0

Youtube Ücretsiz Beğeni

Üye girişi yaparak daha fazla kazanabilirsiniz. Lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

gorsel
Sıkça Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan sorular.

Youtube beğeni hilesi almak için internet üzerinden giriş yapılır. Beğeni paketlerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Paket seçiminin ardından beğenilerin gönderileceği video URL link bağlantısı girilir. Link bağlantısının ardından ise ödeme ekranı açılır. Ödeme gerçekleştirildikten sonra ise hile alma işlemi tamamlanır. 

Youtube beğeni hilesi ücretsiz bir hizmet değildir. Ücretsiz olarak da beğeni alabilirsiniz. Ancak bu hizmet sınırlıdır. Ücretli olarak aldığınız beğeni hilesi %100 güvenilir ve garantili işlemdir. Ücretsiz kullanımlarda beğeni sayısı sınırlıdır.

Youtube dislike beğeni hizmetinin tam tersi bir özelliğidir. Beğeni videonun beğenildiği gösterirken dislike ise beğenilmediği gösterir. Bir video eğer kullanıcı tarafından beğenilmez ise olumsuz olan dislike butonu kullanılır.

Youtube beğeni hilesi hesapların imajını iyileştirmek için önemlidir. Beğeni hilesinin işe yaramaması gibi bir durum söz konusu değildir. Hile yapıldığında videonun olumlu yönde izlenimi artar. Analizler kısmından işe yarama oranını görebilirsiniz. 

Youtube beğeni hilesi almanın birçok avantajı bulunmaktadır. Beğeni sayısı arttığında videonun dikkat çekiciliği artar. Bu sayede daha fazla kullanıcı videoyu izleme eğilimi gösterir. Algoritma içinde Youtube beğenilerinin artması önemlidir. Beğeni sayısı arttıkça sonraki videolarınız içinde olumlu bir etki yaratır.

Youtube beğeni hilesi %100 güvenilirdir. Beğeni hilesi marka bilinirliği olan ve profesyonel firmalardan alınan bir hizmet olmalıdır. Videoya veya videonun paylaşıldığı hesaba olumsuz etkisi yoktur. Beğeniler de kurallara uygun bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Youtube beğeni hilesi hesabınıza zarar vermez. Beğeni hilesi kullandığınız için videonun kaldırılması veya hesabın kapatılması gibi bir durum söz konusu değil. Güvenilir firmalar beğenileri algoritmaya uygun bir şekilde gerçekleştirir. Aksi durumda bugün Youtube içinde milyonlarca videonun silinmesi gerekirdi.

Youtube beğeni hilesi için Youtube hesabının şifresinin verilmesi gerekmez. Beğeniler gerçek ve kaliteli hesaplar yapılıyor. Herkese açık video içeriklerinde de giriş yapılması gibi bir durum söz konusu değildir. Bu yüzden beğeni hilesi için şifre gereken detaylar arasında olmaz.

Youtube beğeni hilesi profesyonel firmalardan yapıldığında beğenilerde azalma söz konusu değildir. Alınan hizmetin tamamı garantilidir ve firma güvencesi ile alınır. Beğenilerde bir azalma olur ise o zaman telafi hizmeti alabilirsiniz. Telafi hizmeti müşterinin isteği üzerine gerçekleştirilir.

Youtube beğeni hilesi videolarda ki beğeni oranını arttırır. Youtube kullanıcılarının videolarının beğenildiği gösteren ibaredir. Video kullanıcılar tarafından ne kadar sevilir ve beğenilirse beğeni butonu o kadar çok kullanılır. Rakiplerinizin önüne geçmek ve video popülerliğini arttırmak için beğeni hilesi yapılır.

Web sitemizde hile alma işlemi için yalnızca beğeni yapılması istenen videonun linkini bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır. Belirtmiş olduğunuz videoya kısa süre içerisinde beğenileriniz aktarılmaya başlanır. Sizden şifre ya da benzeri bir bilgi istemiyoruz.

Beğeni hilesi hizmetimiz kapsamında ücretsiz bir hizmet sunuyoruz. Ancak hileden daha profesyonel bir hizmet almak isterseniz web sitemizde yer alan ücretli paketlerimizi kullanabilirsiniz.

Beğeni hilesi alırken mutlaka var olan izlenme sayınızdan daha az beğenme almalısınız. 100 izlenmesi olan bir videonun 1000 beğenisinin olması mantıksız ve göze batan bir işlem olacaktır. İzlenme sayınız 100 ise 60 beğeni satın almak sizin için mantıklı olacaktır.

Beğeni hilesi ile maksimum 1000 adet beğeni alabilirsiniz. Ücretli olan paketlerimizde ise çok uygun fiyatlara 100.000 beğeniye kadar beğeni satın almanız mümkündür. Firmamız bu konuda geniş paketlere sahiptir.

Deneme ve ilk etki için beğeni hilesi almak mantıklı bir işlemdir. Ancak daha profesyonel bir hizmet için detaylı ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız hileler beklentinizi karşılamayacaktır. Bu durumda ücretli olan hizmetimizden yararlanmanız gerekir.

Hile hizmetimiz kapsamında almış olduğunuz beğeniler like olarak gelir. Eğer dislike da satın alarak çok daha doğal bir görünüm elde etmek istiyorsanız firmamızın içerisinde yer alan dislike paketlerimize bakmanız tavsiye edilir.

Ana sayfada bir videonun çıkması için beğeni sayınız kadar takipçi, yorum ve izlenme sayınız da önemli olacaktır. Beğeni hilesi ana sayfa için etki oluşturur ancak yalnızca 1 kez ile kullanarak ana sayfada görünmeniz gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

Beğeni hilesi almak kanalınızın daha popüler olmasına yardımcı olur. Beğeni sayılarınızın yükselmesi durumunda Youtube sizin videonuzun diğer kullanıcılar tarafından sevildiğini anlar. Bu durumda da farklı ve sizi takip etmeyen kullanıcılara videonuzun sunulması sağlanır.

Youtube beğeni hilesi almak sizin videolarınızın diğer kişilerin önüne çıkması konusunda yardımcı olur. Beğeni, Youtube içerisinde en önemli etkileşimlerden biridir. Beğeni sayınız ne kadar yüksek olursa izlenme ve diğer etkileşimleriniz o kadar yüksek olacaktır.

Youtube beğeni hilesini web sitemizden alma durumunda herhangi bir kanal kapatma işlemi ile karşılaşmazsınız. Firmamız üstün kalitede hesaplar sunduğu için hiçbir problem ile karşılaşmadan beğenilerinizin hesabınıza aktarılmasını ve hile sonrasında oluşabilecek sorunları önlüyoruz.

20 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • İlker Sönmez
  Avukat

  Youtube beğeni satın alma paketinden çok yarar gördüm. Organik kullanıcılara önerilme oranının da ciddi etkisi olduğunu düşünüyorum. Kullanmak isteyen herkes gözü kapalı kullanabilir.

 • Asiye Akkor
  Doktor

  Youtube beğeni paketlerini sevdim. Paketler sayesinde kolay bir şekilde satın alabiliyoruz. Daha önce ücretsiz hizmet almıştım. İlk kez para vererek beğeni aldım. İzlenme paketini de satın alacağım. %100 size güvendim tebrik ederim ve teşekkür ederim.

 • Büşra Çakar
  Avukat

  Kendi çapımda yayınladığım videolarıma izlenme ve beğeni satın aldım. Evimde yaptığım el işi ürünleri için videolar çekiyorum. Son zamanlarda gerçek yorumlar ve beğenilerim de ciddi artış oldu. Hesabım hala açık ve kapanmadı. Bu gibi şeylerden korkuyorsanız eğer firmayı kullanmanızı tavsiye ederim.

 • Rasim Cüneyt Kınalı
  Psikolog

  Youtube beğeni hizmetinizi başarılı buldum. Açıkçası hile uygulamalarının hesabı çalmak için ve dolandırmak için olduğunu düşünüyordum. Ne hesabım çalındı ne ödediğim para pul oldu. Güvenle sizi artık ihtiyacı olan her arkadaşıma tavsiye edeceğim. Kaliteli hizmet veriyorsunuz.

 • Kamuran Sezgin
  Öğrenci

  Youtube kanalıma gereken özeni veremediğimi düşünürken sizinle karşılaştım. Çalışanlarınızın ilgisini öncelikle söylemek isterim. Destek ekibi gerçekten usanmadan benimle ilgilendi. Mesajlar kesinlikle robot değil. Gerçek biri ile konuşuyorsunuz. Beğeni satın aldım sonra inandırıcı olsun diye az da olsa dislike aldım. Her iki hizmeti de verdiğiniz için tebrik ederim.

 • Yunus Aykaç
  Avukat

  Youtube beğeni hilesinde gönderilen beğeniler abuk subuk hesaplardan değil. Türk beğeni paketi almıştım beğenileri tamamı bu hesaplardan yapılmış. Kaliteli hizmet verdiğinize kanaat getirdim. Başarılarınızın devamını dilerim.

 • Ahmet Çiyiltepe
  Avukat

  Youtube beğenileri diğer kullanıcılarında videoyu beğenmesini sağlıyor. Hile yaptığımdan beri gerçek beğeni sayılarım çok yükseldi. Son derece memnun kaldığım bir hizmet oldu. Kartla ödeme yapıyorum sorun çıkmadığı için çok memnunum. Kalıcı bir müşteri kazandınız. 

 • Belgin Sapanca
  Diyetisyen

  Kızımın gitarla söylediği solo şarkıları Youtube üzerinden paylaşıyoruz. Beğeniler düşük olduğu için üzülüyordu. Bende araştırarak bu firmayı buldum. Sık sık beğeni gönderiyorum. Son videosu tahminimden daha çok beğeni aldı. Hesaba zararı yok ancak çok yararı var. Birgün kızım ünlü olursa sizi unutmayacağım.

 • Esra Alacalı
  Avukat

  Youtube beğeni atmak için şifre istemiyoruz dediler. Şifre istenmemesi zaten firmaya güvenmeme neden olmuştu. Birkaç gönderim için beğeni satın aldım. Son günlerde videolarıma yapılan gerçek beğenilerinde arttığını fark ediyorum. Demek ki etkileşimi arttırmak için biraz destek vermek gerekiyormuş. Korkmadan sizde kullanabilirsiniz.

 • Hüseyin Baykara
  CEO

  Youtube beğeni aldım ve beğendim. Beğenilerin hesabıma eksiksiz gelmesine çok sevindim açıkçası. Daha önce başka bir şirketten almıştım beğeniler bir gün içinde azaldı. Bu firmadan böyle bir sorun yaşamadım. Sonunda işini düzgün yapan bir firma bulduğum için sevinçliyim. Mobil ödeme kullanarak ödedim ve hemen işlem başladı. Yaklaşık dört saate satın aldığım sayı eklendi. 

 • Belgin Bek
  Psikolog

  Size ne kadar teşekkür etsem az kalır. Önereceğim tek bir site varsa o da Sosyalgram olur. Tüm hizmetlerinizi herkese söylüyorum hem hile hem de ücretli paketlerinizden son derece memnunum.

 • Başar Girgin
  Avukat

  Beğeni hilesi için 100 beğeni aldım ve beğenilerim birkaç saat içerisinde tamamlandı. Ne çok hızlı ne çok yavaş bir hizmetti. Kanalım büyüdükçe daha profesyonel bir hizmet olan ücretli paketlerini kullanmayı düşünüyorum.

 • Deniz Armağan
  Öğrenci

  Hile alma için farklı sitelere baktım. Siteler ya çok yavaş ya da doğrudan dolandırıcı oldukları belli. Bu kadar kötü niyetli site varken Sosyalgram gibi kaliteli sitelerin sayısı bir elin parmağını geçmez. İşlemim sorunsuz oldu.

 • Özgür Bülbül
  Mimar

  Videolarımın beğenisi çok az olduğu için hile ile bir miktar beğeni aldım. Benim aldığım beğeni sayısı toplamda 50. Çünkü videolarımın izlenmesi zaten düşük. Sitenin izlenme hilesi ve paketlerinden de yararlanmayı düşünüyorum. Hile hizmetinin sorunsuz olarak çalışması çok büyük nimet gerçekten.

 • Gözde Öksüzoğlu
  Psikolog

  Sitenin neredeyse tüm hizmetlerini kullanıyorum buna ücretli hizmetler de dahil. Tabii ki ücretli hizmetler çok daha uygun ve hızlı, kalitesi de oldukça yüksek. Ancak ücretsiz olarak alınan bir hizmet için bu hile çalışması da çok iyi olmuş. Biraz yavaş yükleniyor ama sonuç olarak yükleme yapılıyor. Sitenin başarısını tebrik ediyorum.

 • Batuhan Çeviker
  CEO

  Çok iyi bir hizmet. Keşke sınırlı olmasaydı ancak yine de bu hali bile 5/5. Yayınladığım videolarımdan para kazanmayı amaçladığım için ilk deneme olarak aldım. Sanırım sitenin diğer ücretli paketlerini de satın alacağım. 

 • Ülkü Ertaş
  Mimar

  Youtube beğeni hilesi için kullandığım en kolay web site. Sizden ne saçma sapan bilgiler isteniyor ne de hesabınıza giriş yapmanız. Eğer herhangi bir bütçeniz yoksa ya da bütçenizi kullanmadan ücretsiz bir deneme yapmak isterseniz çok uygun. Ancak sınırlı olması bence profesyonel kullanım için uygun değil.

 • Alper Akyüz
  Mimar

  Youtube içerisinde kendi çabalarımla oluşturduğum bir beğeni ve izlenme kitlem vardı. Ancak artık belirli bir çıtayı aşmanın ve diğer kişilere ulaşmanın zamanı gelmişti. Hile kullanmadan önce korkularım vardı ancak hepsi boşunaymış. Hile işlemi sırasında da sonrasında da hiçbir şey olmadı. 

 • Berfin Azrak
  Psikolog

  Arkadaşım önerdi ben de yaptım. Sorunsuz bir şekilde geldi. Çalışmasını beklemiyordum ama hiçbir sıkıntı çıkmaması beni şaşırttı. Almış olduğum beğeniler sayesinde ise kanalıma hareketlilik geldi. Şimdi tüm videolarım için tek tek paket satın almayı düşünüyorum. Kullandığınıza pişman olmayacaksınız.

 • Duran Karakoç
  Influencer

  Beklemiyordum ama oldu. Diğer sitelerde olduğu gibi yalandan geliyor gibi gösterip herhangi bir donma olmadı. Tüm istemiş olduğum beğeniler kısa süre içerisinde hesabıma geldi. Sürenin uzunluğun için ne çok kısa ne de çok uzun diyebilirim. Sosyalgram sitesinin hizmetini herkese öneririm.

Youtube Ücretsiz Beğeni Nasıl Yapılır?

Sitemizde Youtube uygulaması için Youtube Beğeni Hilesi mevcuttur. Youtube platformundaki hizmetlerimizi denemeden önce Youtube Ücretsiz Beğeni aracımızı şifresiz test etmek isterseniz, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • İlk olarak, ana sayfadaki "Ücretsiz Araçlar" bölümüne tıklayın.
 • Açılan sayfadan Youtube Ücretsiz Beğeni bölümüne tıklayın.
 • İstenen tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde girin ve işlemi başlatın.
 • Daha sonra karşınıza çıkacak basit görevleri yerine getirerek işlemi tamamlayın.
Youtube Ücretsiz Beğeni Nasıl Yapılır?

Youtube ,3 Paypal çalışanı tarafından kurulduğu gün hayatımız değişti. O dönem bu kişiler videolara ulaşmanın ne kadar zor olduğundan dem vurarak büyük bir ilke imza attı. 2005 yılında kurulan Youtube 2010 yılında Türkiye’ye açıldı. Kurulduğu günden bu yana milyonlarca kişinin hayatına dokunarak bu kişilerin var olmasını destekledi. Youtube içerikleri sayesinde kimler ünlendi gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.youtube beğeni yükseltme

Günümüzde ise popülerlik eskiye oranla daha zor elde ediliyor. Çünkü her gün uygulamaya milyonlarca içerik eklenmektedir. Bu sonsuz besleme arasında kendinizi veya markanızı öne çıkarmak istiyorsanız yardım almanız gerekir. Bu yardımların başında da Youtube beğeni hilesi gelmektedir. Beğeni hilesi ile içeriğinizin popüleritesini hızlı bir şekilde arttırabilirsiniz. 

Beğeni hilesi hakkında bilinmesi gereken tüm detaylar burada!

Youtube Beğeni Hilesi Nedir?

Youtube beğeni hilesi nedir; hesabınıza gerçek kişilerden hızlıca gönderilen beğeni / likelardır. 

Youtube beğeni hilesi ile en çok kullanılan sosyal medya platformunda siz de öne çıkabilirsiniz. Özellikle son zamanlarda Youtube içerik üreticileri çok daha aktif ve çok daha popülerdir.

Youtube sosyal ağında kullanıcılar özgün içeriklerini özgürce paylaşabiliyor. Bu videolarınız sayesinde uygulama üzerinden para kazancı da sağlayabilirsiniz. Youtube beğeni alarak rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Beğeni hilesi videoya yapılan beğenilerin artmasını sağlar. Bilindiği üzere bir videoya girdiğinizde hemen altında iki farklı el işareti görülüyor. İlk görülen beğeni butonudur. Bu botuna basılması içeriğin beğenildiği anlamına gelir. Hemen yanındaki ise dislike butonudur. Bu da içeriğin beğenilmediğini gösterir. 

Korkmayın! Beğeni sayısının yükselmesini beğeni hilesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Beğeniler ile videonun çok fazla kişi tarafından izlenip sevildiğini tüm dünyaya gösterebilirsiniz.

Youtube Beğeni Hilesi Ne İşe Yarar?youtube beğeni arttırma

Youtube beğeni hilesi satın al kanal ve video için birçok fayda sağlıyor. Videolarının ilgi çekici olmasını sağlamak için beğeni hilesi çok etkilidir. Kullanıcılar artık bir kanala abone olurken daha seçici davranıyor. Kanalın abone sayısı, videoların izlenme süresi ve videoların beğeni sayısı büyük bir ölçüttür. Beğeni ne kadar fazla ise hedef kitlenize ulaşmanız bu sayede daha hızlı ve kolay gerçekleşiyor. 

İçeriklerin ne kadar like aldığı onların ne kadar sevildiğini gösteren en önemli ölçüttür. Video seviliyor ise uygulama içinde daha fazla kişiye gösterilir. Beğeni sayısı fazla olan videolar daha hızlı şekilde yayılır. Kanalınızın popüler olmasını istiyorsanız beğeni hilesi büyük işe yarar.

Videolarınızda dislike oranı fazla ise beğeni satın alarak bu durumu lehinize de çevirebilirsiniz. Dislike aldığınızda nasıl demotive olursanız beğeni arttığında da o kadar motivasyonunuz artar. Yani beğeniler sadece kanalınıza değil size de iyi gelecektir. Videolarınızı sadece siz ve çevreniz izlesin istemiyorsanız eğer beğeni almak etkileşimi arttırmakta etkilidir.

Youtube Beğeni Hilesi Faydaları Nelerdir?

Youtube beğeni hilesi faydaları nelerdir? Öğrendiğinizde sizde hemen beğeni hilesi hizmeti kullanmak isteyeceksiniz. Youtube beğeni hilesi faydaları kendinizin çalıp kendinizin söylemesini engelleyen bir durumdur.

Youtube kanalınız var ve kanalınızın popülerliğini yükseltmek istiyorsanız beğeni alınmalı. Ne kadar kaliteli içerikler üretiyor olursanız olun fark yaratmadan görünür olamazsınız. Beğeni hilesi yapmanın en büyük avantajı budur. Sizi yarışın işine sokar! 

Video beğenileri aldığınızda:youtube türk beğeni hilesi 2023

 • Videonun ve kanalın etkileşimi istatistiksel olarak yükselir.
 • Videoların beğenilmesi kanalın ve içeriklerin imajını arttırır.
 • Beğeni almayan bir içerik ne kadar güzel olursa olsun istenen seviyeye gelemez.
 • Beğeni satın almak hedef kitlenizin büyümesine yardımcı olur.
 • Kanalın abone sayısını arttırmada etkili olurken sizi takip etmeyen insanların da dikkatini çekmeye başlarsınız.
 • Beğenilerin artması para kazanmak için istenen etkiyi verir.
 • Marka ortaklığı, reklamlar ve diğer alanlar ile Youtube üzerinden ekstra gelir elde edebilirsiniz.
 • SEO çalışmaları içinde beğeni hizmeti de yarar sağlar.
 • Beğeni sayısı arttığında kanaldaki diğer videolarında beğeni ve izlenme sayısı yükseliyor.
 • Trend videolar arasında girebilirsiniz.
 • Rakiplerinizden daha fazla beğeni almanız hem nicelik hem de psikolojik açıdan size avantaj verir.

Youtube beğeni hizmeti ile kanalınıza veya videonuza birçok yarar sağlayabilirsiniz.

Youtube Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır?

Youtube beğeni hilesi nasıl yapılır? Sizde öğrenerek kanalınıza büyük bir destek sağlayabilirsiniz. Youtube beğeni hilesi yapmak için:

 • Youtube beğeni satın alacağınız site seçimine özen gösteriniz.
 • Güvenilir sosyal medya hizmetleri veren firmalar sorunsuz beğeni hilesi yapar.
 • İlk olarak beğenilerin gönderilmesini istediğiniz videonun linkini kopyalayınız.
 • Bunun için Youtube hesabına girebilir veya girmeden de linki kopyalayabilirsiniz.
 • Hile alacağınız siteye girerek Youtube hizmetleri kısmından beğeni hizmetine tıklayınız.
 • Beğeni hilesi için hazırlanan paket seçeneklerini görüntülersiniz.youtube beğeni hilesi şifresiz
 • İstediğiniz içerikte ki beğenileri seçerek satın al butonuna tıklayınız.
 • Satın al butonuna tıkladığınızda kopyaladığınız videonun URL link bağlantısını girmeniz istenir.
 • Linki burada beğeni aracına yapıştırınız.
 • İşlem güvenliği için isim, soy isim, telefon numarası ve e-posta adresi yazılır.
 • Kanalınızın bireysel veya kurumsal hesap olduğuna dair sizden istenen seçeneği tıklayınız.
 • Ödeme ekranına geçiş yapılıyor.
 • Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra ise beğeni hilesini satın almış olursunuz.

Anında teslimat garantisi ile beğeniler istediğiniz videoya hızlı bir biçimde aktarılmaya devam edecektir.

Youtube Beğeni Hilesi Satın Alma Yöntemleri Nelerdir?

Paralı youtube beğeni hilesi ödemenin yapılmasından hemen sonra aktif olarak kullanılır. Youtube beğeni hilesi satın alma yöntemleri nelerdir? Öğrenerek kullanabileceğiniz ödeme yöntemlerini bilirsiniz. Ayrıca bu durum ödemenin güvenle gerçekleştirilmesi içinde önemlidir. Beğeni hilesi kullanmak için:

 • Birçok farklı yöntemle ödeme yapabilirsiniz. 
 • Kredi kartı ile 7 gün 24 saat ödeme yapılabilir.
 • Ödeme için kart numarası, kartın üzerinde yazan isim soy isim, CVV ve son kullanma tarihi kullanılır.
 • İsterseniz tek çekim isterseniz taksitli ödeme yapabilirsiniz.
 • Banka havalesi ve EFT yöntemi de kullanılıyor.
 • Vakıf ve özel bankaların tamamı geçerlidir.
 • Mobil ödeme yöntemi de açıktır.
 • Kullanmakta olduğunuz hattınızın mobil ödemesini aktif hale getirerek kullanabilirsiniz.
 • Cep telefonu numarasını girmenizle ödemeniz anında gerçekleştirilir.

Bu yöntemlerin tamamı 3D güvenli ödeme yazılımı ile gerçekleştiriliyor. İşlemler bu sayede güvenilir ve sorunsuz şekilde alınır. Cep telefonunuza gelen kodu girdiğiniz de ödeme aktarılıyor. Ayrıca kullanıcı bilgilerin tamamı güvenilir firma tarafından SSL sertifikası ile korunmaktadır. 256 bit şifreleme yöntemi ile firma ile paylaştığınız bilgilerin hiçbiri saklanmaz. Üçüncü kurum ve kuruluşlar ile de paylaşılmıyor. 

Youtube Beğeni Hilesi Mobil Nasıl Yapılır?youtube türk beğeni hilesi

Youtube Beğeni hilesi sadece bilgisayar ve tabletler üzerinden değil cep telefonlarından da yapılabilir. Mobil Youtube beğeni hilesi almak için tüm marka telefonlar ve cihazlar kullanılabilir. Mobilden beğeni hilesi almak için:

 • IOS cihazlar için Safari tarayıcısı kullanılır.
 • Android işletim sistemine sahipseniz eğer o zaman Chrome veya diğer tarayıcılardan da girebilirsiniz.
 • Safari veya Chrome’dan Youtube uygulamasına girebilirsiniz.
 • Hangi videoya beğeni gönderilecek ise o videonun linkinin tamamını kopyalayınız.
 • Linki cep telefonunuzdan da güvenilir bir şekilde kopyalayabilirsiniz.
 • Ardından beğeni hilesi yapacağınız siteye yeni bir sekmeden giriniz.
 • Profesyonel firmanın internet sitesi ve beğeni aracı tüm cihazlar ile uyumludur.
 • Güçlü alt yapısı sayesinde ekrana tam oturuyor ve kolay bir şekilde kullanabiliyorsunuz.
 • Youtube hizmetleri kısmından beğeni hilesi kısmına girin.
 • Video linkini hile aracına yapıştırın ve istenen diğer bilgileri girin.
 • Cep telefonunuzdan da ödemenizi PayTR ve 3D güvenlik yazılımı ile yaparsınız.

Mobilden Youtube beğeni satın almak işte bu kadar kolay! Bilgisayarınızdan, tabletinizden veya cep telefonunuzdan istediğiniz zaman beğeni hizmeti kullanabiliyorsunuz. İhtiyacınız olan her zaman beğeniler istediğiniz videoya gönderiliyor.

Youtube Beğeni Hilesinin Kanalıma Katkısı Nedir?

Youtube uygulamasında isterseniz kendi becerilerinizi tanıtabilir isterseniz marka bilinirliğini arttırabilirsiniz. Youtube popülerlik elde etmek için ciddi bir adımdır. Youtube beğeni hilesinin kanalıma katkısı nedir? öğrendiğinizde kanal için en olumlu etkisi yaparak doğru tercihte bulunabilirsiniz.

Youtube içinde popülerliği arttırmak için Youtube hizmetlerinin tamamının kanala katkısı vardır. Beğeni hilesi, abone hilesi, yorum beğeni hilesi veya izlenme gibi birçok hizmet bulunuyor. Kanala ve videoya direk yarar sağlayan hizmetlerden biri de beğenidir. Kısa vadede direk videonun etkileşimini arttırırken uzun vadede kanalın popülerliğini arttırır. Youtube beğeni hilesi katkısı kanalın etkileşimi arttırmaktır.youtube like botu

Videolarınızın beğeni sayısı yükseldiğinde video öne çıkanlar kısmına taşınır. Çünkü beğeni içeriğin tercih edildiği ve videonun beğenildiğini gösterir. Videonun beğenilmesi de Youtube algoritması için önemlidir. Sosyal ağ kullanıcıları aktif olarak tutmak için beğenilen içerikleri daha fazla kullanıcıya sunar. Bu da hem size hem de doğrudan uygulamaya yarar sağlar. Özetle win win durumu yaşanır.

Videonun beğeni sayısı ne kadar yüksek olursa dikkat çekiciliği de o kadar fazla oluyor. Bu da kanala abone olma sayısını destekler. Video dikkat çektiğinde diğer videoların da izlenme oranı artar. Bu durumda kanalınızı ziyaret edenler daimi olan ziyaret etmesini sağlar.

Youtube Beğeni Hilesi Videoya Zarar Verir Mi?

Youtube beğeni hilesi videoya zarar verir mi? endişesi taşımayınız. Güvenilir hizmet aldığınızda videoya zarar gelme durumu söz konusu değildir. Youtube like hilesi yasaklı ve zararlı hizmetlerden biri değildir. Beğeni satın almak yasaldır ve işlemleriniz için tarafınıza faturada kesilir. Böyle bir hizmetin videoya veya kanala zarar verme ihtimali de çok düşüktür.

Beğeni hilesi kullanmak video için hiçbir risk oluşturmuyor. Çünkü beğeniler aktif ve gerçek hesaplardan yapılıyor. Profesyonel firma beğeniler için gereken Youtube kurallarını bilir. İşlemlerini gerçekleştirirken youtube tarafından koyulan kurallara uyulur. 

Videonuzun zarar görmemesi için güvenilir firmaları tercih etmelisiniz. Yorumlar kısmında hizmeti alan gerçek kişilerin yorumları bulunur. Genel olarak doğru firmada olumlu yorumların %99 olduğunu görürsünüz. Bu durumda kanalın veya videonun zarar görmediğinin en büyük kanıtıdır. 

Sadece bireysel Youtube kanalları değil kurumsal kanallarda beğeni hilesi kullanabilir. Özellikle işletme hesaplarında beğenilerin artması markanın güvenilirliğini arttırıyor. Görüldüğü üzere birçok faydası bulunan bu hizmetin video zarar verme gibi bir riski yoktur.

Youtube Beğeni Hilesi Kanalı Kapattırır Mı?

Youtube beğeni hilesi kanalı kapattırır mı? endişesi birçok kişi tarafından taşınıyor. Profesyonel firmalardan beğeni hilesi aldığınızda kanalınızın kapatılması gibi bir durum söz konusu değildir.

Esasen Youtube beğeni hilesi alan hiçbir hesabı kapatmıyor. Bu durum hizmeti aldığınız firma ile alakalı bir durumdur. Çünkü hileyi yaparken hesabınızla ilgili bilgileri vermiş olabilirsiniz. Bilgilerinizi verdiğinizde de bu program sayesinde firma sizin hesabınıza giriş sağlayabilir. Girdikten sonra ise hesabınızı kapatabilir veya hesap bilgilerinizi alarak farklı bir hesap açmak için kullanabilir. Bu durumda Youtube da sizin hesabınızı kapatır.

Ancak tek başına beğeni hilesi veya diğer hileler kullanıldığı için hesabın kapatılması gibi bir durum kesinlikle söz konusu değildir. Eğer beğeni hilesi kullanan herkesin kanalı kapatılsa idi Youtube içerisinde kanal sayısı yarıya düşerdir.

Müşteri memnuniyetini önemseyen firma her konuda profesyonel hizmet veriyor. Profesyonel firma müşterilerine fayda sağlamak için işlem sonrasında da destek verir. Gerçek beğeni hilesi aldığınızdan kanalın zarar göreceği düşüncesi gerçek dışıdır. Aktif ve kurallara uygun hesapların beğeni göndermesi kanalın kapatılmasına neden olmaz.

Youtube Beğeni Nasıl Arttırılır?youtube beğeni hilesi 2023

Youtube beğeni arttırma uygulama içinde popülerlik elde etmek için büyük bir avantaj sağlıyor. Youtube beğeni nasıl arttırılır? İnceleyerek sizde hızlı bir şekilde beğenilerinizin sayısını arttırabilirsiniz. Doğal yöntemler ile beğeni arttırmak için:

 • Videoların özgün ve ilgi çekisi olması
 • Kanala videoların kısa sürelerde girilmesi ve düzenli bir sistem ile içerik üretilmesi
 • Video linkinin farklı hesaplarda da yayılması
 • Video görüntü ve ses kalitesinin yüksek olması
 • Video içeriklerin kullanıcılara doğru bilgiler vermesi
 • İçeriğin trendlerden seçilmesi
 • Videolara açıklama yapılması ve izleyiciler ile etkileşime girilmesi
 • Yorum kısmında videonuza soru geldi ise bunun yanıtlanması
 • İzleyicilere teşekkür edilmesi ve yorumlarda sıcak davranılmalı
 • Videoların kapak fotoğrafının ilgi çekici olması
 • Oynatma listesi oluşturulması

Gibi birçok yöntem bulunuyor. Doğal beğeniyi arttırmak için tüm bu özelliklere özen göstermeniz gerekmektedir. Beğeni sayısının arttırılması bu yöntemler ile daha uzun süredir. Ayrıca çok fazla emek vermenizde gerekmektedir. Özellikle yeni açılan bir kanal ise hemen beğeni ve diğer etkileşim alanlarının çok çabuk artmasını beklemeyiniz.

Uygulamada etkileşim zamanla artacaktır. Eğer hızlı, güvenilir ve kesin bir şekilde beğenileri arttırmak istiyorsanız o zaman tek yol beğeni hilesidir. Like hilesi sayesinde beğeni sayınız istediğiniz kadar artar. Bu durum doğal beğeni sayısının yükselmesinde de etkili olur. 

Youtube Beğeni Hilesi Güvenilir Mi?

Youtube beğeni hilesi güvenilir mi? alacağınız hizmetin kalitesine dikkat çeker. Youtube beğeni hilesi güvenilir olarak sunulan sosyal medya hizmetlerinden biridir. Kurumun güvenilirliği hizmetten alacağınız faydadan, müşteri memnuniyetine ve sorunsuz olmasına kadar birçok detayı etkiliyor. Güvenilir Youtube beğeni hilesi hizmeti almak için profesyonel firmaları tercih ediniz. Güvenilir site seçiminde bulunurken:

 • Firmanın geçmişi ve hizmet verdiği yılı önemseyiniz.
 • Ne kadar uzun hizmet veriyor ise alanında o kadar profesyonelleştiğini görebilirsiniz.
 • Güvenilir firma beğeni hilesi aracını sürekli güncel tutar.youtube beğeni hilesi programsız
 • Sizde zamandan ve mekandan bağımsız olacak şekilde 7 gün 24 saat hile yapabilirsiniz.
 • Hile aracı üst düzey teknoloji ile yapılır ve sürekli test edilir.
 • Beğenilerin yapılacağı hesaplarda aktif ve yüksel kaliteli hesaplardır.
 • Yüksek kaliteli hesaplar işlem güvenliğini gösterir. 
 • Ödemenizi de bu sayede sorunsuz bir şekilde gerçekleştirirsiniz.
 • Kullandığınız yöntem sonrasında  da sorun yaşanmaz.

Güvenilir firma sunduğu tüm hizmet için güvenilirdir. Canlı destek hattı 7 gün 24 saat müşterilere yardımcı olur. Hile önce, sırasında ve sonrasında canlı destek hattından yararlanabilirsiniz. Destek hattında sorunuzu yazarsanız eğer size hemen yardımcı olarak sorunun çözülmesini sağlıyor.

Youtube Beğeni Hilesi Düşer Mi?

Youtube beğeni hilesi düşer mi? kullanmak isteyenleri tedirgin eden durumlar arasında. Düşmeyen Youtube beğeni hilesi sayesinde beğenileriniz her zaman videoda kalmaya devam edecektir. 

Kalıcı Youtube beğeni hilesi sayesinde videonuz kaldığı sürece beğenilerinizde azalma yaşanmaz. Beğeni hilesi aldığınızda seçtiğiniz sayı da paket fiyatını belirlerken önemlidir. Siz bu sayı içinde ödeme yaparsınız. Beğeni sayısının düşmesi demek aldığınız hizmetin bir kısmından yararlanabildiğinizi gösterir. Eğer silinme veya düşme yaşarsanız aldığınız hizmeti iade etme hakkınız da bulunur.

Güvenilir firmalar düşme olmayacağı yönünde %100 garanti verirken telafi hizmeti de sunar. Telafi hizmeti eğer aldığınız hizmetin sayısında azalma olursa telafi edilmesidir. Beğeni sayısının düşmesi gibi bir problem yaşarsanız eğer o zaman hemen canlı destek ile iletişime geçiniz. Beğenilerde azalma olduğunu ilettiğinizde hızlı bir şekilde kontrol sağlar. Düşen beğeni kadar da yeniden videoya beğenileri gönderir. Telafi hizmetinin olması en büyük güvencelerden biridir. Düşme yaşarken mağdur olmamak için garantili ve telafili hizmet veren firma seçebilirsiniz.

Youtube Beğeni Hilesi Şifre Gerekir Mi?youtube beğeni hilesi

Youtube beğeni hilesi şifre gerekir mi? sorusu hem güvenlik hem de kanalın korunması için gereklidir. Şifresiz Youtube beğeni hilesi sayesinde hesabınız ve kanalınız her zaman güvende kalacak. Beğeniler videoya gönderilirken bilinmesi gereken tek bilgi sadece videonun URL link bağlantısıdır. Link bağlantısını vermek dışında herhangi bir bilgi vermeniz gerekmez.

Profesyonel firma beğeni hilesi için hesabınızın şifresine ihtiyaç duymaz. Diğer hizmetler içinde kanalın şifresi talep edilmemektedir. Güvenliğiniz için şifre talep eden firmalardan işlem almayınız. 

Youtube Beğeni Hilesi Anlaşılır Mı?

Youtube beğeni hilesi anlaşılır mı? işin en püf noktasıdır. Youtube anlaşılmayan beğeni hilesi sayesinde ücretle işlem aldığınız kimse tarafından bilinemez. Burada kullanıcının da dikkat etmesi gereken bir durum var. Hesabınızın abone sayısı çok düşükse ve siz milyonlarca beğeni aldıysanız şüphe uyandırabilir.

En büyük etkiyi yaratmak ve etkileşimi çok daha fazla sağlamak için aynı anda diğer hizmetlerden de yararlanmanızı tavsiye ederiz. Beğeni atan hesaplar aktif kullanıcılardır. İnceleme yapıldığında anlaşılması mümkün değil.

Youtube kurallarına uygun hile yapıldığı içinde uygulama bile bunu anlayamıyor. Anlaşılma kaygısı yaşamadan %100 gizlilik ile beğeni hilesinden yararlanabilirsiniz.

Youtube Beğeni Hilesi Videoyu Öne Çıkarır Mı?

Youtube beğeni hilesi videoyu öne çıkarır mı? sorunu hizmetin kullanılma nedenidir. Youtube beğeni hilesi keşfet etkilidir. Videonun etkileşimi ne kadar artar ise öne çıkanlara eklenme ihtimali de o kadar yükseliyor. Bu sayede kanal ve video daha fazla kullanıcının dikkatini çeker. 

Öne çıkanlara videonun çıkması için beğeni sayısını yükseltirken diğer etkileşim alanlarını da destekleyiniz. Bu sayede kanalınız ve içerikleriniz milyonlarca kişi tarafından görünür olacaktır. 

2021 yılında en çok kullanıcısı bulunan uygulamalar içerisinde YouTube 2.sırada bulunuyor. 2,2 milyar kullanıcısı ile en geniş kitleye sahip sosyal medya platformlarından biridir. Temel amacı video paylaşımı olan platformun en dikkat çekici özelliği ise kullanıcıların sağladığı etkileşimlerdir. Beğeni, beğenmeme ve yorum gibi işlemlerin yanında interaktif sorular oluşturmak da mümkündür. Youtube beğeni hilesi, etkileşimlerin artmasını sağlayan kısa yollu bir hizmettir. Bu hizmet aracılığı ile beğeni sayısı beklemeden yükseltilir.

Youtube Beğeni (Like) Nedir?youtube beğeni hilesi ücretsiz

Youtube 15 Şubat 2005 yılında kurulmuş bir video barındırma sitesidir. Sitenin kurucuları Jawed Karim, Chad Hurley ce Steve Chen’dir. Kurulmasının 1 yıl ardından Google tarafından 1.65 milyar dolara alınmıştır. 2006’dan bugüne kadar Youtube Google’ın bir yan kuruluşu olarak kullanılıyor.

Youtube içerisindeki videolar genellikle youtuber adı verilen kişiler tarafından oluşturularak paylaşılıyor. Youtuberlar Youtube içerisinde yt studio üyeliği bulunan kişilerdir. Platform içerisinde video paylaşmak ve izlemek ücretsizdir. Youtuber tarafından sunulan içerik herkes tarafından izlenir ve isteyen kişiler tarafından oylanır. Oylama beğenme ve beğenmeme olarak gerçekleşir. Beğeni ve beğenmeme sayısının yüksekliği ise diğer kullanıcılarla beraber Youtube’a fikir verir. Youtube like atma hilesi ile videonuzun beğeni sayısının yükseltilmesi sağlanır.

Youtube Beğenmeme (Dislike) Nedir?

Youtube videolarının paylaşılmasında WebM, Adobe Flash Video ve H.264 teknolojilerinden yararlanıyor. Bu teknolojiler videoların yüksek kalitede hızla yüklenmesine ve izlenmesine yardımcı oluyor. Ayrıca Youtube içerisinde 1080p 4K özelliklerine sahip videolar yüklenerek kullanıcılara kaliteli bir deneyim sunuluyor.

Youtube’da paylaşılan videolar için gerçekleştirilen oylamalarda tüm kullanıcılar videoyu beğenmez. Videoyu farklı nedenlerden kaynaklı beğenmeyen kişiler dislike butonunu seçer. Bunun sonucunda dislike sayısı içerisine ekleme yapılır. Ancak bu dislike like sayısının düşmesine neden olmaz. 

Youtube Videolarında Beğeni Neden Önemlidir?

Youtube platformu içerisinde paylaşılan ilk video jawed isimli kullanıcı tarafından paylaşılmış “me at the zoo” isimli videodur. Videonun paylaşım tarihi 23 Nisan 2005’tir. Bu video orijinal hesabından toplamda 163,703,523 izlenmeye sahiptir. 7,6 milyon tarafından beğenilen video 184 bin kişi tarafından beğenilmemiştir. Jawed isimli kullanıcının ise yalnızca 1 videosu bulunmasına rağmen 1,85 milyon takipçisi bulunuyor.

Youtube içerisinde en çok beğeniye sahip olan video ise Luis Fonsi ft. Dady Yankee tarafından paylaşılan “Despacito” isimli videodur. Video toplamda 43 milyon kişi tarafından like, 5 milyon tarafından da dislike almıştır. Videonun izlenme miktarı ise 7 ,322,540,124’tür. Bir videonun Youtube platformunda beğeniliyor olması demek o videonun ve yükleyicisinin tanınan biri haline geleceği anlamına gelir. Youtube beğeni botu ile siz de videolarınızın diğer insanlar tarafından keşfedilmesini sağlayabilirsiniz.

Bir Videonun Dislike Sayısı Neden Arttırılır?

youtube video beğeni hilesi

Youtube platformuna youtube.com adresinden ulaşabileceğiniz gibi bilgisayar ve mobil cihazlar için uygulamasını da kullanabilirsiniz. Uygulamalara telefon işletim sisteminize uygun olacak şekilde App Store ya da Google Play Store üzerinden ulaşılabilir. Uygulamaları indirmek tamamen ücretsizdir. Genel olarak kullanım da ücretsizdir. Ancak Youtube Premium ile ayrıcalıklı bir hesaba sahip olmak da mümkündür.

Youtube videolarında like sayısı artırıldığı gibi Youtube dislike botu ile dislike sayısı da artırılıyor. Bu işlemin iki temel nedeni bulunuyor:

 • Doğal görünüm: Videonuzun beğenisini artırdığınızda beğeni ve dislike arasında bir uçurum oluşur. Özellikle dislike sayısı 0 ya da 10’dan küçük bir sayı ise bu diğer kullanıcılar tarafından şüpheli bir durum olur. Çünkü düşünüldüğünde bir videonun 20 bin like, 0 dislike oylaması bulunmamalıdır. İzlenmesi bu kadar yüksek olan video içerisinde beğenmeyen kişiler de bulunmalıdır.
 • Dikkat çekmek: Dislike sayısının yüksek olması da videonuzun dikkat çekici olması için etkili bir yöntemdir. Hatta çoğu zaman kişiler beğenilen videolardan çok beğenilmeyen videoları konuşurlar.

YouTube Özellikleri Nelerdir?

Youtube temelde bir video paylaşım platformudur. Ancak bu platformda kendine ait özellikler bulunuyor. Bu özelliklerden en önemlisi ise etkileşimli bir platform olmasıdır. Paylaşılan videolar hakkında kişiler yorum yapabilir, beğenebilir ya da beğenmeyebilir. Ayrıca video yükleyen kişi dilerse izleyicilere anket sunabilir. Böylece izleyicilerin çok daha aktif olması sağlanır.

Youtube içerisinde videoların yüklenmesi için herhangi bir sınır bulunmuyor. Kişiler Youtube toplum kurallarına uygun olduğu sürece dilediği her videoyu paylaşabilir. Kullanıcılar ise dilediği videoyu izleyebilir. Videonun izlenmesi için üye olunması mecburu değildir. Ancak şiddet, gerilim ya da farklı unsurlardan kaynaklı 18+ olarak belirlenmiş videolar için giriş yapmak gerekir. 18 yaşından küçük kişiler 18+ sınırı konulmuş videoları izleyemez.

Youtube Videolarının Beğenisinin Fazla Olması Neleri Sağlar?

Youtube 76 dil ile dünyanın her yerinde hizmet veriyor. Avustralya, Azerbaycan, Brezilya, Türkiye, Almanya ve Kanada’nın da içinde bulunduğu 25 ülkede Youtube yerel bir hale getirilmiştir. Doğrudan kendi diline ve ülkesine yönelik kullanıcılar bir araya gelerek yerel bir platform olması sağlanmıştır.

Youtube içerisinde bulunan bir videonun beğenisinin yüksek olması demek Youtube tarafından önerileceği anlamına gelir. Bu önerme iki şekilde gerçekleşir. Birincisi sıradaki video olarak bir videonun önerilmesidir. Özellikle otomatik devam etme özelliği açık olan kullanıcılarda bu önerinin izlenme ihtimali daha yüksektir.

İkinci şekli ise videonuzun ana sayfada önerilmesidir. Burada Youtube sayfasını yeni açan kişi doğrudan sizin videonuzu görür. Böylece kişiler araştırma yapmadan doğrudan sizin videonuza ulaşır. Youtube like botu ile hızla beğenilerinizi artırabilirsiniz. Bu sayede videolarınız daha fazla kişi tarafından keşfedilir.

Youtube Kanal Türleri Ve Beğeninin Önemiyoutube beğeni kasma

Youtube içerisinde oluşturulan kanal türleri değişiklik gösteriyor. Açılan kanalın hangi amaçla kullanılacağı temel unsurlardan biridir. Amacına ya da hizmetine göre kanallar şu şekildedir:

 • Standart Youtube hesabı olan “Youtuber” ismi ile anılan kanal,
 • Deneyimli film yapımcıları tarafından oluşturulmuş “Director” kanalı,
 • Müzik eserleri üreten ve paylaşan kişilerin oluşturduğu “Musician” kanalı,
 • Mizah videoları üreten ve editleyen kişiler tarafından oluşturulmuş “Comedian” isimli kanal türü,
 • Bir konuda uzman olan kişinin ilgi alanına bağlı yaptığı videoları paylaştığı “Guru” kanalıdır. 

Bu kanalların kendi alanlarında özgünleşmesi için beğenilerinin yüksek olması önemlidir. Aksi takdirde 2,2 milyon kullanıcı içerisinden benzer kanalların bulunduğu platformda kişiler fark edilemez. Youtube beğeni botu ile hızla beğeni sayınızı artırarak videolarınızın keşfedilmesini sağlayabilirsiniz.

YouTube’da Nasıl Tanınan Bir Kişi Olunur?

YouTube’da tanınmış bir kişi olmak için binlerce kişi tarafından takip edilmek, izlenmek ve etkileşim almak gerekir. Bunun için de özgün videolar ile izleyicilerin dikkatinin çekilmesi gerekir. Bunun yanında beğeni hilesi kullanarak da temel adımların atılması ve keşfedilmek sağlanabilir. Youtube içerisinde en ünlü kanallar; Psy, Brookers, Erik Mongarin, Gürman Kardeşler, Justin Bieber, PewDiePie, The Annoyning Orange gibi kanallar bulunuyor. Bu kişilerin takipçileri milyonları aşkındır. En çok takipçisi olan Youtuber ise 109 milyon abone ile PewDiePie isimli kullanıcıdır.

Youtube beğeni hilesi 2021 yılında en güncel haliyle sosyalgram.com.tr adresinde bulunuyor. Bunun için web siteye girmeniz ve Youtube beğeni seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Karşınıza çıkan beğeni paketlerinden size en uygun olanını belirleyerek satın alma işlemlerine geçebilirsiniz.

+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu