0

Instagram Fotoğraf İndir

Üye girişi yaparak daha fazla kazanabilirsiniz. Lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

avatar
@username
 Videosu Kapak Fotoğrafı
Fotoğrafı İndir

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan sorular.

İnstagram fotoğraf indirme programsız olarak kullanılır. Bunun için cep telefonunuza veya bilgisayarınıza bir uygulama kurmanız gerekmiyor. İnternet üzerinden yazılımsal program ile indirme yapılır. Kullanılan program sadece indirme sistemidir. Programsız kullanımı sayesinde güvenilirlik artar.

İnstagram fotoğraf indirme programı kullanılırken indirme yapıldığında dair bildirim gitmiyor. İndirme yapmak için kendi hesabınıza girmenizde gerekmemektedir. Program internet üzerinden farklı giriş yaparak erişim sağlar. URL link bağlantısının istenme nedeni budur. Hiç kimse fotoğrafının indirildiğine dair bildirim veya bilgi alamaz.

İnstagram fotoğraf indirme başka hesaplar içinde kullanılır. Fotoğrafını indirmek istediğiniz hesabın herkese açık olarak kullanılması gerekiyor. Gizli hesaplardan fotoğraf indirme gerçekleştirilemez. İsterseniz bir ünlünün isterseniz kendi fotoğraflarınızı indirebilirsiniz.

İnstagram fotoğraf indirme şifreniz olarak yapılır. İndirmek istediğiniz fotoğraf için bireysel veya kurumsal hesabınıza girmeniz istenmez. Bu yüzden de hesabınızın şifresini indirme yaparken belirtmek zorunda kalmazsınız. Hiçbir program için şifreye ihtiyaç yoktur. Şifrenizi isteyen İnstagram fotoğraf indir programlarını güvenliğiniz için kullanmayınız.

İnstagram fotoğraf indirme güvenilirdir. Güvenilir program kullandığınızda risksizdir. Program içinde hesabınızın özel bilgileri sizden istenmiyor. Bu yüzden hesabın güvenliğini riske atacak bir durum oluşmaz. Fotoğraf içinde gizlenen eklentiler yoktur ve kişisel bilgileriniz için güvenlik açığı oluşturmaz.

İnstagram fotoğraf indirme sadece bilgisayar için kullanılmıyor. Cep telefonlarınızdan da programı kullanabilirsiniz. Cep telefonunuzun internet tarayıcısından fotoğraf indirme programına girmeniz gerekiyor. İndirme gerçekleştirildiğinde indirilen görsel cep telefonunuzun hafızasına kaydedilir. IOS ve Android cihazlar kullanılır. 

En iyi İnstagram fotoğraf indirme programı marka değeri yüksek olan sitedir. Marka bilinirliği yüksek olan firma müşterilerine %100 güvenilir ve garantili hizmet verir. En iyi fotoğraf indirme programı şifre gibi özel bilgileri istemez. Kullanıcı sınırsız indirme yapabilir. 

İnstagram fotoğraf indirme bedava olarak kullanılır. Fotoğraf indirme sitesine girdiğinizde sizden fotoğrafın link bağlantısı istenir. Link bağlantısını yapıştırdığınızda istediğiniz fotoğraf yüklenir. Bunun için ücret ödemesi yapılmaz. İndirme sınırı yoktur ve istediğiniz kadar bedava İnstagram fotoğrafı indirebilirsiniz.

İnstagram uygulaması içinde fotoğraf indirmek için ekstra bir özellik bulunmuyor. Kendi fotoğraflarınız da dahil sosyal medya uygulamasında hiç kimsenin fotoğrafını indiremezsiniz. Bunun için uygulamadan ayrı olarak fotoğraf indirme programı kullanmanız gerekiyor.

İnstagram fotoğrafı indirme program üzerinden yapılıyor. İnternet üzerinden indirmek istediğiniz her fotoğrafı cihaza indirebilirsiniz. Bunun için fotoğrafın URL link bağlantısını eksiksiz bir şekilde programa girmeniz gerekmektedir. İndirme hemen gerçekleştirilir.

Ne indirdiğiniz görseller ne de bu görsellerin linkleri web sitemizde depolanmaz. Haberiniz olarak ya da olmayarak, isteyerek ya da istemeyerek herhangi bir depolama işlemi yapamazsınız. Firmamız yalnızca sizlere indirme işlemi için aracılık sağlayan bir hizmet sunar. Depolama ya da yedekleme hizmetimiz yoktur.

Firmamız sunmuş olduğu hizmet dahilinde sizlere yüksek güvenlikli işlem sunuyor. Virüs adı verilen kötü içerikli yazılımlardan sizi korurken indirme işleminizin olabildiğince anonim bir şekilde yapılmasını sağlıyoruz. Hem cihazınızı hem de sizi olası tüm güvenlik problemlerinden koruyarak üstün bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Dilerseniz bilgisayarınızdan indirme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için bilgisayarınız içerisinde yer alan internet tarayıcınızı kullanmanız yeterli olacaktır. İndirme işleminizi tüm internet tarayıcılarından ve bilgisayarlardan uygulayabilmeniz mümkündür.

Tüm indirmiş olduğunuz görsellerin 720p kalitesinden daha düşük olmaması için özenli bir hizmet sunuyoruz. İndirme sırasında oluşabilecek kalite kaybını en az seviyeye indiriyoruz. Ancak indirmek istediğiniz görselin indirme işleminden önceki kalitesi de önemlidir.

Web sitemiz içerisinde istediğiniz kadar fotoğraf indirme yapabilirsiniz. Ancak her bir indirme işleminde yalnızca 1 adet görsel indirebileceğinizi unutmamalısınız. Dilediğiniz kadar indirme işleminizi tekrar ederek tüm fotoğrafları indirebilirsiniz. Herhangi bir sınırlamamız bulunmuyor.

İnstagram içerisinde yer alan story ya da gönderi bölümünde yer alan fotoğrafları indirebilirsiniz. Burada önemli olan tek nokta görselin linkinin kopyalanabiliyor olmasıdır. Tüm kopyalanabilen linkli görselleri herhangi bir problem ile karşılaşmadan indirebilirsiniz.

İnstagram içerisinde indirmek istediğiniz fotoğrafın linkini bulmak için etkileşimler bölümünde yer alan üç nokta alanına tıklamalısınız. Bu alanda karşınıza otomatik olarak “Link” yazılı alan çıkar. Bu alana tıkladığınızda indirmek istediğiniz görselin linki cihazınıza kopyalanmış olacaktır.

IOS işletim sistemine sahip olan cihazlarda, cihazınızda yer alan Safari ya da diğer internet tarayıcıları üzerinden indirme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için web sitemize internet tarayıcınızdan girmeniz ve tüm adımları aynı şekilde uygulamanız yeterli olacaktır.

Web sitemizin sunmuş olduğu fotoğraf indirme özelliği tamamen ücretsiz olacak şekilde düzenlenmiştir. Herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmadan istediğiniz fotoğrafı cihazınıza indirebilirsiniz. Firmamız bu işlemi sizin için en yüksek kalitede tamamlayacaktır.

İndirme işleminiz için herhangi bir hesapta oturum açılmasına ihtiyaç yoktur. Bu işlemi gerçekleştirmek için ilgili alana indirmek istediğiniz fotoğrafın linkini yapıştırmanız tüm indirme işleminizin tamamlanması amacıyla yeterli bir işlem olacaktır.

20 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Ali Furkan Mestan
  Influencer

  İnstagram fotoğraf indirme sayesinde ücretsiz olarak indirme yaptım. İndirdiğim görsellerin görüntü kalitesinde de düşme olmadı. Bilgisayarımdan cep telefonuna da gönderebiliyorsunuz. İndirdikten sonra da indirilenler kısmına atanıyor. Buradan istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

 • Sümbül Yeşilçimen
  Öğretmen

  Fotoğraf indirdiğimde hesaba bildirim gider diye çok korktum. Ama benden kendi hesabıma girmemi istemediler. Yani bu yüzden istediğiniz herkesin fotoğrafını habersiz bir şekilde indirebiliyorsunuz.  Eski sevgilimin ben kanıt olması için birçok fotoğrafını indirdim. İlerde silinse de bende bu sayede duracak ve bende hesabını soracağım. Benim gibi stalk severlere duyurulur. 

 • Nurettin Semiz
  CEO

  İnstagram da fotoğraf indirmek program içinde mümkün olmuyordu. Sosyalgram sayesinde istediğim her fotoğrafı indirebiliyorum. Sınır da koymamışlar. İzinli günde oturdum arşivlemek istediğim fotoğrafların tamamını indirdim. Beni programdan atmadı veya ek bir ücret talep etmedi. Çok memnun kaldım. 

 • Işıltı Uzuncular
  Doktor

  İnstagram da fotoğraf indirirken hesabıma giriş yapmadım. Bu yüzden benim güvenimi kazanan tek firma siz oldunuz. Hesaptan indirme yapılmadığı içinde çalınması gibi bir sorun çıkmaz. Ben beğendim tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. İndirme işlemi internet üzerinden hücresel veri ile de yapılıyor. Çok internet gitmediğini de söylemek isterim. 

 • Melisa Yapar
  Öğrenci

  İnstagram fotoğraf indirirken hesabı açık olan hesaplardan istediğiniz kadar indirme yapabiliyorsunuz. İndirdiğiniz kişiye bildirim gitmiyor. Bu sayede hiç korkmadan istediğiniz gibi bu hizmeti kullanabilirsiniz. İndirmek için gizli hesaplara da işlem alıyor olsaydık ekstra bonus olurdu. 

 • Nurullah Tezcan
  Avukat

  İnstagramda indiremediğim ne kadar fotoğraf varsa artık sizin sayenizde indiriyorum. Manzara fotoğraflarına karşı bir sempatim var ve gerçek kişilerim çektiği fotoğrafları çok seviyorum. Sizden önce ekran görüntüsü alıyordum ama yakından bakamıyordum. Bu sayede artık istediğim arşivi ücretsiz bir şekilde oluşturacağım. Ne kadar mutlu olduğumu size anlatamam. Çok sağ olun başarılarınızın devamını dilerim.

 • Muhammed Durcan
  Influencer

  Fotoğraf indirirken ben en çok kalitesi düştüğünden şikayet ederdim. Sosyalgram da bu problem yaşanmıyor. Fotoğraf yüklendiği gibi iniyor ve büyünce piksel piksel olmuyor. Gelişmiş bir program kullandığınızı buradan anladım. Bu hizmeti bizlere verdiğiniz için teşekkür ederim. Benim çok işime yaradı.

 • Ayşim Yaprak
  Psikolog

  İnstagram fotoğraf indirme programını kullandım. İstediğim fotoğraf bir saniyeden kısa sürede indi. Bilgisayardan indirmek zorunda değilsiniz. Cep telefonunuza da indirme yapılıyor. Ben her ikisi içinde kullandım ve problem yaşamadım. Size de tavsiye ediyorum.

 • Uğur Ulupınar
  Öğretmen

  İnstagramın fotoğraf indirtmemesi büyük eksikliğiydi. Ama sizin sayenizde artık bu durum eksiklik olmaktan çıktı. İndirmek istediğin resmin URL bağlantısını yapıştırdığımda hemen bilgisayarıma iniyor. Çok fazla internet kullanmaması da benim için avantaj oldu.

 • Umut Mert Eski
  Psikolog

  İnstagram fotoğraf indirme sayesinde istediğim her fotoğrafı indirebiliyorum. Bunun için sadece indirmek istediğim görselin linkini girmem yetiyor. İndirirken ek bir bilgi de istememişler. Ben çok beğendim hep buradan indiriyorum.

 • İpek Çetiner
  Influencer

  Az önce ilk denememi yaptım ve sorunsuz bir şekilde indi. İndirme işlemi çok hızlıydı. Toplu fotoğraf indirme için iyi oldu. Bundan sonra istediğim fotoğrafları indirip saklayabilirim. Sosyalgram gerçekten de denenmesi gereken bir site.

 • Ege Temel
  Avukat

  Herhangi bir bilgi ya da hesaba giriş işlemleri istemedikleri için çok beğendim. Bilgilerimi vermeden tamamen güvenli bir şekilde indirme işlemi yapabiliyorum. Gerçekten kaliteli bir hizmet. Kullanmak isteyen tüm arkadaşlara tavsiye ederim. Kullanmayanlar pişman olur valla.

 • Eda Türkaslan
  Mimar

  İnstagram içerisindeki fotoğrafları indirmek için en iyi yöntem Sosyalgram İnstagram fotoğraf indirici. İlk denememde dahi çok beğendim. Hem kalite yüksek hem de fotoğraflar 1 saniyede iniyor. Beklemek ya da o kadar uzun işlemler ile uğraşmanıza gerek yok. Tüm cihazlardan da kullanılabiliyor olması benim için büyük avantaj.

 • Sena Atmaca
  Psikolog

  Arkadaşlarımla paylaşım yaptığımız grup için fotoğrafları İnstagram’dan indirmek istiyordum. Çok sade ama çok kaliteli indiriyor. İndirme adımları çok kolay. Bildiğiniz diğer tüm siteleri ve yöntemleri unutun derim. Sosyalgram gerçekten bu konuda 1 numara. 

 • Sarp Barut
  Öğrenci

  Sorunsuz çalışıyor. Hiçbir problem ile karşılaşmadım. İndirme işlemlerim hep hızlı bir şekilde tamamlandı. Beğenen arkadaşlara katılıyorum hizmet gerçekten 5/5 yıldız hak ediyor. Artık Sosyalgram dışında hiçbir yerden indirme işlemi gerçekleştirmiyorum. Vazgeçilmez bir kalite.

 • Aylin Paşaoğlu
  Avukat

  Daha önce farklı sitelerden indirme işlemi yapmıştım ancak hiçbiri bu kadar kaliteli değildi. Kalite düşmesi yok denecek kadar az. 10.kez indirme işlemimi gerçekleştirdim. Şimdiye kadar ne indirme problemi ne de virüs gibi bir problem ile karşılaşmadım. Sosyalgram ekibine sunmuş oldukları bu güzel hizmet için teşekkür ederim.

 • Uzay Şaşmaz
  Psikolog

  Bir arkadaşımın tavsiyesi ile buradan indirme işlemi gerçekleştirdim. Gerçekten de sundukları hizmet kusursuz. Başta abartı gibi geliyordu ancak indirme işlemi yaptıktan sonra ben de anladım ne kadar iyi olduğunu. Başka hiçbir yerden bu kadar kaliteli bir indirme işlemi yapamamıştım.

 • Lale Müjdeci
  Influencer

  Sosyalgram ile yaklaşık 3 yıldır çalışıyorum. Hiçbir hizmetinde ortalama bir hizmet verdiğini dahi görmedim. Tüm hizmetleri yüksek kalitede. Bu kadar iyi bir hizmeti ücretsiz olarak sunmaları ise inanılmaz. Mutlaka kaçırmadan deneyin derim. Sitenin ücretli paketlerini de kullanıyorum.

 • Turgay Uslubaş
  Influencer

  Denedim ve sorunsuz olarak çalıştı. Kullanmak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim çünkü indirme işlemi çok kaliteli. Herhangi bir kalite düşmesi olmadığı gibi birkaç saniyede de indirme işlemim tamamlandı. Şimdiye kadar denediğim en iyi hizmetti diyebilirim. Peş peşe indirme yapmama rağmen hiçbir sorun çıkmadı.

 • Bilge Merve Köycü
  Mimar

  Sosyalgram üzerinden İnstagram fotoğraflarını indirerek kendim için arşiv oluşturuyorum. İndirme işlem her zaman sorunsuz ve oldukça yüksek kaliteli. Siteye sunmuş olduğu hizmet için teşekkür ederim. Gerçekten 5/5 hak ediyorsunuz. Yeniden siteyi kullanmayı düşünüyorum.

Instagram Fotoğraf İndir Nasıl Yapılır?

Sitemizde Instagram uygulaması için Instagram Fotoğraf İndir Hilesi mevcuttur. Instagram platformundaki hizmetlerimizi denemeden önce Instagram Fotoğraf İndir aracımızı şifresiz test etmek isterseniz, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • İlk olarak, ana sayfadaki "Ücretsiz Araçlar" bölümüne tıklayın.
 • Açılan sayfadan Instagram Fotoğraf İndir bölümüne tıklayın.
 • İstenen tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde girin ve işlemi başlatın.
 • Daha sonra karşınıza çıkacak basit görevleri yerine getirerek işlemi tamamlayın.
Instagram Fotoğraf İndir Nasıl Yapılır?
HAZIR!

İnstagram sosyal ağı kullanıcıları gün içinde milyonlarca fotoğraf yüklüyor. Bu sosyal medya uygulamasında Facebook ve Twitter’da da olduğu gibi yüklenen fotoğrafları indirmek mümkün değil. İnstagram fotoğraf indirme araçları bu nedenle kullanılıyor.instagram pp indirme online

İnstagram uygulamasından kendi fotoğrafınızı dahi indirebileceğiniz bir özellik yoktur. Fotoğrafları kaydetmek için indirme yapılması gerekiyor. İndirme yapmak için güvenilir firmalardan fotoğraf indirme uygulaması kullanabilirsiniz.

İnstagram Fotoğraf İndirme Nedir?

İnstagram fotoğraf yüklemek için en çok kullanılan sosyal medya uygulamasıdır. Bu uygulamadaki hesabınıza bir fotoğraf yüklediğinizde dünyanın öbür ucundaki bir kişi tarafından bile görülebiliyor. Uygulama içinde kullanıcılar için birçok ek özellik var. Bu özellikler sayesinde de ilgi çekiciliği de her geçen gün artıyor. Ancak fotoğraf indirme özelliği sunulan bu özelliklerden biri değildir. İnstagram fotoğraf indirme nedir? sorusu burada değerleniyor.

İnstagram’da kendinize ait veya başka bir kişiye ait fotoğrafı indirmenizi sağlayan hizmettir. İnstagram fotoğraf indirme hizmeti ile 7 gün 24 saat istediğiniz her fotoğrafı kaydedebiliyorsunuz. Uygulama içinde video veya fotoğrafları indirmek için ek bir uygulama kullanmanız şart. Aksi bir durumda fotoğrafı kaydetmek için sadece ekran görüntüsü alabilirsiniz. Ekran görüntüsü almak da fotoğrafın kalitesini düşürürken aktif bir kullanım vermiyor. İnstagram’da yüklenen her fotoğrafı indirmek için indirme aracını tercih edebilirsiniz.

İnstagram Fotoğraf İndirme Aracı Ne İşe Yarar?instagram fotoğraf indir hd

İnstagram fotoğraf indirme aracı uygulama içinde fotoğrafları indirmenizi sağlıyor. İnstagram fotoğraf indirme aracı ne işe yarar? Sorusuna yanıt bu sayede bulunuyor. Dünyanın en çok kullanılan uygulamasında belki de kullanıcıların en çok gerçekleştirmek istediği özellik yok. Uygulama içinde vakit geçirirken kaydetmek veya indirmek istediğiniz fotoğraflar olacaktır. İnstagram fotoğraf kaydetme aracı bu fotoğrafı indirmek için kullanabileceğiniz alternatif bir yöntemdir. 

İnstagram fotoğraf indirmek için:

 • Ekran görüntüsü ile ekranı olduğu gibi kaydedebilirsiniz.
 • Web sitesini kullanarak indirme yapabilirsiniz.
 • Mobil uygulama üzerinden uygulama indirme aracı kullanılabilir.
 • Bilgisayardan programlı olacak şekilde indirme gerçekleştirebilirsiniz.

Fotoğraf indirme aracı tam olarak size tüm bu özellikleri veriyor. İndirmek istediğiniz fotoğrafı uygulama aracına girerek anında kaydedilir. Böylelikle sizde saklamak istediğiniz her fotoğraf kalıcı bir şekilde sizinle olur.

İnstagram Fotoğraf İndirme Özelliği Var Mı?instagram toplu fotoğraf indirme

İnstagram fotoğraf açısından en yoğun kullanılan uygulama. Kişisel ve kurumsal hesabınızdan 7 gün 24 saat fotoğraf paylaşabiliyorsunuz. İnstagram kullanıcılarının hukuksal olarak güvenlik sağlamak ve kişisel verileri korumak adına kaydet özelliği vermemektedir. Direk olarak İnstagram uygulamasında veya web sürümünde kaydetme özelliği aktif değildir.

Ancak eğer web İnstagram kullanırsanız eğer kaydetmek istediğiniz fotoğrafı tarayıcınız üzerinden de indiremezsiniz. Bunun için giriş yaparak sap tıkladığınızda resmi farklı kaydet butonunun açılması gerekiyor. Ancak İnstagram kuralları içinde bu özellikte kullanılmamaktadır. 

Kısa bir süre önce İnstagram kullanıcılarına fotoğraf, reels veya video gibi paylaşımların indirileceğinize izin vereceği gündeme geldi. Kullanıcılar buna tepki gösterdiği ve hak ihlali olarak yorumlandığı için kısa sürede söylenti ortadan kaldırıldı.  Kurulduğu günden bu yana uygulamanın herhangi bir versiyonunda instagram video indirme işlemini de gerçekleştiremiyorsunuz. 

Uygulama sadece bireysel olarak değil ticari olarak da kullanılıyor. Bu durumda içeriklerin kaydedilmesini instagram story indir aracındaki gibi zorunlu kılmaktadır. İşinize yarayan ve daha sonra yeniden incelemek istediğiniz içeriği indirebilmeniz mümkün değil. Bu yüzden de İnstagram fotoğraf indirme özelliği var mı? sorusuna yanıt olarak alternatif yöntemler aranmaya başladı. Uygulama içinde bu özellik hala mümkün değilken sosyal medya hizmetleri veren firmalardan yararlanabilirsiniz. Sosyal medya hizmeti servisi veren firmalar İnstagram fotoğraf indirme özelliği de sunuyor.

İnstagram Kullanıcı Adı İle Fotoğraf İndirilir Mi?

İnstagram fotoğrafları indirme özelliği bulunmadığı için farklı alternatifler kullanılır. İnstagram fotoğrafını indirmek isteyen kişiler kullanıcı adı üzerinden indirme yapabilir. İnstagram kullanıcı adı ile fotoğraf indirilir mi? öğrenerek indirme yapabilirsiniz. İnstagram kullanıcı adı ile fotoğraf indirmek için:

 • Kullanıcı adı ile indirme yapmak için indirme aracına girmeniz gerekiyor.
 • Hangi hesabın fotoğrafını indirmek istiyorsanız o hesabın kullanıcı adını yazmanız gerekir.
 • Kullanıcı adı kendi hesabınızın değildir. 
 • Kullanıcı adını yazdıktan sonra indir seçeneği açılıyor.
 • Burada hesabın içeriğini görmenize imkan yoktur.ig fotoğraf indirici
 • İndireceğiniz fotoğraf kullanıcının profil resmidir.
 • Eğer açık bir hesap ise o zaman diğer fotoğrafları da görülebiliyor.
 • İndirmek istediğiniz fotoğrafı seçtiğinizde yine indirme butonu aktif olur.

Bu sayede sadece kullanıcı adını bildiğiniz bir hesaptan istediğiniz kadar fotoğraf indirmesi yapabilirsiniz. İndirme işlemi için sınır yoktur. Bir hesabın isterseniz tüm fotoğraflarını tek tek indirebilirsiniz.

İnstagram Link Bağlantısı İle Fotoğraf İndirme Yapılır Mı?

İnstagram fotoğraf indirme aracı fotoğrafın link bağlantısı üzerinden de gerçekleştiriyor. Eğer fotoğraf linki indirme yapacaksanız uygulamanız gereken adımlar farklıdır. İnstagram link bağlantısı ile fotoğraf indirme yapılır mı? merakında olanların sorunsuz indirme yapmak için takip etmesi gereken adımlar:

 • İnstagram link üzerinden fotoğraf indirilme yapılması için fotoğrafın linkinin girilmesi gerekiyor.
 • İnstagram’ da ki link bağlantısını bulmak için hesabınıza giriş yaparak indirmek istediğiniz fotoğrafın linkini tıklayınız.
 • Hesabınıza girmeniz gereken yer burada web İnstagram olmalıdır.
 • Linki üst kısımdan kopyalayınız.
 • İnstagram fotoğraf indirme aracına girerek kopyaladığınız linki araca yapıştırınız.
 • İndirme linkin araca girilmesiyle aktif olan indir butonu üzerinden gerçekleştiriliyor.
 • Bağlantı kodunu girdiğinizde indirme butonuna bastığınız da cihaza indirme hemen tamamlanır.

İnstagram üzerinden link bağlantısı ile fotoğraf indirmek bu kadar basittir. Yapmanız gereken işlemlerin sırası budur ve sizden ek bir bilgi istenmiyor. URL link bağlantısı üzerinden indirme işlemleri 7 gün 24 saat gerçekleştirilmektedir.

Bilgisayardan İnstagram Fotoğraf İndirme Nasıl Yapılır?

Bilgisayardan İnstagram fotoğraf indirme özelliği de 7 gün 24 saat açıktır. Bilgisayardan İnstagram fotoğraf indirme nasıl yapılır? Öğrenmek için size aktaracağımız adımları takip edebilirsiniz. Bu sayede indirme işlemi anında ve sorunsuz gerçekleşir. Bilgisayar İnstagram fotoğraf kaydetme için adımlar:

 • Bilgisayarınızdan fotoğraf indirmek için herhangi bir tarayıcı kullanabilirsiniz.
 • Chrome en çok kullanılan tarayıcı olurken Chrome zorunluluğu yoktur.instagram fotoğraf indir pc
 • Opera veya Firefox gibi kullandığınız tarayıcıyı kullanabilirsiniz.
 • İndirmek istediğiniz fotoğrafın linki alabilmek için bilgisayarınızdan İnstagram’a giriş yapın.
 • Kendi hesabınıza güvenle kullanıcı adı ve şifresini girerek işlem alabilirsiniz.
 • Giriş yaptıktan sonra fotoğrafın domain adresini tam olarak kopyalayınız.
 • İndirme için indirme aracı sitesine girin ve sizden istenen link bağlantısını yapıştırın.
 • Yan sekmeden siteyi açarak hızlı bir şekilde linki yapıştırabilirsiniz.
 • Linki girdiğinizde bağlantıyı kontrol etmeniz istenir.
 • Doğru bağlantı girdiğinizden eminseniz indirme tuşuna basabilirsiniz.
 • İndirme sona erdiğinde görüntü büyük ekran şeklinde ekrana yansıyor.
 • Resmi kaydet tuşuna basarak istediğiniz fotoğrafı sağ tıklayarak kaydedersiniz.

Bu işlem tüm bilgisayarlardan ve tüm tarayıcılardan gerçekleştirilebilir. İnternet Explorer veya Mozilla Firefox içinde aynı adımlar kullanılır. Tarayıcı üzerinden indirme yapılırken direkt olarak bilgisayara aktarılıyor.

İnstagram Mobil Fotoğraf İndirme Yapılır Mı?

Cep telefonu İnstagram fotoğraf indirme aracı bulunuyor. İnstagram mobil fotoğraf indirme nasıl yapılır? Öğrenerek sizde cep telefonunuzdan basit bir şekilde fotoğraf indirebilir ve instagram reels izlenme satın alabilirsiniz. Mobil instagram fotoğraf indirme yapmak için:

 • Tüm marka cep telefonları için İnstagram fotoğraf indirme aracı aktiftir.
 • IOS ve Android işletim sistemi kullanan cihazlar ile uyumludur.
 • Cep telefonunuzdan Safari veya Chrome üzerinden İnstagram’ a giriş yapınız.
 • Link bağlantısı ile indirme yapacaksanız eğer fotoğrafı indirilecek olan hesaba girerek fotoğrafı açın.
 • Açtığınız fotoğrafın bağlantısına uzun tıklayarak tümünü seç yaparak bağlantıyı kopyalayın.
 • Ardından fotoğrafını indireceğiniz güvenilir sosyal medya hizmetleri veren siteye giriniz.
 • İnstagram kısmından fotoğraf indirme menüsüne tıklayınız.
 • Burada sizden indirmenin yapılacak olduğu link isteniyor.
 • Linki girdiğinizde indirme butonu açılır.
 • Butona tıkladığınızda indirme hemen sona erer.
 • Kullandığınız tarayıcıya göre kaydetme özelliği farklılık gösterebiliyor.

Fotoğrafı kaydet özelliğine tıklayarak başarılı ve sorunsuz şekilde fotoğraf cep telefonunuza kaydedilir. Cep telefonundan indirme yaparken farklı bir indirme aracı kullanılmıyor. Firma tüm cihazlar ile %100 uyumlu indirme aracı kullanır. Bu sayede sizde her zaman aynı yerden 7 gün 24 saat istediğiniz tüm fotoğrafları kaydedebilirsiniz.

İnstagram Fotoğrafları Cep Telefonlarına Nasıl Kaydedilir?instagram fotoğraf indir ios

İnstagram fotoğrafı kaydetme özelliği cep telefonları için aktiftir. Bu yöntem ile farklı bir hesap için değil ama kendi hesabınız için kullanabilirsiniz. İnstagram fotoğrafları cep telefonlarına nasıl kaydedilir? Sorusuna yanıt bulduğunuzda girdiğiniz hesap kaydedilir. Otomatik kaydetme özelliği açmak için:

 • Cep telefonunuzun ayalarını kaydetme özelliğini açarak sonuçlandırabilirsiniz.
 • İnstagram uygulaması veya web uygulamasına giriş yapınız.
 • Hesabınıza girerek profil bölümünü ziyaret ediniz.
 • Üst kısımda ayarlar diye bir bölüm var.
 • Android cihazlar için ise nokta olarak bu bölüm görülüyor.
 • İnstagram fotoğraflarını otomatik olarak kaydetme işlemine tıklayınız.
 • Fotoğrafın aslını kaydet özelliğini açabilirsiniz.

Artık uygulama içinde paylaştığınız tüm fotoğraflar cep telefonu galerisine kaydediliyor. Bu özellik sadece şifresini bilerek giriş yaptığınız hesaplar için kullanılır. 

İnstagram Şifresiz Fotoğraf İndirme Yapılır Mı?

İnstagram şifresiz fotoğraf indirme yapılır mı? sorusu indirme işlemlerinin güvenliği için çok önemlidir. İnstagram şifresiz fotoğraf indirme yapabilirsiniz. İndirme aracını kullanırken istenen bilgilerden biri hesabınız değildir. Fotoğrafı indirmek istediğinizde kendi İnstagram hesabınız kullanılmıyor. Bu durumda da hesabınızın şifresini girmeniz için ekstra bir ekran karşınıza çıkmaz.

Güvenilir instagram fotoğraf indirme şifresiz olarak gerçekleştirilir. Fotoğrafı kaydetmek için sizden şifrenizi talep eden uygulamalara güvenmeyiniz. Profesyonel fotoğraf indirme araçları indirme işleminde şifrenizi ihtiyaç duymaz. İndirme yapmak için hesap şifresiyle işlem alınabilmesi gibi ek bir özellik sunulmaz. 

Hesabın şifresi güvenlik için ve sadece sahibi tarafından kullanılması için gizli tutulması gerekir. Şifrenizi güvenliğiniz için herhangi bir kurum ile paylaşmayınız. Güvenilir sosyal medya hizmetleri veren firma indirme aracı için hesabınızı riske atmaz. Şifrenizi vermediğiniz sürece hesabınıza zarar gelme olasılığı sıfırdır. 

İnstagram Fotoğraf İndirme Ücretsiz Mi?instagram fotoğraf indirici

İnstagram fotoğraflarını indirmek için ücret ödenip ödenmeyeceği merak ediliyor. İnstagram fotoğraf indirme ücretsiz mi? sorusunun yanıtı evet olur. Ücretsiz İnstagram fotoğraf indirme yapabilirsiniz. 

Fotoğrafları indirirken ücretli kullanımlarda söz konusudur. Ancak profesyonel firmalar bu hizmeti müşterilerine hediye olarak sunuyor. Bu sayede sizde hiçbir ücret ödemeden istediğiniz fotoğrafı kaydedebiliyor ve sonrasında hikaye izlenme satın alabiliyorsunuz.

Ücretsiz fotoğraf indirme yapmanın bir sınırı yoktur. İsterseniz hesaba dair bir fotoğraf indirirken isterseniz tamamını indirebilirsiniz. Bir fotoğraf indirmekle bin fotoğraf indirmek arasında bir ayrım bulunmaz.

İndirme yaparken sizden sadece kullanıcı adı veya URL link bağlantısı istenir. Butona basmadan önce veya butona bastıktan sonra ödeme ekranı karşınıza çıkmıyor. Ödeme ekranı  bu uygulama aracı için aktif değildir. Bu sayede 7 gün 24 saat ücretsiz bir şekilde istediğiniz her fotoğrafı indirebilirsiniz.

Ücretsiz kullanım için firmanın sizden istediği koşulu yerine getirmeniz yeterlidir. Siteden üyelik açabilir veya bir tane yorum yapabilirsiniz. Bu özellik yerine getirildiğinde uygulama aracı kesintisiz olarak açılır.

İnstagram Toplu Fotoğraf İndirme Yapılır Mı?insta pp downloader

İnstagram fotoğraf indirmek isteyenlerin sorguladığı ve önemsediği diğer özelliklerden biri de toplu fotoğraf indirmektir. İnstagram toplu fotoğraf indirme yapılır mı? sorusunun yanıtı hayırdır.

İnstagram toplu fotoğraf indirme özelliği uygulama aracı içinde tek başına mümkün değildir. Bu özellik programlı gerçekleştirilen uygulamalar tarafından yapılabiliyor. Ancak güvenlik gereği programlı uygulamaların kullanılmasını tavsiye etmiyoruz.

Program bilgisayara veya cep telefonuna indirilirken güvenilirliğin sağlanması zordur. Programı indirmek istediğinizde uygulama içinde yerleştirilen virüslerin de indirilmesi mümkün olabiliyor. Bu nedenle güvenilir firma toplu fotoğraf indirilmesi yaptırmıyor. Bu durumda indirmek istediğiniz fotoğrafların tek tek link bağlantısı girmeniz gerekir. Kullanım müşteriler için ekstra emek anlamına gelmemektedir. İndirmeler çok hızlı bir şekilde yapıldığı için art arda kısa bir sürede istediğiniz tüm fotoğrafları indirebilirsiniz.

Tek tek indirme yapılması ayrıca fotoğrafların kaliteli inmesini de sağlıyor. Bu sayede sizde tüm fotoğraflara sorunsuz ve güvenilir bir şekilde ulaşmış oluyorsunuz. İnstagram fotoğraf indirmeyi toplu yapmak yerine tek tek yapmanızı öneririz.

İnstagram Fotoğraf İndirme Aracı Güvenilir Mi?

İnstagram fotoğraflarını indirmek isteyenler işlemin güvenilir olmasını ister. Çünkü güvenilir indirme yapılması hem hesabınızı hem de indirme yaptığınız cihazı korur. İnstagram fotoğraf indirme aracı güvenilir mi? sorusu için indirme yaptığınız siteyi inceleniz gerekiyor. Güvenilir İnstagram fotoğraf indirme bu şekilde gerçekleştirilir. İndirme aracı kullandığınız firma güvenilir ise fotoğraf indirirken de herhangi bir sorun ve güvenilirlik detayı ile karşılaşmazsınız. Güvenilir sosyal medya hizmetleri veren kurumun sahip olması gereken özellikler:

 • Firmanın marka değeri olmalı ve sektörde bilinmelidir.
 • Çünkü saygınlık doğrudan müşterilere sunulan hizmetin kalitesini gösterir.
 • Uygulama aracını kullanmak için ek bir program indirmek zorunda kalmazsınız.
 • İnternet üzerinden 7 gün 24 saat fotoğraf indirme aracı kullanılır.
 • İndirme sistemi üst düzey teknoloji ile yapılırken sürekli denetlenerek test edilir.
 • Firma ücretli veya ücretsiz uygulamaları için canlı destek hizmeti verir.
 • Canlı destek hizmeti veren kurum profesyonel olarak çalışır.instagram profil resmi indirici
 • Olası bir sorunda doğrudan firma ile iletişime girebileceğiniz için işlem güvenirliği artar.
 • Destek birimi 7 gün 24 saat onlinedır.
 • İşlem öncesinde, işlem sırasında ve işlemden sonra her sorunuz içi ulaşabilirsiniz.

Firma müşterilerinin görüşlerini de değerlendiriniz. Güvenilir firmalar müşterilerinin yorumlarını filtresiz olarak herkese açık bir şekilde paylaşır. Eğer diğer müşteriler memnun ise sizde aldığınız hizmetten memnun kalırsınız. Tüm bu özellikleri veren kurumdan İnstagram fotoğraf indirme özelliğinden yararlanabilirsiniz. Herhangi bir sorun çıkmaz ve hesabınıza da zarar gelmez.

İnstagram Fotoğraf İndirme Kalitesi Nasıl?

İnstagram fotoğraf indirme kalitesi önemlidir. Kalitesiz firmaları kullandığınızda HD yüksek kalite olan bir fotoğrafı bile indirseniz görüntü kalitesi çok düşük olur. İnstagram fotoğraf indirme kalitesi nasıl? Sorgusu kullandığınız siteye göre değişir.

Profesyonel kurumlar fotoğraf indirme aracını görüntü kalitesi düşmeden kullanabilirsiniz. İndirme aracı kullanırken fotoğraf hangi kalite yüklendi ise sizde o kalite de indirme yaparsınız. HD yüksek kalite görüntü indirildiğinde yine hd kalitesinde indirilme yapılıyor. Kaliteli fotoğrafları indirmek isterseniz eğer kaliteli fotoğraflarını seçmeniz gerektiğini bilmeniz gerekir. Görüntü kalitesi düşük ise indirme aracında görüntü kalitesini seçmek gibi ek bir özellik yoktur. 

İnstagram içinde birçok görüntü kalitesi kullanılabiliyor. Yüksek kaliteli içeren fotoğraflarda ek özellik açılarak HD görüntüye sahip olur. Burada seçim tamamen sizindir. Hizmeti veren firma seçtiğiniz fotoğrafı seçtiğiniz kalitede size sunar. Bu konuda herhangi bir şüpheye yer yoktur. İndirme aracı ve yazılımı kaliteli olduğu için içeriklere de bu sayede kaliteli bir şekilde erişim sağlarsınız.

İnstagram Fotoğraf İndirirken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

İnstagram fotoğraf indirirken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Öğrendiğinizde tüm işlemlerinizi sorunsuz ve anlık gerçekleştirebilirsiniz. Sorunsuz İnstagram fotoğraf indirme yapmak sanıldığı kadar zor bir durum değildir. İnstagram uygulamasında fotoğrafları indirmek için:

 • İndirme aracının güvenilir olduğundan emin olunuz.
 • Firma seçimini yaparken profesyonellerle çalışmanız en önemli vurgudur.
 • Fotoğraflar indirilirken hesabın herkese açık olması gerekiyor.
 • Kapalı hesap veya gizli hesaplardan fotoğraf indirilmesi yapılmamaktadır.instagram foto indir
 • İndirme yaparken İnstagram hesabınıza girmeniz gerekmez.
 • Hesap bilgisi veya şifresi de istenmemelidir.
 • Eğer hesabınıza girilmesi isteniyor ve şifrenizi paylaşmanız şartı koyuluyor ise siteden hemen çıkınız.
 • İndirme yapılacak URL link bağlantısını eksiksiz girmeniz yeterlidir.

Bunun dışında dikkat etmeniz gereken herhangi bir kural yok. Herkese açık paylaşılan görüntülerin tamamını 7 gün 24 saat indirebilirsiniz. Site site gezmeye son verin! Tek bir güvenilir siteden ihtiyacınız olan tüm sosyal medya hizmetlerine ulaşabilirsiniz. 

İnstagram Fotoğraf İndirme Bildirimi Gider Mi?

İnstagram fotoğraf indirme gizlilik içerisinde yapılıyor. İnstagram fotoğraf indirme bildirimi gider mi? diye endişelenmenize gerek yok. İnstagram fotoğraflarını indirmek isteyenler bildirim gider korkusu yaşamayınız. Çünkü:

 • Fotoğraflar bireysel bir hesap üzerinden yapılmamaktadır.
 • Bir instagram hesabına giriş yaparak fotoğraf kendi hesabınız üzerinden indirilmiyor.
 • İndirme işlemlerinin tamamı anonim olarak gerçekleştirilmektedir.
 • İndirme anonim yapıldığı içinde bilinebilmesi gibi bir durum söz konusu değildir.

Bu sayede istediğiniz herkesin fotoğrafını haberi olmadan da indirebiliyorsunuz. Gerçekte indirme yapılan fotoğrafların hesap sahibi tarafından görülebilecek bir sistem de bulunmamaktadır. Herkese açık paylaşılan fotoğrafları indirmek kurallara aykırı bir durum değildir. Çünkü bu içerikleri hesaba giren herkes görebiliyor. instagram fotoğraf indir

İnstagram fotoğraf indirme aracını kullanırken sizi tedirgin edecek hiçbir durum söz konusu değil. Hesabınız için risk oluşturmaz. Cep telefonunuzdan, bilgisayarınızdan veya tabletinizden 7 gün 24 saat indirme yapılabilir. İnstagram uygulamasında saklamak istediğiniz her şeyi bu sayede kalıcı bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz. 

İnstagram, günümüzde 1 milyardan fazla kullanıcı ile en popüler sosyal medya platformları arasında 2. Sırada yer alan uygulama ve web sitedir. Bu uygulamanın temel amacı kişilerin kendi hayatından ya da beğendikleri durumlardan fotoğraf ya da video çekerek paylaşmasıdır.

Başka kullanıcılar tarafından paylaşılan bu fotoğrafların indirilmesi için ise İnstagram içerisinde özel bir uygulama bulunmaz. Kişiler İnstagram fotoğraf indirme programları aracılığı ile istediği kişinin fotoğrafını indirebilir.

En İyi İnstagram Fotoğraf İndirme Programı

İnstagram içerisinde kullanıcılar kendi paylaşımları için iki yöntemi tercih edebilir. Bu yöntemlerden birincisi herkese açık paylaşım yapmaktır. Bu tür hesaba açık olan kişilerin gönderilerini kişinin hesabını ziyaret eden herkes görebilir.

İsteyen kullanıcılar ise hesaplarını gizli tutar. Gizli hesaba sahip olan kullanıcıların paylaştığı fotoğraf ve videoları yalnızca takipçileri görebilir. Ayrıca kişiler onları takip edecek olan kullanıcıları kendi seçebilir.

Gizle hesabı takip etmek isteyen bir kişi bu hesaba takip isteği yollar. Hesap sahibi gönderilmiş olan bu isteği kabul edebilir ya da reddedebilir. Reddedilmiş olan kişi gizli hesaba sahip olan kişinin gönderilerini göremeyecektir.

En iyi İnstagram fotoğraf indirme programı aracılığı ile açık hesaba sahip olan kişilerin fotoğraflarını indirebilirsiniz. Ancak bu programlar dahi gizli hesabı olan kişinin içeriklerine ulaşamayacak ve bunları indirmeniz için bir ortam oluşturulamayacaktır.

İnstagram Direkt Mesaj Fotoğraf İndirmefotoğraf indir

İnstagram içerisinde en çok kullanılan özelliklerden biri direkt mesajdır. Direkt mesaj aracılığı ile kişiler birbirine mesaj gönderebilir, paylaşılmış olan içerikleri sunabilir ya da fotoğraf paylaşımı gerçekleştirebilir.

İnstagram direkt mesaj ile gönderilen fotoğraflar ise iki şekildedir. Bunlardan birincisi kısa süreliğine yollanan ve bir defa sunuma yönelik iletilen fotoğraflardır. Bu fotoğrafların bir kere açılmasının ardından ikinci kez açılması mümkün değildir.

Bir diğer fotoğraf paylaşma yöntemi ise fotoğrafın kalıcı bir şekilde paylaşılmasıdır. İnstagram direkt mesaj fotoğraf indirme işlemi ikinci yöntem için çok basit iken birinci yöntem için imkansızdır.

Direkt mesaj ile kalıcı şekilde gönderilen fotoğrafın üzerine basılı tutmanızın ardından mini bir ekran açılır. Burada bulunan indir seçeneğini seçerek kolaylıkla indirme işleminizi tamamlarsınız.

İnstagram Bilgisayara Fotoğraf İndirme

İnstagram bilgisayara fotoğraf indirme için öncelikle www.instagram.com adresine giriş yapmalısınız. Bu adres İnstagram uygulamasının resmi web adresidir. Kişiler bu adres içerisinde mesajlaşabilir, diğer kişilerin paylaştığı gönderileri görebilir ve bu gönderiler ile etkileşime geçebilir. Ancak gönderi paylaşılması ya da oluşturulması mümkün değildir.

Siteye giriş yapmanızın ardından indirmek istediğiniz fotoğrafın linkini kopyalamanız gerekir. Daha sonra kopyaladığınız linki indirme işlemini gerçekleştireceğiniz platforma yapıştırmalısınız. İndir butonuna bastıktan sonra saniyeler içerisinde fotoğraf bilgisayarınıza inecektir.

İnstagram Fotoğraf İndirme Nasıl Yapılırinstagram fotoğraf indir android

İnstagram fotoğraf indirme nasıl yapılır; kendi fotoğraflarınızı indirme ve başkasının paylaştığı fotoğrafları indirme için uygulayabileceğiniz yöntem farklıdır.

 • İnstagram içerisinde düzenlediğiniz ve paylaşmak üzere olduğunuz fotoğrafı indirmek istiyorsanız yükleme işleminizi gerçekleştirmeden önce sağ üstte bulunan indir butonunu kullanmalısınız. Bu indirme işlemi için hiçbir aracı uygulamaya ihtiyacınız bulunmaz.
 • Daha eskiden kendi paylaştığınız bir ya da bir başka kullanıcının paylaştığı fotoğrafı indirmek istiyorsanız aracı platformlara ihtiyacınız olacaktır. Bunun için fotoğrafın linkini kopyalamalı ve platform ile indirmelisiniz.

İnstagram Fotoğraf İndirme Programsız

İnstagram android, İOS ve Windows işletim sistemine sahip tüm cihazlar için ücretsiz bir şekilde indirilebilen uygulamaya sahiptir. Kişiler hem uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirebilir hem de uygulama içerisinde ücretsiz kayıt gerçekleştirir. İnstagram içerisinde para ile alınabilen hesap ya da işlem bulunmuyor.

İnstagramın hem güncel olması hem de ücretsiz olması kullanıcıların site içerisinde üyelik oluşturması için ortam hazırlıyor. Birçok kişi tarafından kullanılan bu uygulama günümüzde sahip olunan normal uygulamalar içerisinde yer alıyor.

Uygulamanın bu kadar çok kullanıcısı varken içerisinde paylaşılan fotoğrafların az olması beklenemez. Bu uygulamayı neredeyse %70 oranında aktif kullanıcılar oluşturuyor.

Daha önceden paylaşılmış İnstagram fotoğraf indirme programsız bir şekilde yalnızca web siteler aracılığı ile gerçekleştirilebilir. Ancak kendi paylaşmak için düzenlediğiniz fotoğrafı paylaşmadan önce hem programsız hem de web sitesiz indirme hakkına sahipsiniz.

İnstagram Fotoğraf İndirme Sitesiinstagram fotoğraf indir hd çevrimiçi ücretsiz sınırsız

İnstagram içerisinde bulunan en güncel özellikler hikaye, gönderi, Reels ve IGTV’dir. Reels ve IGTV özelliğinde kullanıcılar yalnızca video paylaşımları yapabilir. Hikaye ve gönderi ile ise hem fotoğraf hem de video paylaşılabilir.

İnstagram fotoğraf indirme sitesi aracılığı ile kişiler istedikleri fotoğrafı indirebilir. Bu siteler herhangi bir programa gerek duymadan saniyeler içerisinde indirme işlemini tamamlamanızı sağlar. 

İnstagram Kalite Bozulmadan Fotoğraf İndirme

İndirme işlemi gerçekleştirmenin en büyük dezavantajı indirme sırasında fotoğrafların kalite kaybına uğramasıdır. Bu kalite kaybı bazı fotoğraflar için fark edilemeyecek seviyede olsa da bazı fotoğraflar için ciddi problemlere neden olur. 

İnstagram kalite bozulmadan fotoğraf indirme için yüksek kalitede hizmet veren aracıların tercih edilmesi gerekir. Aracı web site ya da platformlarda fotoğrafı indirebileceğiniz özellikler yer alır. Burada bulunan özelliklere bakarak hangi web site ya da programı seçebileceğiniz kolaylıkla anlarsınız.

Özellikle 4 K, 760P ya da 1080 P özelliklerde indirme seçeneği bulunan siteleri tercih etmeniz gerekir. Aksi takdirde kalite kaybı ile karşılaşmanız muhtemel olacaktır.

Programsız İnstagramdan Bilgisayara Fotoğraf İndirme

İnstagram’dan bilgisayara fotoğraf indirme programsız bir şekilde gerçekleştirilebilir. Bu indirme işleminiz için;

 • www.instagram.com adresine giriş yapmalısınız. Bu adres kullanabileceğiniz resmi İnstagram web sitesidir. 
 • Beğendiğiniz fotoğrafın üzerine gelerek paylaş bölümünden fotoğrafın linkini kopyalamanız gerekir. 
 • Kopyaladığınız linki İnstagram fotoğraf için indirme web sitelerini tercih etmelisiniz.
 • Web sitenin içerisinde bulunan link yapıştırma bölümüne kopyaladığınız linki yapıştırmalısınız. 
 • Link tarama işleminin ardından indir butonu aktif hale gelir. İndir butonuna basarak fotoğrafı bilgisayarınıza indirmiş olursunuz.

İnstagram Fotoğraf İndirme Linkinstagram ücretsiz fotoğraf indir

İnstagram içerisinde kullanıcıların üyelikleri için tercih edebileceği iki türlü seçenek bulunuyor. Bu seçeneklerden birincisi kişilerin herkese açık paylaşım yapmasıdır.

Herkese açık paylaşım yapan kişilerin fotoğraflarını o kişinin profilini ziyaret eden herkes görebilir. Ayrıca isteyen herkes o kişiyi anında takip edebilir. 

İsteyen kişiler ise paylaştığı gönderilerini sadece takipçileri ile paylaşabilir. Bu tür profile sahip olan kişileri takip etmek isteyen kişiler takip isteği oluşturur. Hesap sahibi dilerse isteği kabul edebilir ya da reddedebilir.

Herkese açık hesaba sahip olan kişilerin fotoğrafları İnstagram fotoğraf indirme link ile gerçekleştirilebilir. Ancak kapalı hesabı olan kişiyi takip etmiyorsanız fotoğraflarına ulaşmak ve indirmeniz mümkün olmayacaktır.

İnstagram Hikaye Fotoğraf İndirme

İnstagram içerisinde fotoğraflar yalnızca gönderiler aracılığı ile paylaşılmaz. Kişiler hikaye bölümünden de diledikleri fotoğrafları paylaşma hakkına sahiptir. Hikaye ile paylaşılan bu fotoğraflar 24 saat içerisinde silinir.

Kendi paylaştığınız İnstagram hikaye fotoğraf indirme işleminiz için yalnızca hikayenizin üst bölümünde bulunan indir butonunu kullanabilirsiniz. Bu işlemi geçmişte paylaştığınız hikayeler için de yapabilirsiniz.

Başka kullanıcıların paylaştığı hikayeleri ise indirmeniz için hikayenin linkini kopyalamanız gerekecektir. Ancak bu işlem yalnızca güncel olarak paylaşılmış hikayeler için yapılabilir. Başka kullanıcıların eskiden paylaştığı hikayelere erişim sağlamanız mümkün değildir.

+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu