0

Instagram Çekiliş Aracı

Aşağıdaki kutuya çekiliş listeni yaz ve gönder’e tıkla, çekiliş sonucunu hemen getirelim!

Çekiliş Kazananı
 

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan sorular.

İnstagram çekilişlerinizi sonuçlandırmak için ücretsiz programlardan yararlanabilirsiniz. Web adresimiz üzerinde de ücretsiz hizmetlerimiz bulunur. Çekiliş ölçeğinize göre güvenle online olarak ücretsiz çekilişinizi sonuçlandırarak kazananları belirleyebilirsiniz. Kazananı belirlemek ücretsizdir ve tüm yorumları işleme alarak dilerseniz video kaydı üzerinden kazananı açıklayabilirsiniz.

İnstagram hesabınız için çekiliş yaparken herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. İnstagram çekilişinizi normal bir post olarak düzenleyerek yayınlayabilirsiniz. Bunun için uygulama sizden ücret talep etmez. Temel olarak reklam kampanyasının ücretsiz olarak yürütülmesidir.

İnstagram çekilişi hesabın takipçi sayısını arttırırken müşterilerinde hesabınızı fark edebilmesi adına önemlidir. Çekiliş bir pazarlama tekniğidir ve kişiler çekiliş üzerinden hesabınıza giriş yaptığında bir işletme hesabı ise diğer ürünlerinizi de inceler. Bu sayede potansiyel müşteri oranı artış gösterir.

İnstagram çekilişi yapmanın hukuken herhangi bir yasak olma durumu yoktur. Milli Piyango bu konu hakkında nakit olmayan her türlü eşya veya ödülün sosyal ve yardım amaçlı kullanılmasına izin vermiştir. Bu açıdan çekiliş yapmanızda yasal olarak herhangi bir sorun yaşanmaz.

İnstagram çekilişi düzenlendiğinizde mutlaka takipçilerinize çekilişe katılmaları gerektiğini hatırlatın. Geri sayım çıkartmaları üzerinden çekiliş sonlanmasını kullanabilirsiniz. Bu sayede heyecan artar ve daha fazla kişi ödülü kazanmak için profilinizi ziyaret eder. 

İnstagram çekilişinizi dilerseniz canlı yayından da sonlandırabilirsiniz. Bunun için iki ayrı cihaz kullanmanız gerekir. Bir cihazdan hesabınıza giriş yaparak canlı yayını başlatın ve ikinci cihazdan çekiliş programı kazananı belirlerken yayın üzerinden anlık olarak kazanan veya kazananların sonucunu gösterebilirsiniz.

İnstagram çekilişi sonlandırmak için program kullanabilirsiniz. Programa çekiliş postunuzun URL link bağlantısı ekledikten sonra çekiliş kurallarınızı da yazarak çekilişi güvenle sonuçlandırabilirsiniz. Programdan çıkan sonucu görsel olarak hesabınıza eklemeniz çekilişin adil yapıldığını gösterir.

İnstagram hesabınıza çekiliş düzenlendiğinizde çekilişinizin daha dikkat çekici olması için tanıtım yapabilirsiniz. Bu tanıtımlar farklı sayfalar tarafından paylaşılmasını sağlamaktan reklam vermeye kadar geniş bir ağı kapsar. Çekilişinizin tanımını ödül üzerinden yapmanız daha etkili olur ve daha fazla kişinin çekilişinize katılmasını sağlar.

İnstagram çekiliş süresi belirlemek için herhangi bir kural yoktur ancak firmamız çekilişinizi çok uzun tutulmasını önerir. Süreç uzadığında takipçilerin dikkati dağılırken eyleme geçme hususunda da hızlı davranılmaz. Bu nedenden süreç uzadığında çekilişe katılım oranı da düşük seyredecektir. Çekilişlerinizi bu yüzden kısa tutmanız daha büyük etki uyandırır.

İnstagram hesabınızın takipçi sayısını arttırmak için çekiliş düzenleyebilirsiniz. Çekiliş düzenlendiğinizde potansiyel müşterilerin dikkatini hesabınıza çektiğiniz için hesabınız öne çıkar. Çekiliş kurallarınız arasında sayfanızı takip etme kuralını da koymanız ayrıca çekilişe katılmak isteyenlerin hesabınızı takip etmesini sağlar.

10 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Meltem Gürbüz
  Influencer

  Merhaba. Instagram çekiliş aracından faydalandım. Ben memnun kaldığım için yorum olarak da belirtiyorum. Yorumumu gören herkese öneririm. Instagram çekiliş aracı ile platform çekilişlerimi çok daha basit ve kolay bir şekilde yapılabiliyorum. 

 • İhsan Celal Yüksel
  Öğrenci

  Ellerinize sağlık. Gerçekten faydalı bir program olmuş. Sınırsız kullanmak çok iyi. Hem ücretsiz, hem sınırsız daha ne olsun. Denemek, yararlanmak isteyenler varsa öneririm. Başlarda korkularım vardı. Ancak sisteminizde çalışan ekip arkadaşlarınız bütün sorularıma cevap verdi. Korkularımı yendim. Şimdi daha çok çekiliş yaparak sayfanızı kullanıyorum. 

 • Tarkan Fırat
  Öğretmen

  Instagram'da çekiliş oluşturmak, ınstagram kullanıcıları bilir ki fazlasıyla zordur. Şimdi artık kafam çok rahat. Asıl nedeni ise sayfanız bünyesinde faydalandığım ınstagram çekiliş aracı. Hem kazananları, hem de rezervleri ayarlayabiliyorum. Mükemmel bir hizmet mevcut. Farklı cihazlar üzerinden kullanabilmekte, beni mutlu etti. Gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz. 

 • Kaan Özbek
  Öğrenci

  Merhaba. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine platformunuzda çekiliş aracından faydalandım.  Denemek isteyenler görsün diye yorum yapıyorum. Çekiliş yapmak artık bu araç ile beraber çok rahat. Instagram çekilişleri şimdi gözümde büyümüyor. Öncesinde çok zorlanıyordum. Hesabımın tanınır ve bilinen platformlar içerisinde olmasını istediğimden dolayı çekiliş aracı işime yaradı. 

 • Turan Bulut
  Influencer

  Uzun süredir Instagram kullanıcısıyım. Çekiliş yapmaktan keyif alıyorum. Böyle bir program arayışında idim. Sonunda aradığımı buldum. Instagram çekiliş programı tam bana göre. Kolay, ücretsiz ve hızlı bir şekilde işlemlerimi yapabiliyorum. Denemek, yararlanmak isteyenler varsa kesinlikle öneririm. Güven konusunda problem yaşamadım. 

 • İmran Kurtar
  Mimar

  Siz de benim gibi Instagram'da çekiliş yapmayı seviyorsanız, çekiliş aracı sizin için de mükemmel olacaktır. Çok vakit kazandıran hızlı bir sisteme sahip. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine faydalanmıştım. Memnun kaldığım için şimdi ben de farklı kişilere tavsiye ediyorum. 

 • Sultan Ünal Goncalı
  CEO

  Çekiliş oluşturmak, açıkçası Instagram'da benim için zor geliyordu. Çekiliş yaparken kafam fazlasıyla karıştığından dolayı sisteminiz bünyesinde çekiliş aracından faydalandım. Instagram çekiliş aracının bu kadar basit ve kolay olması beni mutlu etti. Şimdi istediğim kadar çekiliş yapabiliyorum. 

 • Ünver Koyuncu
  Genel Müdür

  Selam. Instagram çekiliş hizmetinden yararlandım. Çekiliş programının ücretsiz olması beni çok mutlu etti. Gerçekten kaliteli. Muhteşem olmuş. Bol bol çekiliş düzenleyen ınstagram kullanıcısı iseniz, kesinlikle faydalanmanızı öneririm. Yapmış olduğunuz çekilişlerde problem yaşanmıyor. 

 • Büşra Koşmaz
  Diyetisyen

  Instagram çekiliş siteleri doğrultusunda araştırma yaptığımda birçok sayfa karşıma çıktı. Bu sayfalar içerisinde en beğendiğim sizin platformunuz oldu. Açıkçası diğerleri beş para etmez. Güven konusunda mağduriyet yaşadım. Sayfanızdan almış olduğum hizmette mükemmel bir kalite mevcut. 

 • Yıldırım Ocaklı
  Doktor

  Instagram çekiliş aracı, fazlasıyla ile işime yaradı. Çekiliş yapma aracında, kazanma sayısını artırmak gerçekten mükemmel bir özellik. Size çok teşekkür ediyorum. Faydalandığım hizmetten dolayı, ben memnun kaldım. Denemek isteyenler varsa kesinlikle öneririm. 

Instagram Çekiliş Aracı Nasıl Yapılır?

Sitemizde Instagram uygulaması için Instagram Çekiliş Aracı Hilesi mevcuttur. Instagram platformundaki hizmetlerimizi denemeden önce Instagram Çekiliş Aracı aracımızı şifresiz test etmek isterseniz, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • İlk olarak, ana sayfadaki "Ücretsiz Araçlar" bölümüne tıklayın.
 • Açılan sayfadan Instagram Çekiliş Aracı bölümüne tıklayın.
 • İstenen tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde girin ve işlemi başlatın.
 • Daha sonra karşınıza çıkacak basit görevleri yerine getirerek işlemi tamamlayın.
Instagram Çekiliş Aracı Nasıl Yapılır?

İnstagram çekiliş en iyi pazarlamak tekniği! İnstagram hesabında zaman zaman çekilişler yaparak takipçi kazanma potansiyelinizi yükseltirken sayfanızın doğal etkileşim oranını da arttırmak için büyük etki yaratır.instagram çekiliş aracı

İnstagram hesabınız ne olursa olsun sayfanız üzerinden çekiliş yaparak potansiyel müşteri ağını geliştirmek için yararlanabilirsiniz. Araştırmalar çekiliş yapan sayfaların çekiliş yapmayan sayfalara göre %80 daha hızlı büyüme gerçekleştirdiğini tespit etmiştir.

İnstagram Çekiliş Yap

İnstagram çekiliş yaparak mevcut takipçi kitlenişi arttırırken hesabınıza yeni takipçiler çekmek için instagram igtv video indirtmek gibi en iyi pazarlama yöntemlerinden biridir. Çekiliş  yapmanın çok popüler olması ve takipçilerinin dikkatini çekmek isteyen her sayfa tarafından yapılır. Birçok marka hesabın etkileşim alanı ne olursa olsun tüketicilere ulaşırken daha fazla kişi ile iletişime geçmek için çekiliş yapar.

Çekiliş yapmak son derece kolay bir olurken başarı elde etmek için hala en çok kullanılan pazarlama yöntemidir. Hedef kitlenizi tanımak, sosyal medya hesabınızdan en yüksek verimi almak için promosyon ürünleri hediye etmeniz aynı zaman psikolojik olarak da tüketicinin ürüne sahip olma istediği uyandırdığı için satışların artmasında da etkilidir.

İnstagram Çekiliş Sitesi

İnstagram çekiliş yapmak için çekilişi gerçekleştirebileceğiniz siteler üzerinden işlem alınır. İnstagram uygulamasının kullanıcılarına sunduğu özellikler içerisinde çekiliş yapmak gibi bir uygulama olmadığı için promosyonlarınızı dağıtırken farklı sitelerden yararlanmanız gerekir. Çekilişi tek başınıza sayfanız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz ancak kazanan kişi veya kişileri tespit etmek için yorumları tahlil edecek ve kurallar dahilinde çekilişe katılanlar arasında şans odaklı çekim yapmak için sitelerden yararlanılır. İnstagram çekiliş sayfaları bu yüzden vardır ve dilediğiniz siteden çekiliş sonucunuzu açıklayabilirsiniz.

İnstagram Çekiliş Programı

İnstagram çekilişi yaptığınızda çekilişi sonlandırmak için programın kullanılması tercih edilir. Çünkü çekilişi kendi isteğinize göre veya gözünüze gelen yorumlar arasından yapmanız büyük bir hata olarak görülürken aynı zamanda potansiyel müşterilerinizin çekiliş sonucuyla ilgili şikayet oluşturmalarına ve size karşı tavır koymalarına neden olacağından İnstagram çekiliş kazananları program üzerinden gerçekleştirilmelidir.

Çekiliş programı her kullanıcıya eşit hak vererek yorum yapanlar arasından rastlantısal olarak bir seçim yapar ve herhangi bir olumsuz dönüş aldığınızda bu sonuçları takipçilerinizle paylaşarak güvenle çekiliş yaptığınızı ispat ederek instagram bayan takipçi satın al aracıyla güven kazanabilirsiniz.

İnstagram Çekiliş Yap Ücretsiz

İnstagram çekiliş sonuçları belirlerken adil davranmak ve çekilişe katılanlara sonucu göstermeniz gerekir. Bu sayede çekilişinizle ile ilgili şaibeler ortadan kalkarken bir sonraki çekilişle daha fazla kişiye ulaşma potansiyelinizde artar. İnstagram çekiliş online olarak yapılır ve programlar üzerinden ücretsiz olarak çekilişini sonlandırabilirsiniz.

Ücretsiz çekiliş yapmak için web adresimizden de yardım alabilirsiniz. Çekiliş sonucu ücretsiz tamamlanırken dilerseniz sonuç ekranını sosyal medya hesabınızdan paylaşarak da kullanmış olduğunuz programla birlikte adil işlem aldığınızı gösterebilirsiniz.

Ücretsiz İnstagram Çekiliş

İnstagram hesabınızdan çekiliş yaptığınızda en önemli detay çekiliş sonucunu adil ve şeffaf bir şekilde sonuçlandırmaktır. İnstagram çekiliş sonucu gerçek mi sorusu hala çekilişe katılan takipçilerin en fazla sorguladığı konudur. Sonuçları objektif bir şekilde katılımcılarınıza sunmanız ve isterseniz çekilişi gözleri önünde canlı yayın üzerinden yapmanız kazananların anlık olarak açıklanması heyecanı arttırırken aynı zamanda sayfanıza olan girişleri de arttıracağı için her bakımdan yararlıdır.

Çekiliş düzenledikten sonra sonlandırmak için programlara büyük paralar ödemenize gerek yoktur. Ücretsiz sitelerden yararlanarak çekilişinizi hem ücretsiz hem de adil bir biçimde instagram otomatik video izlenme satın alarak sonuçlandırabilirsiniz.

İnstagram Çekiliş Hilesi

İnstagramda çekiliş yaptığınızda veya herhangi bir sayfada çekilişe katıldığınızda hile akıllara gelen ilk durumdur. Çekiliş hilesi yapmak katılımcı olarak büyük değildir. Çekilişi yaparken ise dikkat edilmesi gereken bir durumdur çünkü birçok kişi çekiliş için size olumsuz dönüş yapabilir. Çekiliş yapılmasının temel amacı sayfanıza yarar sağlamak ve organik takipçi sayısını arttırarak sayfanızın etkileşimini arttırmaktır. Çekiliş sonucunu güvenilir programlar üzerinden gerçekleştirmek ve çekiliş sonucunu ücretsiz olarak programdan yaptığınızı takipçilerine göstermek hile olmadığını göstermenin en basit yöntemidir. Bu sayede hiçbir takipçiniz hile olduğunu iddia etmezken ayrıca bir sonraki çekilişinizde daha fazla katılım alarak sayfanızın takipçi sayısını ciddi oranda arttırabilirsiniz.

İnstagramda Çekiliş Kazanma

İnstagram çekiliş sonucu açıkladığında kurallar dahilinde çekişile katıldığınızda herkesin kazanma şansı bulunur. Çekilişe katıldığınız hesabın kuralları kazanma ihtimalini arttırmak ve azaltmak da burada tüketicinin elindedir. Örneğin x yorum yapmak çekilişe katılmak için kural olurken birden fazla kez belirtilen miktarda yorum yapmanız programda isminizin daha fazla geçmesine neden olacağından kazanma şansını da arttırır. Çekiliş açıkladığında kazandıysanız sayfa yöneticisiyle ile iletişime geçerek kazandığınız ürünün veya hizmetin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

İnstagram Çekiliş Programlarıücretsiz sınırsız çekiliş

İnstagram çekiliş sonucu belirleme için program bulunur. Çekilişlerinizi basit ve ücretsiz olarak program üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Çekilişinizi dikkat çekmesi için bir post üzerinden paylaştığınızda çekiliş tanıtımı hesabınızın da tanımı için önemlidir. Gönderiye gelen yorumlar üzerinden otomatik seçim yapıp program sayesinde çekiliş kazananlarını uğraşmadan açıklayabilirsiniz. Bazı ek araçlar kullanılması çekiliş sonucunun daha detaylı açıklanmasını sağlarken bu anlamda sizi memnun edecek program üzerinden dilediğiniz zaman çekilişi sonlandırabilirsiniz. 

İnstagram Çekiliş Kazanma Taktikleri 

İnstagram üzerinden çekilişlere katılmak için öncelikle çekilişi yapan hesabın çekiliş kurallarına uymak gerekir. Çekiliş kazanma taktikleri de bu kurallar üzerinden belirlenir. Örneğin çekiliş için takip edilmesi gereken sayfalar ve yorum yapılması yoruma da arkadaşlarınızın etiketlenmesi istediğinde daha fazla yorum yapmak kazanma şansınızı arttırır.

Her bir yorum yeni bir çekiliş hakkıdır ve daha fazla yorum yaparak daha fazla çekiliş hakkı üzerinden kazanma ihtimalinizi yükseltebilirsiniz. Çekilişi mutlaka kazanmak adil olduğunda mümkün değildir. Ancak çekiliş kuralları üzerinden şartları daha fazla yerine getirmeniz en büyük kazanma taktiklerinden biridir.

İnstagram Çekiliş Hakkında Merak Edilenler

İnstagram çekiliş yaparken öncelikle çekilişte verilecek olan hediyeyi seçmelisiniz. Çekiliş hediyesi ne kadar iyi olursa katılım sağlayanlarda ürüne veya hizmete ulaşmak için o denli yüksek olur. Çekilişlerinizi mutlaka sınırlandırın ve sonuçlanacağı zamanı açık bir şekilde takipçilerinize bildirin. Ardından ise çekilişi güvenilir bir program üzerinden gerçekleştirin. 

İnstagram Çekiliş Önemli Mi?

İnstagram hesabınız üzerinden çekiliş yapmak önemlidir ve yıllardır modası geçmeyen ve hala en çok kullanılan pazarlama taktiğidir. İnstagram üzerinden çekiliş yaptığınızda yeni müşterilere daha hızlı ulaşırken var olan müşterilerinizi de teşvik etmek için yararlanabilirsiniz. Çekiliş yapıldığında potansiyel müşteriler hediyeye ulaşmak için sayfanızı yakın takibe alır ve çekilişi kazanma isteğiyle orantılı olarak etkileşim gösterir.

Sosyal medya hesabınız için doğal bir aksiyon arıyorsanız çekiliş düzenleyebilirsiniz.

İnstagram Çekiliş Nasıl Yapılır?

İnstagram üzerinden çekiliş yapmak son derece kolaydır. İnstagram çekiliş yapan sayfalar takipçi sayısını en hızlı yükselten sayfalardır. Sayfanız için çekiliş yapma adımları:

 • Çekilişi yapma amacınızı seçin.
 • Çekilişiniz için takipçilerin dikkatini çekecek bir ödül veya hediye belirleyin.
 • Çekilişe katılma şartlarını belirleyin.
 • Çekiliş süresini belirleyin.
 • İnsanların dikkatini çekecek bir post hazırlayın ve çekiliş kurallarınızı açıklayın.
 • Çekiliş bittiğinde ise program üzerinden çekilişinizi sonlandırarak kazanan veya kazananları açıklayın.

Çekiliş yapmak temel olarak bu basamaklardan oluşur.

İnstagram Çekiliş Android Cihazdan Yapılır Mı?instagram çekiliş yap

İnstagram sayfanızın doğal takipçi sayısını arttırmak ve hesabınıza olan ilgiyi arttırmak istiyorsanız Android cihazlarınızdan da çekiliş düzenleyebilirsiniz. Android cihazdan sosyal medya uygulamasına giriş yaparak çekilinizi duyurmanız, kurallarını açıklamanız ve çekilişin sona ereceği zamanı bildirmeniz gerekir. 

Çekiliş günü geldiğinde ise program üzerinden kazanan takipçi veya takipçilerinizi duyurabilirsiniz.

İnstagram Çekiliş IOS Cihazdan Yapılır Mı?

İnstagram çekiliş yapmak istediğiniz IOS işletim sistemine sahip cihazlarınızdan da çekiliş düzenleyebilirsiniz. Çekiliş yapmak için cep telefonunuzdan İnstagram uygulamasına giriş yaparak ardından hesabınıza giriş yapmanız gerekir. Çekiliş duyurunuzu normal post gönderisi gibi düzenleyebilirsiniz. Hikaye kısmında da duyurusunu yaparak daha hızlı yayılmasını sağlayabilirsiniz.

IOS cep telefonlarınızdan ayrıca çekiliş sonucunuzu da sonlandırabilirsiniz. Bunun için cep telefonunu destekleyen siteler üzerinden işlem almanız gerekir. Web adresimiz gibi güçlü alt yapısı olan siteler IOS cihazlarda da sorunsuz çalışır.

Tablet Üzerinden İnstagram Çekiliş Yapabilir Miyim?

Tabletlerde bilgisayardan daha az telefondan daha çok etkileşimi olan cihazlardır. İnstagram hesabınıza tabletlerinizle de çekiliş yapabilirsiniz. Bunun için dilerseniz uygulama üzerinden dilerseniz web adresi üzerinden çekilişini başlatın.

Tabletlerinizde çekiliş postunuzu yayınladıktan sonra internet üzerinden online olarak çekilişinizi de sonuçlandırabilirsiniz.

İnstagram Çekiliş Ücretsiz Mi?

İnstagram çekiliş belirlemek için ücretsiz programlardan da yararlanabilirsiniz. Çekiliş yapmak çok popüler bir uygulama olurken çekilişinize katılan kişi veya yorum sayısına göre ücretsiz programlar yer alır. Ancak çekilişinize büyük kitle katıldıysa ücretsiz programlardan yararlanmanız mümkünde olmayabilir. Çünkü bu programlarda yorum sayıları sınırlıdır. Örneğin 5.000 yoruma kadar ücretsiz çekiliş kullanmak istediğiniz sitede kural ise daha fazla yorum çekilişine gönderildiğinde ücretli program kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak temel olarak programların ücretsiz olduğunu paylaşabiliriz.

İnstagram Çekiliş Sistemi Güvenilir Mi?
İnstagram hesabınızdan yaptığınız çekilişleri sonlandırmak için kullanacağınız programlar güvenilirdir. Bu programlar rastgele olarak çalışır ve kurallar dahilinde ki çekilişe katılım gösterenler arasında bir tercih yapar. Çekiliş kazananı için dilerseniz bir dilerseniz 10 kişi seçebilirsiniz. Ayrıca programlar yedek kazananları bile belirler. Çekiliş sonuçlarının güvenilir olması için firmamız üzerinden programdan çekilişinizi güvenle sonuçlandırabilirsiniz.

Size Nasıl Güveneceğim?instagram çekiliş sonucu belirtme

Firmamız on yıla yakındır sosyal medya hizmetleri hususunda müşterilerine hizmet verir. Firma bilgilerimizi kullanıcılarımızla şeffaf ve açık bir şekilde paylaşmaktayız. Ücretli ve ücretsiz hizmetlerimizden dilediğiniz ölçüde yararlanabilirsiniz.

Ücretli bir hizmet satın almak istediğinizde ödemenizi 3D güvenli ödeme üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme yaptığınız bilgiler sistemimiz tarafından saklanmaz. İşlemelerinizin tamamı gizlilik içerisinde gerçekleştirilir ve satın aldığınız veya ücretsiz olarak aldığınız işlemlerin tamamı gizlilik içerisinde gerçekleştirilir.

Hizmet kalitemiz en iyi kalite olurken hizmetlerimizde her adımda yanınızda olmak için  gün 24 saat canlı destek hizmeti sunarız. Canlı destek ekibimiz işlem öncesi ve sonrası yardımcınızdır. Dilediğiniz ve merak ettiğiniz her konuda bize danışarak güvenle üst kalite hizmeti en iyi fiyata alabilirsiniz.

Hesabım Zarar Görür Mü?

İnstagram hesabınızda çekiliş yapmanın hesabınıza herhangi bir zararı yoktur. İnstagram çekiliş haram mı merak ediyorsanız çekilişler haram olmadığı gibi yasakta değildir. Milli Piyango Genel Müdürlüğü’nce yapılan açıklamaya göre İnstagram hesabı üzerinden herkesin çekiliş düzenleme hakkı bulunur. 

Hukuki olarak yasal bir sistem olması ile hesabınızın çekiliş yaptığınız için zarar görmesi gibi bir durum oluşmaz. Çekilişinizi sonlandırmak istediğiniz programlar içinde hesabınıza giriş yapmadan çekiliş linki üzerinden işlem aldığınız için hesabınızın da güvenlik sorunu yaşaması mümkün değildir.

Mobilden İnstagram Çekiliş Yapabilir Miyim?

Mobil cihazlarınızdan de İnstagram için çekiliş yapabilirsiniz. Uygulama giriş yaparak çekiliş postunuzu yayınlamanız yeterlidir. İnstagram çekiliş yazısı örnekleri incelemesi yaparak dikkat çekecek bir içerikle gönderiniz kısa süre içerisinde bir çok kişiye ulaşır.

Bilgisayar Üzerinden İnstagram Çekiliş Yapabilir Miyim?

İnstagram çekiliş pc üzerinde yapabilirsiniz. Bunun için bilgisayarınızdan İnstagramın web adresine giriş yaparak hesabınıza girin ve çekilişinizi duyurun. Çekiliş sonlandırmak için yine bilgisayarınızı kullanabilirsiniz. Çekiliş postunun URL bağlantısını kopyalayarak programa yapıştırmanızla çekişinizi sonlandırabilirsiniz.

+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu