0

Tinder Plus Kodu Satın Al

Tinder
6 Aylık Plus Kodu
%100 Garantili
%100 Kalıcı
Anında Teslimat Garantisi
Şifreniz Gerekmiyor!
3D Güvenli Ödeme
7/24 Whatsapp Destek
499,00 TL
Sepete Ekle

Tinder Plus Kodu Nasıl Satın Alınır?

Tinder Uygulaması için Tinder Plus Kodu Paketlerimiz mevcuttur. BayiGram.com'da Tinder Uygulaması için Paketlerimiz Mevcuttur. Tinder Plus Kodu Satın Almak istiyorsanız şu adımları takip edebilirsiniz:

 • İlk olarak Anasayfa'da bulunan Tinder Hizmetleri bölümüne tıklayın.
 • Açılan sayfadan Plus Kodu Satın Al paketleri bölümüne tıklayın.
 • Buradan bütçenize en uygun olan paketi seçip sepetinize ekleyin.
 • Daha sonra telefon numaranızı girin ve sizden istenen bilgileri doldurun.
 • Son olarak size uygun ödeme seçeneklerinden birini seçip ödemeye geç'e tıklayın ve işlemi tamamlayın.
Tinder Plus Kodu Nasıl Satın Alınır?
Ortak Özellikler
Size En Uygun Paketi Seçin

SosyalGram’da yer alan paketler arasından size en uygun olanı seçin.

Gerekli Bilgileri Doldurun

İşlemlerinizi sorunsuz tamamlamak için ihtiyacımız olan bilgileri girin.

Güvenli Ödemenizi Yapın

İster Online 3D olarak, ister diğer ödeme yöntemleriyle ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Arkanıza Yaslanın

İşlemleriniz anında başlasın, sosyal medya hesaplarınız uçuşa geçsin!

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan sorular.

Tinder plus gold ödemelerini yaptıktan sonra teslimat anlamında gerçekleşir. Sürecin uzaması ya da müşterinin bekletilmesi gibi bir durum yaşanmaz. Ödeme ile paketten faydalanmanız mümkün. 

Tinder plus gold satın alma fiyatı piyasaya bakacak olursak, firmamızda uygun bir bütçe ile sunulmaktadır. Güncel ve indirimli fiyatı olduğundan dolayı avantajlı bir şekilde faydalanabilirsiniz. Tanımlanma ya da ödeme işlemleri esnasında en ufak bir sorun olmaz.

Tinder plus kodu satın alma süreci, paketler doğrultusunda değişkenlik göz etmektedir. Sosyalgram mecrasında, paketlerde sunulan süreç boyunca kalıcı bir şekilde bulunur. Bu sürecin tamamlanmasından önce paketin bitmesi gibi bir durum mümkün değildir.

Tinder plus gold satın alma işlemi, avantajlı bir pakette sunuluyor. İçeriğinde hem reklam bulunmaz, hem de birçok kitleye erişim gerçekleştirebilirsiniz. Bu yüzden tavsiye ediliyor. 

Canlı destek hattımız, 7/24 aktiftir. Tinder plus kod satın alma sürecinde merak ettiğiniz detay ya da öğrenmek istedikleriniz varsa sizinle özel olarak ilgilenir. Kafanıza takılan soru işaretleri varsa burada cevap bulabilirsiniz. 

Tinder plus kod satın almanın, en ufak bir olumsuz yanı bulunmamaktadır. Müşterilerimize getireceği dezavantajlarını bulunmadığından dolayı tavsiye edilen bir hizmet! Sunulan paketlerden yararlandığınızda siz de, olumsuz yanlarından ziyade avantajlı yanlarını görebilirsiniz. 

Tinder plus kod satın alma işleminde öncelikli olarak sunmuş olduğumuz paketleri incelemelisiniz. Paketleri satın alacağınız esnada, gizlilik ihlali olmadan işlemlerinizi kısa bir sürede gerçekleştirebilirsiniz. Güven ve gizliliğe önem verilen çalışmalar mevcuttur. 

Tinder plus kod satın alma hizmetimizden faydalandığınızda risk ya da güvenden kaynakların ufak bir problem yaşanılmaz. Müşteri memnuniyeti önemsenir. Müşterilerimize önem verdiğimizden dolayı, hesabınıza tanımlanması ile beraber dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Oluşabilecek minimum problemlerde, sorunlara çözüm odaklı yaklaşımlar sunulur. 

Kesinlikle, evet. Tinder plus kod ile reklam engelleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Sistemimizde sunmuş olduğumuz hizmetle, kaliteli ve etkili etkileyici bir deneyim mevcuttur. İlk kez deneyimleyecek olan kişiler adına, kullanan müşterilerimiz tavsiye etmektedir. Reklamsız izleyerek, hemen şimdi siz de faydalanın. 

Tinder plus kodu satın alma hizmetimizden faydalandığınız zaman beraberinde beğeninizde kesinlikle artacaktır. Yalnızca beğeni artmaz. Birçok insan ile kısa bir sürede etkileşime geçebilirsiniz. En önemli avantajlar içerisinde, beğeni ve etkileşim oranı bulunuyor.

Müşteri Yorumları

4 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Nezir Bağçaaltı
  Film Yapımcısı

  SosyalGram Tinder Plus kodu satın aldım ve deneyimlerimi paylaşmak istiyorum. Beğendiğim profilleri daha fazla seçenekle keşfedebilmek harika. Tek kelimeyle mükemmel!

 • Kürşat Asena
  Veri Hazırlama Ve Kontrol İşletmeni

  Eşleşme şansımı artırmak ve sohbetlerimi daha ilgi çekici hale getirmek için bir adım daha attım. Premium özelliklerin sağladığı avantajlar sayesinde daha fazla bağlantı kurabiliyorum. Bu uygulamayı plus kodu sayesinde daha da keyifli hale getirdi, denemelisiniz!

 • Uğurcan Gençer
  Doktor

  Tinder Plus kodu gerçekten işe yarıyor! Artık daha fazla eşleşme yapabiliyorum ve özellikle seyahat ettiğimde konum değiştirme özelliği harika. Bu sayede farklı şehirlerden insanlarla tanışabiliyorum. Paraya değer!

 • Sevda Kadı
  Kardiyolog

  Gerçekten harika bir deneyim! SosyalGram üzerinden Tinder Plus kodunu satın aldım ve beklediğimden çok daha fazlasını elde ettim. Premium özellikler sayesinde daha fazla insanla bağlantı kurabiliyorum ve yeni insanlarla tanışmak çok daha kolay hale geldi. Kesinlikle öneriyorum!

Tinder 2012 yılında tasarlanmış flört ve arkadaşlık uygulamasıdır. İOS ve Android sistemlerde, mobil uygulama ve web site girişi seçeneklerine de sahip, dünyada ve Türkiye’de en çok kullanılan tanışma uygulaması olarak ilk sırada yerini almıştır. Tinder Plus kodu özellikleri, kullanıcıların eşleşme yakalamak için avantajlı konuma geçmesini, hızlı ve kolay tanışma özelliğinin güvenilir kriterlere göre ayarlanmasını sağlamaktadır. tinder plus kodu satışı

Tinder Plus kodu satın al seçeneğini kullanarak, eşleşme yakalama, beğeneni görme, beğenmediğiniz profilleri geri alma özelliklerini kullanabilirsiniz. Kullanıcıların aynı zamanda reklamsız özellikleri kullanarak, bir üst statüde yakın çevre, konum ayarlama, dünya profilleri, dünya gezintisi ve sınırsız beğeni hakkı da olacaktır. Uygulamadaki standart kullanıma oranla daha çok eşleşme şansı bulabileceğiniz Tinder Plus kodu ve Tinder gold kodu en uygun fiyatlarla, uygulamanın sunduğu fiyat oranlarının neredeyse yarısına denk gelecek 6 aylık, 12 aylık ve 1 aylık kullanım özelliklerine göre paket olarak sizler için tasarlanmıştır. 

Tinder Plus Kodu

Profilinizi kontrol ederek, sizi kimlerin görebileceğini ve beğeni kısıtlamalarını ‘’sahte, fotoğrafsız, güvenilmez, doğrulanmamış’’ hesaplara karşı kapatabileceğiniz özellikleri Tinder Plus kodu ile alabilirsiniz. Kullanıcıların kolay ve güvenli eşleşme yakalayarak, flört, arkadaş, sevgili ve cinsel partner edinmek üzerine kurgulanmış bir beğeni programıyla domine edilmiştir. Beğenileri sağ ve sola kaydırma özelliklerine göre belirler, sağa kaydırarak beğenir, sona kaydırarak beğenmediğinizi takipçi satın alarak da gösterirsiniz. 

Tinder Plus likes you özelliği sınırsız beğeni hakkınızı ve beğenmediğiniz profilleri geri alarak yeniden inceleme şansı bulmanızı sağlar. Özellikle günlük beğeni yağmurundan sonra, profiller arasında seçici olmak biraz daha zor olabilir. Bunu da düşünerek, Tinder Plus benefits özelliklerini de kullanabileceğini kapsamlı bir özellik aynı pakette yerini almıştır. 

 • Güvenilir eşleşme ve daha çok eşleşme şansı verecektir. 
 • Profilinizi ‘seni kimler görebilecek’’ şeklinde ayarlayabilir, kadın, erkek, cinsiyet belirtmeyen kişilere özel sunabilirsiniz. 
 • Türkiye konumu, dünya konumu ve dünyadaki belirlediğiniz bölgelerde harita seçimi yapma özelliği sunacaktır. 
 • Eşleşmeleri geri alabilir, daha çok eşleşme yakalayabilir ve reklamsız özellikle Tinder uygulamasında zaman geçirmekten de zevk alabilirsiniz. 

Uygulamada bulunan bir diğer özellikte Tinder Plus huwei özelliğidir. Uygulama sizin ülke ülke gezebilmenizi ve konumunuzu istediğiniz yerde gösterme hakkını Tinder Plus paketiyle verir. 6 aylık, 12 aylık ve 1 aylık özelliklere göre kod üzerinden paketleri değerlendirerek plus özelliğinin tadını çıkarabilirsiniz. 

Tinder Plus Kodu Satışı

Tinder Plus kod Google play ve App story aracılarının sunduğu kapsamlarla direkt uygulama üzerinde alınmaktadır. Ancak Tinder Plus kodu satın al paketini dilediğiniz seçeneklerle kısıtlamalara yönelik hiçbir sorun yaşamadan kullanabileceğiniz şekilde indirimli fiyatlarla sizlerle paylaşmaktayız. Tinder Plus benefits özelliğiyle likes you seçeneklerini kullanabileceğini, aboneliğiniz boyunca da hiçbir sorun yaşamayacağınız şekilde tasarlanmış Türk takipçi satın al paketleri, en uygun fiyatlarla sizler için hazırlanmıştır. 

 • Tinder Plus 6 aylık kod satın al; 
 • Tinder Plus 12 aylık kod satın al; 
 • Tinder Plus 1 aylık kod satın al; 
 • Tinder Plus %50 indirimli 1 yıllık abonelik kodu satın al; 
 • Tinder Plus %50 indirimli 6 aylık abonelik satın al; 
 • Tinder Plus %50 indirimli 1 aylık abonelik satın al; 

Özel paket seçeneklerinde, Tinder Plus kodu satın özelliğini kullanarak, daha uygun fiyata ve ucuz seçeneklerle uygulamadaki birçok plus özelliğini kullanabilirsiniz. Kod süresi boyunca uygulama size özel seçenekler sunacak, indirimli ve yeni fiyat özelliklerine göre sizin için kullanım avantajları sunmaya devam edecektir. 

Tinder Plus Özellikleritinder plus kodu satın al

Tinder Plus kullanıcıların eşleşme alanını genişletirken, kendi kriterlerine göre profillerle karşılaşmalarını sağlamak için tasarlanmıştır. Kadın ve erkek profillerle, cinsiyetsiz profillerin de yer aldığı dünya çağında en çok kullanılan tanışma, flört ve partner uygulaması olarak belirlenmiştir. Tinder Plus Huwei özelliğiyle konumunuzu dünyanın herhangi bir yerinde göstererek, İtalya, Fransa, Amerika ve hatta Afrika’ya kadar istediğiniz ülkeden insanlarla tanışabilirsiniz. Özelliklerinin arasında kullanıcılara reklamsız ve sınırsız eşleşme özelliğiyle profilini güçlendirecek kullanım olanakları sunmuştur. 

 • Tinder Plus ile reklamları kapatarak, eşleşme sırasında reklamlarla karşılaşmazsınız. 
 • Huwei özelliğiyle konum belirleme ve profilinizi dilediğiniz gibi düzenleme seçeneği sunulur. 
 • Eşleşme kriterlerinizi, karşınıza çıkmasını istediğiniz ‘’kadın, erkek, cinsiyetsiz profil, okul, bölge, hobi, şarkı vb’’ durumlara göre ayarlayabilirsiniz. 
 • Gizli tutmak istediğiniz bölgeleri belirler, profilinizin kimlere görüneceğini seçersiniz. 
 • Sınırsız eşleşme ile durmadan yeni insanlar tanıma şansınız olur. 
 • Beğenmediğiniz profilleri geri alarak yeniden inceleme ve beğenme özelliğiyle insanlarla eşleşebilirsiniz. 

Tinder Plus kodu, 1 yıllık, 6 aylık ve 1 aylık özelliklere göre tasarlamış, kullanıcıların kullanım süresi boyunca istedikleri kadar yeni insanla tanışma seçenekleri bulmasını sağlamıştır. Aboneliğinizi Tinder üzerinden değil, size sunulan paket özelliklerinden kod alarak yapabilir, daha uygun fiyata kullanma şansı elde edebilirsiniz. Güvenilir ve sınırsız hizmet vererek, 7/ 24 sizinle iletişimde olacak büyük bir ekiple birlikte çalışılmaktadır. Geliştirilmiş, sınırsız ve kesintisiz eşleşme için bize güvenebilirsiniz. 

Tinder Plus İşe Yarıyor Mu?

Tinder Plus kodunu kullanmak için uygulama içi satın alma özelliğiyle daha fazla ücret ödemenize gerek yoktur. Tinder Plus huwei özelliği, likes you ve benefits seçenekleri tıpkı uygulama içi satın aldığınız gibi işlemeye devam edecektir. En uygun fiyat aralıklarıyla sunulan Tinder Plus kodu satın al paketlerinde, Tinder Plus likes you ve sınırsız geri alma özelliği sizler için aynı koşullarla sunulur. 

Hiçbir fark göremeyeceğiniz kod satışlarında, 1 yıllık, 6 aylık ve 1 aylık özelliklere göre sınırsız kullanma şansınızın bu süre zarfında olacağını görebilirsiniz. 7/ 24 hizmet veren büyük bir ekiple birlikte beklediğinizden daha kısa sürede, benzersiz bir hizmet alır Tinder Plus aboneliğinizi başlatabilirsiniz. 

Tinder Plus Fiyatı

Tinder Plus uygulama içi satış fiyatları %33 indirimli olsa da yine de yüksek oranlarda verilmektedir. Eşleşme programları için bu kadar yüksek oranlar vermek istemiyorsanız, paket özellikleri sizin için en uygun fiyatlarla sunulmuştur. Tinder Plus benefits ve huwei özellikleriyle, likes you seçenekleri olduğu gibi sunularak en uygun fiyat aralıklarında sizler için hazırlanmış özel paketlerde verilecektir. 

Tinder Plus Fiyatı 2024tinder plus kodu fiyatı

Tinder Plus 2024 yılındaki kod fiyatları için yeni seçenekler sunarak, 1 aylık, 1 yıllık ve 6 aylık seçeneklere göre en uygun fiyat aralıklarıyla sizler için hazırlanan paketlerde yerini almaktadır. Eşleşme uygulamasının plus özelliğine verdiği bütün kriterleri kullanabilir, güvenilir bir şekilde paketlerden yararlanabilirsiniz.

2024 Tinder Plus fiyatları için hazırlanan paketlerde, kodu girdikten sonra hemen satın alma işlemini yapabilir, güvenilir bir şekilde hesabınızın istediğiniz profillere, bölgelere ve cinsiyetlere açılmasını sağlarsınız. Profesyonel bir hizmetle sizin için hizmet veren büyük bir ekiple, Tinder Plus geri alma, sınırsız beğeni, reklamsız özellikler ve konum belirleme kriterlerine göre bütün işlemler dikkate alınarak kod satışı yapılmaktadır. 

Tinder Plus Fiyatı 2024

Tinder Plus kodu 2024 yılında en uygun fiyat aralıklarıyla uygulama kullanıcılarına sunulmaktadır. Paket içinde Tinder Plus huwei özellikleri olarak kullanabileceğiniz konumunuzu ayarlama imkanını da vermektedir. Kodu kullanırken indirimli fiyatlardan yararlanma şansı bulur, uygulamanın sağladığı Tinder Plus özelliğini de eksiksiz kullanmaya başlarsınız. 

Tinder Plus likes you ve benefits özellikleriyle de profilinizi eşleşeceğiniz profil özelliklerine göre belirli kriterlerle kullanma şansı elde edersiniz. Son derece güvenilir ve sizi yarı yolda bırakmayacak bir kod paketi olarak, 1 yıllık, 6 aylık ve 1 aylık paketleri en uygun fiyatlarla kullanma şansı elde edebilirsiniz. Güvenilir ve sınırsız hizmet için her zaman size özel seçenekler sunmaya devam edilecektir. 

Tinder Plus Kodu Al

Tinder Plus kodu alarak, hayatınızın aşkıyla tanışma şansı bulabilirsiniz. Sevgi dolu bir uygulama olan Tinder, sizin için belirli kriterleri plus özelliği üzerinden vermektedir. Güvenilir ödeme ve sınırsız paket seçenekleriyle, 1 yıllık, 6 aylık ve 1 aylık Tinder Plus paketlerini kullanmaya hemen başlayın. 

Tinder Plus huwei özelliğinde likes you seçeneğine kadar yüzlerce seçenek sizin için aynı anda bir pakette toplanmıştır. Uygulamadan aldığınız orijinal paketler gibi olacağından ve hiçbir sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Tinder Plus benefits özelliği, sınırsız like ve kesintisiz abonelik imkanlarıyla istediğiniz kadar eşleşebilir, güvenilir bir şekilde paket özelliklerinden hemen yararlanma şansı bulabilirsiniz. 

Tinder Plus Promosyon Kodu 

Tinder Plus promosyon kodu, özel olarak indirimli ve bedava denecek kadar ucuz seçeneklerle sunulmaktadır. İndirim kodu olarak da verilen plus promosyon kodu özelliğini hemen aktive ederek kullanabilirsiniz. Profilinizin zarar görmeyeceği, güvenilir bir kaynak olarak tasarlanan Tinder Plus kodu satın al promosyon kodu için abonelik şartlarınıza göre 1 aylık, 1 yıllık ve 6 aylık seçeneklere de yer verilmiştir. Güvenilir ödeme kriterleriyle hemen kullanabileceğiniz promosyon kodunuzu Tinder Plus benefits özelliğiyle de alabilirsiniz. 

İndirimi fiyatlarla, uygulama içi satın al seçeneğinden çok daha ucuza mal olacak kod satın al paketleri, Tinder özel abonelik seçenekleriyle aynıdır. Aylık, yıllık ve yarı yıl olarak alabileceğiniz özellikler için hemen paket satın al promosyonlu seçenekleri değerlendirebilirsiniz. 

Tinder Plus Hakkında Merak Edilenler

Tinder Plus uygulamayı standart kullananlardan daha ayrıcalıklı olmanızı sağlayacaktır. Biz kodlar için uygulamanıza zarar vermeyecek, hesabınızı riske atmayacak özelliklere dikkat ederek kod satışını paketlerle sizlerle paylaşmaktayız. Tinder Plus likes you özelliğiyle, daha çok beğeni atma ve alma şansınız olur.

Güvenli ödeme kriterlerine uygun olarak 3D ödeme özelliğiyle birlikte, 7/ 24 canlı destek seçeneğini de kullanıcılara veririz. Tinder Plus aboneliği için uygulama içi satın almadan hiçbir farkı bulunmamakla birlikte tek farkın sadece indirimli fiyatlar olduğundan emin olabilirsiniz. Sizin için hazırlanan özel indirimlerle, 1 yıl boyunca kullanım sağlar, daha çok eşleşme, geri alma, sizi beğenenleri görme özelliklerini kullanma şansı bulursunuz. 

Tinder Plus Nedir?

Tinder Plus, uygulamanın abonelerine sunduğu özel ayrıcalıklardan biridir. Uygulamada yer alan plus aboneliğinde, sınırsız beğeni şansı verilir, geri alma ve reklamsız kullanım özellikleri ayrıca sunulur. Konum belirleyebilir, dünyanın dört bir yanındaki ruh eşinizi, hayatınızın aşkını ve en iyi arkadaşınızı bulabilirsiniz. 

Güven kriterlerini sağlamlaştırarak, daha çok eşleşme yakalama şansı vermektedir. Tinder Plus likes you ile beğenilerinizi atarken çekinmeden geri alabileceğiniz beğenilmeyen profilleri de tekrar görebilirsiniz. Konum belirleme, profil özelliklerini değiştirme ve karşınıza çıkmasını istediğiniz spesifik profilleri ayarlama şansı bulabileceğiniz gibi uygulamayı reklamsız kullanma hakkı verir. 1 yıllık abonelik, 6 aylık abonelik ve 1 aylık abonelik seçenekleriyle kullanacağınız özel bir uygulama içi VİP özelliktir. 

Tinder Plus Ne İşe Yarar?

Tinder Plus ile hayatınızın aşkını, ruh eşinizi ve en yakın arkadaşınızı dünyanın dört bir yanında bulma şansı verilir. Özellikle uygulamada, eşleşmeyi sınırsız kullanabilir, yakın çevreniz ve uzak konumdaki beğenebileceğiniz profilleri net bir şekilde gün içinde görebilirsiniz. Güvenilir profilleri sizlere sunacak ve sizin için en iyi profilleri karşınıza çıkaracaktır. 

1 yıllık, 6 aylık ve 1 aylık abonelik için kod satın al paketlerini kullanabileceğiniz Tinder Plus paketleri, en uygun fiyatlarla sizin için hazırlanmıştır. İndirimli fiyat aralıklarıyla dilediğiniz zaman dilimini seçerek 1 yıldan 1 aya kadar rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Ekibimiz güvenilir, sınırsız ve 3D ödeme kriterleriyle hemen satın alabileceğiniz özellikleri bir araya getirmiştir. 

Tinder Plus İptal Edilebilir Mi?

Tinder Plus kodunu aldıktan sonra uygulamayı silmek istiyorsanız, Tinder Plus paketinizi de iptal edebilirsiniz. Zaten kod özelliği size verildiğinde kolay ve pratik bir şekilde kullanabileceğiniz uygulama içi satın al ile entegre edilme özelliğine sahiptir. İOS ve Android sistemler için de ödeme planları sunarak, özel fiyat aralıklarıyla kullanma şansı sunar. 

Tinder Plus iptal için uygulamanızdaki profilinize girerek, hesabınızı kapatma aralığında Tinder Plus özelliğini iptal et seçeneğini kullanabilirsiniz. Web girişler ve mobil girişler için de kullanabileceğiniz iptal seçeceğinden sonra kodu iade edemez, geri ödeme almayı talep edemezsiniz. Uygulama kriterleriyle aynı şekilde Tinder Plus kod paketleri sunulmaktadır. 

Tinder Plus Avantajları Neler?

Tinder Plus avantajlı abonelik özellikleri sunmaktadır. En önemli avantajlarından biri de daha fazla eşleşme şansı ve sınırsız beğeni atabilme özelliğidir. Reklamsız ve sınırsız bir uygulamada hayatınızın aşkını, ruh eşinizi ve en sevdiğiniz partnerlerinizi bulabilirsiniz. 

Türkiye’deki kullanım oranlarına göre hazırlanmış olan Tinder Plus, beğenilmeyen profilleri geri alabilme özelliği sunacaktır. Aynı zamanda istediğiniz kadar like kullanabilir, profil kriterlerini belirleyerek, konum, bölge, yaş, şehir, iş ve benzeri durumlara göre istediğiniz profillerle ilgili belirlemeler yaparak, karşınıza çıkacak adayların sizin kriterlerinize uygun olduğundan emin olabilirsiniz. 

Tinder Plus Dezavantajları Neler?

Tinder Plus dezavantajları ise beğeni sayısı artıkça daha fazla insanla eşleşme yapar, profillerin çok olmasından kaynaklı mesaj yağmuruna tutulabilirsiniz. Ayrıca Tinder her ne kadar güvenilir bir flört uygulaması olsa da sizlere %100 karşınızdaki kişinin doğruluğu hakkında bilgi vermemektedir. Spesifik aramalarınızda kullanabileceğiniz kriterlerinizi bu nedenle doğru seçmeniz önerilmektedir. 

Tinder Plus kullanımı için 1 ay ile 1 yıla kadar seçenekler sunar. Bu nedenle kullanımlarınız sınırlı kalır ve bittikten sonra yeniden abonelik almanız gerekir. Tinder Plus paketleri ömür boyu sürecek şekilde düzenlenmemiştir. 

Tinder Plus Paketleri Güvenilir mi?

Tinder Plus 1 aylık paket, Tinder Plus 1 yıllık paket ve Tinder Plus 6 aylık paketler, uygulama içi satın al özellikleriyle aynı şekilde sunulmuştur. Paketlerin güvenilir olduğunu daha önce kullanan abonelerden ve size verilen 7/ 24 canlı destek seçeneklerinden anlayabilirsiniz. 

Uygulama içi satın alma özelliğiyle aynı, İOS ve Android sistemlere uyumlu özellikler sunmaktadır. Güvenilir, sınırsız ve kesintisiz hizmet alanıyla daima yanınızda olacak büyük bir ekiple birlikte çalışılmaktadır. Abonelik işlemlerini için uygulamada geçerli kod aldığınızdan emin olabilirsiniz. 

Size nasıl güveneceğim?

Tinder Plus abonelik paketlerinde, aylık, yıllık ve altı aylık özellikler, uygulama içi özelliklerle aynıdır. Kodların Tinder uygulamasına uyumlu olduğundan emin olabilir, olası bir sorun yaşandığında size özel seçenekleri değerlendirerek telafi özelliklerinin de sunulacağını bilmenizi isteriz. 

Profesyonel bir ekip, güvenilir çalışma alanı ve Tinder Plus kod özelliklerine göre 7/ 24 size hizmet verecek, uygun fiyatlı paketlerle yanınızda olmaya devam edeceğiz. Bize güvenerek yanınızda olduğumuzdan emin olabilir, sizlere hizmet vermekten memnun olduğumuzu görebilirsiniz. 

+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu