0

Instagram Story İndir

Üye girişi yaparak daha fazla kazanabilirsiniz. Lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

gorsel
 
 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan sorular.

İnstagram hesabınız yoksa bile İnstagram hikayelerini indirebilirsiniz. Hikayesini indirmek istediğiniz kişinin kullanıcı adınızı bilmeniz yeterlidir. İndirme programı sizden sadece bu bilgiyi istiyor. Kendi hesabınıza giriş yapmadığınız için hesabınızın bulunması gibi bir zorunluluk yoktur.

İnstagram story indir programı içinde başkasının da hikayelerini indirebilirsiniz. İndirme için hesabın herkese açık olması yeterli. Başkasının, arkadaşınızın, bir ünlünün veya kendi hikayenizi indirebilirsiniz.

İnstagram story indirme için kendi hesabınıza girmeniz istenmez. Bu yüzden de hesabınızın şifresini paylaşmanız gerekmemektedir. Story indirme işlemi şifresiz olarak yapılır. Güvenlik gereği şifrenizi isteyen programları kullanmayınız ve kimse ile şifrenizi paylaşmayınız. 

İnstagram story indir programı güvenilirdir. Marka değeri olan ve müşterilerine güvenilir hizmet veren programı kullanınız. Story indirmek için sizden ek bir bilgi istenmez. Kullanıcı adını girdiğinizde sorunsuz bir şekilde indirme yapılır. Riski yoktur ve %100 güvenilirdir.

İnstagram story indir uygulama içinde yapılabilecek özelliklerden biri değil. Sosyal medya uygulaması sadece kendi hikayenizi indirme özelliği verir. Başka bir kişinin hikayesini indirmek için program kullanabilirsiniz. Ücretsiz program sayesinde istediğiniz kullanıcıların storysini indirebilirsiniz.

İnstagram story indir ücretsiz olarak da kullanılır. Ücretsiz indirme için indirme programını cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan açabilirsiniz. İndirme yapmak için hesabın kullanıcı adını yazmanız gerekir. Kullanıcı adından sonra indirme ücretsiz bir şekilde yapılıyor. İndirme sonrası ek bir ödeme istenmez.

İnstagram story indir seçeneği herkese açık hesaplar için engellenmemektedir. Herkese açık olarak filtresiz yayınlanan içeriklerin indirilmesini engelleyen bir program bulunmuyor. Hikayelerinizin başkaları tarafından indirilmesini engellemek için hesabınızı kapalı hale getirebilirsiniz. Bu durumda sadece hikaye ve gönderilerinizi sizi takip eden kişiler görebilir.

İnstagram story indir süreli olan hikayeleri kalıcı bir şekilde saklamanızı sağlar. Uygulama içinde bir hikaye maksimum 24 saat kalıyor. Süre dolduğunda ise silinir ve diğer kullanıcılar bu hikayeye ulaşamaz. Saklamak istediğiniz veya arşivlemek istediğiniz hikayeleri indirme programı ile depolayabilirsiniz.

İnstagram story indir işlemi son derece kolaydır. Hikayesini indirmek istediğiniz kişinin kullanıcı adınızı yazmanız gerekiyor. Ayrıca hikaye için URL link bağlantısı da istenebilir. Hikayeye dair bilgileri girdiğinizde indirme butonu aktif oluyor. Butona tıkladığınızda giriş yaptığınız cihaza hikaye indirilmesi gerçekleştirilir.

İnstagram story indirme programında kişinin bilgisi olmadan hikayesini indirebilirsiniz. İndirme anonim olarak gerçekleştiriliyor. Hesabınıza girmeniz istenmediği için programı kişilerin hikayelerini görmek ve aynı zamanda indirmek için kullanabilirsiniz.

Story indirme işleminiz için sizden şifre talep etmiyoruz. İndirme işlemi için ihtiyacımız olan tek bilgi hangi storyinin indirileceğini gösteren linktir. Sizden kişisel bilgiler ya da iletişim bilgileri gibi detaylar istemiyoruz ya da bilgi depolaması yapmıyoruz. İndirme işlemlerimiz son derece güvenilirdir.

Firmamız yüksek yazılım teknolojisine sahiptir ve cihazlarınızın korunması için tüm önlemler alınmıştır. İndirme işleminizin ardından herhangi bir virüs bulaşma durumu söz konusu değildir. Firmamız içerisinde sunduğumuz hizmette sizlere güven ve kalite sunuyoruz. Virüs korkunuz olmadan indirme işlemi yapabilirsiniz.

Hesabı açık durumunda olan herkesin storylerini indirebilirsiniz. Arkadaşlarınızın, ünlülerin ya da takip ettiğiniz sayfaların hikayelerini indirebilirsiniz. Ancak burada indirme işleminin yapılacağı hesabın açık olması çok önemli bir detaydır. İndirme işleminizde kimin hesabından indirme yaptığınızı depolamıyoruz.

İndirme işleminiz öncesinde herhangi bir video reklam izlemeniz gerekmiyor. Firmamız bu hizmeti kendi bünyesinde sunduğu için reklam ile kazanç elde etme ve benzeri amaçlarımız bulunmuyor. Doğrudan indirme işleminizi yaparak site içerisinde istediğiniz hikayeyi indirebilirsiniz. İndirme işleminizi birkaç saniye içerisinde sorunsuz olarak yapabilirsiniz.

İnstagram story indir hizmetimiz tamamen ücretsiz olarak sunulur. İstediğiniz kadar hikaye içeriğini herhangi bir ücret ödemeden yüksek kalitede indirebilirsiniz. Firmamız sunmuş olduğu hizmet kapsamında sizler en uygun şartları vermeyi amaçlıyor.

Firmamızın sunduğu araç hem fotoğraf hem de video indirmeye yönelik olarak düzenlenmiştir. Dilediğiniz formattaki storyleri yüksek kalitede indirebilirsiniz. Firmamız bu alanda rakiplerinden öne çıkan bir hizmete sahiptir.

İşlemlerimizde sizden herhangi özel bir bilgi almadığımız gibi indirme işleminiz kimseye bildirilmez. Yani storysini indirdiğiniz kişi herhangi bir şekilde sizin indirme işlemi gerçekleştirdiğinizi anlamayacaktır. Bildirim gitmez ya da kişi herhangi bir haber yolu ile indirme işlemi iletilmez.

Firmamız indirme işlemlerinde yüksek teknoloji kullandığı için indirme işleminiz sırasında yaşanan kalite düşüşü çok azdır. Genellikle yüksek kalitede ürünler alırsınız. Ancak indirmek istediğiniz hikayenin kalitesi düşük ise indirme işleminiz bu görselin kalitesini yükseltmeyecektir.

Video olarak indirdiğiniz storyler mp4 formatında olur. Bu format günümüzde videolar için tercih edilen format türüdür. Fotoğraf olarak indirmiş olduğunuz hikayeler ise jpg yani fotoğraf formatında inecektir.

İndirilmek istenen storylere ulaşabilmemiz adına indirme işlemini yapacağınız kişinin hesabı mutlaka açık olmalıdır. Gizli hesaplardan indirme işleminin yapılması mümkün olmayacaktır. Bu nedenle indirme işleminizden önce kullanılacak hesabın açık olmasına dikkat etmelisiniz.

20 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Tanberk Yediler
  Doktor

  İnstagramın neden hikayeleri indirtmediği bir türlü anlam veremezdim. Sağolsun sosyalgram yine imdadımıza yetişti. İndirmek istediğim hikayelere artık bu şekilde ulaşıyorum. Üstelik arkasına şarkı koyabilir veya kırpabilirsiniz. Editleme konusunda tamamen özgürsünüz. İndirme cep telefonuna da bilgisayara da yapılıyor. Yine şahane bir hizmet sunmuşsunuz bize helal olsun. 

 • Eser Burak
  Influencer

  İnstagram hikayesi olduğu sürece tamamını indirebiliyorsunuz. Kullanıcı adını yazmak yeterli. Kendi hesabıma girip indirme yapmadığım için de bildirim gitmesi gibi bir şey olmuyor. Ekstra program kullananlarda göremiyor arkadaşlar denedim. Gizlilik içinde korkmadan kimin hikayesini indirmek istiyorsanız kullanabilirsiniz.

 • Ali Tunadan Yağmur
  Psikolog

  İnstagram story indirme sayesinde kız arkadaşımı kontrol ediyorum. Keşke kapalı hesaplarında hikayelerini indirebilseydik. Firmaya buradan sesleniyorum böyle bir hizmette yapın lütfen ne kadar tutarsa ödeyelim. Teşekkürlerr…

 • Yiğit Seçkin
  Psikolog

  İnstagram hikayelerinin indirildiğini görünce çok şaşırdım. Anlık olarak paylaşılanların saklanabiliyor olması çok şahane oldu. Sizin programınız ile arkadaşlarımdan saklamak istediğim gönderileri hemen indiriyorum. Sürpriz içerikler hazırlamak için şahane oluyor. Program sorunsuz kullanımda gece de çalışıyor.

 • Buse Yurtsever
  Öğrenci

  İnstagram story indirme programı sayesinde istediğim hikayeyi indiriyorum. Cep telefonumda hikayeler için çok fazla arşiv oldu. Gün gelir farklı amaçlar için kullanırım elbet. Ücretsiz olarak indirme yapılması benim en büyük avantajım. Kendime hesabıma da girmediğim için hiç kuşkum yok.

 • Azelya Baldöken
  Mimar

  İnstagram hikayelerinin indirilmesini ben biraz farklı kullanıyorum. Hızlı akan hikayeleri indirerek kare kare izleyebiliyorsunuz. Benim gibi stalk seven ve takip eden kadınlara sesleniyorum. Kesinlikle kullanın… Sosyalgram bu fırsatı bana verdiği içinde çok müteşekkirim sayesinde rahat bir nefes aldım.

 • İbrahim Engin Serçeli
  Psikolog

  İnstagram da indirme seçenekleri yok. Hikayenin indirilerek kaydediliyor olmasına çok şaşırdım. Açık olan hesaplarda indirme kolay bir şekilde yapılıyor. Kullanıcı adınızı girdiğinizde yüklü olan hikayeler hemen iniyor. Arşiv yapmak isteyenler için çok şahane oldu bu. Teşekkür ederim.

 • Selen Yıldızoğlu
  Mimar

  İnstagram hikaye indirme programının olması çok şahane oldu. Süreli olarak izlenmesi ve kaydedilmemesi benim için çok büyük bir sorundu. Ekran görüntüsünü kaydederek kendi çapımda uğraşıyordum. Bu sayede hızlı ve sorunsuz bir şekilde indirme yapıyorum. Bu hizmeti bize verdiğiniz için çok teşekkür ederim.

 • Hatice Tutkal
  CEO

  İnstagram story indirme sayesinde istediğim herkesin hikayesini saklayabiliyorum. Böyle bir özellik olduğunu bilmiyordum. Takipçi satın almak istediğimde gördüm. Sık sık kullanıyorum artık donmadan kolay bir şekilde indirme yapılıyor. İnstagram hesabınızın şifresini de istemiyorlar bu da hesabınız için bir risk yaratmıyor. Çok memnun kaldım. 

 • Samet Çoker
  Öğrenci

  İnstagram story indirme programı ile geçici olanları kalıcı olarak kullanabiliyorum. 24 saatle sınırlı olan içerikler için indirme seçeneğinin sunulması çok güzel oldu. Sosyalgram yine farkını ortaya koydu. Her zaman ücretli hizmetlerinden yararlanan biri olarak söylüyorum sorun yaşanmıyor.

 • Baturay Ateşli
  Diyetisyen

  Hizmet son derece iyi ve kaliteli. Kötü internetim olmasına rağmen bile indirme işlemim 1 dakika kadar sürmedi. İndirmek adımları da son derece kolaydı. Herhangi bir kişisel bilginin istenmemesi beni rahatlattı. Tüm arkadaşlara Sosyalgram’ı tercih etmelerini tavsiye ediyorum. Bence 5/5 az bile kalır. Keşke 10/5 verebilsem.

 • Nalan İplikçi
  Psikolog

  Yorumlara güvenerek deneme işlemi gerçekleştirdim. Herkese yorumları için Sosyalgram’a ise bu kadar kaliteli bir hizmet sunduğu için teşekkür ederim. Tüm indirme işlemim son derece hızlı tamamlandı. Hiçbir sorun ile de karşılaşmadım. 5/5 hizmet gerçekten. Tüm Sosyalgram ekibine teşekkür ederim.

 • Tutku Koç
  Doktor

  Hızlı ve kaliteli indirme. İndirme işlemim birkaç saniye içerisinde tamamlandı. Çok memnun kaldım. Sosyalgram ekibine sundukları hizmetten kaynaklı çok teşekkür ederim. Arkadaşlarıma da kullanmaları için tavsiye ediyorum. Bu site gerçekten rakiplerinden çok daha iyi. Denemek isteyen herkese mutlaka denemelerini tavsiye ediyorum.

 • Tansu Alben
  Influencer

  Denedim çalışıyor. Kullanmak isteyen arkadaşlar sorunsuz bir şekilde kullanım gerçekleştirebilir. Sosyalgram’ın farklı hizmetlerini de kullanıyorum. Çok memnun kaldığım bir site herkese tavsiye ederim. Hızlı ve güvenilir. Artık işlemlerim için başka hiçbir siteyi kullanma gereği duymuyorum.

 • Haluk İzgi
  Influencer

  Daha önce farklı birçok siteyi denedim kimilerinde reklamların yoğun olması kimilerinde kalitenin çok düşmesi kimilerinde ise indirme işleminin dakikalarca sürmesi gibi problemler ile karşılaştım. Sosyalgram bu açıdan en iyi hizmeti sunuyor diyebilirim. Hem çok hızlı hem de çok kaliteli indirme sunuyorlar. Hem de uzun uzun reklam izlemenize gerek yok.

 • Berk Sevingil
  Mimar

  Hizmetin ücretsiz olması ilk şüphelenmeme neden olmuştu, çalışmayacağını düşündüm. Ancak çalışıyor hiçbir sorun yok arkadaşlar. İstediğiniz video ya da resim storysini indirebilirsiniz. Site size yüksek kalitede indirme şansı sunuyor.

 • Yeliz Tarakçı
  Öğretmen

  İstediğim kişilerin hikayesini birkaç saniyede indiriyorum. İndirme işlemi hızlı olduğu gibi oldukça kaliteli videolar alıyorum. Diğer sitelerde çok kalite düşmesi yaşanıyordu. Bu nedenle Sosyalgram ile tanıştığım iyi oldu. Kalite neredeyse hiç bozulmuyor. Tavsiye ederim.

 • Ecenaz Havas
  CEO

  Instagram içerisinde story indirme için siteyi kullanıyorum. Her zaman bir sorun çıkmadan çalışıyor. Denemek isteyen arkadaşlara %100 Sosyalgram hizmetlerine güvenmelerini tavsiye ederim. Sitenin neredeyse ücretli ve ücretsiz tüm hizmetlerini yıllardır kullanıyorum. Hiç de bir sorun ile karşılaşmadım.

 • Sezin Aktay
  Öğretmen

  İnstagram içerisinde içerik paylaştığım bir sayfam var. Diğer sayfalardan ya da arkadaşlarımdan beğendiğim storyleri indirerek sayfamda paylaşıyorum. Sosyalgram en yüksek kalitedeki indirme işlemlerinin yapılmasını sağlayan sitelerden biri olduğu için indirme işlemlerimi buradan yapıyorum.

 • Seyfi Cem Ünaldı
  Genel Müdür

  Story indirme işlemi öncesinde özellikle virüs bulaşma konusunda çok dikkatliydim. Yorumlara ve genel hizmetlere bakarak Sosyalgram ile tanıştım. Sorunsuz bir şekilde indirme işlemimi yaptım. Virüs falan bulaşmıyor, ne zaman istersem story indirme yaparak istediğim videoyu saklıyorum.

Instagram Story İndir Nasıl Yapılır?

Sitemizde Instagram uygulaması için Instagram Story İndir Hilesi mevcuttur. Instagram platformundaki hizmetlerimizi denemeden önce Instagram Story İndir aracımızı şifresiz test etmek isterseniz, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • İlk olarak, ana sayfadaki "Ücretsiz Araçlar" bölümüne tıklayın.
 • Açılan sayfadan Instagram Story İndir bölümüne tıklayın.
 • İstenen tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde girin ve işlemi başlatın.
 • Daha sonra karşınıza çıkacak basit görevleri yerine getirerek işlemi tamamlayın.
Instagram Story İndir Nasıl Yapılır?
HAZIR!
gorsel
 
 

İnstagram sürekli gelişen ve ek özellik sunan sosyal ağlarının başında geliyor. İnstagram hikayeleri panelin üst kısmında görüntülenir. Paylaşım yapıldıktan sonra 24 saat süresi bulunur. Bu süre dolduğunda ise kalıcı olarak silinir. instagram story indir

Hesap sahibi öne çıkanlar kısmına ekleme yapar ise aynı hikaye daha sonra izlenebilir. İnstagram storylerini indirmek istiyorsanız bunun için ek bir uygulama kullanmanız gerekir. İnstagram hikaye indirmeye dair merak edilen her şey sizlerle!

İnstagram Story İndir Nedir?

İnstagram story, hikaye anlamına gelir. Bu özellik uygulama içinde süreli olarak takipçilere içerik gösterilmesini sağlar. Hikaye hesaba yüklendiğinde 24 saat içinde görüntülenbilir. Görüntüleme kapalı hesap için sadece takipçilere açıktır. Herkese açık hesaplarda ise hikayeleri izlemek için takip etmek zorunlu değildir.

Belirtilen süre dolduğunda ise bu hikayeye yeniden ulaşabilmek mümkün değildir. Ayrıca hikayelerin 24 saat kalması da bir zorunluluk yaratmıyor. İsteyen kullanıcı süre dolmadan da hikayesini istediği zaman profilinden kaldırabilir. 

İnstagram story indir nedir? sorusu burada değer kazanmaktadır. Çünkü bu hizmet bir kişinin paylaştığı storyi cihaza kaydetmektir. Herhangi bir kullanıcının İnstagram hikayesini indirmek istiyorsanız güvenilir firmamızın indirme aracını kullanabilirsiniz.

İnstagram story indirme paylaşılan hikayelerin kalıcı bir şekilde saklanmasını sağlar. Hangi cihaza indirirseniz o cihazın kütüphanesine girer. Fotoğraf veya video olması indirme özelliğinde farklılık arz etmez. 7 gün 24 saat İnstagram hikaye indirme aracını kullanarak istediğiniz her hikayeye ulaşabilirsiniz.

İnstagram Story İndirme Ne İşe Yarar?

İnstagram story indirme aracı uygulamanın kullanıcılarına vermediği bir özelliktir. 2010 yılında piyasaya sürülen sosyal medya uygulamasında indirme özelliği yok! Fotoğrafları, videoları, hikayeleri veya diğer içerikleri indirebilmeniz uygulama içinde mümkün değildir. Hikayeler 15 saniye olacak şekilde anlık içerikler paylaşılmasını sağlamaktadır. İnstagramı diğer uygulamaların üzerine çıkaran bu özellik, instagram video indir aracındaki gib gün içinde milyarlarca kişi tarafından kullanılıyor.

Araştırmalara göre İnstagram kullanıcı uygulama içinde en fazla hikaye paylaşmaktadır. Gizlilik kuralları ve hak ihlalinden ötürü paylaşılan hikayeleri İnstagram üzerinden indiremezsiniz. Kendi hikayeniz için kaydetme özelliği açıktır. Ancak farklı bir hesap için bu özellik mümkün değil. İnstgram story indirme ne işe yarar? Sorusu burada devreye giriyor. 

İnstagram’ da paylaşılan hikayeleri indirme aracını kullanarak depolayabilirsiniz. Story indirme aracı herkes tarafından gönül rahatlığı ile kullanılabilecek güvenilir bir araçtır. 

İnstagram Story İndirme Araçları Nelerdir?instagram story indir pc

İnstagram story indirme programı sosyal medya hizmetleri veren uygulamalar sayesinde yapılır. Sosyal medya hizmeti veren güvenilir firmaları ziyaret ettiğinizde İnstagram hikaye indirme özelliğinden de yararlanabilirsiniz. Uygulama içinde sesli görüntü, video veya fotoğraflar indirilebiliyor. Kendinize ait videoyu kolay bir şekilde indirirken başkasına ait video için işlem almanız gerekiyor. İnstagram story indirme araçları nelerdir öğrenerek sizde indirme yapabilirsiniz. İndirme yapmak için hiçbir sınır yok! Storyleri:

 • Yüksek HD kalitesinde herhangi bir ek program indirmeden kullanabilirsiniz.
 • Bilgisayarınıza indirebileceğiniz gibi mobil indirme de yapılabilir.
 • Tüm cep telefonlarıyla uyumludur. IOS ve Android cihazların tamamı için indirme 7 gün 24 saat yapılır.
 • İndirme işlemi tamamlandığında işlem otomatik olarak gerçekleştiriliyor.
 • Tabletlerden de indirme sorunsuz yapılır. 

İndirme işlemini yaptığınız cihazın indirilenler kısmından içeriğe sorunsuz bir şekilde erişebilirsiniz. İnstagram indirme aracını kullanırken internete erişimizin olması yeterlidir. Hangi cihazı veya hangi modeli kullandığınızın önemi yok.

İnstagram Story İndirme Aracı Özellikleri Nelerdir?

İnstagram story indirme aracı özellikleri nelerdir? Öğrendiğinizde uygulama aracını yakından tanıyacaksınız. Bu sayede hikaye indirirken herhangi bir sorun yaşamayacağınızdan emin olursunuz. 

İnternet dünyasında hikaye özelliği hayatımıza Snapchat ile girdi. Kısa sürede fark yaratarak diğer uygulamalarında bu özelliği kullanması yaygınlaştırıldı. İnstagram’ da hikaye sadece düz videolar halinde yapılmıyor. Birçok efekt veya Boomerang gibi farklı boyutları da bulunmaktadır. İnstagram story indiricisi sayesinde efekt kullanılan videoları da indirebilirsiniz. Story indirme aracı içeriği ile değil videonun orada var olup olmaması ile ilgilenir. Hikaye indirme aracını kullanırken cihazınıza ekstra bir program indirmenize gerek yoktur. Instagram fotoğraf indirmedeki gibi programsız olarak kullanılması hikaye indirme aracının güvenilir olarak kullanılmasını sağlar.

İndirme aracının tüm cihazlarda kullanılabilir olduğunu biliyorsunuz. Bunun için ek bir program kullanılmaması da kullanım kolaylığı sağlamaktadır. İnstagram hesabınız olsun veya olmasın bu araç ile istediğiniz her hikaye kalıcı şekilde instagram bayan takipçi satın almak gibi sizin olur.

İnstagram Story Nasıl İndirilir?instagram story indir online

İnstagram story nasıl indirilir? öğrenerek sizde sorunsuz bir şekilde istediğiniz içeriği indirebilirsiniz.  İnstagram story indirmek için:

 • İndirme yapmak için güvenilir sosyal medya hizmetleri veren firmanın sitesine giriniz.
 • İnstagram hizmetleri kısmından İnstagram story indir menüsüne tıklayınız.
 • Hikayesini veya hikayelerini indirmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını girmeniz gerekiyor.
 • Kullanıcı adını girdikten sonra hikaye indir tuşuna basabilirsiniz.
 • İndirme aracı birkaç dakika içinde profilin yüklediği ve halen yayında olan hikayeleri ekrana getirir.
 • Hikayelerin tamamı ekrana gelene kadar sayfadan ayrılmayarak bekleyiniz.
 • Karşınıza aktif olarak yayında olan tüm hikayeler çıkıyor.
 • İndirmek istediğiniz hikaye hangisi ise seçerek hemen altında bulunan indir butonuna tıklayınız.
 • Burada indirmek istediğiniz hikaye tek başına açılır ve yeniden indir butonuna tıklayarak indirme tamamlanır.

Hikaye indirme işlemi genel olarak bu şekilde gerçekleştirilmektedir. Hesabın sadece kullanıcı adını yazarak yüklediği tüm hikayeleri 24 saat içinde indirebiliyorsunuz. Eğer 24 saat dolar ve hikaye profilden kaldırılır ise o zaman indirme işlemi yapılamaz. Storyleri saklamak isterseniz eğer bu süre içinde indirme işlemini gerçekleştirmeniz gerektiğini ve beğeni satın almayı da unutmayınız.

Cep Telefonuna İnstagram Story Nasıl İndirilir?

İnstagram story indirme için bilgisayarınızı kullanmanız zorunlu değildir. Hangi cihaz yanınızda veya kolayınız da ise o cihaza hikaye indirme yapabiliyorsunuz. Cep telefonuna instagram story nasıl indirilir? öğrenerek sürekli kullandığınız cep telefonunuza indirebilirsiniz. Cep telefonunuzdan İnstagram hikaye kaydetme için bilmeniz gerekenler:

 • Cep telefonunuzdan hikaye indirme aracını 7 gün 24 saat kullanabilirsiniz.
 • Profesyonel firma aracı tüm cihazlar ile uyumlu sunuyor.
 • Cep telefonunuzdan firmanın internet sitesine girerek istediğiniz kadar hikaye indirebiliyorsunuz.
 • Hikaye indirmek için IOS cihaz kullanacaksanız eğer Safari’ den giriş yapabilirsiniz.
 • Android işletim sistemi için ise Chrome veya diğer internet tarayıcıları kullanılabilir.
 • İnternet sitesine girerken hiçbir ek uygulama kullanmanız gerekiyor.
 • İndirme aracına hikayesini depolayacağınız hesabın kullanıcı adını girebilirsiniz.
 • Kullanıcı adını yazdığınızda birkaç dakika hesabın attığı hikayelerin tamamı gelir.
 • İndirmek istediğinizi veya indirmek istediklerinizi seçerek işlemi indir butonuna tıklayarak sonuçlandırın.instagram hikaye indir
 • Video veya fotoğraflar otomatik olarak galeriye yerleşmiyor.
 • Tarayıcınızdan kaydet özelliğine tıklayarak kütüphaneye atanmasını sağlayabilirsiniz.

Görüldüğü üzere cep telefonundan da indirme yapmak son derece kolaydır! Kullanıcı dostu ara yüzü ile istediğiniz kadar hesabın sınırsız olacak şekilde hikayelerini indirebilirsiniz.

İnstagram Story İndirme Güvenilir Mi?

İnstagram story indirmek isteyenler aracın ne kadar güvenilir olduğunu merak eder. İnstagram story indirme güvenilir mi? sorusunun yanıtı %100 güvenilirdir olur. Ancak burada hizmet aldığınız firmanın güvenilir olması gerekir. Profesyonel olmayan indirme yapmak için sizden özel bilgiler isteyen uygulamaları kullanmayınız.

Profesyonel sosyal medya hizmeti veren firmanın sunduğu tüm olanaklar güvenilirlik içinde sona eriyor. İnstagram story indirme cihazıma zarar verir mi? korkusu bu sayede yaşamazsınız.

İnstagram uygulamasında bilindiği üzere hikayelerin indirebilmesi için ek bir özellik yok. Hukuki sözleşmeler olduğu için yakın bir zamanda indirme özelliğin de eklenmesi beklenmemektedir. Bir süre önce bu konuda anket çalışmaları yapan İnstagram kullanıcılarının tepkisi ile karşılaştı. Bu yüzden de sadece hikaye indirme değil fotoğraf veya gönderi indirme gibi seçenekler de eklenmeyecektir.

Durum böyle olunca hikayeleri saklamak için alternatif bir uygulama kullanmanız gerekiyor. Story indirmek istiyorsanız eğer diğer sosyal medya hizmetleri aldığınız firmadan yararlanabilirsiniz.

Profesyonelce geliştirilen indirme aracı cihazınıza, bilgisayarınıza veya İnstagram hesabınıza zarar vermez. Herhangi bir ek uygulama kullanmadan istediğiniz hikayeye adında erişimizi sağlar. 

İnstagram Story İndirme Ücretsiz

İnstagram story indirme programı kullanılmadan önce hikayeleri indirme çok başarısız gerçekleştiriliyordu. Hikayeleri indirmek için ekran görüntüsü almak zorunda kalınırdı. Bu durumda gerek fotoğrafın gerek videonun görüntü kalitesini çok düşüren bir durum. Ayrıca ekran görüntüsü almak ve videonun tamamı saklamak içinde emek vermeniz gerekirdi. Profesyonel sosyal medya hizmeti sayesinde artık hikayeleri yüksek kalite de indirebiliyorsunuz. İnstagram story indirme ücretsiz mi? merakındaysanız eğer ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Hikayeler için sadece görüntüler değil videolar da indirilebiliyor. Hikaye indirme aracını kullanırken herhangi bir ödeme yapmanız istenmiyor. Ücretsiz story indirme gerçekleştirmek istiyorsanız profesyonelce ulaşabilirsiniz. Ücretsiz indirme yapılmasının nedeni firmanın kullanıcılarına hediye olarak sunmasıdır. 

İşlemin yüksek güvenlik altında gerçekleştirilmesi de en büyük avantajıdır. 7 gün 24 saat bedava bir şekilde istediğiniz hesapların hikayesine ulaşarak indirebilirsiniz.

İnstagram Story İndir Şifre İstiyor Mu?instagram ücretsiz story indir

İnstagram story indir şifre kullanımı son derece önemli bir konu. Hikaye indirme aracının sizlere %100 güvenilir olduğunu söylüyoruz. Güvenilir olması için hesabınızın hiçbir şekilde zarar görmemesi gerekiyor. İnstagram story indir şifre istiyor mu? Şifreniz gerekmemektedir. Çünkü:

 • İnstagram hikayesi indirmek için İntagram hesabınıza girmeniz gerekmemektedir.
 • İnstagram hesabınıza girmediğiniz için hesabınızın şifresini de vermeniz gerekmez.
 • Şifresiz İnstagram story indirme hesabın 0 risk almasını sağlar.
 • Uygulama içinde hesabınız yoksa da İnstagram hesabınızı indirebilirsiniz.

Şifresiz indirme yapılmasının kullanıcılara böyle bir avantajı da bulunuyor. Tamamen ücretsiz ve şifresiz bir şekilde kullanılır. Kendi hesabınızı indirme yapmak için kullanmak zorunda kalmazsınız. Bu durumda indirme aracının güvenilirliğini arttıran en önemli etkenlerden biridir.

İnstagram Öne Çıkan Story Nasıl İndirilir?

İnstagram story indirme aracını aktif olarak her zaman kullanabilirsiniz. Kullanıcının hesabında hikaye olduğu sürece indirilme kolay bir şekilde yapılabiliyor. İnstagram öne çıkan hikayeler ise 24 saat dolduktan sonra da izlenebiliyor. Öne çıkan hikayeleri her zaman izleyebilir ve her zaman indirebilirsiniz.

Hikaye eğer öne çıkanlara eklenmez ise daha sonra görme veya indirme şansınız bulunmamaktadır. İnstagram öne çıkan story nasıl indirilir? sorusunun yanıtı burada! Öne çıkan hikayeleri de uygulama aracından basit bir şekilde görüntüleyebiliyorsunuz. İsterseniz bilgisayarınıza isterseniz cep telefonunuza indirebilirsiniz. IOS ve Android marka kullanmanız önemli değil. Öne çıkan hikayeyi indirmek istediğinizde de hesabınıza girmeniz gerekmemektedir. Bu sayede yine işlem %100 güven sunarken sorunsuz indirme gerçekleştirilir.

İnstagram Story İndir Programsız Yapılır Mı?instagram story indir ios

İnstagram story indir programsız olarak kullanılabilir. İnstagram story indir programsız yapılır mı? merakındaysanız eğer bizler programsız indirme araçlarını tavsiye ediyoruz. Güvenilir firmalar bunun için kullanıcılarına 0 risk oluşturacak sistem araçlarını tercih eder. Programsız hikaye indirme aracı da bunlardan biridir. 

İnstagram hikaye indirme özelliği her kullanıcının kolayca tercih edebileceği bir işlemdir. Hikayeleri indirmek istediğinizde cep telefonunuza veya bilgisayarınıza ek bir uygulama indirmeniz gerekmiyor.

Program indirirken bilgisayara veya cep telefonuna riskler barındırabilir. Uygulama içinde virüs gibi istenmeyen durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden müşteri memnuniyetini sağlayan firmalar programsız kullanım sunuyor. İnternet üzerinden indirme yapılır ve siteden çıktığınız zaman indirme aracı ile bağlantınız kesilir.

Kullandığınız cihaza ve işletim sistemine göre hikaye doğrudan galeriye veya indirilenler kısmına düşer. Bundan sonra istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. İndirme işleminin programsız yapılıyor olması güvenliği ve gizliliği arttıran bir durumdur. 

İnstagram Story İndirme Sitesi Var Mı?

İnstagram story indirme sitesi kullanıcılarına zamandan ve mekandan bağımsız olarak bu hizmeti veriyor. İnstagram story indirme sitesi var mı? indirmeler bu siteler sayesinde gerçekleştirilmektedir. 

Sosyal ağ içinde başka birinin hikayesini indirmek istediğinizde bu sitelerden hizmet almanız zorunludur. Aksi durumda hikayeleri kaydedemezsiniz. İnstagram hikaye indirme sitesi sayesinde istediğiniz kadar ücretsiz bir şekilde indirme yapılır. Site tercihinde bulunurken titiz davranınız. Bu siteden sadece hikaye indir değil, takipçi, beğeni yorum ve görüntüleme gibi birçok hizmette alabilirsiniz.

İnstagram’ da ihtiyacınız olan tüm özellikler açıktır. Hikaye indirme yapmak için site tercihinde bulunurken güvenilir olmasını ilk sıraya koyunuz. Uzun yıllardır sektörde olan firma kullanıcılarına güvenilir hizmet verir. Güvenilirliği ve hizmet kalitesini anlamak için dikkat etmeniz gerekenler:

 • İnstagram hikaye indirme aracını kullanırken firma sizden kişisel bilgiler istemelidir.
 • Hesap bilgisi, şifresi veya sizin kullanıcı adınız sorulmaz.
 • Programsız indirilme yapıldığı için cihaza virüs bulaşması söz konusu değildir.
 • Tüm indirmeler internet üzerinden yapılır ve güvenlik uyarısı oluşmaz.instagram story indir android
 • Firma kullanıcılarına canlı destek hizmeti vermelidir.
 • Canlı destek müşterilerin 7 gün 24 saat firma ile iletişim kurmasını sağlar.
 • Herhangi bir sorun yaşadığınızda veya bir konuda merakınız olduğunda bu sayede hızlı bir şekilde yanıt bulunur.
 • Güvenilir hikaye indirme siteleri müşterilerine müşteri hizmetleri desteği verir.

Site seçiminde bulunurken kullanıcı yorumlarına da göz atmanızı tavsiye ederiz. Kullanıcı yorumları yüksek yıldızlı ve olumlu ise firma güvenilirdir. Sizde istediğiniz tüm sosyal medya hizmetlerini sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Story indirme ücretsiz olarak verilen hizmetler menüsünde yer alır. Bu sayede diğer ücretsiz uygulamaların tamamından da yararlanabilirsiniz.

İnstagram Story İndir Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

İnstagram story indir bilinmesi gerekenler nelerdir? Öğrenerek tüm detaylara vakıf olabilirsiniz. İnstagram sorunsuz hikaye indir kurallara uygun bir şekilde gerçekleştirilmelidir. İnstagram story indirme işlemi almadan önce bilmeniz gereken detaylar:

 • Hikaye indirme aracı sürekli izlenir ve düzenli testlerden geçirilir.
 • Hikaye indirmek istediğiniz hesabın herkese açık olması gerekiyor.
 • Eğer hesap kapalı bir hesap ise indirme özelliğinden yararlanamazsınız.
 • Gizli hesapların kullanıcı adını yazarsanız eğer hikayeler görüntülenemeyeceği için indirme yapılamaz.
 • Linksiz indirme yapılır.
 • Hesabın kullanıcı adını girmeniz gerekir.
 • Kullanıcı adınızı eksiksiz ve doğru yazdığınızdan emin olunuz.
 • Eğer doğru kullanıcı adı yazılmaz ise farklı bir hesabın hikayelerine erişim sağlanıyor.
 • İnternet üzerinden indirme yapılır ve MB harcanır.

Bunun dışında güvenilir siteden indirme yaparken dikkat etmeniz gereken hiçbir durum yoktur. İşleminiz %100 başarılı sonuçlanır ve indirdikten sonra içeriği dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

İnstagram Story İndir Kalitesi Nasıl?

instagram story video indir
İnstagram story indirmek için çok merak edilen konulardan biri de indirilen içeriğin kalitesidir. İnstagram story indir kalitesi nasıl? Yüksek HD kalitesidir. Eğer indirme yapıldığı için hikaye kalitesi düşecek ise ekran görüntüsü alırsınız.

Kaliteli İnstagram story indir güvenilir firmalar tarafından sunuluyor. İnstagram hikaye indirme aracı yüksek kalite çözünürlüğünde hikayelerin indirilmesini sağlamaktadır. Kalite kaybına uğramadan istediğiniz tüm hikayeleri 7 gün 24 saat indirebilirsiniz.

Burada temel hikayenin yüklenme kalitesidir. Eğer görüntü kalitesi düşük bir hikayeyi indiriyorsanız görüntü kalitesi yine düşük olacaktır. Karanlık bir fotoğrafın aydınlık bir şekilde indirilmesini beklemeniz sizi hayal kırıldığına uğratacaktır. 

Hikaye içeriği eğer yüksek HD kalitesinde ise o zaman indirme de yüksek HD kalitesinde gerçekleşir. Kalite kaybı olmadan indirme yapılması yazılımsal bir başarıdır. Görüntü kalitesi kaybı yaşanmaması için indirme aracı sürekli güncelleniyor. Eğer bu konuda sorununuz var ise canlı destek birimine hemen ulaşabilirsiniz. Ekip hemen teknik ekibe bilgi vererek sorunsuz indirilme yapmanızı sağlar. 

İnstagram Story İndirme Sınırlı Mı?

İnstagram story indirme sınırlı mı? düşüncesindeyseniz herhangi bir sınırı yoktur. Uygulama içinde araç üzerinden indirme yaparken 24 saat içinde herhangi bir sınır yoktur.

İsterseniz bir gün bir video isterseniz bin video indirebilirsiniz. Sınırsız İnstagram story indirme burada sizlere sunuluyor. Hikaye indirirken belirli bir sayıdan sonra indirilme yapılmaması kurallara aykırı bir durumdur. Çünkü indirme kendi hesabınız üzerinden yapılmaz. Bu da indirme aracının size bir sınır koymasını engeller.

Sınırsız kullanım deneyimi yaşayarak herkese açık olan hesapların tamamından istediğiniz kadar hikaye indirebilirsiniz. İndirmelerin tamamı ücretsiz ve şifresiz şekilde gerçekleştirilir.

İnstagram Story İndirme Bildirimi Gider Mi?

İnstagram story indirme bildirimi gider mi? telaşına kapılmayın. Hikayesini indirdiğiniz kişiye asla bildirim girmiyor. Gizli İnstagram hikaye indirme işlemi kullandığınız kimse tarafından bilinemez.

Hikaye indirme aracı işleminizi gizlilik ve güvenlik altında gerçekleştirmenizi sağlıyor. Kullanıcı adı ile indirme yaparken sizin hesabınız kullanılmaz. Anonim bir şekilde cihazınıza yüklenir. Durum böyle olduğu içinde bildirim gitmesi, farklı bir program tarafından gösterilmesi söz konusu değildir. 

Siz hesabınıza giriş yapmadığınız için kullanıcı adınızın gözükmesi de mümkün değildir. Bu nedenle hesabınıza giriş yapmadığınız, şifresini vermediğiniz ve güvenilir site seçimi yapmanın önemi büyüktür. Ücret ödemesi yapmadan kullanılıyor olması da avantajdır. İnstagram profilleri için ücretsiz olarak kullandığınız hizmetlerinde firma güvencesinde sunulduğunu unutmayınız. Deneyimlerini yorumlara yazarak diğer kullanıcılarında yararlanmasını destekleyebilirsiniz. Unutmayın gelişim birlik içinde hareket ettikçe büyür.

İnstagram, 2010 yılında kurulmuş ve günümüzde en popüler kullanılan sosyal medya platformlarından biridir. Geçmişten bugüne kadar kendini yenileyen ve geliştiren program içerisinde ise en çok kullanılan özelliklerden biri İnstagram Storydir. 

Story yani hikaye özelliği kendine has niteliklere sahiptir. Burada paylaşılan video ya da resimler en fazla 15 saniye olacak şekilde gösterilir. Bunun yanında paylaşılan tüm hikayelerin 24 saat sonrasında erişilebilirliği kalkar.

Bu özellikle ile paylaşılan videolar ya da fotoğraflar İnstagram story indirme işlemi ile istenilen cihaza kaydedilebilir.

İnstagram Story İndir Programsızinstagram story downloader

İnstagram içerisinde bulunan story özelliğinin çarpıcı özelliklerinden biri storyi kaç kişinin gördüğü görülebilir. Bunun yanında storyi gören kişilerin kullanıcı isimleri de açık bir şekilde yer alır. 

Story ile paylaşılan gönderler İnstagram story indir programsız yöntemler ile cihaza kaydedilir. Kaydedilen videolara farklı platformlarda ya da hesaplarda paylaşılabilir. Bu videolar kullandığınız işletim sistemine bağlı olarak galeri ya da indirilenler arasında yer alır. 

İnstagram Story İndirme Nasıl Yapılır?

İsntagram içerisinde paylaşılan storyler 24 saat sonra diğer kullanıcıların göremeyeceği hale gelir. Ancak bu videolar, videoyu paylaşan kişi tarafından profilde bulunan “Arşiv” bölümünde yeniden görülebilir.

Eskiden paylaşılmış olan tüm storyler bu arşiv bölümünde tarihe yönelik olarak kronolojik sırayla dizilmiştir. Kişiler tarihi görebilir, stroylerine bakabilir hatta isterse eskiden paylaşmış olduğu bir storyi yeniden paylaşabilir. 

Kullanıcılar paylaştıkları storyleri indirme hakkına sahiptir. İnstagram story indirme nasıl yapılır; videonun sağ üst köşesinde bulunan “indir” butonu seçilerek anında indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu indirme özelliği İnstagram içerisinde bulunur yani herhangi bir aracı site ya da programın kullanılmasına gerek yoktur. İndirdiğiniz storyniz ise cihazınızın galeri bölümüne otomatik olarak yüklenir.

İnstagram Story İndirme Programı

İnstagram içerisinde video paylaşım yapılabildiği farklı özellikler bulunuyor. Bu özellikler IGTV, Reels, Story ve gönderi şeklindedir. Tüm bu özellikler içerisinde ise hem kısa süreli olması hem de otomatik olarak erişilebilirlikten kaldırılması nedeni ile story en çok kullanılandır.

Story ile bir başkasının paylaştığı videoyu indirmek istiyorsanız İnstagram story indirme programı edinmeniz gerekir. İndirmek istediğiniz storyin linkini kopyalarak program içerisinde ilgili alana yapıştırmanızın ardından saniyeler içerisinde indirme işleminiz tamamlanır.

İnstagram Story İndirme Ücretsiz

İnstagram kurulduğu andan itibaren dikkat çekmeyi başarmış uygulamalardan biridir. Platform yalnızca 8 yıl içerisinde 1 milyardan fazla kullanıcıya sahip olmuştur. 

Özellikle 2012 yılında Facebook tarafından satın alınması, Facebook teknolojisinin kullanılarak uygulamanın geliştirilmesini sağlamıştır. İlk başta yalnızca gönderi özelliği bulunan uygulama zamanla story, IGTV, Reels, mesajlaşma ve birçok özelliğe sahip olmuştur.

Story ile paylaşılan videolar ise en ilginç İnstagram özelliklerinden biridir. Çünkü bu özellikte 24 saat sonra paylaşılan gönderi silinir. Eğer bu videoları indirmek isterseniz İnstagram Stroy indirme ücretsiz bir biçimde gerçekleştirilir.

İnstagram Story İndirme Şifresizinstagram sesli hikaye indirme

İnstagram’dan story indirmek istemeniz durumunda ihtiyaç olunan tek bilgi indirmek istediğiniz storyin linkidir. Bu link kullandığınız platformun indirmek istediğiniz video ya da fotoğrafa ulaşmasını sağlar. Daha sonra ise tek bir buton ile indirme işleminiz tamamlanır.

İnstagram story indirme şifresiz bir biçimde gerçekleştirilir. İndirme işlemi sırasında kullanıcı adınız, adınız, soyadınız, telefon numaranız, şifreniz ya da size ait herhangi bir bilgi istenmez.

Eğer indirme işleminiz sırasında kullanacağınız platform sizden link dışında başka bilgiler de istiyorsa indirme işleminizi burada tamamlamaktan kaçınmalısınız. Aksi takdirde ileride geri dönüşü olmayan problemler ile karşılaşabilirsiniz.

İnstagram Story Telefona İndirme

İnstagram hem Android hem IOS işletim sistemine sahip mobil cihazlar için kullanılabilir. Her iki işletim sisteminin uygulama marketinde İnstagram uygulaması ücretsiz bir şekilde indirilebilir. 

İnstagramda beğendiğiniz bir storyi telefonunuza indirmek istiyorsanız dakikalar içerisinde bu istediğinizi tamamlayabilirsiniz. Uygun platformlar aracılığı yalnızca beğendiğiniz storynin linkini kopyalamanız ve platforma yapıştırmanız yeterli olacaktır.

İnstagram story telefona indirme sırasında dikkat edilmesi gereken nokta indirme işleminin telefon ile tamamlanmasıdır. Çünkü indir butonuna hangi cihazda basılırsa indirme işlemi o cihaz için gerçekleşecektir.

İnstagram Story İndirme Sitesi

İnstagram kendi içerisinde başkası tarafından paylaşılan gönderilerin, storylerin ya da tüm içeriklerin doğrudan indirilmesi için bir özellik barındırmaz. Uygulama içerisinde başka bir kullanıcılarının gönderilerini indirmek için farklı yöntemlere başvurmak gerekecektir.

Tercih edebileceğiniz ilk yöntem İnstagram story indirme sitesi olacaktır. Bu siteler ücretsiz olarak hizmet sağlar. Ayrıca cihazınıza siteleri indirmeniz gerekmez. İndirmek istediğiniz storynin yalnızca linki ile saniyeler içerisinde indirme işleminizi tamamlarsınız.

Story indirme işleminizi gerçekleştirdiğiniz sitenin güvenilir olmasına özen göstermeniz gerekir. Güvenilirliği anlamak için şu noktalara bakmanız yeterli olacaktır;

 • Site sizden herhangi bir kişisel bilgi istememelidir. İstenen tek bilgi indirme işleminin gerçekleşeceği hikayenin linki olmalıdır.
 • Site ile indir dedikten sonra cihazınız güvenlik uyarısı verebilir. Ancak internet üzerinden gerçekleştirilen birçok indirme işleminde bu uyarı ile karşılaşılır. Bu nedenle bu uyarı ve güvenilirlik açısından doğrudan bir bağlantı bulunmaz.
 • Kullanacağınız sitenin yorumlarına bakabilirsiniz. Eğer site güvenilir değilse ulaşacağınız bilgiler size yardım edecektir.

İnstagram Story Bilgisayara İndirme

İnstagram storyler mobil cihazlara indirilebileceği gibi bilgisayara da indirilebilir. İnstagram’ın resmi web sitesi www.instagram.com şeklindir. Var olan üyeliğiniz ile masa üstü platformda hesabınıza ulaşabilirsiniz.

Masa üstü tasarım eski yıllarda storylerin açılması, mesajlaşmanın sağlanması ya da benzeri özellikleri barındırmıyordu. Ancak günümüzde kişiler masa üstü tasarımı adeta mobil cihazda gibi tüm özelliklerden yararlanarak kullanabilir.

İnstagram story bilgisayara indirme işlemi sırasında da bu masa üstü tasarımın kullanılması size kolaylık sağlayacaktır. Bilgisayar aracılığı ile kopyaladığınız linki yeni sekmede açtığınız story indirme sitesi ile zorlanmadan indirebilirsiniz. 

İnstagram Yüksek Kalitede Story İndir

İnstagram içerisinde paylaşılan videolar ve storyler belirli bir kaliteye uygun olarak düzenlenir. Ancak bu paylaşımların indirilmesi sırasında kalite kaybı yaşanması beklenebilir. 

Daha önce başkasından indirilmiş olan bir video ilk indirme işlemi sırasında kalite kaybına uğramış olacaktır. İkinci ya da üçüncü indirmelerde ise kalite kaybı artık gözle görülebilir seviyeye gelecektir.

Bu nedenle İnstagram yüksek kalitede story indir hizmeti veren platform ya da siteleri tercih etmeniz önemlidir. Aksi takdirde indirmek istediğiniz video beklentinizi karşılamayarak sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

İnstagram Story İndirme Linksiz

İnstagram story indirme linksiz bir biçimde iki yöntem ile gerçekleştirilebilir;

 • İlk olarak kendi paylaştığınız storyleri herhangi bir linke ya da aracı platforma gerek duymadan anında indirebilirsiniz. Dilerseniz paylaştığınız storynin ilk halini dilerseniz de düzenleme yaptıktan sonraki halini telefonunuza indirebilirsiniz.
 • Ayrıca linksiz bir biçimde video indirme işlemi gerçekleştiren uygulamalar bulunuyor. Bu uygulamalar dilediğiniz tüm platformlardaki videoları tek bir tık ile indirmenizi sağlayan özel uygulamalardır.

Bu iki yöntemin dışında linksiz bir biçimde video indirilmesi mümkün olmayacaktır. Sizden istenen bu link platformun hangi videoya ulaşmak istediğinizi anlamasını sağlar. Eğer link olmazsa platform neyin indirileceğini anlayamayacak ve indirme işlemini gerçekleştiremeyecektir.

Linksiz indirme işlemi için sizden herhangi bir aracı platforma kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapmanız istenebilir. Bu platformlardan uzak durmanız gerekir.

+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu