0

Üye girişi yaparak daha fazla kazanabilirsiniz. Lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

avatar
 
 

 

TikTok Analiz Nasıl Yapılır?

Sitemizde Tiktok uygulaması için TikTok Analiz Hilesi mevcuttur. Tiktok platformundaki hizmetlerimizi denemeden önce TikTok Analiz aracımızı şifresiz test etmek isterseniz, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • İlk olarak, ana sayfadaki "Ücretsiz Araçlar" bölümüne tıklayın.
 • Açılan sayfadan TikTok Analiz bölümüne tıklayın.
 • İstenen tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde girin ve işlemi başlatın.
 • Daha sonra karşınıza çıkacak basit görevleri yerine getirerek işlemi tamamlayın.
TikTok Analiz Nasıl Yapılır?

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan sorular.

Tiktok analizleriniz için sunduğumuz program her zaman hizmet vermeye aktiftir. Ancak yoğunluğun bulunduğu zamanlarda bazen analizlerinizin yapılması beklenenden daha uzun sürebilir. Bu durumda analizinizi sonlandırarak yeniden başlatabilirsiniz. Eğer uzun süreli bir problem ile karşılaşırsanız canlı destek ekibimiz ile görüşerek probleminizin çözülmesini sağlayabilirsiniz. Firmamız size kesintisiz hizmet sunmayı amaçlar.

Tiktok içerisinde ne kadar çok farklı analiz yaparsanız o kadar fazla kendinizi geliştirme fırsatı yakalarsınız. Bunun için de yalnızca bir kullanıcıya odaklanmamanız gerekir. Birden çok kişinin analizini yapmak kendinizi daha çok özgünleştirmenize yardımcı olur. Farklı hesapların olumlu özelliklerini harmanlama şansı yakalarsınız. 

Kendi tercihinize bağlı olarak haftalık ya da aylık analizler yapabilirsiniz. Ancak haftalık bir hesabın içerisinde ciddi değişimler olamayacağı için aylık olarak analizlerinizi yapabilirsiniz. Analiz programımız siz ne zaman isterseniz o zaman size hizmet vermeye hazırdır.

Sizlere sunduğumuz bilgilerin tamamı o an için doğru olarak verilir. Ancak analizlerin anlık olarak değişebileceğini bilmelisiniz. Programımız için geliştirilmiş olan botlarımız hızlı bir şekilde tüm noktalara bakarak size zaten var olan bilgileri çok daha düzenlenmiş bir şekilde sunar. Yani bilgiler tamamen baştan oluşturulmaz.

Analiz değerlendirme işlemi için oldukça dikkatli olmanız gerekir. Odaklanmanız gereken konular kişilerin popüler videoları, paylaşımlarının sıklığı, takipçi sayısında yaşanan değişiklikler ve takipçilerinin genel olarak kimlerden oluştuğudur. Rakiplerinizin takipçilerini edinebilmek için onların analizini yapmanız büyük derecede kolaylık oluşturur.

Bir kullanıcının hesabını analiz etmek hiçbir şekilde yasal problem oluşturmaz. Gerçekleştirdiğiniz işlem yalnızca o kişinin hesabına ilişkin takipçi sayısı, popüler videoları gibi bilgilerdir. Özel bilgiler edinilmediği gibi bu uygulamanın temel amacı çok daha kolay bir gözlemin yapılmasıdır. Yani yasal olmasına engel olacak hiçbir durum bulunmaz.

Tiktok analizlerinin yapılması, hesabınızın ve rakiplerinizin karşılaştırılmasını sağlar. Bu analiz sonucunda rakiplerinizin hangi videolar ile dikkat çektiğini öğrenebilirsiniz. Buna bağlı olarak ise kendi videolarınızı oluşturarak içeriklerinizi çok daha popüler hale getirebilirsiniz.

Web sitemiz üzerinden yapacağınız hesap analizlerinizde herhangi bir şekilde kişinin sizin analiz yaptığınızı anlaması mümkün değildir. Karşı kişiye bir bildirim gönderilmediği gibi analizlerin kullanılması da herhangi bir şekilde anlaşılabilecek bir durum değildir. Bu nedenle rahatlıkla analiz yapabilirsiniz.

Sitemiz sizlere hesap analizi konusunda herhangi bir sınırlama sunmuyor. Gün içerisinde aynı ya da farklı hesaplara yönelik analizler sağlayabilirsiniz. Bir analizin tamamlanmasının hemen ardından yeni bir analiz için web sitemiz hazır olacaktır. Böylece sitenin avantajlarını dilediğiniz an kullanabilirsiniz.

Sitemizin içerisinde yer alan analiz programının kullanılması ile kullanıcı analizinin yapılması ortalama olarak 30 saniye sürer. Ancak sistemin yoğun olması, internet bağlantınızın kalitesi ve benzeri durumlar göz önünde bulundurularak bu sürenin 1 ila 5 dakika kadar uzayabileceği bilinmelidir.

Müşteri Yorumları

10 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Beren Dolmaz
  Psikolog

  Tiktok analiz hizmetinin, bana oldukça fazla faydası dokundu. Hem online internet sitemde reklam çalışmalarından faydalandım, hem kazancım arttı. Aynı zamanda hesabım şimdi çok daha kişinin rahatlıkla ulaşabileceği bir altyapıya sahip. Hepsi için çok teşekkür ediyorum. 

 • Nedim Yürekli
  Avukat

  Tiktok analiz paketleri, her bütçeye uygun ve içeriğinde mükemmel özellikler bulunuyor. Faydalanmadan önce kafamda soru işaretleri vardı. Fakat şu an kitle artışının fazla olması beni çok mutlu ediyor. İyi ki faydalanmışım diyorum, potansiyel müşterilere ulaşmak ve beraber marka bilinirliği artı. 

 • Ali Yıldırım
  Öğretmen

  Merhaba. Tiktok analiz, her Tiktok kullanıcısı bilir ki için önemli bir işlem. Ben de bunu bilerek Sosyalgram platformundan faydalandım. Şimdi hem profilimin bilinirliği arttı, hem de ihtiyacım olan kitleye kısa bir sürede ulaştım. 

 • Hüseyin Akvaryum
  Mimar

  Tiktok analiz hizmetinden yararlandıktan sonra açıkçası kısa bir sürede, bu kadar etkili bir çalışma beklemiyordum. Beklentimi fazlasıyla karşıladı. Profilime erişim gerçekleştiren yani giriş yapan ziyaretçi sayısı arttı. Profilimde bulunan paylaşımların daha fazla kitleye ulaşmasında da yardımcı oldu. Bu yüzden ben memnun kaldım. Denemek isteyenlerin de kesinlikle memnun kalacağından eminim. 

 • Talha Geçer
  Avukat

  Merhaba. Tiktok analiz hizmetinden faydalandım. Profilimin bilinirliği arttı ve ihtiyaç olan kitleye kısa sürede ulaştım. Aynı zamanda reklam kampanyalarından yararlanıp, kazanç elde etmeye başladım. Bu durum beni çok mutlu etti. Bu kadarını beklemiyordum.

 • Arzu Yanardağ
  Avukat

  Tiktok analiz hizmeti, en son algoritmaya uyumlu bir şekilde sunuluyor. İlk kez böyle bir hizmet aldım ve Sosyalgram’da bu konuda bana mağduriyet yaşatmadı. Denemek isteyenler için tavsiye edebileceğim en ideal sayfa! 

 • İremsu Bulut
  Doktor

  Tiktok analiz için sosyalgram platformu ile arkadaşımın tavsiyesi üzerine karşılaştım. Şimdi, iyi ki karşıma çıkmış ve arkadaşımın tavsiyesini dinlemişim diyorum. Platformumdaki incelenme hızım arttı. Satın aldığım Tiktok analiz hizmetinin uygun bütçeli olması da, kesinlikle mükemmel bir özellik! Siz de Tiktok kullanıcıysanız hemen faydalanın.

 • Meltem Aktürk
  Doktor

  Tiktok analiz hizmetinden faydalandım. Tiktok hesabımda ciddi oranda artış gördüm. Trafik yoğunluğu çok fazla bulunmuyordu. Buda sistemim açısından oran düşüklüğüne sebep olmaktaydı. Şu an faydalandığım hizmetle beraber şimdi çok daha fazla kişi sayfama tıklıyor. 10 üzerinden 10 tam puanlık bir kalite!

 • Batuhan Büyük
  Avukat

  Sosyalgram platformundan, Tiktok analiz satın aldım. Analiz satın aldıktan sonra yapılan işlemlerden sonra profilim arama sıralamalarında ilk sıralara geldi. Önceden çok arka sıralardaydı ve hesabımın kitle oranı düşüktü. Şimdi çok daha fazla kişi ulaşabiliyor.

 • Fahriye Mutlu
  Avukat

  Kendi profilim için Tiktok analiz hizmetinden faydalandım. Faydalandıktan sonra Tiktok hesanımdaki etkileşim oranı düşmedi. Bu durum benim için oldukça önemliydi. Alanında uzman ekibinizin detaylı yardımcı olması, beni çok mutlu etti. Bu yüzden ayrıyeten teşekkür ediyorum. Denemek isteyenler için tavsiye edeceğim bir hizmet!

HAZIR!
avatar
 
 

Analizini yap, rakiplerinden geri kalma! Ne içerik üreteceğini bilmiyorsan rakiplerinden esinlen, özgün dokunuşların ile Tiktok içerisinde takipçileri topla! Firmamız analiz programı ile %100 çözüme hazır ol!tiktok analiz

Tiktok uygulaması içerisinde kendi içeriklerinizin kalitesi ve izlenmesi kadar sizinle benzer içeriklerin üretilmesini sağlayan rakiplerinizin de güncel durumu sizin başarınızı etkiler. Tiktok analiz hizmetimiz ile rakiplerinin içeriklerinizi öğrenerek kendinizi geliştirme fırsatı yakalarsınız.

Tiktok Video Analiz

Tiktok içerisinde bir videonun kaç kere izlendiği, ne kadar etkileşim aldığı ve benzeri durumlar tüm kullanıcılar tarafından görülebilir. Ancak tüm videoların ve hesabın genel durumu hakkında başka bir kullanıcının analizinin yapılabilmesi için ekstra platformlara ihtiyaç duyulur.

Firmamız içerisinde sizlere sunulan analiz programımız sayesinde rakibiniz olan kişinin videolarındaki etkileşim artışı ya da azalması, takipçi genel durumu ve hesabın genel kazançları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Tiktok Analiz Sitesi

Tiktok hesaplarının analizleri için kullanılan sitemiz aracılığı ile yalnızca bir kullanıcının hesabının gelişmesi, etkileşimleri, beğenileri, takipçi sayısının artması ya da azalması gibi konularda ve Tiktok jeton hilesi hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bu sayede de kendi videolarınızda düzenleme yaparak daha popüler bir hale gelebilirsiniz. 

Tiktok analiz ile numara bulma ya da benzeri özel bir bilgini öğrenilmesi mümkün değildir. Bu bilgiler kişilerin gizlilik haklarını ihlal edeceği için hiçbir şekilde Tiktok tarafından paylaşılmayacaktır.

Tiktok Analiz Kapatma

Sitemizi kullanarak edindiğiniz analizleri dilediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Bunun için uygulamanız gereken adımlar şu şekildedir;

 • Web sitemize giriş yaparak Tiktok analizi yaptığınız kullanıcının hesabını yazarak analizlerine ulaşın.
 • Analizleri inceledikten sonra en alt bölümde yer alan “Analizi kapat” seçeneğini seçiniz.

Analizinizi kapattıktan sonra ise bir başka kullanıcı ya da aynı kullanıcı için yeni bir analiz yapabilirsiniz.

Tiktok Analiz Açmatiktok ücretsiz analiz

%100 müşteri memnuniyeti ile sunulan Tiktok analiz programımız ile ulaşabileceğiniz bilgiler şu şekildedir;

 • Takipçi sayısı: Kullanıcının takipçi sayısı, geçtiğimiz tarihlerdeki takipçi sayısı ve takip sayısının azalıp arttığını öğrenebilirsiniz.
 • Etkileşimler: Kullanıcının kaç adet etkileşime sahip olduğu, videolarının ne kadar beğeni – yorum – paylaşım aldığını görebilirsiniz.
 • İzlenme: Kişinin videolarının geçmişte ne kadar izlendiği, en popüler videoları ve en az izlenen içerikleri gibi farklı izlenme sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Tiktok analiz telefon numarası bulma için kullanılan bir sistem değildir. Bu sistem sizin rakiplerinizi tanımanız ve onların hesap içerisindeki gelişimlerini takip etmeniz için Tiktok yorum satın al kullanarak da oluşturulmuş bir sistemdir.

Tiktok Analiz Etkinleştirme

Bir kullanıcı hesabı için gerçekleştireceğiniz analizlerinizi etkileştirmek için uygulamanız gereken adımlar şu şekildedir;

 • İlk olarak web sitemize giriş yapmalı ve “Tiktok Analiz” yazılı kategoriye giriş yapmalısınız.
 • Açılan ekranda analizini yapmak istediğiniz kişinin Tiktok kullanıcı adını girmeniz gerekir. Bu kullanıcı adı link formatında olmalıdır.
 • Kullanıcı linkini girdikten sonra “Analiz” butonuna basarak birkaç saniye içerisinde analizin yapılmasını beklemelisiniz.
 • Son olarak “Sonuçları gör” butonuna basarak rakibinizin analizini inceleyebilirsiniz.

Tiktok Takipçi Analiz

Tiktok analiz konum bulma ya da benzeri amaçlar ile kullanılmayan bir sistemdir. Bu sistemde rakibinizin takipçilerine yönelik bir araştırma yapabilirsiniz. 

Rakibinizin takipçi sayısında olan artış ya da azalma, takipçilerinin kadın ya da erkek yoğunluğundan ulaşması, takipçilerin yaş aralıkları ve benzeri bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu sayede rakiplerinizin hangi guruba hitap ettiğini Tiktok kaydetme satın alıp anlayarak içeriklerinizi iyileştirebilirsiniz.

Tiktok Analiz Özelliği Açmatiktok takipçi analizi

Tiktok analizlerinin açılması için ilk olarak web sitemize giriş yapmanız ve web sitemizin içerisinde yer alan “Tiktok analiz” programını kullanmanız gerekir. Analiz yapmak istediğiniz kullanıcı linkini yaptırmanız ile kullanıcının birçok farklı yönden analizine ulaşabilirsiniz.

Analizlerin sürekli olarak açık kalması gibi bir durum söz konusu değildir. Analizinizi tamamladıktan sonra analizin sonlandırılması ve kapatılması gerekir. Eğer analiz sürekli olarak açık kalırsa kendi kendini güncellemeyecektir. Bu da yanlış bilgiler edinmenize neden olur. 

Tiktok Hesap Analiz

Tiktok hesap analizlerinin yapılmasındaki temel neden rakiplerinizi incelemeniz ve kendi içeriklerinizi buna göre güncellemenizdir. Rakiplerinizin hangi içeriklerinin daha çok izlendiği, takipçi sayısının ne kadar olduğu, video başına kaç beğeni aldığı gibi bilgileri edinebilirsiniz.

Popüler olan videolarına göz gezdirerek kendinize özgü bir video üreterek kendi takipçi sayınızın artmasını sağlayabilirsiniz. Ancak Tiktok analiz ile tel no bulma, kişilerin IP adresinin bulunması ya da benzeri bir işlem yapılamaz. Bu işlemler hukuka aykırı olacaktır.

Tiktok İstatistiklerine Bakma

Tiktok içerisinde düzenlenen istatistikler hem kendi hesabınız hem de rakipleriniz için düzenlenebilir. Bunun için Tiktok uygulaması içerisinde ilk olarak kullanıcı linkini kopyalamanız gerekir.

Kullanıcı linkini web sitemizde yer alan analiz bölümüne yapıştırmanız ve daha sonra “Sorgula” butonuna basarak analiz işleminizi gerçekleştirmeniz gerekir. 

Tiktok Takipçi Analizi Nasıl Yapılır?

Firmamız tarafından sunulan analizlerin yapılabilmesi için yalnızca analiz yapılacak kişinin kullanıcı linkinin yapıştırılması yeterlidir. Bununla beraber anlık olarak kişilerin hesapları taranmaya başlanır.

Firmamız ile geliştirilmiş yazılımlar kullanıcının genel izlenmesi, hangi videolarının daha popüler olduğu, en çok etkileşim alan videoları gibi benzer videoları kodlayarak sizinle paylaşır. 

Böylece rakiplerinizin hangi konular ile dikkat çektiğini öğrenerek kendiniz için çok daha geliştirilmiş videolar düzenleyebilirsiniz. 

Tiktok analiz ile adres çıkartma, kişinin özel bilgilerine ulaşma ya da benzeri işlemlerin yapılması mümkün değildir. Bu hizmet yalnızca genel değerlendirmeler için kullanılır.

Tiktok Analiz Hakkında Merak Edilenlertiktok hesap istatikleri

Tiktok hesabınızın büyümesini istiyorsanız yapacağınız analizlerin yeri büyük olacaktır. Ancak analiz konusunda aklınıza takılan soruların bulunması son derece doğaldır.

Firmamız olarak merak ettiğiniz konulara yanıt sağlayarak tüm işleminizin güvenle olmasını sağlıyoruz.

Tiktok Analiz Önemli Mi?

Tiktok içerisinde kendi paylaşımlarınız kadar rakiplerinizin paylaşımları da önemli bir yere sahiptir. Hem kendi ilerleyişinizi hem de rakiplerinizin nasıl bir ilerlemede olduğunu anlamak ise çıplak gözle ya da basit hesaplar ile yapılamaz.

Profesyonel takip işleminin sağlanması için Tiktok hesap analizinin yapılması gerekir. Firmamız sizlere hem kendi hem de rakip hesaplarınız hakkında bilgilendirme sağlar. Böylece profesyonel bir şekilde kendi durumunuzu değerlendirerek kendinizi geliştirme fırsatı yakalarsınız.

Tiktok Analiz Nasıl Yapılır?

Tiktok analizlerinin yapılması için kişilerin kendi kendilerine hesap gezmelerine, uygulama indirmelerine ya da bu konu hakkında vakit harcamalarına gerek yoktur. Tüm analiz işleminizi en kısa sürede firmamız aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

İşleminizin sağlanması için bizimle paylaşmanız gereken tek bilgi kullanıcının linkidir. Linki web sitemizde bulunan ilgili alana yapıştırarak çok kısa bir süre içerisinde tüm analiz sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Tiktok Analiz Android Cihazdan Yapılır Mı?

Android işletim sistemine sahip olan telefon ya da tabletlerinizi analiz için kullanabilirsiniz. Herhangi bir indirme ya da kurulum istemeyen sitemiz, Android cihazlarınız ile ulaşılabilir bir şekilde tasarlanmıştır.

Android cihazınızın içerisinde yer alan herhangi bir internet tarayıcısı uygulamasını kullanarak sitemize giriş yapabilir, kullanıcı adını yapıştırarak analizinizi yapabilirsiniz.

Tiktok Analiz IOS Cihazdan Yapılır Mı?

IOS işletim sistemine sahip Apple markalı iPhone, iPad ya da Macbook cihazlarınızı kullanarak web sitemize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bunun için;

 • Cihazınızdan “Safari” uygulamasına giriş yapınız ve adres bölümüne sitemizin adresini yazınız. Dilerseniz Google üzerinden de aramam yaparak sitemize ulaşabilirsiniz.
 • Açılan sitemizin içerisinde “Tiktok Analizi” bölümüne giriş yapmanız gerekir. Böylece ilgili hizmetimizi almak için gerekli sayfaya ulaşmış olursunuz.
 • Uygulamanızı tamamen kapatmadan arka plana alınız ve Tiktok uygulaması içerisine giriş yapınız.
 • Analizini yapmak istediğiniz kullanıcının hesabına giriş yaparak üç nokta bulunan bölümden “Paylaş” seçeneğini seçiniz.
 • Burada karşınıza çıkan paylaşma seçeneklerinden “Bağlantı linkini kopyala” seçeneğini seçiniz.
 • Arka planda açık olan Safari uygulamanıza geri dönüş yaparak ilgili alana linki yapıştırın.

Tablet Üzerinden Tiktok Analiz Yapabilir Miyim?tiktok analytics

Web sitemizin sahip olduğu gelişmiş yapı sayesinde işleminizi tabletlerinizden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Tabletinizin marka ya da modeli önemli olmadan yalnızca internet tarayıcısını kullanarak sitemize ulaşabilir ve tüm işleminizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

İşleminizin başarılı bir şekilde tamamlanması için tablet cihazınızın internete bağlı olduğundan emin olmanız gerekir.

Tiktok Analiz Ücretsiz Mi?

Firmamız içerisinde sunulan Tiktok analizleri için kullanıcılara ücretsiz hizmet sunulur. Yalnızca kullanıcı linkini kullanarak analizlerin gerçekleştirilmesi sağlanır.

Analizlerinizin değerlendirilmesi ise size kalmıştır. Bu konuda uzman bir görüş almak için sitemizle iletişime geçebilir ya da daha yüksek seviyede olan bir analiz aracımızı kullanabilirsiniz. Ne kadar iyi bir analiz yapabilirseniz kendinizi geliştirme ihtimaliniz o kadar artacaktır.

Tiktok Analiz Sistemi Güvenilir Mi?

%100 güven ve garanti sunan sistemimiz, sizlere tamamen geliştirilmiş bir hizmet sunuyor. Herhangi bir şekilde şifre istenmeden yapılan analizlerimiz ile güvenliğinizi garanti ediyoruz.

SSL sertifikasına sahip olan web sitemiz içerisinde girmiş olduğunuz tüm bilgileri özel bir şifreleme ile saklıyoruz. Yani kullanıcı hesaplarının çalınması ya da hesaplara olumsuz davranışlar yapılması için bilgilerinizin üçüncü kişiler ile paylaşılması mümkün değildir.

Size Nasıl Güveneceğim?

%100 müşteri memnuniyetini amaçlayan firmamız kurumsal yapısı ile 8 yıldan uzun süredir güvenilir hizmetin adı olmaya devam ediyor. Web sitemizin içerisinde sunulan tüm işlemleriniz için firma uzmanları tarafından geliştirilmiş olan özel yazılımlar kullanıyoruz.

Bunun yanında geliştirilmiş tasarımımız ve geçmiş yıllardan gelen tecrübemiz ile güvenliğinizi her zaman ön plana koyarak sizi tehlikeye atacak bilgileri sizden talep etmiyoruz.

Hesabım Zarar Görür Mü?

Tiktok hesapları için analizlerin yapılması sırasında hesabınıza zarar gelecek hiçbir işlem gerçekleştirilmez. Tüm işlemleriniz özel yazılımlar ile uygulanır ve bu yazılımlar yalnızca analiz odaklı olarak profilinizi ziyaret eder.

Şifrenizi paylaşmamanızın yanında sizden kişisel bilgileriniz de istenmez. Yani işleminiz sırasında hangi hesabın size ait olduğu bilinmediği gibi hiçbir hesap için kötü bir yazılım kullanılmaz.

Firmamız her zaman sizlerin güvenli bir şekilde işlem gerçekleştirmesini amaçlarken üstün teknoloji kullanarak olası kötü yazılımları engeller.

Mobilden Tiktok Analiz Yapabilir Miyim?tiktok analiz sitesi

Mobil cihazlar için de uygun olan web sitemiz sayesinde tüm mobil işletim sistemine sahip tablet ya da telefonlarınızı analiz için kullanabilirsiniz. Firmamızın yazılımı tüm cihazlara anında uyum sağlar ve ekran büyüklüğünüze göre anlık bir değişim yapılır. 

Böylece mobil cihazlarda yazıların ulaşılamaması, ekranda yer alan butonların çalışmaması ya da küçük ekranda kullanımın zorlaşması gibi problemler ile karşılaşılmaz. Tüm işleminiz hızlı ve sorunsuz bir şekilde sağlanır. 

Bilgisayar Üzerinden Tiktok Analiz Yapabilir Miyim?

Tiktok analizlerinizin yapılabilmesi için bilgisayarlarınızın kullanılması tavsiye edilir. Çok daha kolay bir şekilde siteye ulaşmanızı sağlayan bu cihazlar, büyük ekran ile size daha kolay bir analiz fırsatı sunar.

Analizlerinizin değerlendirilmesi için hiçbir detayı kaçırmamanız gerekir. Bilgisayarınızda bulunan herhangi bir uygulama ile anında web sitemize ulaşım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz firmamız tarafından sunulan analiz, takip ve etkileşim hizmetlerinden yararlanarak geliştirilmiş ve hızla büyüyen bir hesap elde edebilirsiniz.

+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu