0

Google Maps Pin Satın Al

Google
Telafisiz 1 Pin
Benim İşletmem Pin Kodu
Garantili Onay Fırsatı
Anında Teslimat Garantisi
Şifreniz Gerekmiyor!
3D Güvenli Ödeme
7/24 Whatsapp Destek
Google
Telafili 1 Pin
Benim İşletmem Pin Kodu
Garantili Onay Fırsatı
Anında Teslimat Garantisi
Şifreniz Gerekmiyor!
3D Güvenli Ödeme
7/24 Whatsapp Destek
48,90 TL %34 İndirim
65,90 TL
Satışa Kapalı
Google
Telafisiz 3 Pin
Benim İşletmem Pin Kodu
Garantili Onay Fırsatı
Anında Teslimat Garantisi
Şifreniz Gerekmiyor!
3D Güvenli Ödeme
7/24 Whatsapp Destek
146,70 TL %5 İndirim
138,90 TL
Satışa Kapalı
Google
Telafili 3 Pin
Benim İşletmem Pin Kodu
Garantili Onay Fırsatı
Anında Teslimat Garantisi
Şifreniz Gerekmiyor!
3D Güvenli Ödeme
7/24 Whatsapp Destek
146,70 TL %33 İndirim
195,90 TL
Satışa Kapalı

Google Maps Pin Nasıl Satın Alınır?

Google Uygulaması için Google Maps Pin Paketlerimiz mevcuttur. BayiGram.com'da Google Uygulaması için Paketlerimiz Mevcuttur. Google Maps Pin Satın Almak istiyorsanız şu adımları takip edebilirsiniz:

 • İlk olarak Anasayfa'da bulunan Google Hizmetleri bölümüne tıklayın.
 • Açılan sayfadan Maps Pin Satın Al paketleri bölümüne tıklayın.
 • Buradan bütçenize en uygun olan paketi seçip sepetinize ekleyin.
 • Daha sonra kaydetmek istediğiniz isim: ve sizden istenen bilgileri doldurun.
 • Son olarak size uygun ödeme seçeneklerinden birini seçip ödemeye geç'e tıklayın ve işlemi tamamlayın.
Google Maps Pin Nasıl Satın Alınır?
Ortak Özellikler
Size En Uygun Paketi Seçin

SosyalGram’da yer alan paketler arasından size en uygun olanı seçin.

Gerekli Bilgileri Doldurun

İşlemlerinizi sorunsuz tamamlamak için ihtiyacımız olan bilgileri girin.

Güvenli Ödemenizi Yapın

İster Online 3D olarak, ister diğer ödeme yöntemleriyle ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Arkanıza Yaslanın

İşlemleriniz anında başlasın, sosyal medya hesaplarınız uçuşa geçsin!

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan sorular.

Google Haritalar pin kodu satın alacağınız zaman paketlerimizin her biri bütçeye uygundur. Siz de, paketleri inceledikten sonra bütçenize uygun olan üzerinden ödemenizi yapabilirsiniz. Burada sistemimiz, firmanızın ihtiyaçlarına yönelik bilgilendirmeyi tarafınıza iletir. 

Evet, canlı destek 7/24 aktif bir şekilde çalışmalarını sergilemektedir. Google haritalar pin kodu satın al paketleri konusunda öğrenmek istedikleriniz varsa tarafınızı bilgilendirir. Merak ettiğiniz detaylara, canlı destekle cevap bulabilirsiniz. Böylelikle müşteri memnuniyeti önemsenen hizmetlerden faydalanmanız mümkün. 

Google haritalar pin kodu işleminden ilk kez yararlanacak olan kişiler, riskli bir durum var mı sorusuna cevap aramaktadır. Sosyalgram olarak sunmuş olduğumuz her bir hizmetimizde garanti telafi mevcuttur. İçiniz rahat bir şekilde faydalanabilirsiniz. Risk durumu dışında, avantajlı yanları sunuluyor. 

Google haritalar pin kodu satın alma paketleri işletme, firma ya da herhangi bir kurumu bulunan kişilerin yararlanabileceği paketlerdir. Kendinize ait işletmeniz varsa hizmetimizden yararlanarak, işletmenizin diğer rakiplerinizden çok daha önüne geçmesini sağlayabilirsiniz. 

Google haritalar pin kodu satın alma işlemlerinde, ödemede en ufak bir problem yaşanılmaz. Mobil ödeme, EFT ve havale geçerlidir. Kendinize en uygun olanını tercih ederek ödemelerinizi yapabilirsiniz. Ödeme de, üst düzey güvenlik önlemleri alındığından dolayı müşteri memnuniyeti burada önemseniyor. 

Kesinlikle, evet. Google haritalar pin kodu satın al paketlerinden herhangi birinden yararlanacağınız zaman garantili hizmet mevcuttur. Olası problemlerde çözüm odaklı yaklaşımlar, anında telafi ile beraber sağlanır. Öğrenmek istedikleriniz varsa burada tarafınız bilgilendirilir. 

Google Haritalar pin kodu paketinden yararlandıktan sonra ödemeniz ile beraber hızlı işlem garantisi mevcuttur. Müşteriler bekletilmeden, hesaba tanımlama gerçekleşir. Ödeme ile birlikte, hızlı işlem aynı zamanda anında paket teslimi Sosyalgram olarak firmamızda sunuluyor. 

Google Haritalar pin kodu satın alma işleminden yararlandıktan sonra müşterilerimizin firmamıza olan güveni kesinlikle artacaktır. Firmanız çok daha tanınır olur. Kullanıcılar açısından, bu durumda güven olgusunu getirecektir. Sizin firmanızın diğer rakiplerinin önüne geçmesini istiyorsanız faydalanabilirsiniz. 

Google haritalar pin kodu satın almadan önce sistem sizinle iletişime geçer. Burada detaylı bilgilendirme alabilirsiniz. Tarafınıza öneri yapılmaktadır. Öneriler, size uygun geldiyse ödemeniz ile beraber hesabınıza tanımlanır. Yani ekibimiz bu konuda yardımcı olacaktır.

Google haritalar pin kodu satın almak, sosyalgram bünyesinden gerçekleştirileceği sürede çoğunluk tarafından tavsiye edilmektedir. Kendinize ait firma ya da markanız varsa avantajlı yanlarını kısa bir süre içerisinde görmeniz mümkün.

Müşteri Yorumları

10 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Büşra Çınar 
  Diyetisyen

  Yeni açtığım firmanın Google haritalar pin kodu işlemini, Sosyalgramla beraber satın aldığım paket sonrasında tanımladım. Kaliteli bir hizmet mevcut! Sistemin yıllara dayanan tecrübesini, içeriklerinde görmeniz mümkün. Avantajlı yanları kısa bir süre içerisinde hesabıma tanımlandı. Sunulan hizmetten dolayı teşekkür ediyorum ve süreç boyunca bana yardımcı olan ekip arkadaşlarınıza da ayriyeten minnettarım. 

 • Meltem Öz
  Genel Müdür

  Google Haritalar pin kodu, özellikle firma ya da markanız varsa bu konuda çok önemli. Faydalandıktan sonra emin oldum. Öncesinde böyle bir hizmetten haberim yoktu. Sosyalgram bu konuda bana yardımcı oldu. Şimdi firmam, çok daha tanınır ve bilinen bir konumda. Sunmuş olduğunuz hizmetiniz için size çok teşekkür ediyorum. 

 • Zeynep Akın
  Doktor

  Google Haritalar pin kodu satın aldıktan sonra çok memnun kaldım. Farklı paketlerden yararlanıp, sosyal medya hesaplarımın kalitesini artırmayı düşünüyorum. Güvenilir bir sistemle, kaliteli çalışmalar sergileniyor. Denemek istiyorsanız, hiç şüphesiz deneyin derim. 

 • Destan Bozyiğit
  Avukat

  Google Haritalar pin kodu paketlerinden faydalandıktan sonra sistemin tecrübesi hizmetlerinde de görülüyor. Marka kalitesi kesinlikle mükemmel bir şekilde yansıtılmış. Memnun kaldım. Diğer sosyal medya hesaplarım içinde farklı paketlerden yararlanmayı düşünüyorum. 

 • Cem Çorumlu
  Doktor

  Google haritalar pin kodu satın aldım. Süreç boyunca bana yardımcı olan ekibinize çok teşekkür ediyorum. Üst düzey güvenlik önlemleri ile işlemlerimin her biri tamamlandı. Ödemeden kaynaklı problem yaşamadım. En büyük korkum buydu. Teşekkür ediyorum. 

 • Caner Erkan
  Diyetisyen

  Çevremdeki tanıdıklarımın tavsiyeleri üzerine Google haritalar pin kodu satın aldım. Kendi firmam, şimdi birçok müşteriye ulaştı ve güvenilir bir şekilde müşteri artışı gerçekleşiyor. Garantili hizmet mevcut! Ödemede, ufak bir problem yaşamadım. Denemek istiyorsanız tavsiye ederim. 

 • Bihter Türkmen
  Doktor

  Sosyalgram üzerinden başlarda, Google Haritalar pin kodu satın almadan önce güven problemim vardı. Fakat sayfayı tanıdıktan sonra ne kadar güvenilir olduğunu anladım. Satın aldıktan sonra hesabıma tanımlandı. Kaliteli bir çalışma sunuluyor. Teşekkür ederim. 

 • Banu Dinçer
  Mimar

  Öncelikle olarak, bu kadar kaliteli bir hizmet sunduğunuz için size teşekkür ediyorum. Çok memnun kaldım. Açıkçası bu kadarını beklemiyordum. Birçok sayfa ile karşılaştım. Güven ve gizlilik konusunda, sorun yaşadım. Sosyalgram bu konuda bütün güven problemimin önüne geçti. 

 • Ayşe Tuğba Kalkan
  Öğretmen

  Kendi firmam için satın aldığım Google haritalar pin kodunu, şimdi arkadaşımın firması için tekrardan satın alıyorum. Ben fazlasıyla memnun kaldım. Denemek isteyenler varsa aynı şekilde memnun kalacaklarından eminim. Uzun süredir sunulan hizmetlerden yararlanıyorum. Kaliteli hizmetiniz için teşekkür ederim. 

 • Mehmet Sönmez
  Mimar

  Google Haritalar pin kodu satın aldıktan sonra Google arama motorunda firmam tanınır bir hale geldi. Bu yüzden çok teşekkür ediyorum. Öncesinde neden almadığım konusunda kendimi sorguluyorum. İyi ki faydalanmışım. Denemek isteyenler varsa tavsiye ederim. 

Google işletmelerinizi ön plana çıkarmak için dünyada en çok kullanılan Google Maps özelliğini kullanıcılara ve işletmelere sunmuştur. Dünya genelinde %99 oranında, navigasyon, yer bulma, yer ekleme ve işletmeler için yorum yapma- okuma özelliklerini kullanmakta olan internet bilgileriyle bağlantılı mobil cihazlar vardır. Tabi ki bu mobil cihazın kullanıcıları tarafından tercih edilir ve doğal olarak dükkan, market, işletme vb kurumlar için uzun süre avantajları bir arama motoru algoritmasına dönüşür. google benim işletmem pin kodu satın al

Google Maps Pin satın al sayesinde, daha büyük kitlelere ulaşma, işletmenizin görünürlüğünü artırma ve Google algoritmasında kayda değer bir konuma gelme özelliğinden yararlanabilirsiniz. Marka, ürün, hizmet, yer ve konum açısından kolaylık sağlarken aynı zamanda Google maps yorum satın al gibi bir reklam alanı da oluşturmaktadır. 

Google Haritalar Pin Kodu Satın Al

Google Maps Pin satın al paketiyle, dükkan, işletme, market ve bulunduğunuz konum özelinde kayıt oluşturma avantajı elde edersiniz. Reklam değerinizi artıracak ve daha büyük kitlelere karşı ulaşılabilir olmanızı sağlayacak avantajlı bir kullanım sunar. Aldığınız pin sayesinde Google haritalar kayıt işlemlerini yapabilecek ve yeni konum özelliklerine göre kolay bir şekilde bulunabileceksiniz. Google haritalar pin özellikleri, yorum ve yıldız alabileceğiniz kayıtları oluşturmanızda etkili olurken, işletmenizle birlikte giderek büyüyebileceğiniz bir alan da oluşturacaktır. Profesyonel hizmet sayesinde, başarıya ulaşmanız Google harita satın aldığınızda hızlanacaktır.

 • 15 gün beklemeden hemen işletmenizi veya firmanızı Google haritalarda görünür konuma getirebilirsiniz. 
 • Google Maps Pin özelliği harita üzerinden yer işaretleme yapmanızı sağlayacaktır. 
 • Yerel ve bölgesel konum belirleyebilirsiniz. 
 • Navigasyon üzerinden rota oluşturabilirsiniz. 
 • Çevrenizdeki potansiyel müşterilerinizin size ulaşmasını kolaylaştırırsınız. 
 • Haritanın güncel konumuna göre bölgesel olarak ön plana çıkarsınız. 
 • Marka, ürün ve hizmet bilinirliği kazanırsınız. 
 • Google tarafından önerilenler arasında çıkarsınız. 
 • Karanlık harita, sokaklar haritası ve ışık haritası üzerinden de yıldızla görünebilirsiniz. 

Google haritalar Pin kodları 15 güne kadar Google algoritmasında yeterli görünürlüğü kazanmamanıza neden olacaktır. Ajansımız en kısa zamanda profesyonel hizmet alarak, işletmeniz ve firmanızın Google harita üzerinden görünür olmasını ve haritanın oluşturduğu rota üzerinde yer almasını sağlar. Aynı zamanda konum özelliklerini kullanan mobil cihaz alıcılarına da bilgilendirme gönderecek sizi çevrenize tanıtır.

Google Maps Pin Kodu Satın Al

Google haritalar Pin kodu alarak, 15 günlük süreci hemen atlar ve harita üzerinde anında görünmeye başlarsınız. Google Maps Pin satın al özelliği, profesyonel bir şekilde Google haritalar özelliğine göre navigasyon ile rota düzenlemelerine göre ayarlanmıştır. Google ile birlikte işbirliği yaparak daha çok görünür olmanızı sağlayacak ve kısa zamanda yerel olarak da tanınır olmanıza etkisi Google play store yorum satın alma olacaktır. 

 • Telafi özelliklerle anında kod teslimi yapılacaktır. 
 • 1 adet ve 2 adet paket özelliklerinden yararlanabilirsiniz. 
 • 15 gün beklemeden anında onay alır ve haritada görünür olursunuz. 
 • Askıya alabileceğiniz şekilde 1 hediye kod özellikli paket seçenekleri de bulunmaktadır. 
 • Telafi, garanti ve 7/ 24 canlı destek özelliğiyle birlikte verilir. 
 • Siparişiniz anında teslim edilirken sizin için en iyi seçenekler Google Maps ayarlarına göre düzenlenecek, güncellenecektir. 

Profesyonel bir destek alarak, Google algoritmasına uygun Google haritalar kayıt oluşturma seçeneğinden hiç beklemeden yararlanabileceğiniz özellikler sunulmuştur. İşletme, kurum, firma, dükkan, market ve daha fazlası için hemen satın alın ve anında bölgenize kendinizi tanıtın. 

Google Benim İşletmem Pin Kodu Satın Algoogle harita pin

Google kendi işletmenizi tanıtmak ve Google Maps üzerinden çevrenizdeki potansiyel müşterilerinizle buluşmak için çok fazla zaman harcamanıza gerek yoktur. Google Maps Pin satın al özelliğini kullanarak, anında onay alabileceğiniz bir özellikle google’nin sunduğu avantajlardan yararlanmaya başlarsınız. Güvenilir, 3D ödeme özellikleriyle işletmenizi çevrenize, yerel ve bölgesel olarak tanıtabilirsiniz. 

Navigasyon üzerinden yer alırken, aynı zamanda rota oluşturmayla birlikte araç, yürüme mesafesi ve diğer illerden görünme gibi farklı etkileşimler sunulmaktadır. Yorum ve yıldızlarınız artıkça da daha fazla dikkat çekerek, Google haritalar kayıt özelliğinin ne kadar avantajlı olduğunu görebilirsiniz. Profesyonel hizmetle, hızlı teslimat özelliğinin bir araya geldiği sistematik bir çalışmayla size özel seçenekler sunulacaktır. 

 • İşletmenizin konumunu belirler, kayıt işlemi oluşturursunuz. 
 • Yorum ve yıldızlarla yerel aramalarda ön plana çıkabilirsiniz. 
 • Rota oluşturma ve navigasyon araçlarıyla ilgi çekersiniz. 
 • Yerel ve bölgesel tanınırlığınız artar. 
 • Bol bol yıldız toplayarak daha büyük hedef kitlelere ulaşırsınız. 
 • Güncel, işletmenizin ilgi görmesini web sitenizdeki ziyaret sayınızın da artmasını etkileyecek özelliklerden yararlanmış olursunuz. 

Google Haritalar Pin Kodu Almak Yasal Mı?

Google haritalar üzerinden pin almak yasak değildir. Ancak sancılı bir süreç olduğu için 15 gün kadar bekler, Google algoritmasına uygun olmak için de çaba sarf edersiniz. İşletmeniz için genel özellikler, bölgeler ve yerel kriterlerle ilgili birçok seçenek sunacaktır. Pin almak için en az 7 gün ve 1 aya kadar bekleme olasılığınız vardır. Google haritalar pin özelliklerini kullanabilmek için size direkt kayıt garantisi vererek, sürecin hızlanmasını sağlayacak hizmetler sunulacaktır. 

Paket özelliklerinde 1 adet pin alarak hemen işletme, firma ve kurumunuzu yıldızlayabilir, harita üzerinden görünürlük kazanabilirsiniz. Aynı zamanda güncel harita entegre programına uygun olarak giriş yapar, kısa zamanda uygulama üzerinden yerinizi gösterme şansı elde edersiniz. Google haritalar Pin alarak, ev, market, dükkan, kafe ve mağaza olarak konumunuzu gösterir, rota belirler ve Google algoritmalarını en etkili şekilde kullanma şansı elde etmiş olursunuz. 

Google Haritalar İşletme Doğrulama Pin Kodu

Google Maps Pin satın al paketinde, işletmenizi doğrulamak için Google algoritmasının sunduğu kriterlere göre zorluklar yaşanmayacaktır. Daha kolay ve hızlı bir şekilde opsiyonel olarak kullanım sağlayabilirsiniz. Google haritalar Pin özelliklerini 15 gün beklemek, fotoğraf ve Google güvenlik çemberinden geçebilmek gibi kriterlerle paket olarak düzenlememiş, kullanıcıların pratik özelliklerden yararlanması sağlanmıştır. 

1 telafi özelliğiyle, Google Maps Pin kodunu doğrulama için çok zaman harcamaz sistem içine hızlı bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Yardımcı olacak paket özelliklerinde ayrıca hızlı teslimat ve anında harita üzerinde görünebileceğiniz özel seçenekler sunulmuştur. Geniş bir ekiple, güncel haritalar özelliklerine göre hizmetler verilecektir. 

Google Doğrulama Pin Kodu

Google haritalarda yer almak için pin doğrulamada size hızlı bir şekilde yardımcı olacak büyük bir ekip beklemektedir. Profesyonel hizmet ve anında onay seçenekleri sunarak, hayal ettiğinizden çok daha kolay bir şekilde konumunuzu belirler, işletmenizin daha büyük kitlelere ulaşmasına imkan verilsiniz. 

 • Kafe, mağaza, dükkan, lokanta, restoran, eğlence mekanları ve işletmeler için anında hızlı onay kodu verilir. 
 • Doğrulama işlemi sadece dakikalar alacak 15 gün sürmeyecektir. 
 • Haritada yer gösterme, rota oluşturma ve güncel versiyona göre işlem yapma imkanı bulunacaktır. 
 • Telafi hizmeti ve onay kodu ile anında harita üzerinden yerinizi alırsınız. 

Harita Pin Kodugoogle maps pin kodu satın al

Harita pin kodu nedir; Google haritalarda işletmenizin yerini belirlemek ve konum üzerinden bulunmasını sağlamak için geliştirilmiş bir Google algoritması doğrulama özelliğidir. Bu doğrulama kriterlerinde, işletmenin verileri, Google kayıtları ve yeterli bilgileri aktarma özelliğine göre düzenlemeler yapılır. Doğrulama alabilmeniz için en az 7 gün ve en fazla 1 ay süreç verilmiştir. Bu sürecin sonunda doğrulama alarak yavaş yavaş işlemlerinizi yapabilirsiniz. 

 • Yol tarifi oluşturma ve pini paylaşma seçeneklerini kullanmanız gerekmektedir. 
 • Rota oluştururken yaptığımız yol tarifini düzenlemeniz gerekir. 
 • Düzenleme sonrasında tıklanma oranı ve yerel bölgedeki aramalarda da mesafe kat etmiş olmalısınız. 
 • Bu süreci tamamlamak ise biraz zaman alabilir ve uğraştırıcı olabilir. 

Google haritalar pin ile doğrulama işleminizi çok kısa zamanda yapabilirsiniz. Anında teslim özelliği verilerek, Google Maps Pin satın al paketlerinin sizin için kurtarıcı ve anında maps özelliğinden yararlanma etkileriyle tanışırsınız. Profesyonel ve güvenilir bir hizmet olarak size özel seçenekleri sunarak, en kısa zamanda istediğiniz işlemleri haritalar üzerinden gerçekleştirebileceğiniz paketlerle kullanım kolaylığı sağlanır. 

Google Harita Pin Satın Al

Google Maps Pin özelliğini zaman harcamadan kullanmak için paketlerden 1 adet ve 1 adette telafi hediyeli olan özelliklerle yararlanmanız mümkündür. Hemen etkileşime girecek paket özellikleri işletleminizin yerel ve bölgesel olarak tanıtılmasında oldukça etkili olacaktır. Profesyonel bir hizmet almak için güvenilir paketlerle Google haritalar kayıt işlemlerinden dakikalar içinde yararlanmanıza imkan verilecektir. 

Profesyonel paket özelliklerinde kayıt işlemlerinizi doğrulama koduyla anında yapabilir, düzenli ve sınırsız bir şekilde güncellenen Google Maps kullanımına göre rota oluşturabilirsiniz. Harita güncellendiğinde de sizin için yeterli olan bütün imkanlar sağlanacak, birçok harita ve navigasyon türüne göre yerinizi harita üzerinde alabileceksiniz. 

Google Harita Ekleme Pin Kodu Satışı

Google haritalar pin ekleme özelliği için doğrulama sürecinde kullanmanız gereken metotlar da paket içinde size verilecektir. Normal şartlarda Google maps özelliğini kullanmak için önce başvuru oluşturmanız ve takibe alındıktan sonra harita üzerinde 15 gün ile 1 aya kadar görünmeniz mümkündür. Ancak Google haritalar kayıt işlemleri için sunulan avantajlarla size özel hazırlanmış doğrulama kodu sayesinde anında işlem yapabilirsiniz. 

Güvenilir ve sınırsız hizmet alanı sunarak, herkesin Google Maps özelliğinden yararlanabileceği işletmesine ve mağazasına katkı sağlayacağı özelliklere yer verilmiştir. Önce güven ve profesyonellik diyerek sizin için 7/ 24 Google Maps Pin satışı yapılır ve canlı destek özelliklerinden de istediğiniz zaman yararlanmanıza imkan verilir. 

Google Maps Pin Hakkında Merak Edilenler

Google Maps Pin almak için belirlenen süreç genel olarak en az on beş gündür. Bu süreç geçtikten sonra haritadaki yerinizi tıklanma, merkezi konum ve rota oluşturma seçeneklerine göre alırsınız. Profesyonel bir hizmet vermekte olan Google Maps Pin paketlerinde, sizin için anında doğrulama ile bir telafi paketi de hali hazırda bekletilyor olacaktır. 

Güvenle kullanabileceğiniz, 7/ 24 canlı destek özelliğiyle sunulan hizmet alanında Google Maps Pin almak için uygun fiyat aralıkları belirlenmiştir. Paketler bir adet telafi kodu olarak da belirlenerek, sizin için kolay seçeneklerle sunulmuştur. 3D güvenli ödeme ve anında doğrulama garantisiyle profesyonel hizmet verilir, işletme, market ve mağazanızın ön planda olması sağlanır. 

 • Yerel ve bölgesel harita üzerine kullanabilirsiniz. 
 • Türkiye genelinde ve dünya haritası geleninde görünür olursunuz. 
 • Karanlık harita, ışık harita ve yol haritasında da görüleceksiniz. 
 • Profesyonel hizmetle hata yapmadan kolay bir şekilde kullanmanıza imkan verilir. 
 • İşlemlerinizi dakikalar içinde yapabileceğiniz özellikler sunulmuştur. 
 • 7/ 24 destek alabilir, sizin için hazırlanan bütün hizmet alanından dilediğiniz kadar yararlanabilirsiniz. 

İstediğim konumu google haritalara ekleyebilir miyim?

Google Maps Pin doğulama kodu alarak harita üzerinde daha önce belirlenmemiş yerlere konum ekleyebilirsiniz. Özel konumlar ve devlete ait konumlar üzerinden olmayan bir işletme yaratmanıza izin verilmemektedir. Google algoritmaları o kadar güvenilir ve profesyonel bir takip sistemine sahiptir ki, yanlış ve gerçek olmayan konumu fark ettiği anda silecektir. 

 • Kod almak ve kullanım alanını belirlemek için Google ADS ile maps özeliklerine bakmalısınız. 
 • İstediğiniz konumu değil, işletmenizin bulunduğu konusu seçebilirsiniz. 
 • Olmayan bir işletme konumu açarsanız, algoritma sizi kısa süre sonra fark eder ve engeller. 
 • Algoritmanın izin verdiği konumlara ve yanlış olmadan adres girerek işlem yapabilirsiniz. 
 • Özel işletmeler ve açık alanlar için de durum aynı olacaktır. 

Tek telefon numarası ile kaç tane konum eklenebilir?

Tek numara üzerinden yer işaretleme için telefon numaranızı kullanabilirsiniz. Ancak özel işletme ve adınıza kayıtlı ikametgah adreslerinin dışına çıkamazsınız. Çıktığınız takdirde algoritma zaman içinde onun gerçek olmadığını anlar ve siler. Aynı numarayla en az 2 konum ekleme hakkınız bulunmaktadır. Her bir konum için de Google Maps Pin satın al paketlerini kullanmanızı gerektirecektir. 

Doğrulama kodu olmadan Google haritalar kayıt işlemlerinizi yapmanıza izin verilmez. Güvenilir ve profesyonel paket işlemlerini kullanacağınız kayıt işlemlerinde hatalara karşı bir telafi paketi daha hediye verilebilir. Ancak kaydınızı yanlış girerek, kodu boşuna kullanmış olur, kodun kısa zamanda silinmesine neden olarak, işlemin boşa gitmesini sağlarsınız. 

Google Maps Pin Kodu Güvenilir Mi?

Google Maps Pin kodunun güvenilirliğini daha önceli kullanıcılarımızdan yorum ve öneriler bölümüne bakarak da öğrenebilirsiniz. SSL sertifikası olan sistemimizde aynı zamanda verilerin korunması ve gizlilik politikasına dairde işlemler yapılmaktadır. Telefon numaranızı girerek kodun anında tanımlanması ve konumun belirlenmesine etki etmesine de imkan verirsiniz. 

%100 telefi özelliği verilerek, konum geçmişinizi yönlendirebilir, profesyonel paket özelliklerin kurtarıcı taraflarını da görebilirsiniz. Hızlı ve garantili bir süreç işlemenizi sağlayacak, kısa zamanda Google Maps üzerinde yerinizi almanıza imkan verecektir. Her güvenilir paket özelliğimiz gibi Google Maps Pin kodu hizmetlerinde de pişman olmayacak ve anında hizmet alanımızdan yararlanmanın avantajlarını görebileceksiniz. 3D güvenli ödeme, anında teslimat ve 7/ 24 canlı destek ile güvenle hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. 

Google Maps Pin Satın Almanın Avantajları

Google Maps Pin paketlerinden yararlanarak, işletmenizin yerel ve bölgesel olarak tanınmasını sağlarsınız. Aynı zamanda rota oluşturarak, müşterilerinizin ve potansiyel müşterilerinizin sizi daha kolay bulmasını sağlayacak özelliklerden yararlanmış olursunuz. Google algoritması üzerinden çevredeki önerilen kafe, mağaza, dükkan vb olarak da görülecek, daha büyük kitleler çekebileceksiniz. 

Google Maps Pin Satın Almanın Dezavantajları

Google Maps Pin konumunuzu iyi belirlerken kullanabileceğiniz doğrulama seçeneği sunmaktadır. Eğer yanlış ve eksik bilgi girerseniz, kod hemen kendini belli eder ve kullanıma kapanır. Bu da harita üzerinde uzun süre kalmamanıza neden olabilir. Bunun için bütün süreci harfi harfine Google haritalar kayıt işlemlerinin olması gerektiği gibi yapmanız gerekmektedir. 

Google Maps Pin Kodu Sistemi Güvenilir mi?

Google Maps Pin kodu sisteminin güvenilirliği, kendi kullanım alanlarımızdan ve daha önceki paket hizmetlerimizden kesinlik kazanmıştır. Google algoritması üzerinden her zaman %1’de olsa risk olma olasılığı bulunmaktadır. Bu nedenle haritalar üzerindeki sistemdeki aksamalar ve yanlış olasılıklar için 1 adet telafi paketi de paket kullanıcılarına anında verilir. Profesyonel hizmet ve tecrübeli bir ekiple anında işlemler telefi paketleriyle yenilenebilecektir. 

Size nasıl güveneceğim?

3D güvenli ödeme, uzun süre tecrübeli ve güvenilir bir ekiple çalışmakta olan ajansımız, sizler yarı yolda bırakmayacak, büyük bir ekiple birlikte işlem yapmanıza imkan verecektir. Google Maps Pin paketleri, Google haritalar kayıt ve Google haritalar pin doğrulama seçenekleri için 7/ 24 canlı destekle birlikte hizmet verecektir. 

+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu