0

Instagram Video İndir

Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

Sitemizde Instagram uygulaması için Instagram Video İndirme Aracı mevcuttur. Instagram Video İndir aracımızı şifresiz test etmek isterseniz, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • İlk olarak, ana sayfadaki "Ücretsiz Araçlar" bölümüne tıklayın.
 • Açılan sayfadan Instagram Video İndir bölümüne tıklayın.
 • İstenen tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde girin ve işlemi başlatın.
 • Daha sonra karşınıza çıkan video'yu indir butonu ile telefon yada bilgisayarınıza indirin.
Instagram Video İndir Nasıl Yapılır?

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan sorular.

İnstagram video indir aracı ile tamamlanır. Programsız indirme yapılıyor. Bunun için kullandığınız cihaza program indirmeniz gerekmez. Buda güvenilirliğini arttırır. Online olarak indirmek istediğiniz videonun linkini araca girmeniz yeterlidir. İndirmeden sonra siteden çıktığınızda çıkmış olursunuz. Programsız indirme ücretsiz olarak gerçekleştirilir.

İnstagram video indir aracını kullanırken herhangi bir sınır yoktur. 24 saat içinde isterseniz bir video isterseniz bin video indirebilirsiniz. İndirme aracı sınırsızdır. Bir video indikten sonra sonrakinin URL link bağlantısını kopyalamanız yeterlidir.

İnstagram video indir programı içinde başkasının videolarını da indirebilirsiniz. İndirme yaparken bu alanda herhangi bir sınır yoktur. İsterseniz kendi videolarınızı isterseniz hiç bağlantınızın olmadığı hesaplarda indirme yapılabilir. Başkasının videolarını indirebilir başkası da sizin videolarını indirebilir.

İnstagram video indir programını kullanmak için sizden herhangi bir şifre talep edilmemektedir. Şifre hesabın güvenliği içindir ve video indirmek için sizden hesap bilgileri istenmez. Şifrenizi isteyen programlara itibar etmeyiniz ve güvenliğiniz için şifrenizi paylaşmayınız.

İnstagram video indir aracı güvenilirdir. Üst teknoloji yazılım sayesinde indirme aracı oluşturuldu. İndirmeler kişinin kendi hesabı üzerinden yapılmıyor. Ayrıca videosu indirilen hesap içinde bir güvenlik sorunu oluşturmuyor. Her iki taraf içinde %100 güvenilirdir. Bilgisayarınıza bir program indirme yapılmadığı için güvenilirlik açığı bulunmamaktadır. 

İnstagram video indir işlemini cep telefonunuzdan da gerçekleştirebilirsiniz. İndirme için cep telefonunuzu kullanacaksanız eğer tarayıcından giriş yapabilirsiniz. IOS ve Android cihazlar için indirme seçenekleri açıktır. İndirme aracı bilgisayar, tablet ve cep telefonlarına göre düzenlenmiştir. 

İnstagram videosu indirildiğinde hesap sahibi tarafından görülemez. Uygulama içinde indirme yapılmadığı için görülme ihtimali de yoktur. Bu sayede istediğiniz hesaplara ait videoları görülme riski olmadan indirebilirsiniz. İndirmeleri kontrol eden herhangi bir program da bulunmamaktadır. Video indirildiği görülmez.

İnstagram video indirme programını ücretsiz olarak da kullanabilirsiniz. Uygulamayı tercih ettiğiniz siteye göre ücretli ve ücretsiz kullanımları mümkündür. Bedava İnstagram indirme yapmak için size uygun programı tercih etmeniz yeterlidir.

İnstagram videoları uygulama içinde indirmek mümkün değildir. Sosyal medya uygulamasında indirme seçenekleri aktif değildir. Video indirmek için farklı bir siteden indirme programı kullanmanız gerekiyor. Bu sayede istediğiniz herkesin videolarını pratik ve sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz.

İnstagram video indirme internet üzerinden yapılıyor. Video indirme programına girdiğinizde indirmek istediğiniz videonun link bağlantısını girmelisiniz. URL link bağlantısını girdiğinizde indirme butonu aktif olur. İndirme kısa bir şekilde tamamlanır.

İndirme işleminin gerçekleştirilebildiği videolara herkese açık olan videolardır. Bu nedenle indirme ya da yeniden kullanma için yasal bir problemi bulunmuyor. Ancak kişilerin doğrudan kendilerine ait olan bir videoyu yeniden başka bir alanda kullanmak istiyorsanız kişi ile görüşmeniz ya da o kişiden videoyu almış olduğunuzu belirtmeniz beklenebilir.

İnstagram video indirme işlemlerinizde kalitenin olabildiğince yüksek kalması sağlanır. İndirmeden kaynaklı çok düşük miktarda bir kalite kaybı yaşanabilir. Ancak videonuz piksel piksel ya da kötü görünecek bir kalitesi olmayacaktır. En yüksek kalitede indirme işleminizin yapılması amaçlanır.

İndirmiş olduğunuz videolar sizin indirme için belirlemiş olduğunuz alana doğrudan iner. Eğer herhangi özel bir alan belirtmediyseniz bilgisayarınızın içerisinde yer alan indirilenler klasörüne bakmanız gerekir. Mobil cihazlarda ise otomatik olarak galeriye ekleme işlemi gerçekleştirilir.

Video indirme işleminiz için sunmanız gereken tek bilgi indirmek istediğiniz videonun linki olacaktır. Bunun dışında herhangi bir isim, iletişim bilgisi ya da benzeri bilgi sizden talep edilmez. 

Firmamızın indirme işlemlerinde herhangi bir logo uygulanmaz. Uygulanan tüm hizmet videonun bozulmasını engelleyecek işlemlerdir. Bazı videolarda reklam amaçlı logo uygulaması yapılabilir. Bu logo uygulaması izlenmenin bozulmasına neden olacak büyüklükte değildir.

İndirme işlemleri için kullandığımız format mp4 formatıdır. Bu format ile yüksek kalitede indirme işlemi gerçekleştirebilir ve istediğiniz alanda videonuzu kullanabilirsiniz. Herhangi bir çevirici ya da farklı işlemlere ihtiyaç duymadan kullanıma hazır olacaktır.

İnstagram video indir hizmetimiz ücretsiz araçlar içerisinde yer alan bir hizmettir. Yani indirme işlemleriniz için herhangi bir para ödemezsiniz. Ancak mobil cihazınızdan indirme yapacaksanız kablosuz bir ağa bağlandığınızdan emin olmalısınız. Aksi takdirde internet kullanımı için para ödemeniz gerekebilir.

IOS cihazınızın içerisinde indirme işlemi için ilk olarak Instagram içerisine girerek indirmek istediğiniz gönderinin linkini kopyalamalısınız. Daha sonra web sitemize girerek ilgili alana kopyalamış olduğunuz linki yapıştırın. İndir butonuna basarak saniyeler içerisinde indirme işleminizin tamamlanmasını sağlayın.

Web sitemiz yalnızca belirtmiş olduğunuz videonun indirilmesi için aracı bir hizmet sunar. Ne verdiğiniz video linkinin ne de videonun saklanması gibi bir durum söz konusu değildir. İndirme işlemi doğrudan sizin cihazınıza tamamlanır, siteye indirilmesi gibi bir mümkünat yoktur.

İnstagram içerisinde yer alan tüm video türlerini indirmeniz mümkün olacaktır. Reels, post videolar ya da IGTV gibi tüm video formatlarını web sitemizde yer alan aracı alan ile sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz.

20 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Didem Demir
  Diyetisyen

  İnstagram da video indirerek kendi komik hesabımda kullanıyorum. İstediğim gibi kesip logomu bile ekleyebiliyorum. Bu sadece hesabımın etkileşim oranı da artıyor. Program sorunsuz çalışıyor ve tüm videoları indiriyor. 

 • İpek Burgu
  Genel Müdür

  İnstagram video indirme yalan değil. Videonun linkini giriyorsunuz hemen iniyor. Başka siteler gibi araya reklam falanda hiç sokmadı. Programda kullanırken bir kasmada yaşamadım. Daha önce takipçi satın almıştım ondan da memnun kalmıştım. Demek ki her hizmeti sorunsuz.

 • Nurten Kötekli
  Mimar

  İnstagramda indirmek istediğiniz tüm videoları kolayca indirebiliyorsunuz. Bilgisayarıma indirdim ilk videoları ama cep telefonuna da indiriliyormuş. Canlı destek çalışanı her cihaza indirilme yapılacağını söyledi. Denedim sorun çıkmadı. Android cihazlar için sorunsuz çalışıyor.

 • Serdar Mercek
  Avukat

  İnstagram video indirme yapmak için kendi hesabınıza girilmiyor. Bu benim ilk önceliğimdi. Google üzerinden indirme yapılıyormuş sanırım. Bu durumda yakınlarımın videolarını bile indirsem haberleri olmuyor. İstediğiniz herkesin videosunu öğrenecek diye korkmadan indirebilirsiniz. Ben firmaya da programa da güvendim.

 • Gülin Zağlı
  Mimar

  İnstagram video indirme özelliğinin hala neden aktif olduğunu sorgulayanlardandım. Arkadaşım bana bu firmayı önerdi. Ondan sonra kullanmaya başladım. Herkese açık olan hesaplardan video indirme yapılıyor. Kapalı olan hesapları da görebilseydik keşke. Ücretli olarak böyle bir hizmet vermenizi de bekliyorum sayın yetkililer şimdiden teşekkür ederim.

 • Hüseyin Selim Aşkın
  Mimar

  İnstagram video indir programında butonu aktif etmek için linki girmeniz yetiyor. Video hemen cep telefonuma iniyor. Iphone kullanıyorum bu rağmen indirmeyi hızlı bir şekilde yapıyor ve kullanabiliyorum. Cep telefonunuza video indirmek istiyorsanız bundan daha iyisine rastlamadım. Sınırının olmaması benim gibi çok video indirenler içinde pratiklik sağlıyor. Beklemek zorunda kalmıyorsunuz.

 • Semiha Bezgin
  Doktor

  İnstagram hikaye indirme ve video indirme yapıyorum. Video indirme sayesinde sevdiğim insanlara güzel güzel videolar atıyorum. Gece geç saatlerde kullanmama rağmen destek biriminden ihtiyacım olduğunda yardım da alabiliyorum. Ben çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

 • Ayşe Kum
  Psikolog

  İnstagram video indirme ile beğendiğim her videoyu kolay bir şekilde indiriyorum. Ücretsiz olarak kullandığımda da hiçbir problem ile karşılaşmadım. Firmanın ücretli hizmetleri kadar ücretsiz hizmetleri de çok iyi. Ayrı ayrı denedim ve tam puan verdim. Hepinize tavsiye edebilirim. 

 • Bekir Selman Aydınlık
  Mimar

  İnstagram video indirme programını çok sık kullanıyorum. Video indirdiğimde görüntü kalitesinde bozulma olmaması en büyük isteğimdi. Sosyalgram sayesinde bu isteğime sonunda ulaştım. Videoların yüklendiği kalite neyse o kalitede indirme gerçekleştiriliyor.

 • Alina Yasemin Ilıca
  Doktor

  İnstagram video indir ile tüm videolar benim oluyor. Çok beğendim ve o kadar mutlu oldum ki anlatamam. Sürekli hata veren programlardan beni kurtardınız. İndirmek istediğim video linkini giriyorum hemen video iniyor. Bu muhteşem hizmetiniz için sizi ne kadar abartsam bana göre az gelir. Gerçekten çok teşekkür ediyorum.

 • Büşra Tezkirecioğlu
  Influencer

  Diğer web sitelere göre çok daha iyi bir hizmet çünkü reklam ile boğuşmak zorunda kalmıyorsunuz. Linki de hemen görebilirsiniz. Video indirme işlemi de çok kolay. Sorunsuz çalışması ise cabası. Yani tüm aradıklarınız tek adreste. Keşke gizli hesaplardan da indirme mümkün olsaydı. 

 • Yavuz Selim Erdal
  Psikolog

  Merhaba öncelikle. İnstagram içerisinde istediğim videoları kolaylıkla indirebiliyorum. İndirdiğim videoları akraba grubunda paylaşıyorum. Videoların kalitesi hem çok iyi hem de şimdiye kadar takılma ya da kayma gibi bir problem olmadı. İşinizin hakkını veriyorsunuz. Başarılarınızın devamını dilerim. 

 • Gözdem Üstay
  Doktor

  Çok kolaydı ve çok kullanışlıydı. Hemen indirme işlemim tamamlandı. Hemen kopyala yapıştır yaptım ve indirmek istediğin video hemen çıktı. Video kalitesi de oldukça iyiydi. Bir miktar düşme vardı ancak bu beklenen bir durum. Arkadaşlarıma da indirme işlemi için tavsiye ettim. Ücretsiz hizmet için teşekkür ederim.

 • Çağatay Ergin
  Diyetisyen

  Sosyalgram kesinlikle en iyi indirme işleminin yapılmasını sağlıyor. Hiçbir sorun ile karşılaşmadan indirme işlemimi yapabiliyorum. Hem indirme işlemi çok hızlı hem de hiçbir şekilde virüs gibi bir problem ile karşılaşmadım. Güvenilir bir site arayan herkese tavsiye ederim.

 • Coşkun Dinç
  Influencer

  Sosyalgram içerisinde normalde İnstagram için paket satın alma işlemi gerçekleştiriyordum. Daha sonra sitenin video indirme özelliğinin de olduğunu fark ettim. O günden beri ne indirmek istersem elim anında Sosyalgram sitesine gidiyor. Bu açıdan çok büyük bir avantaj gerçekten.

 • Çayan Ataç
  Öğretmen

  İndirme işlemim çok sorunsuz bir şekilde tamamlandı. Siteyi kullanmak isteyen herkese tavsiye ederim. Firmanın sunmuş olduğu hiçbir hizmette şimdiye kadar sorun ile karşılaşmadım. Bu da benim için çok büyük bir avantaj oldu. Seviliyorsun Sosyalgram. 

 • Şafak Gürol
  Öğretmen

  Farklı sosyal medya platformları içerisinde içerik yöneticiliği yapıyorum. Bu nedenle de beğendiğim videoları kaliteli bir şekilde indirmek benim için büyük avantaj sağlıyor. Sorunsuz bir şekilde indirme işlemi yaparak istediğim zaman hesaplarımda paylaşıyorum. Sosyalgram bu açıdan çok kaliteli bir site.

 • Eser Bayraktar
  Psikolog

  Denedim çalışıyor. En güzel konu bir indirme işleminizin bitmesinin ardından hemen diğerini kullanmaya başlayabilirsiniz. Benim için çok büyük bir avantaj oldu. Peş peşe istediğim videoları indirip saklıyorum. İstediğim zaman ise istediğim yerde paylaşıyorum.

 • Ayça Kaba
  CEO

  İnstagram içerisinde hangi videoyu beğenirsem birkaç dakika içerisinde indiriyorum. Gerçekten çok kullanışlı. Kimi zaman sonradan kullanacağım yemek tariflerini kimi zaman ise komik videoları indirerek galerimde saklıyorum. İndirme işleminde şimdiye kadar hiçbir sorun ile karşılaşmadım.

 • Beyza Gayretli
  Öğrenci

  Bazen beğendiğim videoları diğer sosyal medya hesaplarımda paylaşmak istiyorum. Sosyalgram video indirme işlemi çok kaliteli ve hızlı. İstediğim videoyu birkaç saniye içerisinde indirerek istediğim yerde paylaşıyorum. Çok kullanışlı bir araç olmuş. Ücretsiz olması da ekstra avantajlı.

Cep telefonu için hazırlanan ilk sosyal ağ olan ve 2010 yılında hayatımıza giren İnstagram, bugün en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biridir. İnstagram uygulamasında içerik alanında da çok geniş bir alan var. Fotoğraf, video, reels ve hikaye derken birçok içerik takipçilere sunuluyor. instagram video indir mp4

Tüm bu özelliklerin yanında videolar en dikkat çekici içeriklerdir. Uygulama içerisinde 7 gün 24 saat sınırsız şekilde videolara ulaşılabilir. Ancak bu videoları indirmek için ek bir menü seçeneği verilmez. İnstagram video indirmek için sosyal medya hizmetleri veren firmamızdan destek almanız gerekmektedir. İnstagram video indirme detayları burada!

İnstagram Video İndir Nedir?

İnstagram video indir nedir; Bu uygulama içinde yüklenemeyen videoları, özel olarak download etmeye yarayan sisteme verilen addır. Dünyada çok popüler olan sosyal ağ videoların indirilmesine müsaade etmiyor. Bunu da topluluk kuralları ve hukuki ilişkiler ile ilgili olduğunu açıklamaktadır. 

Ancak kullanıcılar izledikleri videoları indirmek istemeyi instagram story indir aracıyla da kullanabilir. İnstagram video indirme sosyal ağ içinde mümkün değilse de ek uygulama veya instagram fotoğraf indirme yapılabilir. 

Videolar maksimum 60 saniyeliğine yüklenebiliyor. Bu süre içinde ekran görüntüsü alarak videoyu kaydedebilirsiniz. Ancak bu yöntem oldukça meşakkatli ve hizmet kalitesi bakımından düşüktür. İnstagram video indirme aracı sayesinde istediğiniz içeriği kaliteli bir şekilde indirebiliyorsunuz. Güvenilir ve profesyonel firmalar video içeriklerine 7 gün 24 saat ulaşılmasını sağlar. Siz de firmanın hazırladığı video indirme aracını kullanarak bu videoları sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz.

Android İle İnstagram Video İndirme Var Mı?instagram video indir android

İnstagram video indirme sistemi Android cep telefonları için kullanılabilir. İnstagram Android video indirme var mı? sorusunun yanıtı evettir. Android İnstagram video indirme aracı 7 gün 24 saat kullanılabilir. İnstagram özellikleri içinde cep telefonları içinde ek bir indirme özelliği bulunmuyor.

Android cihazlardan video indirmek için:

 • Cep telefonunuzun internet tarayıcısından İnstagram uygulamasına giriniz.
 • İndirme yapmak için link kullanacaksanız eğer web İnstagram sayfasına girmeniz gerekiyor.
 • Burada indirmek istediğiniz videonun URL link bağlantısını kopyalayınız.
 • Üst kısımdaki tarayıcı linki kısmından üzerine uzun tıkladığınızda tümünü seç yapabilirsiniz.
 • Ardından video indirmeyi yapacağınız firmanın internet sitesine giriş yapınız.
 • Profesyonel firmanın indirme aracı Android cep telefonları ile uyumludur.
 • İnstagram kısmından video indir bölümüne geçerek aracı açınız.
 • Kopyaladığınız URL link bağlantısını boş olan alana yapıştırabilirsiniz.
 • İndirme butonu aktif olur ve indir seçeneğine tıklamanız yeterlidir.
 • Video indirmesi hemen yapılır ve cihaza eklenir.

Tarayıcınızdan alt kısımda kaydet tuşuna basmanızla video cep telefonu galerisine aktarılır. Sizde bu sayede indirdiğiniz videoyu istediğiniz zaman yeniden indirme özelliğine sahip olursunuz. Android cihazdan indirme yapmak işte bu kadar kolay!instagram ücretsiz video indir

IOS İnstagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

İnstagram video indirme IOS cihazlar içinde mümkündür. Apple marka cihazlardan bilindiği üzere APK gibi programlar indirilemiyor. Bu durumda programsız indirme yapılmasını ve yabancı takipçi satın almayı zorunlu hale getirmektedir. Ancak bu durum bir olumsuzluk değil. Tam tersine güvenliğinizi arttıracak bir durumdur. IOS İnstagram video indirme nasıl yapılır? Adımları:

 • IOS cihazınızın Safari bölümünden internetle İnstagram uygulamasını açın.
 • Kullanıcı adı ve şifresini yazarak hesabınıza giriniz.
 • İndirmek istediğiniz videonun profilini ziyaret etmeniz gerekiyor.
 • Her videonun bir domain yazılımı var.
 • URL link bağlantısını cep telefonunuzun özelliği sayesinde kopyalayınız.
 • Hesabınızdan çıkış yapabilirsiniz. 
 • İnstagram video indir sitesine girerek indirme aracına geçiş yapınız.
 • Kopyaladığınız link bağlantısını indirme aracına yapıştırın.
 • İndir butonuna bastığınız zaman kısa bir süre video indirime hazırlanır.
 • Tamamı indirildiğinde ekrana indirme tamamlandı uyarısı geliyor.
 • Üst kısımdan indirdiğiniz videoyu belgelere veya galerinize gönderebilirsiniz.instagram video downloader

Apple markalı cihazlar içinde indirme adımları bu kadardır. Ne kadar video indirmek isterseniz tamamı için bu adımları uygulayabilirsiniz. Apple İnstagram video indir sayesinde cep telefonunuzdan daha sonra yeniden izlemek istediğiniz tüm videoları indirebilirsiniz. 

İnstagram Video Bilgisayara Nasıl İndirilir?

İnstagram video indirme işlemini bilgisayarınızdan da gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayarınıza video indirmek cep telefonlarına benzer bir şekilde yapılıyor. Eğlendiğiniz, daha sonra yeniden izlemek istediğiniz veya bir arkadaşınıza göndermek istediğiniz videoyu 24 saat indirebilir ve sonrasında instagram reels izlenme satın alabilirsiniz. İnstagram video bilgisayara nasıl indirilir? öğrendiğinizde kullanım sınırı yaşanmaz. Bilgisayara video indirmek için:

 • Bilgisayarınızın markası, işletim sistemi veya modeli fark etmez.
 • Herhangi bir tarayıcıdan da giriş yapabilirsiniz. 
 • Bilgisayarınıza indirme yapacağınız için bilgisayarınızdan İnstagram hesabına giriniz.
 • İnternetten İnstagram uygulamasının bilgisayar versiyonunu kullanabilirsiniz.
 • İndirmek istediğiniz videoyu seçin ve üst kısımdan sağ tıklayarak gönderinin bağlantısını kopyalayınız.
 • Ardından indirme sitesine girerek video indirme aracını açarak bağlantıyı yapıştırınız.
 • Bağlantı doğru olduğu sürece video indirimi bir dakikadan daha kısa sürede gerçekleştirilmektedir.
 • İndir tuşuna bastığınızda indirme hemen başlatılır.instagram video indir
 • Alt kısımda ise sona erdiğinde eklentisini göreceksiniz.

İndirilenler kısmından ise indirdiğiniz videoyu istediğiniz gibi arşivleyebiliyorsunuz. Bilgisayarınıza indirdiğiniz videoyu dilediğiniz aracı kullanarak cep telefonunuza veya tabletinize gönderebilirsiniz. 

İnstagram Kullanıcı Adı İle Video İndirilir Mi?

İnstagram kullanıcı adı ile video indirilir mi? sorusu indirme yapmanın diğer bir yöntemidir. İnstagram kullanıcı adı ile video indirme özelliği de bulunur. İnstagram video indir hizmeti sadece videonun bağlantı linki üzerinden gerçekleştirilmiyor. İndirme yapmak için kullanıcı adınızı da kullanabilirsiniz.

Kullanıcı adı ile indirme daha teferruatlı olduğu için çok fazla tercih edilen bir yöntem değildir. Pratik ve hızlı bir şekilde video indirmek için link bağlantısını kullanmanızı tavsiye ederiz. Kullanıcı adı ile video indirilmek istendiğinde kullanıcı adınızı indirme aracına yazmanız gerekir.

Kullanıcı adını yazarak indir tuşuna bastığınızda birkaç dakika beklemeniz gerekiyor. Çünkü o profile ait tüm videolar ekrana gelecektir. Kullanıcı adından doğrudan videoya erişim sağlanmıyor. Bu yöntem bir hesaptan birden fazla video indirmesi yapmak isteyenler tarafından avantaj sağlar. Bu sayede tüm videolar ekrana gelir.instagram video indir HD

Hangi videoyu indirmek isterseniz o videonun hemen altında bulunan butona basmanız gerekiyor. Yeni bir sekme açılır ve indirme o ekran üzerinden tamamlanır. İnstagram kullanıcı adı ile indirme yaparken zamanınızı boşa harcamamak için doğru kullanıcı adını yazdığınızdan emin olunuz. Aksi takdirde yeniden arama yapmak zorunda kalırsınız.

İsterseniz URL link bağlantısı üzerinden isterseniz kullanıcı adı üzerinden zamandan ve mekandan bağımsız indirme yapabilirsiniz. Bu alanda sosyal medya hizmeti veren firmalar birini tercih ediyor. Güncel olarak en popüler ve kolay yöntemin URL link bağlantısı ile gerçekleştirildiğini hatırlatmak isteriz.

İnstagram HD Video İndirme Nasıl Yapılır?

İnstagram HD video indirme özelliği vardır. Profesyonel video indirme sitesinden videoları HD kalitede indirebilirsiniz. Bu özelliği sayesinde kullanıcılar artık ekran kaydı almak yerine video indirme sitesini tercih ediyor.

HD İnstagram video indir sayesinde görüntü kaybına uğramadan istediğiniz her videoyu arşivleyebiliyorsunuz. İnstagram HD video indirme nasıl yapılır? Kullanmak için uygulamanız gereken adımlar:

 • Videolarını indirmek istediğiniz hesaba giriş yapmanız gerekir.
 • Kullanıcı adıyla da yapılan indirme de URL link bağlantısı da HD indirme için kullanılır.
 • Tercih ettiğiniz yöntem hangisi ise indirme aracına bu bilgileri veriniz.
 • Videonun hazırlanma süresi ortalama 1-2 dakika sürüyor.
 • Bu süre esnasında siteden çıkmayınız ve sayfayı kapatmayınız.
 • İndirmek istediğiniz video yüklendiğinde indir butonuna basabilirsiniz.
 • Video yeni bir sekmede açılarak indirme işlemi başlatılır.instagram video indirici
 • İndirme otomatik olarak sona erer.

HD video indirmek için bilgisayarınızı kullanmak zorunda değilsiniz. Cep telefonunuzdan veya tabletinizden de HD kalite de video indirebilirsiniz. Bu özellik ek bir indirme aracını kullanmanızı gerektirmez. Güvenilir firmalar en üst kalite de videoları indirebilmeniz için aracını sürekli test eder ve geliştirir.

İnstagram Programsız Video İndirme Yapılır Mı?
İnstagram uygulaması içinde video indirmesi yapılamıyor. Bu yüzden kullanıcılar en güvenilir olacak yöntemlere yönelmektedir. İnstagram programsız video indirme yapılır mı? merakındaysanız programsız indirme yapabilirsiniz. 

Hukuki sözleşme İnstagram uygulamasını kapsamaktadır. Programsız İnstagram video indir seçeneği herkse açıktır. Video indirmek için bilgisayarınıza veya cep telefonunuza ek bir uygulama kurmanız gerekmiyor. İsterseniz elbette kurabilirsiniz ancak güvenlik gereği bunu önermiyoruz. Programsız İnstagram bideo indirme çok daha güvenilir bir işlemdir.

Cihaza ek bir program yüklemediğiniz içi hafızan da kar etmenizi sağlar. Özellikle IOS cihazlarda ciddi hafıza sorunları yaşandığını biliyorsunuz. Ek olarak program kurulmaması içinden virüs bulaşma tehlikesini de ortadan kaldırır. Video indirme aracı internet üzerinden ulaşılırken siteden çıktığınızda bağlantınız kesilir.

Güvenilir firmadan video indirme yaptığınızda cihaza virüs bulaşmaz ve sizi riske sokabilecek hiçbir durum yaşanmaz. URL link bağlantısını indirme aracına yazarak hemen indirme yapabilirsiniz. İndirmek istediğiniz videolar bittiğinde siteden çıkılır. Yeniden video indirmek istediğinizde yine online olarak siteye girerek indirmeye devam edersiniz. Bu işlem güvenilir bir şekilde bir döngü halinde sonsuza kadar devam edebilir. instagram video indir ios

İndirdiğiniz videoları isterseniz farklı bir İnstagram hesabında paylaşabilir veya kendinize saklayabilirsiniz. Programsız indirme yapılırken indirme yaptığınız sisteme dair bir ibare kullanılmıyor. Bu durumda görüntüyü bozmadan orijinal halinde kullanmanıza olanak sağlar.

İnstagram’ da Toplu Video İndirilir Mi?

İnstagram uygulamasında yer alan bir videoyu istediğiniz herhangi bir cihaza indirebiliyorsunuz. İnstagram’ da toplu video indirilir mi? baktığımızda uygulama içinde bu özellik yoktur. Tek tek veya toplu halde video indiremezsiniz.

İnstagram sorunsuz video indirme aracı size bu özelliği verir. Aynı anda birden fazla hesaba ait videoları indirebilirsiniz. Bunun için elbette kullandığınız cihazın yeni sekme özelliklerinden yararlanmanız gerekiyor. Toplu İnstagram video indirme için indirme aracı tek bir URL link bağlantısını alır.

İsterseniz link bağlantısını yaza yaza istediğiniz kadar indirme yapabilirsiniz. Bu alanda herhangi bir sınır yoktur. 24 saat içinde gün boyunca tüm videolar aktif olarak indirilir. Çoklu indirme yapmak isterseniz eğer yeni bir sekme açarak programı aynı anda kullanabilirsiniz.

Bu sayede indirme yaparken süreniz azalacaktır. Toplu indirme ancak bu sayede gerçekleştirilebilir. Başka türlü farklı hesaplardan videoları toplu bir şekilde indirmenin yolu yoktur. 

Gizli Hesaptan İnstagram Video İndirilir Mi?instagram video indir iphone

İnstagram video indirme için kullanıcılar birçok özellik kullanabiliyor. Gizli hesaptan İnstagram video indirilir mi? sorusunun yanıtı hatırdır. Gizli hesap video indirme hukuki olarak yasal olmayan bir işlemdir. Güvenilir sosyal medya hizmeti veren kurum yasal olmayan hiçbir özelliğe erişim sağlamıyor. 

İnstagram kullanıcıları içeriklerini sadece izin verdiği kişilerin görmesini isteyebilir. Bu durumda özel alanına girmek kişinin özel hayatına uygun bir davranış değildir. Kapalı profil İnstagram video indir bu nedenle kullanılmaz. Kullanıcılar hesabınızı gizli hesap yaptığında sadece takipçisi olan kişiler paylaşımlarını ve videolarını görebilir. Eğer o hesabı takip etmiyorsanız videoları görülemeyeceği için indirme de yapılamaz. Video indirme yapmak için kendi İnstagram hesabınıza giriş yapmanız güvenlik gereği hoş görülmüyor. Bu yüzden indirmeler anonim olarak gerçekleştirilir. Sonuç olarak hesabını gizliye alan kullanıcıların içerikleri görülemez ve videolar da indirilmez. Kurallar gereği bu işlemi gerçekleştirmenin mümkünatı yoktur.

İnstagram Video İndir Güvenilir Mi?

İnstagram video indir güvenilir mi? video indirmek isteyenler tarafından merak ediliyor. Güvenilir firmaların indirme aracını kullandığınız sürece güven kaygısı yaşamanız yersiz olur.

Güvenilir İnstagram video indir işini profesyonel yapan firmaların indirme aracıdır. Bu sitelerde kullanacağınız hizmetlerin tamamı garantili şekilde sunulur. Satın alarak kullandığınız ürünler de ücretsiz kullanılan hizmetler de aynı garanti kapsamına dahil.

İnstagram güvenilir video indirme sitesi tercih ettiğinizde hizmet kalitesini sizde fark edeceksiniz. Güvenilir firma kullandığınızda:

 • İnstagram video indirme aracı anlık olarak kontrol edilir.instagram video indirme programı
 • Üst düzey teknoloji kullanılarak yapılan indirme aracı testlerde geçirilerek kullanıcılara sunuluyor.
 • İndirme yapmak için İnstagram hesabınıza giriş yapmanız istenmez.
 • Hesaba giriş yapmadığınız içinde hesabınıza zarar verme ihtimali yoktur.
 • İndirme aracını programsız olarak kullanılıyor olunması da güvenilirliği arttıran nedenlerden biridir.
 • İndirme yaptığınız için bilgisayarınıza veya cep telefonunuza virüs bulaşma ihtimali yok.
 • Uzun yıllardır sosyal medya hizmeti veren firmalar olası tüm sorunları bilir ve buna göre sistemlerini düzenler.
 • Siz daha sorunu yaşamadan çözümlenmesi kullanıcıların sorunsuz işlem almasına yardımcı olur.
 • Firma kullanıcılarına 7 gün 24 saat canlı destek hizmeti verir.
 • Canlı destek hizmeti sayesinde eğer bir sorun yaşarsanız anında firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Kullanıcı yorumlarını da incelemeyi unutmayınız. İnstagram videolarını indiren kişilerin yaptığı yorumlar hizmetin aynasıdır. Eğer kullanıcılar memnunsa ve yorumları olumlu ise o zaman sizin de hizmeti kullanırken çekinmenize gerek yoktur. Güvenilir video indirme aracı sadece güvenilir sitelerden kullanılabilir.

İnstagram Videoları Ne Kadar Sürede İniyor?

İnstagram uygulaması içinde video yüklenecek birçok alan vardır. İsteyenler 15 saniyelik hikaye gibi atabilir. İsteyen doğrudan video atarak maximum 60 saniyeyi kullanabilir. Yahut reels videolar açıktır. 

Video indirme süresi de videonun içeriğine ve indirmek istediğiniz video sayısına göre değişiyor. İnstagram videoları ne kadar sürede iniyor?  Baktığımız zaman video indirilmesi ortalama bir dakika sürmektedir.

Kullanıcı adı ile video indirme işlemi daha uzun sürüyor. Çünkü burada profilde yer alan videoların tamamı eklenmeye çalışılır. Video sayısı arttığında ekrana gelme ve seçilme süresi de artış gösterecektir. URL bağlantısı ile İnstagram video indirme süresi bir dakikadır. instagram video indir mp3

Link ile video indirilmesi yapıldığında sadece o video üzerinden işlem alınıyor. Girdiğiniz link için indir tuşuna bastığınızda ekrana sadece o video gelir. Bu durumda işlem yoğunluğuna göre değişebilir. Bir dakikadan başlarken iki dakika veya maximum üç dakika bekleyebilirsiniz.

O an eğer ciddi bir yoğunluk varsa arama süresi ancak o zaman artıyor. Bunun dışında bir videoyu indirmek için uzun dakikalar beklemenize gerek kalmaz. Videoyu indir tuşuna bastığınızda cihaza yüklenmesi çok kısa sürer. İnternet üzerinden indirme yapıldığı için bu süre sizin internet hızınıza göre yavaşlayabilir. Video indirme işlemleri Wi-fi veya hücresel veri üzerinden gerçekleştirilir. 

İnstagram Video İndirirken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

İnstagram video indirirken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Öğrenerek kısa sürede istediğiniz her videoyu indirebilirsiniz. İnstagram gönderi video indirmek için bildiğiniz üzere tüm cihazlar kullanılır. İndirme adımlarını eksiksiz yerine getirdiğinizde herhangi bir problem yaşanmaz. Video indirirken:

 • Güvenilir firma seçmek en önemli noktasıdır.
 • Profesyonel firma indirme adımlarını işlem almadan size açıkça ekranda gösterir.
 • Video indirme hizmeti link ile yapılacak ise o zaman linki eksiksiz ve doğru girdiğinizden emin olmalısınız.
 • Farklı bir link girerseniz o zaman yeniden işlemi tekrarlamanız gerekir.
 • Kullanıcı adı üzerinden indirme yapılacak ise yine doğru kullanıcı adı işlem hızını arttırır.
 • İndirme yaparken programsız işlem alındığı için risk oluşturmaz.
 • Uygulama aracı 7 gün 24 saat açıktır.
 • İnstagram hesabınız üzerinden indirme yapılmıyor.
 • Hesabınıza giriş yapılmasını isteyen indirme araçlarını tercih etmeyiniz.

İndirme yapmak için gerekli ve bilinmesi gerekenler adımlar bunlarla sınırlı. Görüldüğü üzere doğru firma tercih edildiğinde son derece avantajlı bir hizmettir.

İnstagram Video İndir Şifre Gerekir Mi?instagram video indir online

İnstagram video indir şifre gerekir mi? temel olarak güvenlik sorusudur. İnstagram şifresiz video indir aracı kullanılıyor. Video indirirken sizin hesabınızla hizmetin hiçbir bağlantısı yok. Dolayısıyla kendi hesabınızın kullanıcı adını veya hesabın şifresini uygulamaya vermenizi gerektiren bir durum da yoktur.

Şifresiz İnstagram video indirme %100 güvenilir hizmet almanızı sağlar. Güvenilir sosyal medya hizmeti firması herhangi bir hizmet için sizden şifrenizi talep etmez. Şifrenizi talep eden firmalar ile karşılaşırsanız mesafeli yaklaşarak güvenilir hizmet verilmediğini direk düşünebilirsiniz. Video indirmek için şifre verilmesi gerekmiyor.

İnstagram Video İndir Sınırsız Mı?

İnstagram video indir sınırsız mı? merak ediyorsanız evet sınırsızdır. Sınırsız İnstagram video indir özelliği herkese açıktır. Video indirmesi yaparken 24 saat veya daha fazla bir süre için indirme sınırı yoktur.

Ne zaman bir video indirmek isterseniz o zaman siteye girerek hizmetten yararlanabilirsiniz. İnstagram video indirme aracı sınırsız olarak kullanımına sunulan bir işlemdir. 

Bedava İnstagram Video Nasıl İndirilir?

Bedava İnstagram video nasıl indirilir? merak ediyorsanız iki farklı yöntemde ücretsizdir. Bedava İnstagram video indir sosyal medya hizmeti veren firmanın ücretsiz indirme kısmında yer alıyor. Ücretsiz hizmet bölümünde video indirme gibi yararlanabileceğiniz daha birçok işlem var.

Ücretsiz İnstagram video indirme sayesinde sınırsız İnstagram videolarını indirirken ödeme yapmak zorunda kalmazsınız. Bu hizmet ücretsiz kullanılırken bir şart veya bir kuralı yoktur. Firma tarafından kullanıcılarını memnun etmek ve video indirme ihtiyaçlarını görmesi için sunuluyor. Ücretli aldığınız hizmet gibi ücretsiz hizmetler de verilmektedir. İnstagram’da herkese açık profillerin videolarını indirirken ödeme yapmanız istenmez. 

İnstagram, kullanıcıların kendi profillerinde video ya da fotoğraf paylaştığı sosyal medya platformlarından biridir. Bu platformda kişiler tanıdıkları ya da tanımadıkları kullanıcıları takip ederek paylaşımlarından haberdar olabilirler.

Kullanımının yaygınlaşması ve 1 milyardan fazla kullanıcıya ulaşması ile İnstagram içerisinde yalnızca gerçek kişiler değil eğlence, e-ticaret ya da farklı amaçlı profiller de yer alıyor.

Gerçek ve bir amaca yönelik oluşturulmuş olan profillerin içerisinde bulunan resim ve videoları indirmek için ise farklı birçok yöntem bulunuyor. Kişiler dilediği videoyu telefonuna ya da istediği cihaza indirebiliyor.

Android İnstagram Video İndir

instagram video indir pc

İnstagram kendi özellikleri arasında videoların indirilmesi gibi bir seçenek sunmuyor. Ancak farklı yöntemlerin denenmesi ile kişiler dilediği videoyu kolaylıkla indirebiliyor.

Android İnstagram video indir işlemi gerçekleştirmek isteyen kişilerin uygulaması gereken adımlar şu şekildedir;

 • Öncelikle Android mobil cihazınızdan Instagram’a giriş yapmanız gerekiyor. 
 • İndirmek istediğiniz videonun üzerine gelerek “paylaş” seçeneğini seçmelisiniz.
 • Burada karşınıza çıkan paylaşma yöntemlerinde “linki kopyala” seçeneğini seçmelisiniz.

Daha sonra video indirme için özel olarak oluşturulmuş web sitelerden birine giriş yapmalısınız. Dilediğiniz siteyi tercih ettikten sonra;

 • Karşınıza çıkan link ekranına kopyaladığınız linki yapıştırın. 
 • Link taraması gerçekleştirildikten sonra altta çıkan “İndir” seçeneğini seçmeniz gerekir.

Tüm bu adımların ardından indirme işleminiz tamamlanmış olacaktır. İndirme işlemini gerçekleştirdiğiniz cihaza istediğiniz videoyu indirmiş olursunuz.

Apple İnstagram Video İndir

Apple mobil cihaz türlerine de istenilen video kolaylıkla indirilebilir. Apple İnstagram video indir işlemi için Android cihazlara benzer adımlar uygulanır.

Öncelikle Apple cihazınızdan İsntagram’a giriş yaparak beğendiğiniz video açmalısınız. Paylaş seçeneğinde bulunan “Linki kopyala” seçeneğini seçmelisiniz. 

Daha sonra indirme işlemi için seçtiğiniz program ya da web siteye giriş yapmalısınız. Seçtiğiniz platform içerisinde bulunan link yapıştırma bölümüne İnstagram’dan kopyaladığınız linki yapıştırmalısınız.

İndir seçeneğini seçmenizin ardından başarılı bir şekilde video indirmeniz tamamlanacaktır. 

Güvenilir İnstagram Video İndir

İnstagram içerisinde video paylaşma özelliği farklı biçimlerde bulunuyor. Kullanıcılar hikaye, reels, IGTV ve gönderi biçimlerinde farklı uzunluklarda video paylaşabiliyor. 

Hikaye özelliğinde bulunan video paylaşım süresi en uzun 15 saniye olacak şekildedir. Reels içerisinde ise kişiler 15 saniyeden 1 dakikaya kadar video paylaşımı yapabilir. IGTV’de ise kullanıcıların video paylaşım süresi 1 dakikadan 1 saate kadar uzundur. Normal gönderi biçiminde video paylaşmak isteyen kişiler ise maksimum 1 dakika uzunluğundaki videolarını paylaşabilir.

Tüm bu video paylaşım alanlarında paylaşılan videoları güvenilir İnstagram video indir platformları ile indirmeniz gerekir. Aksi takdirde indirme işlemini gerçekleştirdiğiniz cihazınıza güvenilir olmayan dosyalar eklenebilir. 

İnstagram Video Gönderi İndirmeinstagram video indir programsız

İnstagram 2010 yılında kurulmuş ücretsiz gönderi paylaşma platformlarından biridir. Kurulduğu günden bu yana kendini daima yenileyen program içerisinde farklı birçok özellik bulunur. 

Uygulamanın kurulduğu andan itibaren sabit olan tek özelliği ise gönderi yüklenmesidir. Gönderi yükleme şartları ve kalitesi yükseltilse de bu özellik hiçbir zaman kaldırılmamış ya da sonradan eklenmemiştir.

Paylaşılan bu gönderileri ise İnstagram video gönderi indirme platformları ile gerçekleştirebilirsiniz. Bu platformlar linkini belirttiğiniz gönderinin işlemi yaptığınız cihaza indirilmesini sağlar.

İnstagram Video İndir Bedava

İnstagram 31 dil erişebilirliği nedeni ile dünya çapında kullanılan popüler sosyal platformlardan biridir. Kişiler milliyet ya da dil fark etmeksizin dünya üzerinde bulunan herkesi takip edebilir ve gönderilerini görebilir. 

Farklı profillerde bulunan videolar ise takip edilen ya da erişebilen herkes tarafından indirilebilir niteliktedir. İstenilen İnstagram video indir bedava platformlar ile gerçekleştirilebilir.

Bedava indirme işlemi için kişiler İnstagram içerisinde bulunan videonun linkini kopyalayarak kullanacağı platform içerisinde yapıştırmalıdır. Platform link taramasının ardından video ulaşacak ve kolaylıkla videoyu indirmenizi sağlayacaktır.

İnstagram Video İndir Programı

İnstagram içerisinde paylaşılan videoların indirilebilmesi için farklı iki yöntem bulunuyor. Bu yöntemlerden birincisi web siteleri, ikincileri ise indirme programlarıdır. 

Video indirme web sitelerinin temel çalışma mantığı şu şekildedir; web site içerisinde bulunan ilgili alana kopyalanan link yapıştırılır. Web site kullandığı yapı ile bu videoya ulaşır ve video indirmenizi sağlar.

İnstagram video indir programı ise farklı iki yönteme sahiptir. Bu yöntemlerden ilki web siteler ile aynı çalışma mantığına sahiptir. İkinci program türü ise herhangi bir link kullanmanızı gerektirmeyen programlardır.

Link olmadan indirme işlemini sağlayan uygulamalar ile indirme işleminin gerçekleştirilmesi için videonun üzerinde çıkan program sembolü ya da indir butonu kullanılır. Böylece anında indirme işleminiz yapılır.

İnstagram Video İndir Nasıl Kullanılır?

İnstagram ilk olrarak Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından oluşturulmuştur. Uygulama oluşturulduğu ilk andan itibaren kullanıcıların ilgisini çekmiş ve kısa süre içerisinde 100 milyon üyeye ulaşması sağlanmıştır.

Uygulama 2012 yılında Facebook tarafından satın alınmıştır. Facebook, sahip olduğu teknoloji ve fikirler ile uygulamanın hem video hem de fotoğraflar için geliştirdi.

Uygulamanın daha da gelişmesi ve çeşitlenmesi ile kullanıcı sayısı da artış göstermiştir. Öyle ki 2018 yılında uygulama 1 milyardan fazla üyeye sahip oldu.

Kullanıcılar ise İnstagram içerisinde video ve fotoğraf paylaşımı seçenekleri ile daha çok paylaşımda bulunmaya başlamıştır. İsteyen kullanıcılar çeşitli yöntemler ile videoların indirilmesini sağlayabilir.

İnstagram video indir nasıl kullanılır; kullanıcıların özellikle bu işlem için uygun bir platform tercih edilmesi gerekir. Daha sonra İnstagram içerisinde indirilmek istenen videonun linkinin kopyalanması beklenir.

Bu link platformun videoya ulaşmasını sağlar. Platform videoya ulaştıktan sonra indir butonu ile saniyeler içerisinde videoyu indirmenizi tamamlar.

İnstagram Çevrimiçi Video İndirinstagram video indir ücretsiz

İnstagram içerisinde tanınmış kişiler, ünlüler, global markalar ya da global varlıklar doğrulanmış rozet alabilir. Bu rozet mavi tik şeklinde verilen bir rozettir. 

Kişilerin doğrulanmış rozet alması diğer kullanıcıların bu kişilere güvenmesine ya da bu kişilerin paylaşımlarına önem vermesine neden olur. Bu durumda da kişilerin videoları daha çok indirilerek farklı platformlarda paylaşılır.

İsntagram çevrimiçi video indir işlemi, internet kullanımı ile yapılan indirme biçimidir. Var olan bir videoyu indirebilmeniz için mutlaka internete bağlı olmanız gerekir.

Eğer internetiniz bulunmazsa önce İnstagram uygulamasına ve içeriklerine sonra da indirme platformuna ulaşmanız imkansız olacaktır.

Kapalı Hesaptan İnstagram Video İndirme

İnstagram içerisinde bulunan profiller dilerse paylaşımlarını herkes ile paylaşabilir. Bu durumda kişilerin paylaşımları keşfet bölümünde görülebilir ya da profili ziyaret eden herkes kişinin paylaşımlarını görebilir.

İsteyen kullanıcılar ise hesaplarını kapalı tutabilirler. Kapalı hesaba sahip olan kişilerin paylaşımlarını yalnızca kişiyi takip eden kişiler görebilir. Kişiyi takip etmek isteyen kişiler ise takip isteği oluşturur. Eğer kapalı hesabı olan kişi takip isteğini kabul etmezse paylaşımlarını göremez.

Bu nedenle takip etmediğiniz kapalı hesaptan İnstagram video indirme işlemini gerçekleştirmeniz imkansız olacaktır.

İnstagram Şifresiz Video İndirme

İnstagram içerisinde beğendiğiniz videoyu İnstagram şifresiz video indirme platformları indirebilirsiniz. Bu platformlar içerisinde yalnızca indirmek istediğiniz videonun linkini paylaşmanız beklenecektir. 

İndirme işleminiz sırasında sizden isim, soyisim, kullanıcı adı ya da şifre gibi bilgiler istenmez. Tüm indirme işlemi yalnızca 1 link ile hızlı bir şekilde tamamlanabilir. Şifrenizi isteyerek indirme işlemi gerçekleştiren platformlardan uzak durmanız gerekir.

HAZIR!
gorsel
 
 
KALİTE
 • 480p
 • 720p
 • 1080p
FORMAT
 • MP4 - VIDEO
 • MP3 - MÜZİK
+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu