldukça normaldir. Seçtiğiniz izlenme sayısının hesabınıza aktarılması sonucunda izlenmeleriniz hızla artar. Buna bağlı olarak Instagram içerisinde bulunan algoritmalar gönderilerini diğer insanlarla paylaşmaya başlar.

Instagram İzlenme Hilesi Nedir?

Instagram, ücretsiz fotoğraf ve video paylaşımı yapılan sosyal medya platformudur. İlk olarak 2010 yılında Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından kurulan Instagram, 2012 yılında Facebook’a satıldı. 

Kurulduğu 2010 yılından 2 yıl sonra elde ettiği 30 milyon kullanıcı ile hızla büyüyen bir sosyal medya platformu haline geldi. Hızla büyüyen bu platformu 2012 yılında Facebook tarafından 1 milyar dolara satın alındı. 6 Eylül 2012’de anlaşma sağlanarak 23 milyon hisse senedi ve 300 milyon nakit dolara satın alma işlemi tamamlandı.

Instagram günümüzde 1 milyonu aşkın kullanıcı sayısıyla en popüler sosyal medya platformlarında 4.sırada yer alıyor. Bu platformda gönderi paylaşan kullanıcıların amacı ise fotoğraf ya da videoların diğer kullanıcılar tarafından görülmesi ve beğenilmesidir. Özellikle video paylaşımlarının kısa sürede popüler hale gelmesine yardımcı olması için Instagram ücretsiz izleme hilesi gibi destek hizmetler kullanılıyor.

Instagram Görüntüleme Nedir?instagram ücretsiz video izlenme

Instagram uygulamasına IOS cihazlar için App Store uygulama mağazası içerisinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Andorid cihazlar için de uygulama mağazası olan Google Play Store’da Instagram uygulaması bulunuyor. Ayrıca Microsoft Lumia Mağazaları içerisinde de Microsoft işlemcili telefonlar için uygulamaya ulaşılabiliyor. Instagram uygulamasını indirmek her cihaz için ücretsizdir. Üyelik açmak için de yine herhangi bir ücret istenmez.

Herkes için ücretsiz olan bu platform içerisinde Premium, ultra ya da deluxe gibi ücret ödenerek elde edilebilecek hesaplar yoktur. Tüm kullanıcılar tarafından aynı hesap kullanılır ve hakları eşittir. Kişiler oluşturdukları profiller içerisinde fotoğraf ve çeşitli video türlerini takipçileri ile paylaşır. Paylaşılan bu gönderiyi gören her bir diğer kullanıcı sayısına ise görüntüleme adı verilir. Görüntüleme sayısı ne kadar yüksek ise kişinin paylaşımı diğer kullanıcılar ile daha çok paylaşılır. Instagram görüntüleme hilesi ücretsiz sizlere sunduğumuz ücretsiz görüntüleme sayınızı artırma yöntemidir.

Instagram Video Türleri Nelerdir?

Insagram ilk kurulduğu zamanlarda kuruluş nedeni mobil bir konum paylaşma uygulaması olmasıydı. Adının ise Burbn olması planlanmıştı. Ancak oluşturulan uygulamanın 2010 yılında oldukça popüler olan Foursquare uygulamasına fazla benzediği düşünüldü. Bu nedenle Mike Krieger ve Kevin Systrom uygulamanın daha çok fotoğraf üzerine yoğunlaşması gerektiğini düşünerek Instagram adını koydular. Uygulamayı ise fotoğraf ile beraber konum paylaşılan bir uygulama olarak kurguladılar.

Zamanla yalnızca fotoğraf paylaşma uygulaması haline gelmeye başlayan Instagram’a video özelliğinin eklenmesi de uzun sürmedi. Başta yalnızca sadece 1 dakikalık video paylaşım özelliği olan uygulamaya ilerleyen zamanlarda yeni video türleri de eklendi.

Yeni eklenen bu video türleri hikaye, reels ve IGTV adı ile sunulan video paylaşma bölümleridir. Instagram video görüntüleme hilesi ile dilediğiniz video türüne istediğiniz miktarda görüntülenme sayısı ekleyebilirsiniz.

Instagram Video Nasıl Paylaşılır?instagram reels izlenme hilesi

Instagram uygulamasının içerisinde paylaşılabilecek video türü üç farklı şekildedir. İlk akla gelen video türü gönderi olarak paylaşılan videolardır. Bunun için önceden kaydedilmiş bir videonuzu (+) tuşuna basarak çıkan listede gönderi kısmını seçmelisiniz. Burada videonuzu seçerek takipçileriniz ile paylaşabilirsiniz.

Bir diğer video paylaşma yöntemi Reels videolarıdır. Bu bölümde video paylaşmak için yine (+) simgesine basıp listeden Reels seçeneğini seçmelisiniz. Önceden çekilmiş bir videonuzu ekleyerek paylaşabilirsiniz.

IGTV için video yükleme işlemi de benzerlik gösteriyor. Aynı menüde bulunan IGTV seçeneğini seçmeniz durumunda önceden kaydedilmiş videonuzu yükleyebilirsiniz. Hikaye yüklemek için ise ana sayfada üst bölümde bulunan bardaki “hikayem” yazan profil fotoğrafınız olan bölüme basmalısınız. İsterseniz önceden kaydedilmiş videonuzu paylaşabilirsiniz isterseniz de anlık yeni video kaydedebilirsiniz.

Tüm paylaşılan videoların altında kaç kişi tarafından izlendiği yer alır. Bu sayı ne kadar yüksek olursa kişinin videoları o kadar popüler demektir. Sizlere sunduğumuz Instagram şifresiz izlenme hilesi ile hiçbir şekilde şifreniz sizden istenmez ve sadece gerekli bilgiler ile hile işleminiz gerçekleştirilir.

Instagram Hikaye Nedir?

Instagram hikaye, 2016 yılında Instagram uygulamasına eklenmiş kısa süreli video paylaşma bölümüdür. Hikayeler özelliğinin en büyük farklılığı ise videoların 15 sn olmak zorunda olmasıdır. Ayrıca paylaşılan hikayeler yalnızca 24 saat takipçiler ile paylaşılır. 24 saatin arkasından video kalkar ve o videoya sadece video sahibi ulaşabilir.

Instagram hikayelerinin kimler tarafından izlendiği net bir şekilde görülebilir. Hikaye paylaşan kişi paylaştığı hikayesine girdiğinde hikayesini kaç kişinin izlediğini görebilir. Dilerse bu sayıyı takipçileri ile paylaşabilir. Burada bulunan sayı story görüntüleme hilesi ile kolaylıkla arttırılabilir.

Instagram’ın En Güncel Özellikleri Nelerdir?instagram igtv izlenme hilesi

Instagram her geçen gün kendini yenileyerek rakiplerinin önüne geçmeyi başarıyor. İlk önce direkt mesajı uygulamaya ekleyen Instagram, günümüzde birçok amaç için kullanılıyor. Günümüzde sıklıkla kullanılan özellikler şu şekildedir;

 • Hikaye: Hikayeler 24 saat süreyle ulaşılabilen 15 sn’den oluşmuş videolardır. Özellikle farklı efektlere sahip olması, paylaşılan fotoğraf ve videonun yalnızca 1 günlük olması gibi nedenlerle günümüzde hala sıklıkla kullanılıyor. Hikayelerin kaç kişi tarafından izlediği ise açık bir şekilde görülebilir. Instagram uygulaması içerisinde popülerliğinizi artırmak için Instagram hikaye izlenme hilesi kullanabilirsiniz.
 • Reels: Reels 15 sn video boyutunda paylaşılan, kısa biçimli video paylaşma özelliğidir. Bu özellikte paylaşılan videolar silinene kadar kalır.
 • IGTV: Instagram TV olarak adlandırılan bu özelliğin amacı YouTube gibi kişilerin uzun video paylaşmasına olanak sağlayan bir platformun kurulmasının amaçlanmasıdır. Instagram video görüntüleme hilesi şifresiz hizmetimizde sizden hiçbir şekilde şifre istenmez. IGTV ve Reels videolarınızın izlenme sayısının doğal bir görünüm ile artması sağlanır.

Instagram’da Mavi Tik Tanınmış Kişi Doğrulaması

Instagram; tanınmış kişilere, ünlülere, global markalara ve global unsurlara mavi tik vererek bu hesapların tanınmış kişi olduğunu gösterir. Mavi tik kullanıcının kullanıcı isminin yanında bulunur ve herkes tarafından görülebilir. Özellikle yeni mavi tike sahip olmuş kişiler merak edilir ve sayfalarına ziyaret çoğalır. Ancak Instagram mavi tik hizmetini sunarken birçok unsura dikkat eder.

Mavi tik almak istiyorsanız izlenmelerinizin, beğenilerinizin yüksek olması gerekir. Ayrıca kişilerin sizi tanıyacakları başka bir ortam daha sunmalısınız. Gerekli şartları karşıladığınız halde mavi tikiniz bulunmuyorsa 1000 izlenme hilesi ile doğrulanmış hesaba yaklaşabilirsiniz.

Instagram İzlenme Hilesi Kullanmanın Avantajlarıinstagram ücretsiz video izlenme

Instagram uygulaması içerisinde izlenmelerinizin artmasını istiyorsanız bir adım atarak başlamanız gerekir. Diğer kullanıcıların sizi fark etmesi için başta yeteri kadar izlenmenizin olması gerekir. Instagram video izlenme hilesi apk yardımı ile ücretsiz bir şekilde izlenme sayınızın artması sağlanıyor. İzlenme sayısı kısa sürede yükselmiş olan videonuzun diğer kullanıcılar tarafından bulunması çok daha kolay olacaktır.

Instagram İzlenme Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Instagram hesabınız için izlenme satın almak istiyorsanız dikkat etmeniz gerekenler;

 • Instagram izlenme hilesi 2024 yılına göre güncellenmiş olmalıdır.
 • Satın alma işleminiz güvenilir bir yerden gerçekleştirilmelidir.
 • Seçtiğiniz sayının hedefiniz için yeterli olması gerekir.

Sosyalgram ile herhangi bir problem ile karşılaşmadan güvenle 2024 yılına uygun hileleri alabilirsiniz. Hayal ettiğiniz izlenme sayısına kısa sürede ulaşarak çok daha fazla insana hitap edebilirsiniz.

+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu