0

Facebook Video İndir

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan sorular.

Facebook video indir hilesi için sizin Facebook hesabınızın olması gerekmemektedir. İndirme gerçekleştirmek için kendi hesabınıza girmenize gerek yoktur. Bu yüzden de sizin bireysel veya kurumsal bir Facebook hesabına ihtiyacınız yok. İndirme işlemi için hesabınıza girmeniz gerekmez. Bu yüzden gizli bir şekilde her hesaptan video indirebilirsiniz. 

Facebook video indir açık hesaplarda kullanılabilir. İstediğiniz herkesin videosunu indirebilirsiniz. Ancak burada programın videoyu görebilmesi için görünürlüğünün herkese açık olması gerekiyor. Aksi halde indirme gerçekleştirilmez.

Facebook video indir hilesi yapmak basittir. İndirme aracına girdiğinizde sizden videonun domain bağlantısı isteniyor. Kopyalayıp tam ve eksiksiz şekilde girdiğinizde indirme tuşu aktif olur. İndirme anlık olarak video süresine bağlı olarak tamamlanır. 

Facebook video indir hesabınıza zarar vermez. Video indirmek için kullandığınız cihaza ek bir uygulama kurmanız gerekmiyor. İndirme sizin Facebook hesabınızdan da yapılmamaktadır. İndirme anonim olarak tamamlanıyor. Bu yüzden hesabınıza %100 zarar gelmeyecektir.

Facebook video indir programı sadece bilgisayarlar üzerinden kullanılmamaktadır. Video indirme işlemini IOS cihazlardan da kullanabilirsiniz. Cep telefonunuzdan video indirme programına Safari üzerinden girebilirsiniz. İşlem adımları aynıdır ve değişmez. Bu sayede indirdiğiniz video IOS cihazın galerisine indirilir.

Facebook video indir özelliğini 7 gün 24 saat kullanabilirsiniz. Video indirme işlemi için herhangi bir saat sınırı yoktur. Video indirme aracı aktif olarak her zaman kullanılır. Online program kullanıldığı için sorun oluşmaz. Program sorunu yaşanır ise teknik ekip sorunu kısa sürede çözer ve aktifliği devam eder.

Facebook video indir için hesabınıza giriş yapmanız gerekmiyor. Hesabınıza giriş yapmanız gerekmediği için şifre vermenizde gerekli değildir. Şifrenizi isteyen programları tercih etmemek sizin elinizde. Hesabın güvenliği için şifreniz size ait olmalıdır. Şifre kesinlikle gerekmiyor.

Facebook video indirme programsız olarak kullanılır. Video indirme için cep telefonunuza veya bilgisayarınıza ek bir program indirmenize gerek yoktur. İnternet sitesine girdiğinizde indirmek istediğiniz videonun URL link bağlantısını girmeniz yeterlidir. Program online olarak kullanılır.

Facebook video indir güvenilirdir. Güvenilir firma güvenilir video indirme sistemi kullanıyor. Bu sayede video indirdiğiniz için ne siz ne hesap sahibi bir zarar görmez. Program üst teknoloji üzerinden yapılır ve %100 güvenilirdir.

Facebook video indir programımız ile yapılıyor. İndirmek istediğiniz videonun URL link bağlantısını girmeniz yeterlidir. İndirme çok kısa bir sürede gerçekleşiyor. İndirilme işlemi için hesabınıza girmeniz gerekmemektedir. Program sizin adınıza anonim olarak videoyu indirmektedir.

Facebook video indir işlemi, yalnızca 3 dakikanızı alacaktır. Sürecin uzaması, sistemi yoğunluğuna bağlı olarak değişir. Fakat müşteriler bekletilmeden, videolar kısa bir sürede tamamlanır ve tarafınıza sunulur. Canlı destek detaylarda yardımcı olur.

Facebook video indir aracı, Facebook kullanıcıları için geçerli bir hizmettir. Facebook kullanırken görmüş olduğunuz videoları, indirme aracımızı kullanarak siz de indirin! Sorun olmadan işlem tamamlanır. Aynı zamanda kalite de bir problem yaşanmaz.

Facebook video indir aracı, firmamız bünyesinde faydalandığınız sürece tavsiye edilmektedir. Herhangi bir sorunla karşılaşmadan siz de, dilediğiniz videoları cihazlarınıza kısa bir sürede indirebilirsiniz. Merak ettiğiniz detaylarda, sistem canlı destek hattı yardımcı olur. Cihazda işletim sistemi kesinlikle fark etmiyor.

Evet. Facebook'da görmüş olduğunuz her video, kullanıcı hesabı fark etmeden indirilebilir. Dilediğiniz videoyu indirmeniz mümkün. Fakat gizli hesapların videolarını göremeyeceğiniz gibi indirme aşaması gerçekleştirmenizde söz konusu değildir. 

Facebook video indir aracımızı kullanırken, tarafınızdan herhangi bir kişisel bilgi istenilmez. Tarafınızdan kişisel bilgi isteyerek, videolarınızı indirecek sayfalar ile karşılaştığınızda itibar etmemeniz tavsiye edilir. Güvenden kaynaklı sorun yaşayabilirsiniz.

Facebook videolarında geliştirdiğimiz aracımızı kullanarak videoların her birini HD indirmeniz mümkün. Videonun kalitesinin düşük ya da yüksek olması fark etmez. İndirme işlemi gerçekleşirken, videolar yüksek çözünürlükte sunulur. 

Kesinlikle, hayır. Facebook video indir aracı tamamen ücretsizdir. Videonun boyutu, kalitesi, fark etmeden tarafınızdan ücret istenilmez. Boyutuna göre ücret isteyen sayfalarla karşılaştığınızda itibar etmemeniz önerilir. Sayfamız, bu konuda müşteri memnuniyeti önemser.

Facebook video indir aracı, sınırsız olarak kullanılmaktadır. Video indirme hizmetinden faydalanırken, tarafınıza herhangi bir konuda sınırlama gelmez. Dilediğiniz videoyu, gün içerisinde istediğiniz kadar indirebilirsiniz. Aynı videoyu birden fazla indirmenizde mümkün!

Firmamız bünyesinde faydalandığınız Facebook video indir aracı, hesap ve de şifre olmadan kullanılmaktadır. Sayfanıza erişim gerçekleşmediği için video indirme sürecinde riskli bir durum yaşanılmaz. Tamamen güvenli yazılım yolları ile beraber indirebilirsiniz.

Kesinlikle, evet. Facebook video indir aracı dilediğiniz videoları indirebilmek adına profesyonel çalışmalarla sunulmaktadır. Video indirme işlemi esnasında, önlemler ve geliştirilen araçlar ilgili çalışmalar sağlandığından dolayı herhangi bir problem yaşanılmaz. İstediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

20 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Mervegül Demirci
  Psikolog

  Facebook bir video cenneti ise sizde bu cennetin kapısı olmalısınız. Hayatımda ilk defa bu kadar kolay video indirdim. Arşiv yapmayı çok seviyorum ve video indirirken çok zorlanıyordum. Sizinle birlikte istediğim videoları çok kısa sürede arşivliyorum. Sorunsuzdur.

 • Ayla Ulupınar
  Öğretmen

  Facebook videolarını indirip düzenleyerek kendi İnstagram hesabımda paylaşıyorum. Sosyalgram sayesinde indirirken hiçbir zorluk yaşanmıyor. Videoları indirip istediğim gibi kaydederek düzenleyebiliyorum. Teşekkür ederim her zaman bize destek verdiğiniz için.

 • Safa Baştuğ
  Genel Müdür

  Facebook video indir programında sorun yok. Farklı bir sayfaya yönlendirme yapmıyor. Ayrıca sizden birtakım bilgiler istenmemesi de cihazı koruyor. Sorun yaşarsanız canlı desteğe yazdığınızda hemen sorunu çözüyorlar. Bence bu şirket 7 gün 24 saat değil  32 saat falan çalışıyor.

 • Semiha Balcı
  Influencer

  Facebook video indirmenin bu kadar kolay olacağını bilmiyordum. Sadece videonun linkini kopyalayıp yapıştırıyorsun o kadar. Ücretsiz olarak kullandığım da oluyor. Sosyalgram üzerinden Facebook ve İnstagram takipçi hilesi de aldım. Kullandığım hizmetlerin tamamı kusursuzdu. Size güvendim ve her zaman sizi tercih edeceğim.

 • Kerem Yıldız
  CEO

  Video indirmek için farklı programlar aramayın. Denemek için önce link girdim ve artık sadece burayı kullanıyorum. Gün içinde sınırsız indirilme yapılması en büyük artısı bana göre. Videolar direk bilgisayara iniyor ve istediğim gibi edit yapabiliyorum.

 • İclal Akbilmez
  CEO

  Facebook videolarını izlemeyi çok seviyorum. Ancak sizinle karşılaşana kadar indiremiyordum. İndirme yaparken bilgisayarımıza virüs mü bulaşacak bilgilerim mi çalınacak endişelenmiyorum. Video indirme aracı da çok hızlı indirme yapıyor. 

 • Ercüment Fırat
  Avukat

  Öğretmenim ve öğrencilerime çok fazla video izletiyorum. Facebook videolarını sizin aracılığınızla indiriyorum. İnterneti çok fazla yememesi ve görüntü kalitesinin yüksek olması benim tercihim oluyor. Sayenizde öğrencilerime genel hayatla ilgili dersler verebiliyorum. Hem bana hem eğitime verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ederim.

 • Kerime Münevver Okçu
  Öğrenci

  Facebook video indir için çok iyi bir sistem kurmuşsunuz. Videonun linkini programa girdiğinizde hemen indirme yapılıyor. Gereksiz reklam izlenmiyor. Ayrıca video indirilirken de kalitesinde düşme yok. Bu gibi tüm özelliklerinden ben çok memnun kaldım. İhtiyacı olan arkadaşlarıma kullanmasını tavsiye ederim.

 • Mehmetcan Akay
  Influencer

  Facebook videosu indirmek için sizi tek geçerim. Video indirirken özel bilgileri istemiyorsunuz. Hesabıma girmeden indirme yapmak benim için en büyük özellikti. Bu sayede hesabımı riske atmadan istediğim her videoyu arşivleyebiliyorum. Herkese tavsiye ederim.

 • Ahmet Ağca
  Doktor

  Facebook videolarını indirmek için elli tane programa girmek zorunda kalıyordum. Artık sık kullanılanlarda siz varsınız. İndirmek istediğim videonun linkini giriyorum hemen bilgisayarıma iniyor. Sınırsız olarak kullanıyor olmak da çok iyi. Sizi seviyorum sosyalgram.

 • Oğuzhan Kızılkaya
  Diyetisyen

  Facebook hesabını hem eğlenceli, hem de kaliteli bir şekilde kullanmak istiyorsanız kesinlikle Facebook video indir paketlerinden faydalanmanızı tavsiye ederim. Arkadaş önerisi ile Sosyalgram firmasını tanıdım. Şimdi dilediğim şekilde faydalanıyorum. En ufak bir mağduriyet durumu yaşamadım. Denemek ve avantajlı yanlarını görmek isteyenler hemen yararlanmalı. 

 • Yasemin Turgut
  Genel Müdür

  Sosyal mecrası üzerinden Facebook hesabım için video indir satın aldım. Facebook video indir işlemlerinden ilk kez faydalandığım için ekip benimle çok güzel bir şekilde ilgilendi. Bu yüzden teşekkür ediyorum. Güvenilir bir firma, ben öneririm. 

 • Kutlu Can Sezer
  Genel Müdür

  Facebook video indir satın aldıktan sonra ödemem ile beraber anında teslimat yapıldı. Teslimat sürecinin uzaması gibi bir durum yaşamadım. Ödemem ile beraber tanımlaması dikkatimi çekti. Burada mağduriyet olmadan hizmet sunduğunuz için teşekkür ediyorum. Memnun kaldım. 

 • Hilal Sıla Akça
  CEO

  Facebook video indir satın alma işlemi, her bütçeye uygun olarak sunuluyor. Kendime en uygun paketten indirimli bir şekilde yararlandım. Aynı zamanda avantajlı içeriklerinin bulunması, beni çok mutlu etti. Şimdi kendimle beraber diğer birçok arkadaşım da faydalanıyor. Sisteminizdeki bu özelliğinden dolayı teşekkür ediyorum.

 • Can Ali Yapar
  Diyetisyen

  Merhaba. Facebook video indir paketinden faydalandım. Süreci boyunca kalıcı olarak kullandım. Şimdi aynı paketten tekrardan yararlanıyorum. En ufak bir problem yaşamadım. Facebook uygulamasını kullanırken, almış olduğum paketle beraber eğlenceli hale gelmesi beni mutlu etti. Memnunum ve diğer paketlerden de yararlanıyorum.

 • Umut Sönmez
  Diyetisyen

  Facebook video indir satın alma işleminden önce belirli konularda şüphelerim vardı. Fakat tarafımdan kişisel bilgi ve şifre istenilmeden hesabıma tanımlandı. Gizlilik konusuna önem verilmesi dikkatimi çekti. Şimdi diğer paketlerden yararlanıyorum. Aynı zamanda birçok arkadaşıma da tavsiye ediyorum.

 • Müşerref Yılmaz
  CEO

  Facebook video indir satın alma işleminde, paketleri inceledikten sonra bütçeme uygun paketten faydalandım. Gizlilik ve güvenlik konusunda en ufak bir sorun olmadı. Alanında uzman ekibe, her daim benimle ilgilendiği için teşekkür ediyorum. Hemen faydalanın derim.

 • Pelin Naz Aydoğmuş
  Avukat

  Sosyalgram firması bünyesinde, Facebook video indir satın alma hizmetinden yararlandım. Hizmetten faydalanmamla beraber, en ufak bir sorun yaşamadım. Denemek isteyenler için ben memnun kaldım ve kesinlikle tavsiye ediyorum. Facebook için faydalandıktan sonra şimdi diğer sosyal medya hesaplarımda da paketleri inceleyip kullanıyorum.

 • Seyit Resul Altun
  Diyetisyen

  Facebook video indir satın alma işlemi, reklamsız bir şekilde sunuluyor. Başta tereddütlerim vardı. Fakat şu an içim rahat bir şekilde faydalanıyorum. Kaliteli ve etkili bir etkili bir hizmet. Avantajlı yanları oldukça fazla! İyi ki sayfanız karşıma çıkmış. Ben memnun kaldım.

 • Taha Can Karaman
  Öğrenci

  Facebook video indir satın alma hizmetinden faydalandım. Beraberinde sınırsız beğeni de geldi. Bu yüzden oldukça mutluyum. Ekibinize teşekkür ediyorum. Yalnızca beğenme ile çok daha fazla insanla etkileşime geçme imkânı da yakaladım. Tavsiye edeceğim kaliteli bir hizmet.

Facebook bir insanın başka bir insanla iletişim kurmasını veya alışveriş/pazarlama yapmasını sağlayan sosyal ve iş alanlarından biri. 18 yıl önce kurulan Facebook hala en fazla kullanıcısı olan sosyal ağ. Facebook içerisinde kurumsal veya bireysel hesaplar video paylaşabiliyor. Paylaşılan bu videoların indirilmesi ise uygulama içerisinde mümkün değil. Bu nedenle Facebook video indir eyleminin sosyal ağ uygulamasının dışından yapılması gerekir. Burada paylaşılan videoları indirmek veya kaydetmek istiyorsanız Facebook video indirici kullanılmalı. 

facebook ücretsiz video indir

Facebook Video İndir Nedir?facebook video indir pc

Facebook sadece ülkemizde değil tüm dünyada en çok kullanılan uygulama. İnsanların aktiflik süresi çok fazla olduğu için içeriklerde aynı doğrultuda yükseliyor. Facebook video indirme özelliği uygulama içinde aktif olarak kullanılmıyor.

Facebook video indir nedir; Facebook’ta paylaşılmış herhangi bir videonun doğrudan cihaza download edilmesidir. 

Uygulama içinde kişilerin yüklediği videoların indirilemez; indirilememe nedeni ise yapılan bazı anlaşmalardan ötürüdür. Ayrıca kurucu ve ortaklar güvenlik sebebi ile video indirme işlemi gerçekleştirilmediğini vurguladı. Uygulamaya ek bir özellik olarak yakın zamanda da video indirme özelliğinin eklenmesi beklenmemektedir.

Bu yüzden Facebook içinde kaydetmek istediğiniz videoları “Video İndir” aracından indirebilirsiniz. İstediğiniz video indirme işlemini uyguladığınızda video kalıcı bir şekilde indirme yaptığınız cihaza yükleniyor. Video indirme aracını kullanmak güvenilirdir ve cihaza sadece indirmek istediğiniz video yerleşir.

Facebook Video İndir Ne İşe Yarar?facebook özel video indirfacebook video indir hd

Facebook video indir ne işe yarar? Sorusu kullanıcıların çok merak ettiği temel sorular arasında. Facebook çok popüler sosyal medya uygulaması olurken kullanıcıları da her yaş grubundan oluşuyor. Buda içeriklerin çok çeşitli ve farklı gruplarda olmasını sağlamaktadır. Kullanıcılar birbirine arkadaşlık isteği göndererek veya sayfayı takip ederek bu videoların etkileşimi artar. Facebook video indirme aracı sayesinde karşınıza çıkan herhangi bir videoyu indirebiliyorsunuz. 

Facebook video indirme talebi uygulama içinde mümkün olmadığı için bunu ek bir uygulama ile yapabilirsiniz. İstediğim videoyu Facebook üzerinden indirebilirim diye düşünmeyin. Bu özellik uygulama kurulduğu günden beri kullanıcılara sunulan bir özellik değil. Hukuki olarak ve Facebook gizlilik koşulları gereği fotoğrafı, içeriği veya videoyu herhangi bir cihaza indiremiyorsunuz. 

Video indirme aracını kullanarak istediğiniz kadar videoyu kaydedebilirsiniz. Bu aracı kullanırken de özel ve kapalı hesaplardan işlem alınamaz. Güvenilir firmalar Facebook kurallarını çiğnemeden yasal işlemler gerçekleştirir.

Facebook Video İndirme Aracı Nasıl Olmalı?facebook video indir onlinefacebook video indir mp3

Facebook videoları indirilmediği için kullanıcılar farklı programlar ile indirme alternatifi arıyor. Piyasa içinde birçok indirme aracı bulunurken ne yazık ki tamamına güvenilir olduğunu söylemek mümkün değil. Güvenilir yöntemler kullanılmadığında cihaz için sorun yaratacak durumlar yaşanabiliyor. Facebook video indirme aracı nasıl olmalı sorusu burada değer kazanır. Facebook videoları indirmek için sadece güvenilir firmalar ve güvenilir indirme araçlarını tercih ediniz. İndirme aracını seçerken dikkat etmeniz özellikleri:

 • İnternet üzerinde erişim sağlanabilen birçok içeril bulunuyor. Bu yüzden indirme cihazını seçerken dikkatle ve özenle seçiniz.
 • İndirme aracı güvenilir değil ve site size güven vermiyor ise indirmeyi gerçekleştirmeden çıkma özgürlüğüne sahipsiniz ve bu özgürlüğü kullanınız.
 • İndirme aracı kullandığınız sitenin mutlaka canlı destek hizmeti veya kolay ulaşılır müşteri hizmetleri olmalı.
 • Destek ekibinin olması herhangi bir sorun yaşadığınızda kısa sürede çözümlenmesini sağlar.
 • Destek sağlayan firma büyük oranda güvenilirdir ve virüs bulaşma gibi bir sorunla karşılaşma ihtimaliniz minimuma iner.
 • Virüs bulaştırması olmadığı içinde indirme yaptığınız cihazın güvenliğinden emin olabilirsiniz.
 • Tercih ettiğiniz firma kalitesi indirme işleminin sorunsuz ve yüksek kalite de gerçekleştirilmesini sağlar.

Bu gibi detaylara dikkat ederek video indirme aracını kesintisiz bir şekilde kullanabilirsiniz.  Video indirme içinde en büyük sorun virüs indirmedir. Bu yüzden güvenilir ve marka değeri yüksek olan profesyonel siteleri tercih ediniz.

Facebook Video İndirme Programı Var Mı?facebook video indir iosfacebook video indir ücretsiz

Facebook video indirici kullanmak isteyenlerin işlemi nasıl sorunsuz yapacağını bilmesi gerekiyor. Facebook video indirme programı var mı? sorusuna yanıt bularak hızlı bir şekilde indirme yapabilirsiniz. Uygulama içinde karşınıza çıkan ve hoşunuza giden videoları indiremiyorsunuz. Facebook video indirme siteleri sayesinde bu videoları kalıcı bir şekilde saklayabilirsiniz. 

Facebook videosunu indirmek için isterseniz cep telefonunu isterseniz bilgisayar kullanabilirsiniz. Video indirmek ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Güvenilir firmadan video indirdiğinizde sizden kişisel bilgi beyanında bulunulmuyor. Ayrıca indirdiğiniz videonun içinde ek bir reklamda gizlenmez. 

Ücretsiz videoları indirirken tüm sorularınız ve talepleriniz canlı destek birimi tarafından karşılanır. 7 gün 24 saat canlı destek birimine yazılı ve online biçimde yazılır. 

Videoyu indirmek için cep telefonunuza veya bilgisayarınıza APK gibi ek bir program yüklemenize gerek kalmıyor. APK uygulamasını indirmek de bazı durumlarda sakıncalı olarak görülen işlemlerden biridir. Birçoğunda virüs gizlenirken diğer detayı ise uygulamayı indirirken verdiğiniz izinlerdir. Bu yüzden indirme aracını kullanırken cihazınıza ek bir uygulama kurmanız gerekmiyor. İndirme yapmak için uygulama veya APK gibi bir program kullanılmaması işlem güvenliğini sağlar. Bu sayede 7 gün 24 saat programsız olarak istediğiniz videoları indirerek kaydedebilirsiniz.

Facebook Video İndir Aracı Güvenilir Mi?facebook video indir mp4facebook video indir programsız

Facebook video indir aracı güvenilir olduğunda kullanıcılar 0 sıkıntı ile hizmetle yararlanabiliyor. Facebook içinde beğendiğiniz videoları kolay bir şekilde indirebiliyorsunuz. Facebook video indir aracı güvenilir mi? sorusuna yanıt bulduğunuzda indirmeyi gerçekleştiriniz. 

Facebook videoları güvenilir bir şekilde indirdiğinizden eminseniz eğer herhangi bir şüpheye düşmeyiniz. Güvenilir indirme aracı:

 • Facebook indirme aracı programsız olarak kullanılır.
 • Cep telefonunuza, tabletinize veya bilgisayarınıza ek bir uygulama indirmenize gerek kalmamalı.
 • İndirme aracı gizlilik içerisinde kullanılır.
 • Hesabınıza dair bilgi vermeniz istenmez.
 • İndirme aracını kullanmak için hesabınıza giriş yapılmaz veya şifre talep edilmez.
 • Hesaba giriş yapılmaması hesabın güvenliğini sağlar.
 • Ek bir uygulama kullanılmaması da cihazın güvenilirliğini sağlar.
 • İndirme işlemi Facebook topluluk kurallarına göre gerçekleştiriliyor.
 • Gizli olan profillere ait videoları indiremezsiniz.

Güvenilir video indirme aracı kullanmak kural dışı herhangi bir işlem almamanızı Facebook takipçi satın alma aracı da sağlar. Firma güvencesi ile virüs bulaşma sorunu da olmadan 7 gün 24 saat indirme güvenilir olarak tamamlanıyor. Bu konuda ek bir merakınız veya şüpheniz var ise canlı destek birimi ile paylaşınız. Canlı destek birimi her konuda size şeffaf ve eşit hizmet veriyor.

Facebook Video İndir Nasıl Yapılır?facebook video indirme programıfacebook video indir android

Facebook video indir nasıl yapılır? Öğrendiğinizde güvenilir aracı kullandığınızda adımlar çok basittir. Güvenilir Facebook video indir uygulamasını kullanırken:

 • Facebook video downlader aracında indirme HD kalitesinde yapılır.
 • İndirme yapacağınız siteye girdiğinizde ücretsiz hizmetler kısmında bunu bulabilirsiniz.
 • İndiriciyi kullanırken indirmek istediğiniz video linkini giriniz.
 • URL link bağlantısı üzerinden video cihaza iniyor.

Facebook video indirme işlemi burada sona erer. Sizden istenen sadece videonun linkidir. Linkini kopyalayıp yapıştırdığınızda indir butonuna basarak indirme başlar. Bunun dışında ek bir bilgi veya ek bir buton yoktur. Güvenilir indirme aracının linki görmesi, Facebook fotoğraf beğeni hilesi için de yeterlidir. Programı cep telefonunuzda, tabletinizde veya bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. Mp3 veya Mp4 gibi farklı formatlardan da indirme yapabilirsiniz. Video indirme için zaman sınırlaması yoktur. İndirme aracı her zaman açık ve online kullanılır.

Facebook Video İndir Özellikleri Nelerdir?

Facebook video indirme aracı görsel ve sesli bir şekilde videoların indirilmesini sağlıyor. Facebook video indir özellikleri nelerdir öğrendiğinizde aldığınız hizmetin kalitesini anlayabilirsiniz. Video indirme aracının özellikleri:

 • Video indirici kullanmak için ücret ödemesi yapılmaz.
 • Videoyu indirmek istediğiniz siteye kayıt açabilirsiniz.
 • Siteye kayıt oluşturmanızın veya indirme aracını kullanmak için istediği özelliği yerine getirmenin bir sorunu yoktur.
 • Kullanıcı dostu ara yüzü ile indirme aracına kolay bir şekilde erilebilirsiniz.
 • Tüm cihazlar ile uyumludur. Markası ve modeli fark etmeden tüm cep telefonları ve cihazlar için kullanımı uygundur.
 • Tüm işletim sistemlerinde de çalışır ve her tarayıcıdan girilir.
 • İndirme anlık olarak gerçekleştiriliyor ve verimli kullanılır.
 • İndirme tek tıkla gerçekleştirilir.
 • Videolar indirilirken yüklenen kalite ne ise indirme o kalitede yapılır.

Video indirme aracının özellikleri kullanıcıların kolay ve güvenilir kullanması için yapılır. Güvenilir firma kullandığınızda özelliklerin tamamı herkese açıktır.

Facebook Video İndir Kalitesi Nasıl?facebook video indirface video indir

Facebook video indirme programı kullanırken merak edilen sorulardan biri de video indirme kalitesidir. Facebook video indir kalitesi nasıl? Sorgulayarak indirme yaptığınızda alacağınız hizmeti bilirsiniz.

Facebook videoları format gereği farklı kalitelerde yüklenebiliyor. Facebook video indir görüntü kalitesi değiştirilmesi mümkün değildir. Yani indirmek istediğiniz videoyu izlerken hangi kalitede videoyu izliyorsanız indirme de o kalitede yapılır. Video eğer HD yüksek kalitesinde ise o zaman videoyu cihazınıza HD yüksek kalitesinde indirirsiniz.

Eğer MP4 formatında video yüklendi ise sizde indirdiğinizde cihazınıza MP4 formatı ile karşılaşırsınız. Facebook video indiricisi MP4, HD, FullHD, 2K, 4K veya SD gibi farklı kalite videoları destekliyor. Kalite burada video indirme aracı tarafından değil videonun görüntü kalitesine aittir. Yani düşük kaliteli bir video indirdiğinizde indirmenin HD kalite olacağını düşünmeyiniz.

Video 1080p olarak Facebook’a yüklendiğinde sizde indirme yaptığınızda 1080p olarak kaydedilir. Güvenilir firma indirme aracını video ile video görüntüleme satın almayı eş değer tutar. Bu sayede sizde seçtiğiniz videoların hangi kalite de ineceğini bilirsiniz.

Facebook Özel Videolar İndirme Nasıl Yapılır?

Facebook video indirmek için bilmeniz gereken bazı detaylar var. Facebook videolarında telif hakları bulunabilir. Telif hakkı olan bir videoyu da güvenilir indirme aracı sayesinde kaydedebilirsiniz. Ancak bu sayede size videoyu özel olarak kaydetme hakkı verir. Telif hakkı olan videoları indirdiğinizde farklı yerlerde yayımlamak isterseniz telif hakkı ile karşılaşabilirsiniz. İndirme yapmanız videonun kullanımının size ait olduğunu göstermez.

Profesyonel firmalar müşterisine bu konuda sorunsuz indirme yapmasını sağlar. Ancak bu videoların kullanımı için ek bir özellik veremez. Facebook özel videolar nasıl indirilir? baktığımızda ise özel videolar indirilmiyor. Videonun indirilebilmesi için herkese açık olarak paylaşılması gerekir. Eğer kullanıcı hesabınızı özele aldıysa yani sadece arkadaşlarına açıksa o zaman indirme yapılamaz. Bu durum kurallara aykırıdır ve profesyonel firmalarda gerçekleştirilemez. Profesyonellerin işini doğru yapmasının en büyük nedenlerinden biri de işini doğru yapmasıdır. Özel ve kapalı hesaplardan video indirilmesinin yapılmaması kullanıcı haklarını korur.

İndirmek istediğiniz videonun herkese açık olan URL link bağlantısını girerek özel videoları indirebilirsiniz. Videolar anlık olarak iner ve hangi cihazı kullanırsanız o cihaza kaydedilir.

Facebook Mobil Video İndirme Nasıl Yapılır?

Facebook mobil video indir için ayrı bir uygulama bulunmuyor. Facebook mobil video indirme nasıl yapılır? Sorgulaması ile istediğiniz videoyu cep telefonunuza da indirebilirsiniz. Mobil video indirme yapmak için:

 • Cep telefonunuzun markası veya modeli önemli değildir.
 • İstediğiniz her marka cihazdan internet üzerinden indirme yapabilirsiniz.
 • İnternet tarayıcısından indirme yapacağınız siteye giriş yapınız.
 • Güvenilir ve profesyonel firma cep telefonu içinde sorunsuz hizmet verir.
 • Facebook video indir bölümüne girerek indirme aracına link bağlantısını girmeniz gerekir.
 • Facebook uygulamasından videonun URL link bağlantısını kopyalayabilirsiniz.
 • Bağlantıyı yapıştırarak indir tuşuna bastığınızda indirme hemen başlar.
 • Kısa sürede cep telefonunuza iner.
 • Tarayıcıdan indirdiğiniz içeriği kaydettiğinizde cep telefonunuzun galerisinden ulaşabilirsiniz.

Telefonunuzdan indirme yapıldığında video kalitesi değişmiyor. Hangi kalite videoyu indirmek isterseniz indirme de yine aynı kalitede gerçekleşir. Telefonunuza videoyu indirdikten sonra kullanımı size aittir. İsterseniz edit yapabilir veya bilgisayar gibi farklı bir cihaza da gönderebilirsiniz.

Facebook Video İndir Şifre İstiyor Mu?facebook video indir iphonefacebook story video indir

Facebook video indirme programı kullanmak isteyenlerin şifre konusunda kesin bilgilere ulaşması gerekir. Facebook video indir şifre istiyor mu? Hesap güvenliğini etkiler.

Facebook hesabı kullanıcılarının her birinin hesap şifresi vardır. Bu şifre hesabın güvenliğini sağlarken sadece sahibi tarafından kullanılmasını da sağlar. Şifrenin farklı bir kişi tarafından bilinmesi bu güvenliği tehdit eder. Facebook video indir şifresiz olarak gerçekleştirilir. Güvenilir video indirme siteleri müşterilerine hizmet verirken hesabı riske atacak hamleler yapmaz. Hesabın güvenle kullanılmaya devam etmesi içinde şifrenin kullanılmaması baş zorunluluktur.

Video indirmek için hesabınızın şifresi istenmiyor. Hesabın şifresini isteyen uygulamalar ile karşılaşırsanız bilginizi vermeyiniz. Çünkü video indirmek için hesabınıza giriş yapılması gerekmez. İndirme anonim olarak tamamlanıyor. Sizin hesabınız üzerinden indirme yapılmadığında hesabınızın şifresini vermenin bir mantığı olamaz. 

Bunun içinde indirme işlemi şifresiz olarak sonuçlanır. Profesyonel firma indirme yapmak için Facebook hesabınıza girmenizi gerek görmüyor. Bunun içinde şifrenizi isteyecek herhangi bir durumu yok. Şifresiz olarak işlemin gerçekleştirilmesi hesabın %100 güvende kalmasını sağlar. Facebook video indirme aracının en büyük özelliklerinden biri de şifresiz olarak istediğiniz kadar video indirilmesini sağlamasıdır.

Facebook Video İndir Anlaşılır Mı?

Facebook video indirici kullandığınızda anlaşılabilir olma durumu kullanıcıları tedirgin edebiliyor. Facebook video indir anlaşılır mı? sorusu işlem gizliliği için önemli.

Sorunsuz Facebook video indir eylemi %100 gizlilik içerisinde yapılır. Yani videosunu indirdiğiniz kullanıcı bu işlemi gerçekleştirdiğinizi bilemez. İndirme işlemlerinin anlaşılması da bu ölçüde gerçek dışıdır. İndirmenin yapıldığını gösterecek herhangi bir program veya yazılım da bulunmuyor. Facebook videoları gizlilikle indirilir. Çünkü:

 • Video indirmek için Facebook hesabınıza giriş yapmanız istenmiyor.
 • Kendi hesabınızdan indirme yapmamanız gizliliğini sağlar.
 • İndirme anonim olarak internet üzerinden gerçekleştirilir.
 • URL link bağlantısının girilmesinin temel sebebi budur.
 • İndirme işlemini yaptığınızda videonun sizinle tek bağlantısı kullandığınız sitedir.
 • Güvenilir indirme aracı Google üzerinden indirmeyi yapar.

Bu özellikler sayesinde de videonun kim tarafından indirildiği veya ne zaman indirildiği bilinemez. Esasen hesap sahibi paylaştığı videonun indirildiğinden bile bi haberdir. Bu nedenle de video indirdiğinizde karşı tarafa bildirim gideceğini söyleyenlere itibar etmeyiniz. Video indirme aracı kullandığınızı sadece siz bilirsiniz. Bunun dışında öğrenilme ihtimali yoktur.

Facebook Video İndirme Merak Edilenler?

Facebook canlı video indirmek uygulama içinde sunulan özellik olmadığı için çok popülerdir. Kullanıcı sayısı çok yüksek olan uygulamaya her gün milyonlarca video yükleniyor. Bu yüklenen videolarının da büyük bir çoğunluğunu sorunsuz bir şekilde indirebiliyorsunuz. Facebook video indirme merak edilenler hizmeti alan kişilerin merak ettiği sorulardır. Video indirme işlemleri:

 • Facebook hesabı kapalı bir hesap ise yüklenen videoları indiremezsiniz.
 • Çünkü videolar sizin hesabınızdan değil anonim olarak indirilir.
 • Kapalı olan hesapları takip etmeyenler yüklenen videoları görüntüleyemez.
 • Bu nedenle de kapalı hesap videolarını indirmek için indirme aracı çalışmamaktadır.
 • Herkese açık olan paylaşılan videoları zamandan ve mekandan bağımsız olarak indirebilirsiniz.
 • Video yükleme URL link bağlantısı üzerinden yapılıyor.
 • İndirmek istediğiniz videonun link bağlantısını eksiksiz ve tam girdiğinizden emin olunuz.
 • Linki eksik girerseniz eğer indirme yapılamaz veya farklı bir video indirilir.

Sorun yaşamamak ve kusursuz video indirme süreci için bu özelliklere dikkat ediniz. Ek olarak farklı bir bilgi istenmediği için dikkat etmeniz gereken bir durum yoktur.

Facebook Video İndir Bedava Mı?

Facebook video indir ücretsiz olarak sunulan özelliklerden biridir. Facebook video indir bedava mı? sorusu her kullanıcı tarafından merak ediliyor. Herhangi bir Facebook videosunu indirirken ödeme yapmanız gerekmiyor. Video indirme aracı firmanın müşterilerine sunduğu bir hediyedir.

Ücretsiz facebook video indir internet sitesinden programa giren herkes tarafından kullanılmaktadır. İndirme yapmak için sizden kişisel bilgiler istenmiyor. İndirme öncesinde veya sonrasında da ek bir ödeme ekranı açılmamaktadır.

Ücretsiz kullanım için sınır yoktur. Bazı firmalar 24 saat içinde ücretsiz kullanımı sınırlı bir şekilde açarken profesyonellerde söz konusu değildir. Video indirilmesin tamamlandıktan sonra da ödeme alınmaz ve %100 ücretsizdir. Facebook uygulaması içindeki videoları indirirken ücretsiz olarak kullanılması bazı firmalara özgüdür. Güvenilir firmalardan indirmelerin tamamı şifresiz ve ücretsiz yapılır.

Facebook Bilgisayar Video İndir Nasıl Yapılır?

Facebook bilgisayar video indir aracı tüm bilgisayarlar üzerinden ulaşılabilir. Facebook bilgisayar video indir nasıl yapılır? Sorgulaması yaparak 7 gün 24 saat yapabilirsiniz. 

Bilgisayarınıza Facebook videosu indirmek için ek bir uygulamaya ihtiyaç duyulmuyor. Bunun için APK uygulaması indirmeniz gerektiğini söyleyenlere inanmayınız. Video indirme aracına Crome, Firefox, Opera gibi çok farklı internet tarayıcılarından girebilirsiniz.

Hiçbir indirme yoktur. Programsız bir şekilde kullanılır. Programsız indirme yapılması ayrıca işlemin güvenliğini de arttırır. İndirme butonuna tıkladığınızda indirme hemen gerçekleştirilir. Bilgisayarınızda indirilenler kısmında videoyu görebilirsiniz. Bilgisayarınıza indirme yaptıktan sonra isterseniz cep telefonunuza da gönderilebiliyor. İndirmeden sonra farklı bir cihazda kullanmak için yeniden indirilme yapılması gerekmiyor. 24 saat içinde sınırsız bir şekilde istediğiniz kadar video indirebilirsiniz. 

Facebook 2004 yılında kurulmuş temel amacı birbirini tanıyan kişilerin arkadaşlık kurması ve arkadaşları ile bilgilerini paylaşması için kurulmuş sosyal medya platformudur. İlk olarak üniversite içerisinde kullanılmaya başlayan bu program zamanla kendi kitlesini aşarak dünyaya ulaşmıştır.

Günümüzde en çok üye sayısına sahip olan platform en popüler sosyal medya platformu olarak anılıyor. 7’den 70’e herkesin en az bir kere üyelik oluşturduğu bu platform büyük bir faaliyet gelirine sahiptir.

Bunun yanında uygulama içerisinde günümüzde kullanıcılar sıklıkla fotoğraf ve video paylaşımında bulunuyor. Paylaşılan bu videolar uygulama içerisinde doğrudan indirilemese de Facebook video indir aracı programları ile kendi cihazınızın depolama alanında saklanabilir.

Bedava Facebook Video İndir

Facebook içerisinde kullanıcılar dört farklı paylaşımda bulunabilir. Birinci paylaşım türü yazıların paylaşılmasıdır. Bir kullanıcı durum çubuğunu kullanarak kendi istediği yazıyı doğrudan paylaşabilir.

İkinci paylaşım türü ise fotoğraf paylaşılmasıdır. Facebook içerisinde oluşturulan galeriler içerisine eklenen bu fotoğrafları kimin göreceği ise fotoğraf sahibi tarafından belirlenebilir.

Üçüncü paylaşım türü hikayedir. Kullanıcılar 24 saat süre geçerliliğinde kısa videolarını ya da fotoğraflarını uygulama içerisinde paylaşabilir.

Son paylaşım türü ise videolardır. Kişiler 1 saate kadar uzun olan videolarını uygulama içerisine yükleyebilir.

Tüm bu paylaşımların indirilmesi uygulamanın kendi özellikleri ile mümkün değildir. Kişiler farklı bedava Facebook video indir yöntemlerini kullanarak ücretsiz bir biçimde videoları kaydedebilir.

Facebook’a Yüklenen Video Nasıl İndirilir?

Facebook’a yüklenen video nasıl indirilir; bunun için belirli adımları takip etmeniz gerekir;

 • Öncelikle Facebook uygulamasına ya da web adresine giriş yapmanız gerekir.
 • Uygulama içerisinde indirmek istediğiniz videoyu seçmelisiniz.
 • Videoyu paylaş dediğinizde karşınıza farklı paylaşma seçenekleri çıkar. Burada bulunan bağlantıyı kopyalayın seçeneğini seçmelisiniz.
 • Kopyaladığınız bağlantıyı aracı platformunuzun içerisinde ilgili yere yapıştırmalısınız.
 • Bağlantıyı yapıştırmanızın ardından birkaç saniye link tarama işlemi gerçekleştirilir. Daha sonra video ismi ile indirilebilir hale gelir.
 • Aktif olan indir butonuna basarak videoyu saniyeler içerisinde indirebilirsiniz.

Facebook Hikaye Video İndir

Facebook kurulduğu zamandan beri sürekli olarak kendini geliştirecek özellikler eklemiştir. Geçtiğimiz yıllarda yeni eklenen özelliklerden biri ise hikaye özelliğidir.

Hikaye özelliği içerisinde kişiler 15 saniyeye kadar video ya da fotoğraf paylaşımı yapabilir. Paylaşılan bu içerikler yalnızca 24 saat erişilebilirdir. 24 saat sonunda yalnızca paylaşım yapan kişi paylaştığı şeyi görebilir. 

Facebook hikaye video indir web siteleri aracılığı ile başkasının paylaştığı hikayeyi kendi cihazınıza indirebilirsiniz. İndirdiğiniz bu videoyu dilediğiniz alanda paylaşabilirsiniz.

Facebook Videolarını Çevrimiçi İndirin

Facebook internet aracılığı ile ulaşım sağlayan bir web sitedir. Bu nedenle Facebook içerisinde bir video indirmek istiyorsanız çevrimiçi yani internete bağlı olmanız gerekir. Eğer internetiniz bulunmuyorsa önce Facebook içeriğine sonra da indirme için kullanacağınız platforma ulaşım sağlayamazsınız.

Video indirme işlemleri de internet üzerinden gerçekleştirildiği için indirmek istediğiniz videonun linkine sahip olsanız dahi internete bağlı olmanız beklenecektir.

Facebook Video İndir Programı Ücretsiz

Facebook 2004 yılında kurulmuş ve eski olarak sayılabilecek sosyal medya platformudur. Facebook öncesinde çeşitli sosyal platformlar kurulmuş olsa dahi birçoğu bugüne kadar devamlılığını sürdürememiştir. 

Facebook başta yalnızca arkadaşlar ile iletişim kurma amacı ile açılmış olsa da günümüzde arkadaşlık kurmak amacıyla da kullanılıyor. Birbirini tanımayan ancak benzer ortamlarda bulunmuş kişiler Facebook aracılığı ile birbirlerini tanıma fırsatı yakalıyor.

Facebook içerisinde kullanıcılar hem ücretsiz olarak üyelik oluşturabilir hem de ücretsiz olarak paylaşımda bulunabilir. Tüm bunların yanında Facebook video indir programı ücretsiz bir şekilde edilerek herhangi bir ücret ödemeden kullanılabilir. 

Facebook Video İndir Programsız

Facebook içerisinde bulunan bir videoyu programsız bir şekilde indirmek isteyen kişilerin çeşitli web siteleri tercih etme fırsatı bulunuyor. Bu web siteler için Facebook video indir programsız ve ücretsiz olarak sağlanıyor.

Sitelerin kullanımı ise oldukça kolaydır. İndirmek istediğiniz videonun linkini paylaşmanızın ardından dakikalar içerisinde video indirilebilir hale gelecektir. 

Facebook Video İndir Yüksek Kalite

Facebook video indirme için kullanacağınız platformların en büyük dezavantajı her bir işlemde video kalitesinin düşmesidir. Daha önce başkasının indirdiği videoyu sizin de indirmenizin ardından videonuzun kalitesi sizi üzecek nitelikte olabilir.

Böyle bir durumla karşılaşmamak için Facebook video indir yüksek kalite hizmet veren web siteler ya da programları tercih etmelisiniz. Web sitenizin 8 K, 4K, 760 P ya da 1080 P kalitesinde indirim işlemi gerçekleştirmesine özen göstermelisiniz.

Facebook Video İndirme Programı İndir

Facebook video indirme programını mobil cihazınızın uygulama merkezinden indirebilirsiniz. Facebook video indirme programı indir için;

 • IOS cihazlar için AppStore, Android cihazlar için Google Play Store açılmalıdır.
 • Uygulama merkezinize göre ilgili arama bölümüne çeşitli anahtar kelimeler ile arama gerçekleştirmelisiniz.
 • Bu aramanızın ardından karşınıza birçok farklı sonuç çıkacaktır. Bu sonuçların içerisinden en iyi yorumlara sahip olan ve en yüksek yıldızı olan uygulamayı tercih ederek programınızı edinebilirsiniz.

Programınızı indirirken mutlaka dikkat etmeniz gereken unsur sizden istediği bilgilerdir. Eğer programınız sizden program içerisinde hesabınıza giriş yapmanızı isterse mutlaka bu programdan uzak durmalısınız. Program her ne kadar kötü bir amaç taşımasa da Facebook farklı yerlerden giriş yapmanızı güvensiz bulabilir.

Ayrıca programınız sizden adınızı, soyadınızı, kişisel bilgilerinizi, şifrenizi, Facebook bilgilerinizi paylaşmanızı istiyorsa da bu durum güvensiz olacaktır. İlerde geri dönüşü olmayan problemler ile karşılaşmanız beklenir.

Telefondan Facebook Video İndir

Facebook ilk kurulduğu yıllarda yalnızca masa üstü kullanım için uygundu. Ancak mobil cihazların gelişmesi ile Facebook hemen kendi için mobil uyumlu bir web site geliştirdi. 0.facebook web sitesi ile kişiler ücretsiz bir şekilde Facebook’a giriş sağlayabiliyordu.

Mobil cihazların gelişmesi ve akıllı telefonların üretilmesi ile Facebook kendine ait bir mobil uygulamaya sahip oldu. Mobil cihaz kullanan kişiler dilerse tarayıcılarından dilerse de ücretsiz indirdikleri uygulamadan giriş sağlayabilir.

Telefondan Facebook video indir işlemi için ise kişilerin mobil uyumlu ortamlarının kullanılması kolaylık sağlayacaktır. Mobil cihazınızda kopyaladığınız linki mobil cihazınızın tarayıcısından açtığınız video indirme sitesinde ilgili bölüme yapıştırmalısınız.

İndir butonuna basmanızın ardından indirdiğiniz video galerinize kaydolacaktır. Bu videoyu farklı ortamlarda ya da arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bilgisayara Facebook Video İndirme

Facebook bilgisayar için hem web tarayıcısından girme imkanı sunar hem de Windows ve IOS bilgisayar sistemleri için uygun uygulama bulunuyor. 

Tarayıcınızı kullanarak Facebook’a giriş yapmak istiyorsanız www.facebook.com adresini kullanabilirsiniz. Bu adrese girmenizin hemen ardından karşınıza Facebook giriş ekranı çıkacaktır. Giriş yapmanızın ardından kendi hesabınıza ulaşabilirsiniz.

Tarayıcı ya da masa üstü uygulama içerisinde gezerken beğendiğiniz videoyu indirmek için videonun üzerinde bulunan paylaş butonuna basmanız gerekir. Bu butona basılmasının ardından mini bir ekran açılır.

Mini ekranda bulunan “Bağlantıyı kopyala” seçeneğinin seçilmesi gerekir. Kopyalanan bağlantı indirme işleminin gerçekleştirileceği web site içerisinde link için ayrılmış alana yapıştırılır. Bunun için CTRL + V tuşlarını ya da sağ tıklayarak “yapıştır” seçeneğini kullanabilirsiniz.

Linkinizi yapıştırmanızın ardından saniyeler içerisinde linkiniz taranır. Böylece hangi videoyu indirmek istediğiniz platform tarafından anlaşılır. Aktif hale gelen indir butonunu seçerek indirilenler dosyasına videonuzu indirebilirsiniz.

gorsel
 
 
KALİTE
 • 480p
 • 720p
 • 1080p
FORMAT
 • MP4 - VIDEO
 • MP3 - MÜZİK
+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu