0


SMM Panel

Tüm sosyal medya hizmetlerini tek bir yerde barındıran 8 yıldır en güvenilir ve en çok tercih edilen sosyal medya hizmet platformu SosyalGram.com.tr'den size en uygun siparişi oluşturun ve sayfanızı ucuşa geçirin!

GİRİŞ YAP
KAYIT OL

SMM Panel Nasıl Çalışır?

Aşağıdaki adımları izleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

1 Kayıt Ol

SosyalGram’a ücretsiz kayıt olun ve giriş yapın.

2 Bakiye Yükle

Tamamen güvenli bir şekilde bakiye yükleyin.

3 Siparişinizi Oluşturun

Size uygun hizmeti seçip hemen sipariş oluşturun.

4 Yükselişe Geçin

Siparişinizi anlık olarak takip edin, Uçuşa geçin!

Sosyal Medya’da Uçuşa Geçin.

Tüm sosyal medya platformlarında kişisel veya şirket hesaplarınızı uçuşa geçirmek bir adım ötenizde. Yapmanız gereken tek şey, SosyalGram’dan size uygun olan en iyi paketi satın almak!

Reklamınızı Güçlendirin
Takipçilerinizi Yükseltin
Yeni Kitlelere Ulaşın
Saygınlık Kazanın
Markanıza Saygınlık Kazandırın
Şimdi Hedeflerinize Ulaşabilirsiniz.
ürünler

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan sorular.

Satın almış olduğunuz işlemlerin hesabınıza yansıması için hesabınızın açık olması gerekir. Gizli hesabı bulunan kişilerin istenilen gönderisine ulaşılması mümkün olmayacaktır. Bu da hizmetin sunulmasına engel olan bir durumdur.

Satın almış olduğunuz paket sosyal medya platformu içerisinde yer alan algoritmayı etkiler. Bu durumda da platform sizin popüler olduğunuzu ve beğenildiğinizi düşünür. Daha çok kullanıcıya sizi sunarak platform içerisindeki beğeniyi amaçlar. Bu da size doğal etki almanız için iyi bir fırsat oluşturur.

SMM paneli içerisinde yer alan paketler ile keşfete çıkabilirsiniz. Ancak yalnızca 1 paket satın almanız bu isteğinizi karşılamayabilir. Bunun için birçok farklı paketten yararlanmanız ve belirli aralıklar ile satın alma işlemi gerçekleştirmeniz gerekir. 

SMM panellerinin içerisinde yer alan paketlerin etkisi vardır ve kısa sürede hissedersiniz. Ancak satın aldığınız paketin büyüklüğüne göre etkisi de daha büyük olacaktır. Düşük paketlerin etkisini hissedemeyebilirsiniz. Paketin içeriği düşük olduğu için algoritma içerisinde fark edilmesi mümkün olmayabilir.

Satın almış olduğunuz paketlerin tamamını yeniden satın alabilirsiniz. Ancak her bir satın alma işlemi tek bir paket için olacaktır. Bu işlem birçok paket için uygun olsa da bazı paketlerde aynı paketten yeniden satın alma işlemi yapmanız tavsiye edilmez. 

Panelin içerisinde yapılan satın alma işlemlerinde kullanıcı ve satın alan kişi uyuşması beklenmez. Bu durumda da isterseniz kendiniz isterseniz başka kişiler için satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Panel içerisinde bu konuda herhangi bir sınırlama bulunmaz.

Panel içerisinde yer alan işlemlerin kullanılması için herhangi bir sınırlama bulunmaz. İşlemleriniz tamamlandıktan sonra ya da tamamlanmadan yeni işlem başlatabilirsiniz. Size yeterli gelecek kadar işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kullandığınız ödeme yöntemine göre sizden belirli bir miktarda hizmet bedeli alınabilir. Ancak alınan bu bedeller oldukça düşük oranlardadır. Yani satın alma işleminizi büyük oranda değiştiren kesinti ya da bedeller bulunmaz. En yüksek kesinti mobil ödeme üzerinden yapılır.

Günümüzde hizmet sunan ödeme yöntemleri online ödeme, mobil ödeme ve havale – EFT yöntemleridir. Bu ödeme yöntemleri Sosyalgram içerisinde de kullanılır. Sizin için uygun olan ödeme yöntemini seçerek istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Firma aracılığı ile yapılan işlemlerin yarıda ya da tamamlanmadan bırakılması gibi bir durum söz konusu değildir. Satın almış olduğunuz hizmete bağlı olarak ortalama 24 saat içerisinde işleminiz tamamlanır. İşleminiz doğal bir görünüm için anında tanımlanmaz.

Müşteri Yorumları

13 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Hüseyin Sertkaya
  Diyetisyen

  Güvenli ödeme, kaliteli hizmet ve daha fazlası firmamız bünyesinde sunuluyor. Birçok sayfaya göre oldukça etkili SMM çalışmaları gerçekleşiyor. Mağduriyette yaşamadım. Ekibinizin ilgili olması, beni mutlu etti. Bu firma ile tanıştığım için çok mutluyum ve denemek isteyenler varsa tavsiye ederim. Benim memnun kaldığım gibi onların da aynı memnuniyeti yakalayacaklarından eminim. 

 • Dilara Kaçmaz
  CEO

  Erişimlerimi nasıl yükselteceğim konusunda, birçok firma ile tanıştım. Fakat her biri bana yüksek bütçeler söyledi. Bu konuda mağduriyet yaşadım. Firmanızı, arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine denemek istedim. SMM sisteminden açıkçası memnun kaldım. Hem etkileşim, hem gösterim, hem de erişim konusunda beklentimi fazlasıyla karşıladınız. Tavsiye ederim.

 • Neşet Korkut
  Doktor

  Sosyal medya hesaplarım için erişim, etkileşim ve gösterim satın aldım. Kaliteli ve faydalı içerikler üretirken, bu kadar ön plana çıkması beni mutlu etti. Sürecin başından, sonuna kadar yanımda olan ekibinize teşekkür ediyorum. Denemek isteyenler varsa, ben memnun kaldım ve tavsiye ederim.

 • Semra Sayar
  Psikolog

  Twitter'da popüler bir hesap olmak için çok çabaladım. Fakat bunu doğal yollarla gerçekleştirmek, benim için zaman aldı. Sayfanızla karşılaştım. Instagram için SMM panelden etkileşim, erişim ve gösterim satın aldım. Sunmuş olduğunuz kaliteli hizmet, bana çok avantaj getirdi. Bu yüzden teşekkür ediyorum. 

 • Nur Aydın
  Psikolog

  İlk kez internet üzerinden sosyal medya hesabım için paket satın alıyorum. SMM panel üzerinden İnstagram hikaye izlenme satın aldıktan sonra en ufak bir mağduriyet durumu yaşamadım. Bu yüzden size teşekkür ederim. Aynı zamanda benimle sürekli ilgilenip, sorularını cevaplandıran ekibinize de sabrı için ayriyeten teşekkürlerimi sunuyorum. 

 • Cansel demirtaş
  Öğrenci

  Tiktok izlenmelerimin düşük olması, benim mutsuz ediyordu. Birçok araştırma yaptım ve sayfanız, arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine karşıma çıktı. İyi ki faydalanmışım diyorum. SMM bünyesinde, çok başarılı ve kaliteli bir hizmet sunuluyor. Bu yüzden size teşekkür ederim. Beğeni ve yorum da geldi. Şimdi izlenmelerim kitlemi artırıyor. 

 • Eser Yıldırım
  Diyetisyen

  Instagram'daki hikaye izlenmelerim çok düşüktü. Bu yüzden SMM sayfanızla karşılaştım ve hikaye izlenme satın aldım. Hikaye izlenme paketini kullanmamla beraber, kısa zamanda profilimin ilgi görmesi gerçekleşti. Bu yüzden size teşekkür ediyorum. Çok başarılı bir hizmet. Denemek isteyenler varsa tavsiye ederim. 

 • Zehra Bayır
  Öğretmen

  SMM ile takipçi satın alma hizmetinden faydalandıktan sonra güven ve gizlilik konusunda en ufak bir problem yaşamadım. Sosyalgram oldukça tecrübeli bir sistem ve tecrübesini hizmetlerinde gösteriyor. Denemek isteyenler adına tavsiye edeceğim bir site.

 • Damla Gündüz
  Influencer

  SMM panel ile Twitter takipçi satın aldıktan sonra kazancım artmaya başladı. Öncesinde çok fazla kazancım yoktu. Takipçilerimin her biri organik ve gerçek bir şekilde yüklendi. Bu yüzden içim rahat bir şekilde faydalanıyorum. Denemek isteyen herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. 

 • Durdane Karakaya
  Genel Müdür

  Nonolive yayınlarım için takipçi sayısına ihtiyacım vardı. Bu yüzden, Sosyalgram SMM paneli üzerinden Nonolive takipçi satın aldım. Canlı yayın yaparken, yapmış olduğum yayınlar sonrasında takipçilerimle beraber kazancım arttı. Bu durum, beni çok mutlu ediyor. Gerçekten çok teşekkür ederim. 

 • Bilal Aslan
  Öğretmen

  SMM panel olarak birçok site araştırması yaptım. Sosyalgram hem paketlerinin fiyatı hem de kalitesi ile en uygun olanı. Satın aldığım paketler hızlı bir şekilde yükleniyor. Canlı destek ekibi de her zaman çok yardımcı. Artık paketlerimi buradan alıyorum.

 • Melisa Kılınç
  Psikolog

  Sosyal medya içerisindeki hesaplarımın takipçisi çok azdı. İlk olarak takipçi paketi satın alarak SMM panelini kullanmaya başladım. Şimdi neredeyse sitenin tüm paketlerini kullanıyorum. Hesabım için etkisi çok büyük oldu.

 • Yavuz Saatçi
  Doktor

  SMM panel olarak Sosyalgram hizmetlerini kullanıyorum. Yaklaşık 2 yıldır firma üzerinden işletmem için paket satın alıyorum. Hiç beklemediğim kadar büyük bir etkisi oldu. İstediğim müşteri kitlesinden çok daha fazlasına ulaştım.

Sosyalgram Instagram, Twitter, Youtube, Facebook ve Tiktok sosyal medya platformları için SSM panel hizmeti sunan bir firmadır. Firmanın içerisinde yer alan paketlerden sizin için en uygun olanı seçerek güvenle satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Sosyal medya içerisinde popülerliğe hazır olun!

SMM Panel Nedir

SMM, sosyal medya marketing yani sosyal medya içerisinde bir kullanıcının takipçi, beğeni, yorum ve paylaşım gibi etkileşimleri satın almasıdır. Sosyal medya marketing hizmetinin bir araya getirildiği alanlar ise panel olarak isimlendirilir.

Günümüzde sosyal medya daha popüler ve önemli hale gelmeye başladıkça marketing ve yarış da artmaya başladı. Doğal olarak elde ettiğiniz etkileşimleri beğenmemeniz durumunda satın alma işlemi ile artırabilirsiniz.

SMM panel nedir; sosyal medya marketing ile yapılan kişilerin tek sefere yönelik ya da uzun vadeli yaptığı takipçi ve etkileşim alma sistemidir. İşlemler tek sefere yönelik olarak görülebilir. Ancak satın alma işlemlerinin bir kere yapılması istenen etkiyi vermez. Bunun yanında yapmış olduğunuz satın alma işlemleri ile de gerçek etkileşimler almaya başlarsınız.

SMM Panel Satın Al

Sosyal medya marketing için oluşturulmuş olan Sosyalgram firması içerisinde kolay bir şekilde satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Satın alma işleminizin sağlanması için ise Instagram, Youtube, Twitter, Facebook ve Tiktok servislerinden yararlanabilirsiniz. 

SMM panel cheapest seçenekler ile firma içerisinde sunuluyor. Her bütçeden kişilerin satın alabileceği paketlerin avantajları ise şu şekildedir;

 • Güvenli ödeme seçenekleri ile herhangi bir ödeme bilgisi çalınması gibi problemler ile karşılaşmasınız. 
 • Organik kullanıcılar ile bot işlemlerinden korunmuş olursunuz. Tüm işleminiz tamamen gerçek ve doğalmış gibi görünür.
 • Süper hızlı işlem seçeneği ile uzun süre beklemenize gerek kalmaz. En kısa süre içerisinde ve en doğal görünüm ile işleminiz tamamlanır.
 • %100 Türk bot ya da organik işlemler yapabilirsiniz. Dilerseniz yabancı paketlerinden de yararlanabilirsiniz.

SMM panel satın al fırsatlarımız sayesinde sosyal medya içerisindeki popülerliğinizi artırabilirsiniz.

SMM Panel Kullanımı

SMM panel kullanımı son derece kolaydır. Bunun için uygulamanız gereken adımlar şu şekildedir;

 • İlk olarak firmanın giriş sayfasına giriş yapmanız gerekir. Burada yer alan servis türlerinden birini seçmeniz gerekir. 
 • Seçmiş olduğunuz servis ile karşınıza farklı paketler çıkar. Paketlerde düşükten yükseğe doğru bir sıralama vardır. İhtiyacınız olan ve bütçenize uygun olan paketi seçmelisiniz.
 • Satın alma işleminize geçtiğiniz zaman sizden bilgilerinizin istendiği 4 adımlı bir sistem açılır. Sistem içerisinde sizden istenen tüm bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde girmeniz gerekir.
 • Ödeme adımını da tamamladıktan sonra tüm işleminiz tamamlanır. En kısa süre içerisinde satın almış olduğunuz hizmet belirtmiş olduğunuz adrese iletilir.

SMM Panel Scripti

Sosyal medya marketing panelinin kullanılabilmesi için ilk olarak bir script bulunması gerekir. Bu script uygulamanın kurulması ve teslimat işlemlerinin sunulması için sağlanır. SMM panel scripti olan bir firmadan doğrudan alışveriş yapabilirsiniz.

Sosyalgram sitesinin SMM panel scpript api olarak sağlanır. Eğer bir firma api hizmetine sahip değil ise yalnızca çalışma saatlerinde işlem gerçekleştirmeniz gerekir. Çünkü hizmet manuel demektir.

Ancak Sosyalgram firmasının api özelliği bulunur. Bu özellik sayesinde 7 gün 24 saat işlem yapabilirsiniz. Yani ne zaman isterseniz satın alma işlemi yaparsınız ve işleminiz otomatik olarak sağlanmaya başlar. Herhangi bir işlem süresi beklemenize gerek kalmaz. 

SMM Panel İnstagram

Instagram günümüzde en aktif kullanılan sosyal medya platformlarından biridir. Bu platformun içerisinde sosyal medya takipçi paneli hikaye, Reels, IGTV, video paylaşımı ve görsel paylaşımı gibi özellikler bulunur.

Instagram SMM panel ucuz fiyatlar ile hizmet sunan firma içerisinde yüksek kaliteli olarak gerçekleştirilir. Bunun yanında farklı paketler sayesinde istediğiniz sayıda satın alma işlemi gerçekleştirerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

SMM Panel Instagram içerisinde yer alan gönderilerinizin keşfet bölümüne çıkması ve popüler hale gelmesi için hizmet sağlayan sistemin içerisinde beğeni, izlenme, paylaşım ve takip gibi hizmetler alabilirsiniz.

Sosyal Medya Bayilik Paneli

Sosyal medya bayilik paneli içerisinde temel amaç, dilediğiniz sosyal medya platformu içerisinde popüler hale gelmeniz için destek sunulmasıdır. Doğal olarak almış olduğunuz etkileşimler sizin için yeterli gelmiyor ise SMM panel bayilik içerisinde yer alan fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Sosyal medya bayilik paneli sunan firma sayesinde ihtiyacınız olan takip ya da beğeni gibi etkileşimleri satın alabilirsiniz. Etkileşim satın almak kullandığınız sosyal medya platformunun algoritmalarını olumlu olarak etkiler. Platformunuz dikkat çektiğinizi düşünerek sizi daha çok kullanıcıya sunar.

Sosyal medya bayilik paneli hizmeti sunan firmamız sizlere en uygun fiyatlar ile popüler olma fırsatını sağlıyor.

Sosyal Medya Bayilik

Sosyal medya bayiliklerinin sağlanması için güvenilir sistemlerin tercih edilmesi gerekir. Almış olduğunuz hizmet hem kaliteli hem de güvenlik önlemlerine sahip olmalıdır. Bu sayede de hizmetinizde problem yaşama ihtimaliniz düşmüş olacaktır.

Sosyalgram gelişmiş yazılım teknolojisi ile üstün bir hizmet sunuyor. Kaliteli SMM panel özellikleri sayesinde hem güven hem de hızlı işlem sunuyor. Birbirinden farklı onlarca avantajlı paketi sayesinde sosyal medya içerisinde popülerliğinizi artırabilirsiniz.

Hem sosyal medya hesaplarınız için hem de satın alacağınız paketler hakkında detaylı yardım için sitenin iletişim bölümünü kullanabilirsiniz. Sosyal medya bayilik firmamızda sizlere sunulan tüm paketler %100 keşfet etkili sisteme sahiptir.

Instagram Bayilik Paneli

Instagram içerisinde yer alan paylaşımlarınızın daha çok dikkat çekmesini ve keşfette çıkmasını istiyorsanız Instagram bayilik paneli sunan türkiyenin en ucuz smm paneli sosyalgram.com.tr'in paketlerinden yararlanabilirsiniz. SosyalGram içerisinde yer alan Türkiye’nin en ucuz SMM paneli paketleri şu şekildedir;

 • Firma içerisinde takipçi ve Türk takipçi paketlerinden yararlanabilirsiniz. Kullandığınız profilin özelliklerine uygun olarak en iyi pakete sahip olabilirsiniz.
 • Dilerseniz tek seferlik dilerseniz de aylık otomatik beğeni satın alabilirsiniz. İnstagram profil bölümünde yapmış olduğunuz gönderiler için beğeniler ile öne çıkabilirsiniz.
 • Reels beğeni satın alma paketleri sayesinde ise Reels bölümünde yapmış olduğunuz gönderilerin öne çıkmasını ve birçok kişi tarafından izlenmesini sağlayabilirsiniz.
 • Video izlenme, otomatik video izlenme, Reels video izlenme ve hikaye izlenme satın al hizmetlerinden yararlanarak videolarınızın daha çok izlenmeye sahip olmasını sağlayabilirsiniz.
 • IGTV görüntülenme, yorum ve beğeni satın alarak IGTV alanında istediğiniz popülerliğe ulaşabilirsiniz.
 • Yorum ya da yorum beğeni paketleri ile Instagram içerisinde dilediğiniz tüm etkileşimleri gerçekleştirebilirsiniz.
 • Canlı yayınlarınız için izlenme satın alarak yayınınız boyunca popüler bir şekilde görünebilirsiniz.
 • Profil ziyareti, erişim ve gösterim paketleri ile profilinize olan etkileşimleri artırabilirsiniz.

Tiktok Bayilik Paneli

Tiktok yalnızca video paylaşımının yapılmasına izin veren ve günümüzde gittikçe popülaritesini artıran bir platformdur. Sosyalgram içerisinde yer alan Tiktok bayilik paneli kapsamında;

 • Takipçi satın alarak Tiktok profilinizin daha popüler ve güvenilir görünmesini sağlayabilirsiniz.
 • Beğeni, izlenme ve yorum gibi temel paketlerden yararlanabilirsiniz. Bu sayede videonuza olan etkileşimler artar.
 • Yorum beğeni satın alarak benzer içerik paylaşan kişilerin içerisinde yorumlarınızın öne çıkmasını sağlayabilirsiniz.
 • Tiktok içerisinde paylaşım sayısı da önemlidir. Videonuzun daha çok paylaşılması için paylaşım satın alarak videonuzun popülerliğini artırabilirsiniz.
 • Canlı yayınlardan kazanç elde edilebilir. Canlı yayın izlenme paketleri ile yayınlarınızın öne çıkmasını ve daha çok kazanç getirmesini sağlayabilirsiniz.

Kaliteli bir hizmet sunan firma SMM panel r10 içerisinde birçok kullanıcı tarafından tavsiye edilen yapıya sahiptir. 

Youtube Bayilik Paneli

Youtube üzerinden para kazanılmasını sağlayan bir sosyal medya platformudur. Bu nedenle de Youtube içerisinde ne kadar çok etkileşiminiz olur ise kazanacağınız para artacaktır.

Youtube kanalınız için iyi bir yatırım yapmak istiyorsanız SMM panel bot hizmetimiz kapsamında;

 • Abone satın alabilirsiniz. Farklı abone paketlerinden istediğinizi seçerek abonelerinizin artmasını sağlayabilirsiniz.
 • İzlenme satın alarak izlenme sayınızın artmasını sağlayabilirsiniz. Bir videonun ne kadar izlendiği Youtube içerisinde görülebilir. Bu nedenle de izlenme sayınızın yüksek olması sizin için iyi bir izlenim oluşturur.
 • Beğeni, yorum, dislike, yorum beğeni ve paylaşım gibi etkileşimlerden satın alabilirsiniz. Satın almış olduğunuz etkileşimler sayesinde kanalınız çok daha canlı bir hale gelecektir.
 • 4000 saat izlenme kuralını tamamlamak için ihtiyacınız olan saat miktarı kadar satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Youtube bayilik paneli içerisinde farklı birçok Youtube’a özel paketler yer alıyor. 

Twitter Bayilik Paneli

Twitter hem etkileşimleri hem de sistemi olarak diğer sosyal medya platformlarından farklı bir yapıya sahiptir. Bunun için de etkileşimlerin elde edilmesi için farklı hizmetlerden yararlanılması gerekecektir.

SMM panel reklam ile gönderilerinizin daha öne çıkmasını istiyorsanız kullanabileceğiniz paketler şu şekildedir;

 • %100 Türk ve aktif takipçi satın alabilirsiniz. Tüm paketler en uygun fiyatlar ile sunulur.
 • Favori satın alarak beğeni sayınızın artmasını sağlayabilirsiniz. Gerçek favori satın alarak tamamen organik bir işlem gerçekleştirebilirsiniz.
 • Retweet satın alarak farklı hesaplarda da sizin tweetlerinizin yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Retweet sayısının yüksek olması olumlu bir durumdur.
 • Otomatik retweet ve favori satın alarak aylık olarak hizmetten yararlanabilirsiniz. Her gün yapmış olduğunuz paylaşımlar aktif olarak etkileşim almış olur.
 • Twitter bayilik paneli ile izlenme, Trend Topic, yorum, tıklama ve anket oyu gibi farklı hizmetlerden de yararlanarak öne çıkmayı başarabilirsiniz.

Facebook Bayilik Paneli

Facebook en eski ve günümüzde kullanılmaya devam eden sosyal medya platformlarından biridir. Bu platformun içerisinde bireysel hesaplar olduğu gibi farklı amaçlar ile kurulmuş sayfalar da bulunuyor.

SMM panel blackhatworld üzerinde de paylaşılan paketlere uygun olarak sunulan paketler şu şekildedir;

 • Takipçi satın alarak Facebook içerisinde yer alan sayfanızın ya da profilinizin daha popüler görülmesini sağlayabilirsiniz.
 • Facebook bayilik paneli ile fotoğraf beğenisi, sayfa beğenisi ve gönderi beğenisi gibi farklı beğeni paketlerinden yararlanabilirsiniz.
 • Video izlenme satın alarak videonuzun daha geniş bir kitleye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 

SMM Panel Tiktok

Tiktok hesabınız için farklı etkileşimler satın alarak hesabınızın daha popüler olmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede de hem canlı yayın açma için gerekli olan takipçi sayısına ulaşabilirsiniz hem de çok daha popüler bir hesaba sahip olabilirsiniz.

SMM panel Tiktok için geliştirilmiş bir yapıya sahiptir. Tiktok içerisinde yer alan etkileşimleri temel alan sistemi bulunur.

Panelin hizmet sunması için kullanımı son derece kolaydır. Ancak kullanım yerine satma işlemi gerçekleştirmek isteyen kişiler de olabilir. Bu durumda kişilerin SMM panel kiralama gibi işlemler yapması gerekir.

Panel işletim sistemi profesyonel bir işlemdir. Bunun için firma açılması ve düzenli olarak ödemelerin yapılması gerekir. Aksi takdirde kaçak yani yasal olmayan bir hizmet sunulmuş olur. Bunu da kullanıcılar tercih etmek istemeyecektir.

Tiktok hizmetlerinin satılması için kiraladığınız panelde size kullanıcılar sunulmaz. Yani tüm işlemi profesyonel bir yardım ile yapmanız tavsiye edilir.

SMM Panel Twitter

Sosyalgram ile dilediğiniz zaman Twitter etkileşimlerini satın alabilirsiniz. SMM panel apk özelliği sayesinde işlemler otomatik bir şekilde gerçekleştirilir. Yani satın alma işlemleri için belirli bir saat sınırlaması bulunmaz.

Twitter içerisinde satın almış olduğunuz etkileşimler sayesinde hesabınızın öne çıkmasını sağlarsınız. Dilerseniz siyasi, komedi ya da günlük hayat hakkında atmış olduğunuz tweetlerin öne çıkmasını sağlayabilirsiniz. SMM panel Twitter popüler olmanız konusunda size yardımcı olacaktır.

SMM Panel Facebook

Facebook içerisinde çok daha popüler bir hesaba sahip olmak için sosyal medya marketing paneli sizin için büyük bir avantaj sağlar. SMM panel Facebook içerisinde yer alan hizmetlerden yararlanarak elde edeceğiniz avantajlar şu şekildedir;

 • İçeriklerinizin daha çok değer görmesini sağlarsınız. Böylece belirli bir noktadan sonra herhangi bir satın alma işlemi gerçekleştirmeden doğrudan popüler bir hesaba ulaşırsınız.
 • E-ticaret amaçlı kullandığınız hesabınızın geniş bir müşteri kitlesine ulaşmasını sağlarsınız. Böylece satışlarınız zamanla daha yüksek seviyeye ulaşacaktır.
 • Facebook içerisinde günlük olarak milyonlarca paylaşım yapılır. Bu paylaşımların içerisinde kaybolmamak adına almış olduğunuz paketler sayesinde milyonların dikkat ettiği bir profil haline gelirsiniz.

SMM Panel Youtube

Youtube içerisinde kazanç elde edildiği için burada içerik paylaşan kişiler genel olarak kazanç elde etmeyi amaçlar. Ancak bir kanalın kazanç elde etmeye başlaması için 4000 saat izlenmesi ve en az 100 takipçisinin olması gerekir.

Uzun uğraşlarınıza rağmen beklemiş olduğunuz bu şartları tamamlayamadıysanız işiniz gittikçe zorlaşır. Çünkü başta size verilen yenilik avantajı da geçtikçe etkileşimleriniz düşmeye başlar. SMM panel Youtube ile avantajlarınızı yakalayabilirsiniz.

Kanalınızı toparlamak ve istediğiniz kazanca ulaşmanız için en iyi yatırım You SMM panel özelliği taşıyan sosyal medya marketing paketlerinden yararlanmanız gerekir. Hem takipçi hem de 4000 saat izlenme için farklı paketler sunulur.

SMM Türk Paneli

SMM Türk paneli özellikle Türkiye içerisinde yer alan kullanıcıların kolay bir şekilde hizmet almasını sağlayan güvenilir panellerdir. Sosyalgram, Türkiye içerisinde hizmet sağlayan bir firmadır.

Türk panellerinin içerisinde sunulan hizmetler genel olarak Türk hesapları ile yapılır. Bu hesaplar hem görüntü olarak doğal bir görünüm sağlar hem de diğer Türk takipçiler edinmenize yardımcı olur.

Türkçe bir içerik paylaşan profilin yabancı etkileşimlerinin olması dikkat çeken bir durum olacaktır. Bu da sizi takip eden kişilerin şüphe duymasına neden olabilir. Eğer satın alma işleminiz anlaşılırsa itibar olarak kayba uğrayabilirsiniz. Bu da elde etmek istediğiniz popülerlik için olumsuz bir durum olacaktır.

Çok daha doğal görünümler için yurtdışı SMM panel yerine Türk panellerin tercih edilmesi gerekir.

SMM Panel Türkiye

Sosyal medya içerisinde popüler olmak için kullanabileceğiniz SMM Panel Türkiye içerisinde kurulmuş ve doğrudan ülkemize hizmet veren paneller olmalıdır. Bu sayede ödeme işlemleriniz hızlı bir şekilde tamamlanır. Ayrıca yurtdışı hizmetlerinde sizden Türkiye’de kullanılmayan ödeme yöntemleri ile işlem yapmanız istenebilir.

SMM panel tema olarak da fiyat olarak da Türkiye içerisinde üstün kalitede sunulur. Sosyalgram firmasının tasarımı son derece kolay kullanılabilen bir yapıdadır. Ayrıca tüm hizmetler Türkçe olarak sunulur. Yani herhangi bir yabancı dil bilmenize gerek kalmadan satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

SMM Panel Resellers

SMM panel resellers yani bayileri içerisinde dünya çapında hizmet verildiği görülüyor. Günümüzde birçok ülkenin kendine ait bayilik sistemleri bulunuyor. Bu bayilik sistemleri sayesinde ise sosyal medya içerisinde çok daha popüler bir yarışma başlıyor.

Reseller olarak bakıldığında en çok beğenilen SMM panel Indian yani Hindistan panelleri görülüyor. Ancak ülkemizde sunulan paneller de kendi içerisinde oldukça güvenilir ve popüler bir yapıya sahiptir.

SMM Panel Ucuz

Sosyal medya marketing içerisinde hesabınız için satın alma işlemi yaparken fiyatının uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Satın alma işleminizi farklı zamanlarda tekrarlamanız gerekeceği için yüksek miktarlar ödemek sizin için zorluk çıkarabilir. 

En kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara sunan Sosyalgram, SMM panel en ucuz hizmetlerine sahiptir. Satın almak istediğiniz tüm paketler müşteri dostu bir ücretlendirme sunulmuştur.

Uygun fiyatlar sayesinde hem bütçenize uygun hem de yüksek kalitede hizmete ulaşabilirsiniz. Farklı paket seçenekleri ise yalnızca ihtiyacınız kadar paket satın almanıza yardımcı oluyor. SMM panel ucuz paketleri ile tanışın.

SMM Panel Bayi

Sosyal medya marketing yani reklam yapılması için günümüzde SMM panel bayi kullanılıyor. Panel bayilere ulaşım ise internet üzerinden web siteler ile yapılıyor. Böylece satın alma işlemi yapmak isteyen bir kişi sitenin kendi avantajlarından yararlanarak en uygun fiyatlara alım gerçekleştirebilir.

Bayilerin temel amacı geniş skalada hizmet sunmaktır. Böylece aramış olduğunuz hizmeti kolay bir şekilde alırken ihtiyacınız olan diğer hizmetlere de aynı güven ile ulaşabilirsiniz. SMM panel Twitch, Instagram, Youtube, Twitter, Tiktok ve farklı birçok alanda hizmet sunacak şekilde düzenlenir.

SMM Panel Ana Bayi

Sosyal medya için satın alma işlemlerinizi ana bayiden satın almak istediğinizde istediğiniz an yapabilirsiniz. Sosyalgram ana bayisi SMM panel api çekme işlemini tamamlamış bir sisteme sahiptir. 

Yani işlemleriniz tamamen otomatik bir şekilde sizin isteğinize göre gerçekleştirilir. Bu sistemin en büyük avantajı ise 7 gün 24 saat kesintisiz olarak işlem yapılabilmesi fırsatını sunuyor olmasıdır.

SMM panel ana bayi kullanarak istediğiniz paketi hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Farklı sosyal medya platformlarına uygun hizmet sayesinde 5 farklı sosyal medya için hizmet satın alabilirsiniz.

SMM Panel Hakkında Merak Edilenler

Sosyal medya marketing günümüzde oldukça normal bir seviyeye ulaştı. Öyle ki popüler olan kişiler popülerliğini korumak, olmayan kişiler ise daha popüler olmak için bu servisi kullanıyor.

Sosyal medya marketing her ne kadar popüler olsa da bu hizmetten yararlanmak isteyen kişilerin aklında soru işaretleri olabilir. SMM panel hakkında merak edilenler neler cevaplayarak sizlere net ve güvenilir bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

SMM Panel Kullanmak Önemli Mi?

Sosyal medya içerisinde her platformda günlük milyonlarca paylaşım yapılıyor. Yapılan araştırmalara göre bu paylaşımların büyük bir çoğunluğu kimse tarafından görülmüyor. Bu durumda da paylaşımlarınız büyük bir sosyal medya boşluğuna düşmesi gibi ihtimal bulunuyor.

SMM panel kullanmak önemli mi; paylaşımlarınızı milyonların önüne çıkarmak ve çok daha avantajlı bir yere sahip olmak istiyorsanız sosyal medya marketing kullanmak önemlidir. Milyonlarca paylaşımın içerisinde doğal bir yer almak uzun yıllarınızı alabilir.

SMM Panel Nasıl Kullanılır?

SMM panel nasıl kullanılır; panelinin kullanımı son derece kolaydır. Sosyalgram içerisinde;

 • Üyelik gibi bir hizmet bulunmaz. Üye olmanıza gerek kalmadan anlık olarak satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Sitenin giriş adresine girdikten sonra ana sayfada karşınıza hizmetler çıkar. Hangi sosyal medya platformundan hizmet almak istiyorsanız o platformun üzerine tıklamanız gerekir.
 • Daha sonra ise karşınıza çıkan servislerden birini seçmelisiniz. Takip, beğeni, yorum ve benzeri servislerden sizin için uygun olanına tıklamalısınız.
 • Karşınıza servis için sunulan farklı paketler çıkar. Paketlerin içeriğine bakarak sizin için uygun olanı seçmelisiniz.
 • Ödeme adımlarında sizden link, adı, soyadı, e-posta adresi ve telefon numarası istenir. Bilgileri doğru şekilde girmelisiniz.
 • Son olarak ödeme işleminizi tamamlayarak satın alma işleminizin sonlanmasını sağlayabilirsiniz.

SMM Panel Android Cihazdan Kullanılır Mı?

SMM panel Android cihazlardan kullanılır mı; Sosyalgram tarafından sunulan sosyal medya marketing paneli Android cihazlardan kullanılabilir. Android cihazınızın internete bağlı olması ve içerisinde internet tarayıcısının olması yeterli olacaktır.

İnternet tarayıcınıza girerek adres bölümüne sitenin giriş adresini yazmalısınız. Açılan ekran mobil cihazınızın ekran büyüklüğüne uygun olacak şekilde düzenlenir. Herhangi bir problem yaşamadan site üzerinden alış işleminizi yapabilirsiniz.

SMM Panel IOS Cihazdan Kullanılır Mı?

SMM panel IOS cihazlardan kullanılır mı; IOS işletim sistemine sahip olan Apple marka tüm cihazlarınız ile siteye giriş yapabilir ve sosyal medya marketing paneli üzerinden satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için Safari uygulamasının içerisinde site giriş adresini aramanız gerekir.

IOS işletim sistemine sahip olan cihazlarda bir site ana ekrana kısa yol olarak kaydedilebilir. Herhangi bir uğraş göstermeden tek tık ile siteye ulaşabilirsiniz. Bunun için Safari uygulamasının içerisinde yer alan “Paylaş” butonuna basmanız ve siteyi ana ekrana kaydetmeniz gerekir.

Tablet Üzerinden SMM Panel Kullanabilir Miyim?

Tablet üzerinden SMM panel kullanabilir miyim; tabletinizin işletim sistemi ne olursa olsun firmanın sunmuş olduğu sosyal medya panelini kullanabilirsiniz. İnternetinizin ve internet tarayıcınızın olması yeterli olacaktır. 

Üstün yazılım teknolojisine sahip olan firmanın web sitesi tüm cihazlar ile uyumlu olacak şekilde düzenlenmiştir. Yani hangi cihazı kullanırsanız kullanın ekran boyutuna %100 uyumlu web site ile rahat bir deneyim elde edebilirsiniz.

SMM Panel Bayiliği Ücretsiz Mi?

Panel bayiliği hizmetinin sunulması için firmanın bazı harcamalar yapması gerekir. Harcamaların bulunması durumunda ise işlemin ücretsiz sunulması gibi bir durum mümkün olmayacaktır. Ancak firma en uygun fiyatlar ile herkesin bütçesine uygun bir hizmet sunmayı amaçlar.

SMM panel bayiliği ücretsiz mi; size ücretsiz işlem yapacağını söyleyerek sizden hesap bilgilerinizi isteyen kişilerden uzak durmanız gerekir. Satın alma işlemlerinizi yalnızca kurumsal firmalar aracılığı ile yapmanız gerekir. Aksi takdirde sizi mağdur edecek durumlar ile karşılaşabilirsiniz.

SMM Panel Sistemi Güvenilir mi?

Sosyal medya marketin panelinin güvenilir olduğunu anlamak için şu noktalara dikkat edebilirsiniz;

 • Size sunulan hizmet dahilinde sizden herhangi bir şekilde şifre ya da benzeri bilgiler istenmez. Yalnızca bağlantı linkinizi paylaşmanız yeterli olacaktır.
 • Firmanın web sitesinde SSL sertifikası bulunuyor. Bu sertifika sayesinde girmiş olduğunuz bilgiler site ile dahi paylaşılmaz. Yani ödeme bilgilerinizin kopyalanması ya da kullanılması gibi bir durum söz konusu değildir.
 • Sizden özel bilgileriniz talep edilmez. Yalnızca faturalandırma ve iletişim için sizden bilgi istenir. Alınan bilgiler ise farklı alanlarda kullanılmaz.

SMM panel sistemi güvenilir mi; Tüm bu durumlara bakıldığı zaman güvenliği tehdit eden herhangi bir durumun varlığından bahsedilemez.

Size nasıl Güveneceğim?

Sosyalgram firması yasal bir kurumdur. Kayıtlı bir şirketi bulunur ve tüm işlemler için dileyen kişilere faturalandırma yapılır. Sunulan hizmet için ise vergiler ödenir ve Türkiye Cumhuriyeti kurallarına uygun bir hizmet vardır.

Bunun yanında işleminiz sırasında herhangi bir problem ile karşılaşırsanız size telafi sunuyoruz. Dilediğiniz durumlarda ise iade yaparak hizmeti almaktan vazgeçebilirsiniz. Canlı destek hizmeti herhangi bir durumda sizinle görüşmek için aktiftir.

Firmamız %100 müşteri hizmeti odaklı bir hizmet sunar. Bu durumda da sizin önerileriniz ve istekleriniz göz önünde bulundurulur. Oluşan problemlerin en kısa sürede giderilmesi amaçlanır.

Hesabım Zarar Görür Mü?

Satın alma işleminizi güvenilir olmayan bir firma üzerinden gerçekleştirirseniz hesabınızın zarar görmesi gibi bir durum söz konusu olabilir. Ancak Sosyalgram yıllara dayanan tecrübesi ile 8 yılda en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor.

Satın almış olduğunuz hizmet en doğal görünümü ile size sunulur. Bu sayede bot işlemi yapmış olarak görülmezsiniz. Yani hem sosyal medya platformunuz hem de diğer kullanıcılar sizin satın alma işleminizi anlamaz. İşleminiz gerçek bir şekilde tamamlanır.

Bunun yanında işlem boyunca sizden herhangi bir şifre talep etmiyoruz. Gerçekleştirilen işlemler için herhangi bir şekilde hesabınızın çalınması gibi durumlar ile karşılaşmazsınız. Özel bilgileriniz size ait bilgilerdir. İşlemlerimiz için bu bilgilere gerek yoktur.

Tüm bu durumların yanında işleminizin hesabınıza zarar vermemesi için ekstra önlemler alıyoruz. Kullandığımız hesaplar organik ya da organik görünümlüdür. Türk hesaplar ile tamamen doğal bir görünüm yakalıyoruz. Yani işleminizin garip durması gibi bir durum söz konusu değildir.

Firmamız aracılığı ile güvenle satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İlk adımdan son adıma kadar hesabınız için en iyi işlemleri sağlıyoruz. Tüm adımlarınız profesyonel ve denetim altında yapılarak güvenceye alınıyor.

+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu