0

Youtube Video İndir

Youtube Video İndir Nasıl Yapılır?

Sitemizde Youtube uygulaması için Youtube Video İndir Hilesi mevcuttur. Youtube platformundaki hizmetlerimizi denemeden önce Youtube Video İndir aracımızı şifresiz test etmek isterseniz, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • İlk olarak, ana sayfadaki "Ücretsiz Araçlar" bölümüne tıklayın.
 • Açılan sayfadan Youtube Video İndir bölümüne tıklayın.
 • İstenen tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde girin ve işlemi başlatın.
 • Daha sonra karşınıza çıkacak basit görevleri yerine getirerek işlemi tamamlayın.
Youtube Video İndir Nasıl Yapılır?

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan sorular.

Web sitemiz size 24 saat için herhangi bir sınırlandırma vermemektedir. Ücretsiz olarak kullanacaksanız eğer yorumunuzu yaptıktan sonra sınırsız olarak açılıyor. İsterseniz bir günde bir video isterseniz ise yüz video indirebilirsiniz. 

Youtube video indirmenin illegal olan bir durumu yoktur. Eğer telif hakkı olan içerikleri indirirseniz kendiniz kullanabilirsiniz. Ancak farklı bir alanda internete yaymak isterseniz telif hakkından dolayı videonuz kaldırılabilir. Bunun dışında herhangi bir yasal olmayan durumu yoktur ve güvenle kullanılır.

Youtube videolarını indirdikten sonra dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. İsterseniz sadece kendiniz izleyin, isterseniz arkadaşlarınıza gönderin. Dilerseniz sosyal medya hesaplarınızda da kullanabilir veya kendi kanalınıza yükleyebilirsiniz. İndirmeden sonra kullanımı sadece size aittir ve istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Evet, Youtube videolarını isterseniz 4K formatında da indirebilirsiniz. 4K formunda hazırlanan videolar için indirme de 4K boyutunda yapılıyor. Seçtiğiniz videonun içeriği ne ise indirme de o kalite de yapılıyor. Firmamız üzerinden hizmet aldığınızda kalitesi veya ses düzeyinde değişiklik yaşanmamaktadır.

Hayır, Youtube videolarını listeyle indirebileceğiniz bir uygulama veya program bulunmamaktadır. Her video tek başına ve URL link bağlantısının girilmesiyle yapılıyor. İndirmek istediğiniz videolar için kendiniz bir liste yapabilirsiniz ancak indirme aracımıza tek tek girmeniz gerekmektedir. 

Evet, web sitemizden yapacağınız her işlem güvenilirdir. Firmamız müşterilerine uygulama sunmadan önce tüm işlem araçlarını test ediyor. Ayrıca tüm işlemlerimiz gizlilik içerisinde de gerçekleştirilmektedir. İndirme gerçekleştirdiğinizde ek bir uygulama inmez ve sadece videonuz yüklenir.

Youtube videolarını programlı indirmek istediğinizde yapmanız gereken web sitemize girmektedir. Cep telefonunuza veya bilgisayarınıza ek bir uygulama indirmeniz gerekmemektedir. Sizlere sunduğumuz indirme aracına uygulamanın linkini girmeniz yeterlidir. İndirme anında otomatik olarak gerçekleştiriliyor.

Youtube videosu indirirken hesabınızın şifresini vermeniz gerekmiyor. Çünkü indirme veya kaydetme sizin hesabınız üzerinden yapılmayacaktır. İndirme yaparken hesabınızın şifresini isteyen sitelere güvenmeyiniz. Web sitemiz Youtube video indirme dahil diğer uygulamalar içinde hesap şifresi istememektedir.

Youtube videosunu direk olarak uygulamadan indirmek isterseniz o zaman ücretli üyelik kullanmanız gerekiyor. Premium üye olduğunuzda uygulama üzerinden istediğiniz videoyu indirebilirsiniz. İndirme yapıldıktan sonra çevrim dışı kullanımı mevcuttur. İnternetsizde indirdiğiniz videoyu 30 gün boyunca izleyebilirsiniz.

Youtube videoları için süre sınırlaması yoktur. İçerik üreticileri istediği kadar süresi olan video yüklemesi yapabiliyor. Sizde indirme yaparken herhangi bir süre sınırlamasına tabii değildir. İsterseniz 10 saniyelik isterseniz iki saatlik videoyu indirebilirsiniz. Web sitemizden indirme yapacağınız süre sınırlaması bulunmuyor.

Müşteri Yorumları

10 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Murat Yapar
  Doktor

  Yıllardır video indirmek istiyordum ama güvenmiyordum. Bu firmanın müşteri hizmetleri desteği olduğu için güvendim. Müşteri hizmetleri de bana çok açıklayıcı yanıtlar verdi. Oluşabilecek sorunlara kadar soru sordum. Çok ilgililer diğer alanlarda da sorun yaşanmayacağına eminim. Firma gerçekten benim gibi pimpirikli kişiler için bile doğru tercih. 

 • Erkan Gümüş
  Öğrenci

  Youtube videosu indirmek için bu firmadan daha iyisini tanımıyorum. Kanalım için ek videolar yüklemek için kullanıyorum. Yorum hizmetinde de yararlandım. Ücretli veya ücretsiz sunduğu hizmetlerde hiçbir fark yok. Sorunsuz ödeme yaptım ve sonradan da bir sorun olmadı.

 • Sümeyye Sert
  Influencer

  Annem internet videoları izlemeyi çok seviyor ama beceremiyordu. Bende bu firmadan cep telefonunuza video indiriyorum. Sıkılana kadar bu videoları izliyor. Sonra silip yenilerinizi yüklüyorum. Telefonda bir ağırlık veya kasma da yapmıyor. Rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 • Yasin Şükrü Bozdağ
  Mimar

  Youtube video indireceksiniz hiç başka site bakmayın. İçerisinde virüs veya ek izin isteyen programlar kesinlikle yok. 500’den fazla video indirmesi yapmışımdır. Kalitesinde de düşüklük yaşanmıyor. İşini hakkıyla yapıyor adamlar. Diğer hizmetlerini henüz kullanmadan ama en kısa zamanda deneyeceğim. 

 • Emre Tepeli
  Mimar

  Youtube video indirmenin bu kadar kolay olduğunu bilmiyordum. Sadece linki giriyorsunuz ve hemen indirme yapılıyor. Cep telefonumdan da kullanılması benim için en büyük avantajlarından biri oldu. Sitenin diğer hizmetlerini de inceledim ve İnstagram hesabım için kullanacağım.

 • Aylin Çalış
  Influencer

  Çocuklarım yemeğini sadece video izleyerek yiyor. Cep telefondan izletmek her zaman kolay olmuyordu. Firmadan bilgisayarıma indirdim ve televizyonuma yansıtıyorum. Bu sayede günlün işlerimi de daha rahat yapıyorum. Böyle bir hizmet verdikleri için çok müteşekkirim.

 • Bekir Sermez
  Mimar

  Bu firma markamın büyümesinde çok etkili oldu. Twitter hesabım için sık sık beğeni ve retweet satın alıyordum. Youtube video indirme özelliğini keşfettim. Artık iş yerimde internetten değil indirdiğim müzikleri dinliyorum. Her hizmetinin sorunsuz olduğunu düşünüyorum. 

 • Hüseyin Akbulut
  Psikolog

  Sürekli kullandığım bir site yoktu. Her seferinde karşıma ne çıkarsa onu kullanırdım. En son bir siteden bilgisayarımıza virüs içinde araştırma yapma ihtiyacı duydum. Bu siteyi tavsiye üzerine kullandım. Uzun zamandır video indirme yapıyorum ve sorun yaşamadım. Takipçi de satın aldım onda da sorun olmadı.

 • Sanem Bekçiler
  Avukat

  Youtube videosu indirirken elli tane siteyi denemekten çok sıkıldığım bir dönemde bu siteyi buldum. Sadece tek bir kez bağlantıyı yapıştırmamla indirme yapabiliyorum. Bu açıdan beni en tatmin eden site olduğunu söyleyebilirim. Firma yetkililerinin sınırsız indirme yapması da çok güzel. 

 • Şakir Gürbüz
  CEO

  Youtube videolarının koleksiyonunu yapıyorum. Çünkü videoları birleştirmek ve çeşitli uyarlamalar yapmak hobimdir. Bu firma sayesinde istediğim videoların tamamını sorunsuz indirebiliyorum. Firmanın sunmuş olduğu hizmetten ötürü çok teşekkür ederim.

Youtube videolarını indirerek çevrim içi dinlemek veya izlemek mi istiyorsunuz? O zaman web sitemize girerek 7 gün 24 saat dilediğiniz kadar Youtube video indir aracından yararlanabilirsiniz.youtube video indir android

Youtube Video İndir Apk Youtube Video İndir 4K

Youtube günümüzde en çok kullanılan video ve müzik platformudur. Ücretsiz video izlenebilmesi özelliği ile her gün milyarlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Dünya genelinde her iki kişiden biri Youtube üreticisi olurken diğer kişi ise izleyen taraftadır. 

Her izlediğiniz video ise internet üzerinden gerçekleştiriliyor. Standart ve düşük kalite bir video saatte 300 MB yakın veri tüketmektedir. Eğer 1080p video izlerseniz o zaman bir saatte 1,70 GB internet harcanıyor. 4K video izlerseniz eğer 1 GB ile ortalama 40 dakika video izleyebiliyorsunuz. Bunu genele yaydığımızda ise yıl boyunca yüzlerce GB sadece Youtube videolarının izlenmesi için kullanılmaktadır.

Youtube Video İndir Apk Youtube Video İndir 4K  ile video indirerek veri harcamanızı sınırlandırabilirsiniz. Web sitemize giriş yaptığınızda 7 gün 24 saat istediğiniz sürede ve istediğiniz formatta videoları ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Youtube Video İndir İphone

Youtube video indir cep telefonları içinde mümkündür. Youtube video indir İphone üzerinde de sorunsuz ve kısa sürede gerçekleştiriliyor. Cep telefonunuzdan indirdiğiniz video yine cep telefonunuzda saklanır. Cep telefonunuza youtube video indirdiğinizde:

 • Çevrim dışı olarak istediğiniz kadar video veya müzik dinleyebilirsiniz.youtube video indir programları
 • Arka planda çalışmaması gibi bir problem olmadığı için telefonunuzu kullanırken de müzik dinleyebilirsiniz.
 • Sık sık izlediğiniz videolar için daha kısa sürede giriş yaparak erişim sağlayabilirsiniz.
 • Videoları arkadaşlarınıza bağlantı şeklinde değil dosya olarak gönderebilirsiniz.

Bu sayede en sevdiğiniz video veya müzik her zaman ulaşılabilir olur.

Youtube Video İndir Android

Youtube video indir Android cihazlardan da mümkündür. Cep telefonunuz eğer Android işletim sistemine sahip ise kullanım açısından çok çeşitlilik yapılabilir. Çünkü bu cihazlarda Iphone cihazlar gibi bir dosyalama sınırı yoktur. 

Android cep telefonunuzdan online olarak istediğiniz kadar video indirilebiliyor veya Youtube 4000 saat izlenme hilesini kullanabiliyorsunuz. Programlı veya programsız indirme yapabilirsiniz. Android cep telefonları birçok marka tarafından kullanılan işletim sistemidir. Web sitemize internet tarayıcınızdan girerek her formattan video indirebilirsiniz. 

İndirdiğiniz dosyaları ile bir klasör yaparak çevrim dışı video veya müzik koleksiyonu oluşturabilirsiniz. İnternetsiz de erişim sağlanması en büyük kolaylıklarından biridir. Bu sayede bulunduğunuz yer fark etmeksizin her zaman istediğiniz kadar Youtube video kullanılmaktadır.

Youtube Video İndir İosyoutube video indir iphone

Youtube video indir İos cihazlar için açıktır. İos işletim sistemine sahip tüm cihazlardan bedava indirme yapılabilir. İos işletim sistemi programlı olan kullanımları sınırlandırmaktadır. Bu yüzden programsız olarak indirme araçlarını tercih etmenizde yarar vardır. 

Web sitemiz Youtube video indir için ek bir uygulama veya program sunmuyor. Programsız olarak sadece indirmek istediğiniz videonun linkini girerek 7 gün 24 saat videolar cihaza yüklenir. Bunun dışına ek bir bilgi vermeniz veya ek bir işlem almanız gerekmiyor. Youtube videolarınızı İos tablet, cep telefonu veya taşınabilir bilgisayarlarınıza indirerek Youtube abone satın al gibi sınırsız kullanım sunulur.

Youtube Mp4 Video İndir

Youtube uygulaması içerisinde Mp4 formatlı içeriklerde bulunuyor. Mp3’ün bir üst versiyonu olarak ses ve görüntü kalitesi daha iyi ve daha yüksektir. Söz ettiğimiz üzere içerik formatı ne kadar kaliteli veya yüksek olur ise izlerken harcadığınız internet yükselir. Ayrıca kesintisiz seyir için internet ve şebeke çekiminin de yüksek olması gerekir. 

Youtube Mp4 video indir web sitemiz sayesinde mümkündür. İstediğiniz kadar bu formatta videolarınızı indirebilirsiniz. İndirmek devamlı izlediğiniz videolar için en mantıklı tercihtir. Çünkü indirmek hem daha az internet harcar hem de sonraki izlenmede internetinizden yemez. Bu sayede online olarak Youtube üzerinde geçirdiğiniz vakitte kısalır.

Video İndir Youtubeyoutube video indir apk

Youtube video indir sık sık kullanıcıların merak ettiği bir konudur. Video indir Youtube özelliği sayesinde istediğiniz kadar videoyu istediğiniz cihaza indirebilirsiniz. Videoyu indirmek için internete erişiminizin olması yeterlidir. Youtube videosu indirmek için:

 • Cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan internet tarayıcısından Youtube’a girin.
 • İndirme yapmak istediğiniz videonun link bağlantısını kopyalayın.
 • İndirme aracımız videonun adı üzerinden değil linki üzerinden videoya erişim sağlıyor.
 • Web sitemize giriniz ve Youtube video indir kısmına giriniz.
 • Alana indirmek istediğiniz videolarının URL link bağlantısını giriniz.
 • İndir seçeneğine basmanız yeterlidir.

Videonuz çok kısa bir süre içerisinde cihazınıza yüklenir. Bundan sonra ise kullanımı size aittir. İsterseniz arkadaşlarınıza gönderin isterseniz sosyal medya hesaplarınızda kullanın. Hiçbir sınırlaması yoktur.

Youtube Video İndir Mp3

Youtube 2005 yılında Amerika Birleşik Devletleri merkezli Kaliforniya’da kuruldu. Bu nedenle en çok video formatı da Mp3 olarak kullanılmaktadır. Çünkü bu uygulama bir havuz. Çok eski video kayıtlarını dahi bulabiliyorsunuz. Youtube video indir Mp3 formatında da indirme yapabilirsiniz. Burada esas olan sizin nasıl indirme yapacağınızdır. Mp3 üst sürümüne göre daha az internet harcar ve boyutu da daha küçüktür. Bu yüzden cep telefonunuzda sakladığı alanda da daha az oluyor.

İstediğiniz zaman Youtube izlenme satın almak için giriş yaparak indirme yapılır. Web sitemizden 7 gün 24 saat sorunsuz ve gizlilik içerisinde Mp3 video indirebilirsiniz. 

Youtube Video İndir Savefromyoutube video indir mp4

Youtube video indirme denildiğinde akla ilk gelen programlardan biri Savefrom’dur. Doğrudan site üzerinden youtube videolarını indirebilirsiniz. Youtube video indir Savefrom üzerinden indirme yapmak için:

 • Videonun tarayıcısını adres çubuğundan girerek panoya kopyalayabilirsiniz.
 • Sağ tıkladığınızda link bağlantısını kopyalamanız gerekir.
 • Kopyaladığınız bağlantıyı giriş alanına yapıştırmanız yeterlidir.
 • İndirme otomatik olarak başlatılır ancak hemen başlamaz ise arama düğmesine basmanızla başlar.
 • İndirme yapmadan önce istediğiniz video formatını da seçebilirsiniz.
 • 1080p veya videonun mevcut kalitesini seçebilirsiniz.
 • İndirme düğmesine basmadan önce listeden seçim yapmanız doğru olur.

Son zamanlarda Savefrom kullanımı eskiye oranla çok azaldı. Çünkü güvenlik açıkları ortaya çıkıyor. Ayrıca indirirken kullanıcılar sık sık indirme sorunu da yaşamaktadır. Ücretsiz indirme özelliği özellikle son dönemlerde çok şikayet alıyor. Youtube video indir için bu nedenle web sitemizi güvenle kullanabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Youtube Hd Video İndir

Youtube videolarının hemen hemen tamamı HD kalitesindedir. Youtube Hd video indir seçeneğimizde her zaman açıktır. İndirmek istediğiniz video eğer HD kalitesinde ise aynı kalitede indirme yapılabilir.

İndirme aracımız videonun kalitesi ne ise en düşük o kalitede indirme yapmaktadır. Hd video indirecekseniz eğer mümkündür. Youtube videolarınızı indirmek için sizlere format sınırlaması vermiyoruz. Hd kalitesinde ki videolarınızı isterseniz tabletinize, isterseniz bilgisayarınıza ve isterseniz cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Youtube Mp3 Video İndiryoutube video indir online

Youtube videolarınızı Mp3 formatında indirmek mi istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. Firmamız internet sitesini ziyaret ederek istediğiniz her boyutta ve sürede video indirmesi yapabilirsiniz. 

Mp3 sıkıştırılmış ses biçimine verilen isimdir. MPEG Layer 3 kısaltılması olarak biliniyor. Bu format ile dosyaların formayı 16 kat daha küçülerek büyük bir teknolojik atılım gerçekleştirildi. İndirmek istediğiniz videonun veya ses ayarının formatı ne ise o formatta indirme gerçekleştirebiliyorsunuz. Üstelik ücretsiz indirme seçenekleri de sunuluyor.

Mp4 Youtube Video İndir

Mp4 videoları Mp3 dosyalarının daha yeni versiyonu olarak bilinir. Mp4 tek başına bir video değildir. Ayrıca alt yazı ve ses yazılımlarını de içeren sıkılaştırılmış dosyalardır. Video kaybetmek ve yayınlamak için en çok genellikle Mp4 dosyası kullanılmaktadır. Youtube video indir Mp4 formatında indirme yapabilirsiniz.

İndirme için istediğiniz videonun link bağlantısını kopyalamanız gerekiyor. Kopyaladığınız linki indirme aracımıza yapıştırmanız yeterlidir. Bu sayede istediğiniz her zaman yüksek kaliteli sıkıştırılmış dosyanıza ulaşabilirsiniz.

Youtube Video İndir Y2Mate

Y2mate Youtube videolarını indirmenizi sağlayan internet sitelerinden biridir. Bu internet sitesinde sadece Youtube videoları indirilmektedir. Bunun dışında farklı bir siteden farklı videolar indirmek için kullanılamaz. Youtube video indir Y2mate kullanırken en büyük avantajı reklam gibi gereksiz ayrıntıların kullanılmamasıdır. Alternatiflerinden ayıran en önemli özellik sezgisel bir ara yüze sahiptir. WEBM, MO, Mp4, 3GP, Mp3 ve M4V gibi çok farklı formatlarda indirme yapılmaktadır. İndirmeyi gerçekleştirmek için video adı kullanılmıyor. Link bağlantısını kopyalayarak pembe renkli alana yapıştırılması gerekmektedir. 

Iphone gibi tüm mobil cihazlardan da kullanılmaktadır. Ancak bu internet sitesi de son dönemlerde kullanıcılarına görsel içerikleri ile sorun yaşatıyor. Bu yüzden video indirmek isteyen kişiler alternatif seçeneklere yönelmektedir.

Youtube Video İndir 1080pyoutube video indir ücretsiz

1080p olarak açıklanan 1920 x 1080 çözünürlük için kullanılıyor. 1920 dikey 1080 ise yatay konumlardır. Halk arasında genellikle kullanımı Full HD’dir. Akıllı telefonlarda ve televizyonlarda sıklıkla bu piksel kullanılıyor. Yani genel olarak kalitesi yüksek ve canlandırma görüntüsü yüksek olan içerikler için tercih edilmektedir.

Youtube videoları da ağırlıklı olarak 1080p olarak tercih ediliyor. Bu videoları izlemek eğlencelidir ve görüntü kalitesi izleyiciye iyi geçer. Ancak uzun süre bu boyutta video izlediğinizde veri kullanımı çok yüksek olur. Youtube video indir 1080p kalitesi için indirme yapmak çok sağlıklı olacaktır. Bu sayede internetiz çok fazla harcanmadan da istediğiniz videoyu indirme yöntemiyle izleyebilirsiniz.

Ayrıca Youtube sadece müzik için kullanılmıyor. İçeriği çok geniştir. Bilimsel içerikler, eğitici videolar, filmler veya kitap seslendirmeleri dahi var. İndirmek istediğiniz içerik fark etmeksizin birçok amaç için kullanabilirsiniz.

Youtube 4K Video İndir

Youtube içerikleri içerisinde 4K videolar da yer almaktadır. 4K videolar şu an izlenebilir en kaliteli videolar olarak açıklanabilir. İnternet harcaması en yüksek olan sınıftır. 1GB internet ile ortalama 40 dakika online içerik izleyebiliyorsunuz. Özellikle eğitici ve diğer alanlardaki içerikler sık sık bu formatta hazırlanmaktadır.

Youtube 4K video indir özelliğinden yararlanarak sizde ücretsiz video indirmesi yapabilirsiniz. Web sitemize giriş yaptığınızda indirme işlemi için format kısıtlaması yoktur. 4K Youtube içeriklerini de sınırsız bir şekilde indirebilirsiniz.

Youtube Video İndir Mobilyoutube video indir

Youtube videolarınızı indirmek isterken cep telefonlarınızdan da yararlanabilirsiniz. Youtube video indir mobil cihazlar için de kullanılabilir. Özellikle son dönemde video indirmeleri bilgisayarlara değil cep telefonları üzerinden gerçekleştirilmektedir. Esasen mobil indirme sunulması kullanıcılara büyük kolaylık sağlamaktadır. Çünkü:

 • Cep telefonunuzdan mobil veriyi ağırlık kullanıyorsanız veri harcama hızı çok yüksek olacaktır.
 • İzlemek istediğiniz Youtube videolarını indirmek internet açısından size büyük bir yarar sağlar.
 • Çevrim dışı izlenme yapılması uçakta veya internetin az olduğu zamanlarda kullanmanızı sağlar.
 • Video indirmek için IOS ve Android cihazlar kullanılabilir. 
 • Video linkini internet üzerinden kopyalayarak sınırsız bir şekilde indirme yapılabilir.

Youtube Video İndir Online

Youtube videoların indirilmesi online olarak yapılıyor. Çünkü internette var olan bir içeriği ancak online olarak internet üzerinden indirebilirsiniz. Youtube video indir online olarak gerçekleştirilmektedir. Taşınabilir bilgisayarınıza, cep telefonunuza veya tabletinize 7 gün 24 saat indirme yapabilirsiniz. Online Youtube video indir aracımızı hücresel veri veya Wi-Fİ üzerinde de kullanabilirsiniz. 

İndirme yaparken web sitemizden Youtube hesabınıza giriş yapmanız gerekmiyor. Hesabınıza giriş yapmanız gerekmediği için indirme anonim olarak yapılır. Video için verdiğiniz indirme linkinden Google üzerinden bulunur. Bu sayede işlemleriniz gizlilik içerisinde yürütülmektedir. 

Youtube Shorts Video İndiryoutube video indir mobile

Youtube kullanıcılarına sunulan bir diğer özellik ise Shorts’dur. Türkçeleştirmek gerekir ise kısa videolar anlamına gelmektedir. Youtube kısa videoların izlenme oranına göre de ödeme yapıyor. Bu oranın fiyatlandırması ise güncel olarak değişmektedir. Youtube Shorts video indir özelliğinden de yararlanabilirsiniz. Short videolara baktığımızda:

 • Videoların uzunluğu en az 15 saniyedir.
 • En uzun video süresi ise 60 dakikadır.
 • Kısa videolar genellikle viral veya komik videolar olarak kullanılıyor.
 • Uzun videolar gibi bu videolar içinde de ek link bağlantısı oluşturulmaktadır.
 • Web sitemizden link bağlantısını yapıştırdığınızda kısa videoları da indirebilirsiniz.
 • İndirme için cihaz sınırlaması yok. Cep telefonunuza veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Shorts videolar içerik olarak ve indirme hızı olarak en kolay cihaza yüklenen videolardır.

Youtube 1080p Video İndir

Youtube videolarını uygulama içerisinde indirmek için paralı üyelik kullanılmalıdır. Youtube 1080p video indir özelliğini sizlere sunuyoruz! Ücretsiz hesabınız var ise ücretsiz olarak indirme yapabilmenin en kolay yoludur. 

1080p videoları sık sık izliyorsanız indirme yaparak internet kullanımınızı düşürebilirsiniz. İndirme yapmak diğer video formatlarıyla aynıdır. Yapmanız gereken tek şey sadece yine videonun linkini kopyalamaktır. Kopyalama yaptığınızda ise sizlere sunduğumuz aracımızı kullanmanız yeterlidir. 1080p videoları indirme yaptıktan sonra sosyal medya hesaplarınızda da paylaşabilirsiniz. 

Youtube Video İndir Hdyoutube video indir mp3

Youtube video indir özelliğini sizlere sorunsuz sunuyoruz. Youtube video indir Hd videoları da sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz. Hd video kalitesi yüksek olan içeriklerden biridir.

Kaliteli videoları indirmek istediğinizde dikkat edilmesi gereken en önemli şey kalitenin bozulmadan indirilmesidir. Bazı programlar video ne kadar iyi olursa olsun indirme yapıldığında bozulmalar meydana gelebiliyor. Seste ise buğulanmalar ve kesintiler yaşanmaktadır.

Web sitemizin indirme aracını kullandığınızda ise böyle problemler yaşanmamaktadır. Videonuzun kalitesi ne ise indirme yapacağınız kalite de aynısı olacaktır. Bu sayede video içeriğiniz bozulmadan seyir keyfine ulaşabilirsiniz.

Youtube Go Video İndir

Youtube tarafından geliştirilen uygulamalardan biri de Youtube Go oluyor. 2016 yılında kurulan Youtube Go cep telefonlarında kullanımı kolaylaştırmak için piyasaya sürülmüştür. Youtube Go nedir baktığımızda:

 • Mobil cihazlar arasında Android işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilmiştir.
 • Youtube mobil uygulamasından farklı olarak yeni bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor.
 • Kullanıcılar Bluetooth üzerinden videoları birbirine gönderebiliyor.
 • Ayrıca cep telefonlarında video indirme özelliği de sunmaktadır.
 • Video çözünürlüğü için çok seçenek sunuyor. Bu sayede mobil veri kontrolünü sağlayabilirsiniz.
 • Videolar için ön izleme yapılması da uygulamanın özelliklerinden biridir.

Android cep telefonunuz var ise Go uygulamasını Google Play Store mağazasından indirebilirsiniz. 2018 yılında bu yana Türkiye’de kullanım sınırı arasına girmiştir. Ücretsiz olarak indirme yapılmaktadır.youtube video ve ses indir

Youtube Ücretsiz Video İndir

Youtube ağırlıklı olarak ücretsiz olarak video izlemek isteyen kişiler tarafından kullanılıyor. Bu nedenle youtube videolarını indirmek için para ödemesi de yapılması istenmemektedir. Youtube ücretsiz video indir seçeneği ile kullanıcılar istedikleri videolara ücretsiz olarak ulaşır.

Ücretsiz olarak video indirmesi:

 • Web sitemizde hesap açmanıza gerek olmadan gerçekleştirilmektedir.
 • Mobil ve bilgisayar üzerinden ulaşılabilir.
 • Ücretsiz indirme yapmak için üst parçalı menüden video indir seçeneğinden işlem alabilirsiniz.
 • İndirme internet üzerinden yapılırken yüklemeden sonra izlemek için internete gereksinim yoktur.

Firmamız ücretsiz olarak dilediğiniz kadar Youtube video indirmesi yapılıyor.

Youtube Şifresiz Video İndir

Youtube videolarını indirmek için şifre vermeniz gerekmemektedir. Eğer kullanmak istediğiniz indirme aracı şifrenizi istiyor ise art niyet aramanız gerektiğini açık bir şekilde söylemek isteriz. Youtube şifresiz video indir özelliği şeklinde kullanılmaktadır. Hesabınızın güvenliği için şifrenizi sizden istemiyoruz. Şifreniz size aittir ve hesabınızın güvenliği için kimse ile paylaşmamanız gerekir.

İndirme aracı kullanılırken hesabınıza giriş yapmanıza gerek yoktur. Bu nedenle de şifrenizi verecek bir durumunuz da yok. İndirme verdiğiniz link üzerinden internet üzerinden gerçekleştirilmektedir. Web sitemiz üzerinden Youtube videoları indirmek istediğinizde gizliliğinizi ve güvenliğinizi her şeyin üzerinde tutuyoruz.

Youtube Bedava Video İndirYoutube'dan video indirme

Youtube uygulamasının kullanıcı sayısının bu kadar yüksek olma nedenlerinden biri de ücretsiz olarak kullanılabilmesidir. Ayrıca içeriğinde milyarlarca videoda bulunuyor. Kitap, müzik, belgesel veya film gibi aklınıza gelebilecek her alanda da içerik bulabilirsiniz.

Tüm bu içerikleri ise kaydetmek bedavadır. Youtube bedava video indir seçeneğinden bizim aracılığımız ile güvenle yararlanabilirsiniz. Video indirme kısa sürede gerçekleşiyor. Bunun için ekstra bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. 

Online Youtube Video İndir

Youtube içeriklerine internet üzerinden ulaşıyoruz. Online olarak kullanıldığı için sadece internete erişimi olan cihazlardan kullanılmaktadır. Online Youtube video indir internet üzerinden yapılıyor. 

İndirme ücretsiz olarak sadece internet bağlantınız üzerinden gerçekleştirilmektedir. Online olarak indirme yaptığınızda cihazınıza yüklenen şey sadece indirme yaptığınız videodur. Bazı uygulamalar veya internet siteleri gibi ekstra size bir zorlama veya program indirme zorunluluğu verilmez.

Youtube Video İndir Pc

Bilgisayarlar hayatımızda uzun yıllardır yer alıyor. Akıllı telefonlar gelişmeden önce kullanım sıklığı daha fazla olurken günümüzde eskisi kadar yoğunluk yok. Ancak hayatımızda sarsılmaz bir yere sahiptir. Youtube videolarınızı bilgisayarınıza indirmek isterseniz web sitemizden yapabilirsiniz. Youtube video indir pc indirme özelliği sizlere veriyoruz. 

Bilgisayarınızın markası, modeli ve işletim sistemi ne olursa olsun sorunsuz olarak kullanılmaktadır. Ayrıca istediğiniz tüm tarayıcılardan da giriş yapabilirsiniz.

Youtube Premium Video İndir

Youtube uygulaması kullanıcılarına premium üye özelliği sunmaktadır. Premium üye hesap sahiplerinin ücretli kullanabileceği bir özelliktir. Ücretsiz üyelere uygulama kısıtlı özellik sunuyor. Ancak paralı ve aylık olarak ödenen ücretli üyelikte özellikleri daha geniştir. Youtube premium üyeler:

 • Premium üyeler aylık abonelik ücreti ödemektedir.
 • Bu hesap sahipleri uygulama içinde videoları indirebiliyor.
 • Hesabım kısmından ayarlarınızı açtığınızda istediğiniz her videoyu cihazınıza indirebiliyorsunuz.
 • Ayrıca premium üyeler arka planda da videoları izleyebilir.
 • Reklamsız video izleme özelliği de açıktır.
 • İndirdiğiniz videolara 30 gün boyunca çevrim dışı olarak ulaşabiliyorsunuz.

Süre dolduğunda eğer üyeliğinizi yenilemezseniz sahip olduğunuz içerikler sona ermektedir. Web adresimizden video indirmesi yaptığınızda süresiz olarak kullanabilirsiniz. Premium üyeliğiniz sona erene kadar direk uygulamadan indirme yapılır. Youtube premium video indir özelliği herkese açıktır.

Youtube Video İndir Programyoutube video indir hd

Youtube video indirmeleri program üzerinden yapılıyor. Youtube video indir program ile kullanılıyor ancak cihazınıza yüklemeniz gerekmemektedir. Programımız sadece sizlere sunduğumuz link alanını dolduracağınız yerdir. İndirmek istediğiniz URL link bağlantısını program aracına yazdığınızda video indirmesini gerçekleştirebilirsiniz.

Youtube Video İndir Programları

Youtube video indir programları çok çeşitlidir. Bu nedenle youtube videolarını indirmeden mutlaka programları inceleyiniz. Güvenilir programlar kullanıcılarının hesap bilgilerini istemez. Ayrıca Youtube kanalına giriş yapılması da gerekmemektedir. Bu yüzden programın hesabınızın şifresine de ihtiyacı yoktur. 

Program seçimi yaparken bu nedenle ilk olarak gizliliğe ve güvenliğe dikkat etmeniz gerekir. Ayrıca indirme yapılacak format seçimlerinin de çeşitli olması önemlidir. Bu sayede Hd kaliteden Mp3 gibi farklı boyutlardaki videoları da indirebilirsiniz.

Web sitemiz piyasada sunulan en iyi ve en güvenilir indirme hizmetini size sunuyor.

Youtube Video İndir Programsız

Youtube videosunu indirmek istiyorsanız cihazınıza ek bir program indirmenize gerek yok. Youtube video indir programsız olarak da yapılabilir. Programsız indirme yapılacağı için cep telefonunuzda veya bilgisayarınızda ekstra yer kaplamıyor.

Herhangi bir Youtube videosunu indirmek istediğiniz web sitemize girmeniz yeterlidir. Yüklemesini yapacağınız videonun linkini almanız ve sizlere sunduğumuz programa yapıştırmanız yeterlidir. Programsız olarak kullanılması aynı zamanda güvenliği de arttırmaktadır. Çünkü bizler her zaman programımızı test eder ve güncelleriz.

Youtube Video ve Ses İndir

Youtube içerikleri sesli veya görsel içerikli olarak hazırlanıyor. Kurulduğu günden bu yana milyarlarca görüntü ve ses bulunmaktadır. Youtube video ve ses indir özelliği ise istediğiniz tüm içerikler sizinle!

Youtube uygulamasını eğer ücretsiz kullanıyorsanız içerikleri takip edebilmek için uygulamanın açık olması gerekir. Özellikle müzik dinlemek istediğinizde arka planda çalışması gibi bir özelliği mevcut değildir. Ancak premium üyeler için bu özellik aktif olarak kullanılmaktadır.

İndirme seçeneğinden yararlanarak cep telefonunuzun size sunduğu özelliğe göre arka planda da müzik dinleyebiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken sadece indirmedir. Cihazınıza yükledikten sonra internetiniz kapalı olsa bile istediğiniz içeriğe her zaman ulaşabilirsiniz.

Youtube Video Dowloaderyoutube video indir y2mate

Çok sık izlediğiniz youtube videolarımı var? O zaman her seferinde giriş yapmak için uğraşmayın. Youtube video dowloader yaparak içeriğinizi cep telefonunuza indirin. İndirme yaptıktan sonra ise kalıcı olarak sizinle kalır. Youtube uygulamasının sunduğu gibi sınırlı süreliğine çevrim dışı kullanımına dahil edilmez.

İndirme video linkini girdikten sonra otomatik olarak başlatılıyor. Bilgisayarınıza indirdikten sonra isterseniz mobil cihazınızı da gönderebilirsiniz. Bundan sonraki kullanımı tamamen sizin istediğinize kalmıştır.

Youtube Video İndirme Nasıl Yapılır

Youtube video indirmesi yapmak bizimle kolay ve hızlı! Youtube video indirme nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız bu adımları sırası ile takip etmeniz gerekiyor. Web sitemizden Youtube videosu indirmek için:

 • Bilgisayarınızdan, tabletinizden veya cep telefonunuzdan web sitemize giriniz.
 • İndirmeyi videonun URL link bağlantısı üzerinden yapacağız.
 • Bu nedenle videonun link bağlantısına girerek sağ tıklayıp kopyalayınız.
 • Üst menüden sosyal medya hizmetleri veya ücretsiz araçlar kısmından Youtube uygulamasına giriniz.
 • İlk olarak sizden videonun link bağlantısını yapıştırmanız istenir.
 • Ücretsiz olarak yararlanacaksanız indirme butonunun aktif olması için bir adet yorum yapmanız istenir.
 • Yorumunuzu yaptıktan sonra buton aktif olur.

İndirme tuşuna bastığınızda kısa sürede videonuz cihazınıza yüklenmiş olur.

Youtube Video İndirme Programı

Youtube video indirme programı ile saniyeler içinde video cihazınıza eklenir. Programımızı kullanıcılarımıza sunmadan önce Arge çalışmaları ile yükselttikten sonra test ederiz. Bu sayede sizlere %100 güvenli ve gizlilik içerisinde uygulama sunuyoruz. İsminiz dahil indirme yapmak için sizden hiçbir bilgi talep etmiyoruz. Firmamız 10 yılı aşkın süredir sosyal medya hizmetleri vermektedir. Saygınlığımız ve markamızın bilinirliği sunduğumuz hizmetlerin kusursuzluğundan gelir.

Youtube Video İndirme Chrome

Youtube video indirme Chrome tarayıcısında da gerçekleştirilir. Cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan 7 gün 24 saat indirme yapılabilir. Chrome bugün en çok kullanılan internet aramalarından biridir. Web sitemize giriş yaparak dilediğiniz kadar video indirme özelliğinden yararlanabilirsiniz. İndirme yaparken videonun tam ve doğru linkini girdikten sonra hiçbir sorun ile karşılaşmazsınız.

HAZIR!
gorsel
 
 
KALİTE
 • 480p
 • 720p
 • 1080p
FORMAT
 • MP4 - VIDEO
 • MP3 - MÜZİK
+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu