0

IGTV Video İndir

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan sorular.

Web adresimiz tüm akıllı cihazlara göre oluşturulmuştur. Güçlü ve uyumlu alt yapısı ile bilgisayar, cep telefonu ve tabletlerin işletim sistemi, markası veya modeli fark etmeksizin internete erişim sağlayan tüm cihazlardan indirme yaparak indirdiğiniz cihaza da videoyu sorunsuz ve çözünürlük kaybı olmadan kaydedebilirsiniz.

Ne yazık ki hesabınızı gizliye almış profiller için indirme seçeneğimiz bulunmamaktadır. İndirilme yapılacak profilin paylaşımlarının herkese açık olması gerekir. Çünkü indirme kendi hesabınızdan değil anonim olarak gerçekleştirilir. Bu konuda yardım almak için diğer hizmetlerimize göz atabilirsiniz.

IGTV video indirme aracı İnstagram uygulaması içerisinde ki videoların indirilmesini ve kaydedilmesini sağlar. Saklamak istediğiniz, paylaşmak istediğiniz veya hesabınıza eklemek istediğiniz herhangi bir videoyu indirmeniz için tasarlanmıştır. Uygulama aracımız bu anlamda %100 işe yarar.

IGTV indirme sistemimizin böyle bir ayrımı yoktur. İndirme sistemimizden yararlanırken dilediğiniz herhangi bir hesabın videosunu indirebilirsiniz. Burada tek önemli kıstas herkese açık hesap olmalıdır. Bu sistem gizli hesapları görüntüleyemeyeceği için istediğiniz video indirilmez.

İnstagram hesabınızın şifresi size özeldir ve hesabın güvenliği açısından en önemli unsurdur. IGTV videoları için indirme aracımızı kullandığınızda sizden hesabınızın şifrenizi talep etmeyiz. Bu anlamda indirme için hesabınızın adını ve şifresini talep eden firmalar üzerinden de işlem almamanızı öneririz.

IGTV video indirme sistemimiz yüksek HD kalitesinde video indirmenizi sağlar. İndirdiğiniz videoların çözünürlüğünde herhangi bir düşme yaşanmamaktadır. İndirme işlemi videonun yüklendiği kalite üzerinden gerçekleştirilir. Çözünürlüğü ve kalitesi yüksek olan videoları yine yüksek kalitede indirebilirsiniz.

Firmamız kullanıcılarına ücretli ve ücretsiz birçok sosyal medya hizmeti sunar. IGTV video indirme özelliğimiz ücretsiz olarak sunduğumuz hizmetlerden biridir. Bu özellik tek bir video için değil dilediğiniz kadar video indirmenizi sağlar. Sınırsız olarak dilediğiniz kadar videoyu ücretsiz olarak güvenle indirebilirsiniz.

Web adresimiz üzerinden bir kez indirme butonunu aktif ettiğinizde dilediğiniz kadar video indirebilirsiniz. Bunun için nicel anlamda herhangi bir limitimiz bulunmamaktadır. Tüm videoları tek bir giriş için değil dilediğiniz kadar web adresimize giriş yaparak kullanabilirsiniz.

Web adresimiz üzerinden işlem aldığınızda indirme işlemi sizin hesabınız üzerinden gerçekleştirilmez. Anonim olarak video indirme seçeneğinden yararlanacağınız için videoyu sizin indirdiğinizin anlaşılması mümkün değildir. İndirme işlemleri sistem aracımız üzerinden gerçekleştirilir.

İnstagram üzerinden IGTV videolarını indirmeniz mümkün değildir bu nedenle firmamız aracılığı ile dilediğiniz IGTV videosunu indirme aracımız sunulmaktadır. İndirmek istediğiniz video üzerinden dilediğiniz zaman işlem alarak dilediğiniz cihaza indirme yapabilirsiniz.

10 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Meltem Gürbüz
  Genel Müdür

  Selam. Instagram igtv videolarını çok seviyorum. Daha fazla izlemek için indirmek istiyordum. Sayfanız bu isteğimi rahatlıkla yapabilmem için işime yaradı. Arkadaşım tavsiye etmişti. Böyle sayfalara güvenmem. Ancak sizin sayfanız güven algımı kırdı. Şimdi istediğim videoyu rahatlıkla indirip, defalarca izleyebiliyorum. Paylaşım esnasında da kalitede problem olmuyor. 

 • Yıldız Çakır
  Öğretmen

  Merhaba. Uzun zamandır ınstagram kullanıcısıyım. İnstagram'ın kendi sisteminde igtv videolarını indirmek için herhangi bir mecra bulunmuyor. Sorunsuz bir şekilde sayfanız üzerinden indirdim. Şifre ya da buna benzer işlemler istenmiyor. Yalnızca tek bir link üzerinden indirme işleminin tamamlanması işime yaradı. Üstelik kullanımı da çok basit. Şimdi diğer sosyal medya hesaplarım için sayfanızdan yararlanıcam.

 • Sevim Yılmaz
  Mimar

  Merhaba. Uzun zamandır İnstagram igtv video indirme aracı arayışındaydım. Böyle kullanışlı bir araç görmedim. En doğru sayfa kesinlikle burası. Ellerinize sağlık, mükemmel bir araç. Herkese öneririm. İyi ki sizin sayfanız karşıma çıkmış!

 • Erhan Barışlı
  CEO

  Instagram igtv videoları uzun olduğu için normalde indiremiyordum. Sizin sayenizde kolay bir şekilde indirebildim. Hem de çözünürlük kaybı yaşamadan direkt indirilmesi işime yaradı. Mesleğim gereği bu videoları kullanıyorum. Şimdi çok daha basit bir şekilde indirme işlemi yapabiliyorum.

 • Seda Demirci
  Avukat

  Merhaba. Ben yeni müşterilerinizdenim. İnstagram igtv videolarını indirmek istiyorsanız siz de kesinlikle faydalanabilirsiniz. Birçok video indirdim. Her birinde de yüksek HD kalitede olması beni rahatlattı. Kafamda soru işaretlerim vardı hizmetten faydalandıktan sonra soru işaretlerime cevap buldum. 

 • Sevcan Sezer
  Influencer

  Merhaba. İnstagram igtv video indirme hizmetinden faydalandım. Ekip arkadaşlarınıza da çok teşekkür ederim. Süreç boyunca bütün soru işaretlerime cevap aldım. Diğer araçlarla öncesinde yararlanmıştım. Aynı memnuniyeti igtv videoları içinde yakaladım. Sorunsuz indirme işlemi gerçekleşiyor. Kalitede herhangi bir sorun yaşamadım.

 • Semih Saygın
  Öğretmen

  İnstagram igtv videolarını rahatlıkla indirebiliyorum. Ben hiç bir problem yaşamadım. Kısa sürede indirme işlemi tamamlanıyor. Aracı yapanların, ellerine sağlık diyorum. Açıkçası bu kadar kaliteli bir hizmet beklemiyordum. Teşekkür ederim. 

 • Serhat Yıldırım
  Psikolog

  Selam. Öncelikli olarak ekibinize çok teşekkür ediyorum. Gerçekten kullanışlı bir araç. İgtv video indir ile problemsiz indirebiliyorum. Kaliteli inmesi, beni mutlu etti. İndirme aşamasında herhangi bir problem yaşamadım. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine faydalanmıştım. Şimdi ben de arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. 

 • Demet Uluca
  Öğretmen

  İnstagram igtv videolarını, hiçbir problem yaşamadan indirebiliyorum. Teşekkür ederim. Gerçekten kaliteli bir hizmet. Uzun süredir ınstagram kullanıcısıyım. Ne yazık ınstagram'da videoları indirmek için herhangi bir sistem mevcut değil. Fakat sizin aracınızın bulunması işime yaradı. 

 • Selin Yılmaz
  Öğrenci

  Merhaba. İnstagram igtv video indir hizmetinden yararlandım. Görmüş olduğum videoları artık tek bir tık üzerinden indiriyorum. Aynı kalitede olması beni mutlu etti. Farklı cihazlar üzerinden de problemsiz faydalanabiliyorum. Denemek, yararlanmak isteyenler varsa ben öneririm.

IGTV Video İndir Nasıl Yapılır?

Sitemizde Instagram uygulaması için IGTV Video İndir Hilesi mevcuttur. Instagram platformundaki hizmetlerimizi denemeden önce IGTV Video İndir aracımızı şifresiz test etmek isterseniz, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • İlk olarak, ana sayfadaki "Ücretsiz Araçlar" bölümüne tıklayın.
 • Açılan sayfadan IGTV Video İndir bölümüne tıklayın.
 • İstenen tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde girin ve işlemi başlatın.
 • Daha sonra karşınıza çıkacak basit görevleri yerine getirerek işlemi tamamlayın.
IGTV Video İndir Nasıl Yapılır?
HAZIR!
gorsel
 
 
KALİTE
 • 480p
 • 720p
 • 1080p
FORMAT
 • MP4 - VIDEO
 • MP3 - MÜZİK
+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu